NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 7

+21
TMH34
Bugi
Mos Def
SymphonyX
Srbistuta
Miki HOF
Pit Bull
Vlado997
Danijel Lg
Parangal
Niger iz huda
Zona do trona
Zver
Sirko
Peyton Manning
KPGS
stipest
Mean_Machine
kb8
Raising Arizona
penban
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 10]

201Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 21:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Foster is the Derrick Rose of the NFL.

http://nfl.com/

202Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 21:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Week 7 - Page 9 11039055_10153799744059171_8004234560450868485_n

http://nfl.com/

203Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 21:53

penban

penban
Moderator
Moderator

Texans confirmed RB Arian Foster hurt his Achilles. Doctors believe it is torn. Horrible.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

204Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 21:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::Texans confirmed RB Arian Foster hurt his Achilles. Doctors believe it is torn. Horrible.
Charles,Foster
kakva steta

http://nfl.com/

205Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 21:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Oak cepa SD za sad

http://nfl.com/

206Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 22:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

al trci ovaj RB NYG

http://nfl.com/

207Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 22:26

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Foster is the Derrick Rose of the NFL.
+1000

208Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 22:35

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

A historically awful day for the Texans ended on an even lower note.
Houston Texans RB Arian Foster is done for the season

http://nfl.com/

209Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

neverovatno sta Oak radi SD

http://nfl.com/

210Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:10

Freak

Freak
VIP
VIP

OAK ako nastavi da gradi oko osovine Carr-Cooper-Murray-Mack moze za par godina da bude konkurent za titulu...

Crabtree napravio potez karijere kada je pobegao iz SF



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

211Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

a meni Cooper na klupi

http://nfl.com/

212Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

DRC pick 6

http://nfl.com/

213Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:43

penban

penban
Moderator
Moderator

Bez Deza i Roma ovaj Dalas je tuzan



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

214Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ovaj Cassel je totalni car  Laughing  Cepa pa sta bude.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

215Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:55

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Jos tuzniji je ovaj NY koji nije mogao da kazni one silne greske Dalasa. Inace Street postigao TD u maniru rasnog strelca Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

216Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:56

penban

penban
Moderator
Moderator

Ponavlja se Filadelfija... Odbrana radi posao, napad to ne koristi i stiže kazna.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

217Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Ned 25 Okt 2015, 23:59

penban

penban
Moderator
Moderator

Ko ce kome, ako ne svoj svome Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

218Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Pon 26 Okt 2015, 04:06

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Odgledah od pola 12 pa do sada sve condensed osim :SD: :OAK: , mnogo je lepse izdvojiti 4-5 sati i odgledati ovako sve utakmice, nego redzone, naravno morao sam uciniti malo magije da se ne vide ostali rezultati ali uspelo je Very Happy 

 Detroit Minnesota bas ih razvalili Vikingsi u drugom delu meca, Megatron u 1/4 imao strasno hvatanje ali sad se tek vidi zal za onim porazom od SanFrancisco  u 1.kolu, mada i ovako Minesota ima lepe sanse da dogura do POa. Caldwella ce najuriti vrlo brzo u Detroitu.


 Indianapolis NewOrleans Tuzni Koltsi, kao sto rece neko, da nisu u ovoj diviziji ne bi videli POa, mada ni ovako nisu sigurni jos uvek. Saintsi izvukli jos jednu vaznu pobedu i vratili one poraze od Tampe i jos jedan. Ako uvezu sad dve pobede(a nadam se da nece) eto i njih u borbi za PO. Mislim da je dobra odluka Paytona sto su svi osim Ryana najureni, odbrana je odlicna.


 Kansas Pittsburgh strasna bezidejnost u napadu Stilersa bez Big Bena, Brown opet imao 2-3 spektakularna hvatanja.



 Miami Houston gledao do 21:0, ono je bas pisanje, vidim 41:0 poluvreme, je l' to rekord NFLa? Sto je najgore Hjuston i nema tako losu ekipu na papiru, cak mislim da ova ekipa i bez Fostera moze do POa, ali morali bi koliko ujutro da najure O'Briena, teska neznalica. Majamiju uspela sok terapija i postaju ravnopravni u borbi za PO.


 NewEngland NYJ odlican derbi, Patriote zasluzeno mada moglo je otici i na suprotnu stranu, mislim da bi se ovi timovi mogli sastati i u PO.


 :STL: Cleveland granitna odbrana Ramsa, bukvalno bez ideje u napadu Klivlend, mada ni napad St.Luisa nije bio mnogo bolji, odbrana je stvarno vrhunska.


 Tennessee Atlanta najmrtvija utakmica danas, porodila Atlanta pobedu, ali ipak pobeda se pise. Ovaj sto je menjao Mariotu uopste nije los QB iako je choknuo na kraju.


 Washinghton TampaBay vidim najveci preokret u istoriji Redskinsa, stvarno treba pohvaliti Jay Grudena za ovu sezonu, prosecan roster koji ima smek ove sezone, onside kick u onakvom momentu, odlicna ideja u poslednjem napadu, 4 receivera na jednu stranu, TE na drugu, zbunio odbranu i doneo pobedu. Od Tampe nema vecih luzera, sami su sebe prevazisli veceras. Skinsi ce biti nezgodni naredne sezone, ove im raspored ne dopusta da odu vise od 6/10 ili 7/9


 :SD: :OAK: nisam gledao ali velika pobeda za Raiderse, i oni se ukljucuju u borbu za PO, i to odlicne osnove za buducnost imaju. Rivers moze da se upuca, i oni bi trebali trenera da najure.


 NYG Dallas slatka pobeda, Harris mag,doktor,majstor... Ali MVP je Rogers-Cromatrie, prosle sezone je bilo naznaka dobrih igri, ove je po meni najbolji korner u dosadasnjem delu lige, stvarno majstorske partije. Napad opet tragican ali odbrana je izvukla. Dalas i definitivno bez realnih sansi za PO, mislim da sada nece ni zuriti sa Dezom. Nama slede dva gostovanja na jugu, bilo bi lepo da se otkine jedna pobeda, dve bi vec bile premija pred derbi sa Patriotama.

219Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Pon 26 Okt 2015, 09:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Week 7 - Page 9 12122385_10153800349644171_6904576615910194911_n

http://nfl.com/

220Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Pon 26 Okt 2015, 22:21

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Pit Bull ::Odgledah od pola 12 pa do sada sve condensed osim :SD: :OAK: , mnogo je lepse izdvojiti 4-5 sati i odgledati ovako sve utakmice, nego redzone, naravno morao sam uciniti malo magije da se ne vide ostali rezultati ali uspelo je Very Happy 

 Detroit Minnesota bas ih razvalili Vikingsi u drugom delu meca, Megatron u 1/4 imao strasno hvatanje ali sad se tek vidi zal za onim porazom od SanFrancisco  u 1.kolu, mada i ovako Minesota ima lepe sanse da dogura do POa. Caldwella ce najuriti vrlo brzo u Detroitu.


 Indianapolis NewOrleans Tuzni Koltsi, kao sto rece neko, da nisu u ovoj diviziji ne bi videli POa, mada ni ovako nisu sigurni jos uvek. Saintsi izvukli jos jednu vaznu pobedu i vratili one poraze od Tampe i jos jedan. Ako uvezu sad dve pobede(a nadam se da nece) eto i njih u borbi za PO. Mislim da je dobra odluka Paytona sto su svi osim Ryana najureni, odbrana je odlicna.


 Kansas Pittsburgh strasna bezidejnost u napadu Stilersa bez Big Bena, Brown opet imao 2-3 spektakularna hvatanja.



 Miami Houston gledao do 21:0, ono je bas pisanje, vidim 41:0 poluvreme, je l' to rekord NFLa? Sto je najgore Hjuston i nema tako losu ekipu na papiru, cak mislim da ova ekipa i bez Fostera moze do POa, ali morali bi koliko ujutro da najure O'Briena, teska neznalica. Majamiju uspela sok terapija i postaju ravnopravni u borbi za PO.


 NewEngland NYJ odlican derbi, Patriote zasluzeno mada moglo je otici i na suprotnu stranu, mislim da bi se ovi timovi mogli sastati i u PO.


 :STL: Cleveland granitna odbrana Ramsa, bukvalno bez ideje u napadu Klivlend, mada ni napad St.Luisa nije bio mnogo bolji, odbrana je stvarno vrhunska.


 Tennessee Atlanta najmrtvija utakmica danas, porodila Atlanta pobedu, ali ipak pobeda se pise. Ovaj sto je menjao Mariotu uopste nije los QB iako je choknuo na kraju.


 Washinghton TampaBay vidim najveci preokret u istoriji Redskinsa, stvarno treba pohvaliti Jay Grudena za ovu sezonu, prosecan roster koji ima smek ove sezone, onside kick u onakvom momentu, odlicna ideja u poslednjem napadu, 4 receivera na jednu stranu, TE na drugu, zbunio odbranu i doneo pobedu. Od Tampe nema vecih luzera, sami su sebe prevazisli veceras. Skinsi ce biti nezgodni naredne sezone, ove im raspored ne dopusta da odu vise od 6/10 ili 7/9


 :SD: :OAK: nisam gledao ali velika pobeda za Raiderse, i oni se ukljucuju u borbu za PO, i to odlicne osnove za buducnost imaju. Rivers moze da se upuca, i oni bi trebali trenera da najure.


 NYG Dallas slatka pobeda, Harris mag,doktor,majstor... Ali MVP je Rogers-Cromatrie, prosle sezone je bilo naznaka dobrih igri, ove je po meni najbolji korner u dosadasnjem delu lige, stvarno majstorske partije. Napad opet tragican ali odbrana je izvukla. Dalas i definitivno bez realnih sansi za PO, mislim da sada nece ni zuriti sa Dezom. Nama slede dva gostovanja na jugu, bilo bi lepo da se otkine jedna pobeda, dve bi vec bile premija pred derbi sa Patriotama.
Svaka čast pa si našao vremena da pogledaš sve utakmice.

221Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Pon 26 Okt 2015, 22:24

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Tek sam sad obratiop paznju na vreme, nemoguce da je sve to pogledao za 4 ipo sata bez preskakanja.

222Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Pon 26 Okt 2015, 23:41

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Pa napisah vec, preskocio :SD: :OAK:, Miami gledao do 21:0 i NewOrleans gledao do 21:0 ili 24:0, koliko je vec bilo nisam siguran. Ovo ostalo gledao citav condensed bez preskakanja. Tacnije, nisam mogao ni teorijski da preskacem jer sam drzao prekriven onaj dio dole sa tekucim rezultatima a tu su pauza,premotavanje... Very Happy

223Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Uto 27 Okt 2015, 01:51

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Ima li budnih



 photo AZcardsscript.gif

224Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Uto 27 Okt 2015, 01:51

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Stvarno je lep osecaj dobiti Dalas, pogotovo nakon 5 vezanih poraza i jos smo im naneli takav poraz da smo ih otpisali iz borbe za plej-of Very Happy 


Dosta interesantna situacija u NFLu ove sezone, par ekipa se izdvojilo kao apsolutni lideri dok manje-vise ostatak juri plej-of.

Na pola smo sezone skoro pa se moze i neka rekapitulacija napraviti, ali najizrazenija je cinjenica da je 7 sedmica bas proletilo. 

A sezona je toliko luda se iz sedmice u sedmicu menjaju glavni kandidati za WC, i to ne po scoreu nego po igri.
Miami je recimo pre 2 kola bio potpuno otpisan a sada je legitiman kandidat za PO i to ovako nahypeovani idu na noge Patsima, da se igra u Majamiju to bi bio derbi kola znajuci kakav je rivalitet i da u Majamiju nema nista draze nego dobiti Patse mada bi i pobeda na strani donela mnogo promena u samoj diviziji.
Mene je licno Bafalo bas razocarao, stoji da je Votkins stalno povredjen, Tajler isto propustio zadnja 2 meca ali izgubiti od Dzekonsvila nakon par poraza kuci je tesko razocarenje. Dzetsi stvarno deluju ozbiljno, uz to imaju i najlaksi raspored i mislim da ce oni da se dokopaju POa konacnici. Mislim da ce divizija sigurno da dadne 2 PO ucesnika, a mozda i 3.

Na severu su Baltimore i Klivlend otpisani za ovu sezonu, posebno me razocarao Klivlend, jer kad su vec izgubili sezonu, trebali bi dati Manzielu sansu da se vidi ima li potencijala da bude narednih godina startni QB, ovako forsiraju lesa Mekauna koji ce u penziju mozda i na kraju sezone. Dobili su Barnidza koji igra nerealno dobro, Bendzamin isto sezonu iz snova ima, definitivno ima potencijala, tu je i Djuk Dzonson kao otkrovenje, jos ako i Manziela ubace u pricu, fransiza koja bi konacno mogla da cilja PO naredne godine.
Sinsinati ce da osvoji diviziju najverovatnije, a Pitsburg da juri WC mesto i bice bas tesko razocaranje ako Celicni ne udju u PO. Najboljeg trkaca u ligi imaju, statisticki iz prosle sezone najboljeg WR,a top 6 QBa, ali i razorno losu OL.

Jug AFCa je najgora divizija koja se pojavila u NFLu Boga pitaj od kada, mozda najgora u istoriji. U 7 sedmica imaju isto toliko pobeda kombinovano 4 tima. Indianapolis ce da se dokotrlja do POa verovatno zbog ovako lose divizije a meni je zao sto Dzeksonvil nije bar na 3/2 ili 4/1 jer mogli su itekako. Robinson i Jeldon su uz Bortlesa igraci oko kojih ce se graditi fransiza u narednim godinama, tu je sada i Tomas, samo ne znam koliko je Gas Bredli dobro resenje na mestu trenera.

Na zapadu je Denver neocekivano na 6/0, jos kad se uzme u obzir igra Pejtona koji je statisticki mozda i najgori QB do sada u ligi. Ouklend je bas odusevio, steta sto nisu dobili Cikago, bili bi na 4/2, ali i ovako Del Rio obeceva da bi se sledece godine mogao napasti PO, mozda cak i ove ali malo teze. Osnova i ovde postoji, Amari Kuper je velika zvezda u najavi, Kar se poboljsao, odbrana nije losa, ovo bi mozda u narednim godinama mogla da bude i najjaca divizija u AFCu, jer Kanzas ce naredne godine opet da cilja PO ako svi budu zdravi, San Diego sa Riversom je uvek PO contender iako su se ove sezone obrukali za sve pare. Mekoj ce verovatno dobiti nogobulj na kraju sezone.

Trenutna realna situacija na kraju regularnog dela:

 NewEngland Denver Cinncinati Indianapolis NYJ Pittsburgh ali eto ne odustajem od Buffalo i mislim da ce da se uguraju u 6 do samoga kraja, a ko ce zapravo da izvisi videcemo. Volio bih da Pittsburgh vidim u PO kao i :OAK: ali za ove druge ove sezone malo teze.


U NFCu je jos izrazenija situacija:

U nasoj diviziji je jasno da cemo voditi bitku sa Filadelfijom, Vasington ima pretezak raspored da se ugura u bitku a Dalas sa 2/4 i mecu protiv Sijetla naredno kolo tesko moze da se nada necemu vise ove sezone. Dobra stvar je sto vec sada imamo pobedu vise od Iglsa i mec u Njujorku.
Divizija je takva da se ne bih iznenadio da tim sa 7/9 ode u PO, mada mislim da je 8/8 realnije Very Happy 


Na zapadu Grin Bej lagano dominira s time da je Minesota ove sezone njihov glavni konkurent. Bice interesantno videti njihove okrsaje, bilo bi lepo da se Vikinzi dokopaju POa ali bice vraski tesko jer i ove godine dvocifren broj pobeda mozda nece garantovati PO.
Cikago i Detroit razocarenja, pogotovo ovi drugi. Kaldvela ce sigurno najuriti.

Juzna divizija nakon blama prosle sezone popravila utisak. Vrlo verovatna dva tima u plejofu, a i Nju Orleans se ako nista vratio u igru, gledajuci raspored mozda i doguraju do 10/6 ove sezone iako je realnije da naredne godine jure PO. Mislim da ce Atlanta da osvoji diviziju, laksi raspored od Karoline dosta imaju.

Za kraj zapad, najinteresantnija divizija jer Arizona je nestabilna, uostalom kao St.Luis, ali Sijetl je opet glavni favorit iako ima 4 poraza vec. Bice zanimljivo do samoga kraja, moze divizija da ponudi i 3 tima u PO ako dodje do nekoga raspada kod Atlante ili Karoline a moze i samo jednog.


Neka realna prica trenutno: GreenBay Atlanta Arizona NYG Carolina Seattle mada navijam svim srcem da Sijetl ostane kratak Very Happy Licno bih volio da vidim i St.Luis i Minesotu u PO ali jasno je da nece moci i jedni i drugi.

225Week 7 - Page 9 Empty Re: Week 7 Uto 27 Okt 2015, 01:55

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

CJ2K teg



 photo AZcardsscript.gif

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Similar topics

-

» Week 8
» Week 16
» Week 17
» Week 10
» Week 15

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu