NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016

+7
Mean_Machine
Zver
Niger iz huda
Pohovani feniks
ZippoZG
Mos Def
Zona do trona
11 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 5]

penban

penban
Moderator
Moderator

Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 2016-rio-olympic-basketball-tournament-draw-results

Tu su još Srbija i Hrvatska... a čeka se još jedna reprezentacija.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

sad i Francuska

http://nfl.com/

penban

penban
Moderator
Moderator

Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 Oi11

Evo i konačnih grupa.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

ZippoZG

ZippoZG
Standardan
Standardan

Jedina opcija nam je da budemo 2 i da idemo do finala uz malo srece ,najteze ce biti dobiti francuze 3 put uzastopno

penban

penban
Moderator
Moderator

Teško je sada davati prognoze.
Nama repka nije kompletna. Realno, ovaj turnir u BG su odigrali sa 30-40% snage, ali takvi su bili protivnici.

Ono što me jako plaši je pozicija krilnog centra... tu imamo samo takvu rupu ako Bjelica ne bude igrao... a i ako bude igrao pitanje je kakav će biti.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Teško je sada davati prognoze.
Nama repka nije kompletna. Realno, ovaj turnir u BG su odigrali sa 30-40% snage, ali takvi su bili protivnici.

Ono što me jako plaši je pozicija krilnog centra... tu imamo samo takvu rupu ako Bjelica ne bude igrao... a i ako bude igrao pitanje je kakav će biti.

Jokic moze bez problema da igra 4, Bobi dolazi na OI,zar ne?

penban

penban
Moderator
Moderator

Zona do trona ::
penban ::Teško je sada davati prognoze.
Nama repka nije kompletna. Realno, ovaj turnir u BG su odigrali sa 30-40% snage, ali takvi su bili protivnici.

Ono što me jako plaši je pozicija krilnog centra... tu imamo samo takvu rupu ako Bjelica ne bude igrao... a i ako bude igrao pitanje je kakav će biti.

Jokic moze bez problema da igra 4, Bobi dolazi na OI,zar ne?

Ne verujem da će Sale pustiti igrača na OI koji ga je ispalio zbog ugovora.
Bobi nije odradio ni jedan trening sa repkom. Nema dovoljno vremena da se uigra. Tako da mislim da neće ići u Rio.

Jokiću je u Megi prirodna pozicija bila četvorka i može to da igra... ali samo pod uslovom da smo dublji na centru, a složićeš se Štimac i Raduljica nisu neka dubina



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

ubacice Gudurica, Macvana i Bjelicu, Bobija vrv ne

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Valjda je jasno da Bobi ne ide u Rio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zver

Zver
VIP
VIP

Inače, treba čestitati Bokiju. Hrvatska je sjajno odigrala turnir u Torinu i zasluženo izbambusala Grke i Žabare i plasirala se na OI.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Inače, treba čestitati Bokiju. Hrvatska je sjajno odigrala turnir u Torinu i zasluženo izbambusala Grke i Žabare i plasirala se na OI.

Dario Saric izdominirao. Svaka cast Svaka cast Svaka cast

Boki,da li i dalje mislis da ce Hez imati bolju NBA karijeru od Sarica?


Djordjevic mora da proguta ego, Bobi se kasno razvio u odlicnog igraca, vec ima dosta godina,a ceka svoj prvi veliki ugovor. Apsolutno je bilo logicno da Bobi iskulira kvalifikacije.

Naravno da ima dosta vremena,OI pocinju na moj rodjus. sunny

penban

penban
Moderator
Moderator

Nije u pitanju samo ego, već i mir u reprezentaciji... kako bi ti reagovao na to da se svaki put odazoveš selektoru, a neko drugi malo hoće da igra, malo neće?

Navodno, veterani su protiv toga da Bobi zaigra za repku... koliko ima istine u tome videćemo u naredne dve nedelje. Reprezentacija 30.7. putuje za Rio.

P.S. Mačvan i Bjelica su bili celo vreme uz reprezentaciju, zašto Bobi nije ostao uz tim? Mogli su bez problema da naprave priču da ne sme da igra zbog ugovora ili tako nešto...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::
Djordjevic mora da proguta ego, Bobi se kasno razvio u odlicnog igraca, vec ima dosta godina,a ceka svoj prvi veliki ugovor. Apsolutno  je bilo logicno da Bobi iskulira kvalifikacije.

E sad, da li se držati svojih principa ili napraviti izuzetak od kojeg bi reprezentacija imala veliku beneficiju? Meni je odgovor logičan. Bobiju je mjesto u timu.

Zver

Zver
VIP
VIP

Bobiju nije mesto u timu iz jednostavnog razloga što će to narušiti mir u ekipi.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

I ja isto nisam za to da Bobi igra iako mislim da bi nam mnogo znacio. Jednostavno se poneo neprofesionalno jer je prvo rekao da ce igrati a onda dan pred okupljanje ispali. Sve stoji i da treba da se obezbedi finansijski i ostalo ali nije u redu prema drugim igracima. Taj Stimac da nije tako dobar lik kao sto jeste mogao je da kaze opusteno necu da dodjem u 5 do 12 da igram kvalifikacije i onda da izvisim za Rio bez obzira koliko slabiji igrac bio. Druga stvar je na primer da je Bobi zaduzio reprezentaciju odlicnim igrama godinama pa da kazes ok moze da mu se izadje u susret. I da me neko ne razume pogresko, Bobi mi deluje kao dobar lik i gotivim ga ali po meni nije profesionalno i nije uredu prema saigracima Very Happy


EDIT:
http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/dragan-djilas-predsednik-kosarkaskog-saveza-srbije-za-blic-mozda-se-povucem-posle/mee6j09

Plus ovo sto je izjavio Djilas vezano za osiguranje i dozvolu Popovica itd. Ako je ovo sve istina, a verovatno jeste jer Bobi nista ne demantuje, onda nem sta da se prica Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

penban

penban
Moderator
Moderator

Zalizani hoće novog selektora... kako je bocnuo Saleta na tviteru.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Zver

Zver
VIP
VIP

Nije on bocnuo Saleta nego je prosuo kontejner govana po glavi svog štićenika, koji sad neće ući u reprezentaciju sve da je Karim Abdul Džabar u prajmu lično.
A mogao bi i Bobi da progovori poneku, umesto da ćuti ko zaliven i pušta Zalizanog da mu izigrava predstavnika za medije.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni nije jasno što Bobi nije fino rekao Saletu da ganja ugovor koji će ga osigurati za život. Siguran sam da bi ovaj imao razumijevanja.

Zver

Zver
VIP
VIP

Bez Bjelice na OI.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

bez medalje na OI

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Važno je učestvovati je moto OI.



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban

penban
Moderator
Moderator

Znači ide reprezentacija koja je igrala u BG... možda napravi zamenu Mačvan-Dangubić, ali ne verujem



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Uzimamo zlato...



Košarka na Olimpijskim igrama - Rio 2016 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Uzimamo zlato...
Tačno. Moraće i Ameri jednom pasti sa trona, a možda je to baš ova godina. Very Happy

Zver

Zver
VIP
VIP

kb8 ::Uzimamo zlato...

Daleko od toga da sam prva linija jugonostalgičara, ali ovo bi čak i bilo moguće da postoji to "mi"

Ono...da napraviš ex yu repku, sa dobrim stručnjakom na čelu, jebeš mi sve ako ne bi bila ravnopravna sa ovom ekipom Amera.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 5]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu