NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC South » Atlanta Falcons

Atlanta Falcons

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 21]

501Atlanta Falcons - Page 21 Empty Re: Atlanta Falcons taj Uto 10 Nov 2020, 12:30

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Sad kad negde eksplodira.

502Atlanta Falcons - Page 21 Empty Re: Atlanta Falcons taj Uto 10 Nov 2020, 12:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kod nas u svlačionici...

Mogo bi mu explodirat jedan ACL recimo uz pozitivan test na koronu...

Atlanta Falcons - Page 21 Lakers10

503Atlanta Falcons - Page 21 Empty Re: Atlanta Falcons taj Uto 10 Nov 2020, 13:59

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
vi ste daleko da ga pokupite. imate jos 29 ocajnika ispred.

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

504Atlanta Falcons - Page 21 Empty Re: Atlanta Falcons taj Uto 10 Nov 2020, 14:23

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Najjace kad je lik izasao na draft pozornicu sa babinom slikom, vidjelo se odmah da je cudak.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

505Atlanta Falcons - Page 21 Empty Re: Atlanta Falcons taj Sre 11 Nov 2020, 20:09

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@kb8 ::Falcons cut disgruntled former 1st-round pick Takk McKinley after trade-deadline drama.

Konačno se riješili ove budale...
A seljaka... Mislim na Failconse. Čovjek im fino zatražio da ga trejduju a ovi ga šutnuli. Ko da ne znaju vrijednost pika sedme runde...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu