NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fantasy blablaonica

+25
Miki HOF
Hector
dr.dule
Pit Bull
Bizon
Danijel Lg
Mean_Machine
kb8
tonykzr
SymphonyX
KPGS
Cenci D
Steelers
Parangal
Zver
Niger iz huda
penban
robertomaric
Freak
Raising Arizona
Mos Def
TMH34
Sirko
Peyton Manning
Vlado997
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 22]

476Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 2 Nov - 10:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vas dvojica igrate zajedno NBA ako sam dobro obavesten?

http://nfl.com/

477Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 2 Nov - 10:21

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da, Cenci, Zona i ekipa su u toj nekoj Ligi...

8 nas ima...

Na početku tjedna stavim Start All Players i to je to...

Tlaka mi to sve pratit iz dana u dan...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

478Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 2 Nov - 10:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da, rekose mi Zona i Dragan kad smo gledali kod njega NFL pre nedelju-dve.

Zanimljiv koncept, al ne pratim NBA dovoljno da bih mogao da igram.

http://nfl.com/

479Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 2 Nov - 10:47

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovo je treca sezona kako igramo.

Forumaska liga+dva prijatelja, ukupno nas ima 8.

Plitka je liga, brzo se povataju stvari jer ne treba da znas nesto vise od sestog i sedmog coveka u rotaciji.

Samo se ovde racuna u poenima i moze dobro da se zajebe covek, ja prosle godine draftovao po kategorijama jer sam tako navikao i izmakao mi je PO. A i tim mi je za poene bio slab.

Cak sa i pre par nedelja dropovao Mikala Bridgesa vise kako je poceo i kakav je bio prosle sezone, ali sada ukazuje da sam se malo zajebao.

480Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 13 Dec - 9:13

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ispodprosecna sezona, u jednoj sam bio neocekivano los iako sam nakon prva tri kola imao 3:0, na kraju zavrsio sa 6:8 i sa vise igraca u IR. Pre nego sto sam krenuo da dropujem, u jednoj nedelji sam ih imao 6. Cak sam i zapisao na discordu. Khalil Herbert, Kupp, Goedert, Brown, Hardman i Waller, zadrzao sam Kuppa i Goederta, Brown je izasao iz IR. Zbog ovog fantazija mi vec drago sto se sezona zavrsila, u poslednjoj nedelji PO ima da sutnem Svifta iz tima. Govedo.


Na yahoo klasicna sezona gde sam poceo sa 2:2, zatim sam zaredjao 5 poraza, negde je falilo malo da se izvucem. Igrao sam kao da uzmem koju pobedu vise, ali sam pored toga nakupio puno poena i ostvario 4 od 5 pobeda. Zavisio sam od drugog meca da bih prosao u PO i moju sezonu su prelomili RB KC i odbrana KC(kakva anomalija). Bolji tim od osmoplasiranog iako me je dobio na pocetku sezone kada sam igrao bez Nooka i tim mi se raspadao, neke stvari u mom timu kliknule kasnije. Mislio sam da ce Jeudy da ima bolju sezonu. Kada se vratio Edwards imao sam cetiri startera RB, dok nisam imao drugog WR startera. Sem ako ne budem tezak maler, vracam se naredne sezone u PO. Za razliku od nflovog, ovde vise i brze ucim neke stvari. Draft cu bolje pripremiti.

481Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 13 Dec - 9:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ja u obje Yahoo lige ušo u PO, mnogo dobro...

U NFL sam fenjer jer iskreno sam u bezbroj kola i zaboravio da tamo imam ekipu...

Suma sumarum, zadovoljan sam regularnim dijelom sezone, sad valja u PO sabit redove i pokušat doć do naslova...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

482Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 13 Dec - 10:01

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Tamo gde nisam očekivao ušao sam i obrnuto.

483Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 13 Dec - 10:06

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Yahoo je specifican, liga u kojoj igram waiver nije klasican nego nudis novce, ove godine sam recimo samo 15 potrosio, dok prosle godine mi je ostalo fazon 7-8$ kredita i igrao sam polufinale.

Deluje mi i ovako da sam tamo mnogo vise aktivniji i da mi se retko kada desi da tamo napravim veci previd. Vise onaj skin izvlaci iz mene. Mozda ima i do toga sto igram tamo dva nba fantazija.

Jedino gde bih mogao tamo da se poboljsam je da budem aktivniji od srede do subote. lol!

484Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 13 Dec - 10:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da, na Yahoo imam aplikaciju na mobu i igram i NBA pa mi onda stalno nekako u podsvijesti da igram a ovo na NFL mi nikako nije pri ruci i jednostavno zaboravim...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

485Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 13 Dec - 10:27

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Ništa ne može da izvuče loš draft, a tako nekada zapadne.

486Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 4 Jan - 10:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Due to the tragic and unprecedented circumstances stemming from Monday night's Bengals vs. Bills game, we are working through the impact to fantasy scores and are awaiting further updates from the NFL on plans to resume or cancel the game. In the interim, scores will be held in place as of the moment the game was suspended. We will provide further updates as soon as possible and appreciate your patience.

http://nfl.com/

487Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 5 Jan - 8:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

NFL Fantasy Football: Week 17 update

http://nfl.com/

488Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 4 Avg - 11:21

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Ima li neke sanse da se ubacim ja u neku ligu ili mozda da zapocnem novu casual ako ste zainteresovani. Dosadno mi lol

489Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 12 Avg - 16:55

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Draftujem sa kolegama sa posla i mislim da smo nasli pravi recept.

4 sata za svaki pik, draft se pauzira od ponoci do 9 ujutro. Koja opustencijaaaaaa.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

490Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 12 Avg - 17:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Draftujem sa kolegama sa posla i mislim da smo nasli pravi recept.

4 sata za svaki pik, draft se pauzira od ponoci do 9 ujutro. Koja opustencijaaaaaa.
Moram priznati da mi se ne dopada Very Happy

http://nfl.com/

491Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 12 Avg - 20:06

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Jedini nacin da svi biraju svaki pik. Regularni draftovi nikad nisu puni. Skrljali smo 8 rundi od sinoc, totalna banja.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

492Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 16 Avg - 7:53

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zanimljivo, definitivno ima i prednosti i mane, mada ja licno volim da to odradim jedan datum i da ne razmisljam



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

493Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 29 Avg - 23:16

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Za sada imam jedno mesto u fantaziju, mozda dva. Ako znate nekog, povezite me sa tom osobom. Vecina nas je na discordu i tamo se dogovaramo. Draft bi trebalo da je u nedelju uvece.


Resio sam da odustanem od jedne lige, a ne bih ni igrao ovu, ali tu sam skoro 10 godina i osnivac sam lige. Ne postoji kod mene toliki interes za ovu sezonu i marginalne igrace da bih mogao da igram vise od jedne lige. Sa druge strane, ove sezone cepam 3 NBA fantazija+uplaticu league pass.

494Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 1 Sep - 8:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nije mi jasno zasto se ovako sjebao raspored na NFL.com fantasy...tako je bilo i prosle godine, ali se pred pocetak sezone vratio u normalu.

Sad je skroz sjeban i ne znamo Freak i ja kako da resimo to.

http://nfl.com/

495Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 1 Sep - 11:32

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

U kom smislu je sjeban?

496Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 1 Sep - 12:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jacob ::U kom smislu je sjeban?
Tipa neko igra 9 puta u okviru divizije, kod nekog je ok, itd

http://nfl.com/

497Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 2 Sep - 9:59

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Odradio sam 3 probna drafta, tj. full. Mock nije mogao jer je nešto kočilo.
Nije ni čudo kada verovano imaju 20, 30 mil igrača u momentu.

Utisci.
Deluje malo 10, 12 ekipa.
Jedno trebalo bi da se poveća na 16.

Igrači su čudno rangirani.
Pa su bolji dosta nize od nekih lošijih, nemam pojma zašto je tako.

498Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 2 Sep - 10:01

Cencii

Cencii
Drafted
Drafted

Filipe to ce se poravnati.

Peyton Manning likes this post

499Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 4 Sep - 14:06

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Odavno nisam ovako razvalio draft.
Nema potrebe ni da se igra liga LOL

500Fantasy blablaonica - Page 20 Empty Re: Fantasy blablaonica Pon 4 Sep - 15:02

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

markosto ::Odavno nisam ovako razvalio draft.
Nema potrebe ni da se igra liga LOL
Sta si pokupio?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu