NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Super bowl XLIX

+35
kb8
Raising Arizona
Jacob
Bizon
Чизхед
dr.dule
Niger iz huda
Minitron
Zona do trona
leonida
manjane
Sirko
sasa 076
Danijel Lg
STP
zokiruma
zvaljo
Palermo
-Flawless-
SymphonyX
TMH34
L.D.
Bugi
Russell3
Mirkony
Mos Def
Powerslave
Vlado997
Pit Bull
Zver
Cenci D
Peyton Manning
Parangal
Steelers
Srbistuta
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 26]

601Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 04 Feb 2015, 16:17

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Ima da se usrece sa njim




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super bowl XLIX - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

602Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 04 Feb 2015, 16:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

s onim što imamo usrećili bi se s bilo kim. ali on i nije bilo ko



Super bowl XLIX - Page 25 Potpis

603Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 04 Feb 2015, 16:24

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ko može gledati,u 5 sati počinje proslava u Bostonu,ima na NFL Networku!

604Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 04 Feb 2015, 20:33

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Super bowl XLIX - Page 25 10390311_10153061347586100_8211712746084740819_n

605Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 05 Feb 2015, 20:48

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlik naklon Bil Beličik i ekipi. Tomica dokazao da je GOAT tako što je razbio istorijsku odbranu Sijetla. Zasluženo MVP. I da razjasnim, da je i Lane igrao, ništa se mnogo ne bi promijenilo. NE je jednostavno najkompletniji tim i nema tu priče.

606Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 05 Feb 2015, 20:53

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

I zaista ne vidim zašto se diže tolika fama oko tog plejkolinga u poslednjim sekundama. Šta i ako imaju Linča? Pa i ja da imam Kobija u timu prvo bih preispitao svoje mogućnosti  pa teko onda dao njemu da šuta. Ko može garantovati da Linč ne bi otišao koju jardu unazad ili čak možda i famblovao loptu. Svaki potez je nepredvidiv, oni su pokušali pasom i nije im uspjelo. Život ide dalje k'o što Drina teče ispod Ćuprije.

607Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 12:46

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Patriote cestitam od srca na tituli
Ko je ovo ocekivao posle 0-2
Da se samo podsetim tadasnjih naslova

A navijacima Sijetla mogu da zamislim kako je
Mene bi verovatno srcka strefila
Mogu donekle da ih razumem
Nama se isto to dogodilo u XLIII samo na kraju prvog halfa



 photo AZcardsscript.gif

608Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 12:49

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Vlado997 ::I zaista ne vidim zašto se diže tolika fama oko tog plejkolinga u poslednjim sekundama. Šta i ako imaju Linča? Pa i ja da imam Kobija u timu prvo bih preispitao svoje mogućnosti  pa teko onda dao njemu da šuta. Ko može garantovati da Linč ne bi otišao koju jardu unazad ili čak možda i famblovao loptu. Svaki potez je nepredvidiv, oni su pokušali pasom i nije im uspjelo. Život ide dalje k'o što Drina teče ispod Ćuprije.

Ne znam ja se ne bi slozio, po meni nema a ma bas nikakvog opravdanja za taj call da se ide na pas. Linc je morao da trci iz prostog razloga sto su imali 3 downa i time out negde 50 sekundi pre kraja. Cak i da je to sto ti kazes izgubio 2,3 jarde to ne bi bilo strasno jer bi opet bili preblizu golu da mogu da biraju sta ce. I taj play koji su isli, mislim isli su shotgun formaciju i Linc otisao u motion previse su providni bili da ih je ruki CB onako procitao. Bar da su isli neki play action, pa ja mislim da su cak mogli 3 puta ici qb sneak i bolje bi prosli koliko su blizu bili.Da je NE bio u njihovoj situaciji vise bi razumeo jer im se igra svodila na pas ceo mec, al SEA sa Lincom... Znam da je najlakse biti general posle bitke al za ovako los call opravdanja nema.

EDIT: I jos nesto, neverovatno koliko je ljudi pratilo ovaj SB kod nas. Ja sam usao u kladionicu dan posle SB ljudi su masovno pricali o mecu i to neki od kojih ne bi ocekivao da pogledaju minut su gledali ceo mec. Bas mi je bilo drago kad sam slusao kako se vodi rasprava Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

609Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 13:43

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Raising Arizona ::A navijacima Sijetla mogu da zamislim kako je Mene bi verovatno srcka strefila Mogu donekle da ih razumem
Nama se isto to dogodilo u XLIII samo na kraju prvog halfa

Cool kakva legenda



Super bowl XLIX - Page 25 Potpis

610Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 13:50

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::
Vlado997 ::I zaista ne vidim zašto se diže tolika fama oko tog plejkolinga u poslednjim sekundama. Šta i ako imaju Linča? Pa i ja da imam Kobija u timu prvo bih preispitao svoje mogućnosti  pa teko onda dao njemu da šuta. Ko može garantovati da Linč ne bi otišao koju jardu unazad ili čak možda i famblovao loptu. Svaki potez je nepredvidiv, oni su pokušali pasom i nije im uspjelo. Život ide dalje k'o što Drina teče ispod Ćuprije.

Ne znam ja se ne bi slozio, po meni nema a ma bas nikakvog opravdanja za taj call da se ide na pas. Linc je morao da trci iz prostog razloga sto su imali 3 downa i time out negde 50 sekundi pre kraja. Cak i da je to sto ti kazes izgubio 2,3 jarde to ne bi bilo strasno jer bi opet bili preblizu golu da mogu da biraju sta ce. I taj play koji su isli, mislim isli su shotgun formaciju i Linc otisao u motion previse su providni bili da ih je ruki CB onako procitao. Bar da su isli neki play action, pa ja mislim da su cak mogli 3 puta ici qb sneak i bolje bi prosli koliko su blizu bili.Da je NE bio u njihovoj situaciji vise bi razumeo jer im se igra svodila na pas ceo mec, al SEA sa Lincom... Znam da je najlakse biti general posle bitke al za ovako los call opravdanja nema.

EDIT: I jos nesto, neverovatno koliko je ljudi pratilo ovaj SB kod nas. Ja sam usao u kladionicu dan posle SB ljudi su masovno pricali o mecu i to neki od kojih ne bi ocekivao da pogledaju minut su gledali ceo mec. Bas mi je bilo drago kad sam slusao kako se vodi rasprava Very Happy
U ovom sportu je sve moguće. Ko meni može garantovati da Linč ne bi famblovao?

611Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 13:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vlado997 ::
Ol' Dirty Bastard ::
Vlado997 ::I zaista ne vidim zašto se diže tolika fama oko tog plejkolinga u poslednjim sekundama. Šta i ako imaju Linča? Pa i ja da imam Kobija u timu prvo bih preispitao svoje mogućnosti  pa teko onda dao njemu da šuta. Ko može garantovati da Linč ne bi otišao koju jardu unazad ili čak možda i famblovao loptu. Svaki potez je nepredvidiv, oni su pokušali pasom i nije im uspjelo. Život ide dalje k'o što Drina teče ispod Ćuprije.

Ne znam ja se ne bi slozio, po meni nema a ma bas nikakvog opravdanja za taj call da se ide na pas. Linc je morao da trci iz prostog razloga sto su imali 3 downa i time out negde 50 sekundi pre kraja. Cak i da je to sto ti kazes izgubio 2,3 jarde to ne bi bilo strasno jer bi opet bili preblizu golu da mogu da biraju sta ce. I taj play koji su isli, mislim isli su shotgun formaciju i Linc otisao u motion previse su providni bili da ih je ruki CB onako procitao. Bar da su isli neki play action, pa ja mislim da su cak mogli 3 puta ici qb sneak i bolje bi prosli koliko su blizu bili.Da je NE bio u njihovoj situaciji vise bi razumeo jer im se igra svodila na pas ceo mec, al SEA sa Lincom... Znam da je najlakse biti general posle bitke al za ovako los call opravdanja nema.

EDIT: I jos nesto, neverovatno koliko je ljudi pratilo ovaj SB kod nas. Ja sam usao u kladionicu dan posle SB ljudi su masovno pricali o mecu i to neki od kojih ne bi ocekivao da pogledaju minut su gledali ceo mec. Bas mi je bilo drago kad sam slusao kako se vodi rasprava Very Happy
U ovom sportu je sve moguće. Ko meni može garantovati da Linč ne bi famblovao?
To sto ti pricas nema smisla. Ko garantuje da nece sutra pasti meteor i sve nas pobiti?
Poenta je u tome da bi kvota na Lynchov fumble bila 15, a na int 3...bzv sad kazem te kvote,al je jasno na sta mislim...sve je moguce,samo je poenta sta je verovatnije

http://nfl.com/

612Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 14:00

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::
Vlado997 ::
Ol' Dirty Bastard ::
Vlado997 ::I zaista ne vidim zašto se diže tolika fama oko tog plejkolinga u poslednjim sekundama. Šta i ako imaju Linča? Pa i ja da imam Kobija u timu prvo bih preispitao svoje mogućnosti  pa teko onda dao njemu da šuta. Ko može garantovati da Linč ne bi otišao koju jardu unazad ili čak možda i famblovao loptu. Svaki potez je nepredvidiv, oni su pokušali pasom i nije im uspjelo. Život ide dalje k'o što Drina teče ispod Ćuprije.

Ne znam ja se ne bi slozio, po meni nema a ma bas nikakvog opravdanja za taj call da se ide na pas. Linc je morao da trci iz prostog razloga sto su imali 3 downa i time out negde 50 sekundi pre kraja. Cak i da je to sto ti kazes izgubio 2,3 jarde to ne bi bilo strasno jer bi opet bili preblizu golu da mogu da biraju sta ce. I taj play koji su isli, mislim isli su shotgun formaciju i Linc otisao u motion previse su providni bili da ih je ruki CB onako procitao. Bar da su isli neki play action, pa ja mislim da su cak mogli 3 puta ici qb sneak i bolje bi prosli koliko su blizu bili.Da je NE bio u njihovoj situaciji vise bi razumeo jer im se igra svodila na pas ceo mec, al SEA sa Lincom... Znam da je najlakse biti general posle bitke al za ovako los call opravdanja nema.

EDIT: I jos nesto, neverovatno koliko je ljudi pratilo ovaj SB kod nas. Ja sam usao u kladionicu dan posle SB ljudi su masovno pricali o mecu i to neki od kojih ne bi ocekivao da pogledaju minut su gledali ceo mec. Bas mi je bilo drago kad sam slusao kako se vodi rasprava Very Happy
U ovom sportu je sve moguće. Ko meni može garantovati da Linč ne bi famblovao?
To sto ti pricas nema smisla. Ko garantuje da nece sutra pasti meteor i sve nas pobiti?
Poenta je u tome da bi kvota na Lynchov fumble bila 15, a na int 3...bzv sad kazem te kvote,al je jasno na sta mislim...sve je moguce,samo je poenta sta je verovatnije
Slažem se ali ljudi kao da zaboravljaju da bacao ili trčao, postoji rizik. Procenat za fambl bi bio veoma mali ali ovde se mnogo čuda dešava.

613Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 14:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma kakva qrčeva čuda...

Imaš najjačeg RB lige i jebenih 91 cm za preorat u 3 pokušaja...

S druge strane je mogo stajat i Caterpillar 797 il šta god, svi bi završili u endzoneu skupa zajedno...

Carroll je sjebo i ko mu jebe mater sada debilnu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

614Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 17:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

neko od NFL igraca je napisao, zaboravio sam ko, da ne bi bacao u toj situaciji makar J.Rice bio WR...i to je realno istina
al sad je kasno, ostace ovo situacija tipa onog hvatanja Tenesija zavrsenog na 1y

http://nfl.com/

615Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 17:25

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

e treba onda vratiti se malo ranije i ono hvatanje koje se dogadja jednom u sto. onaj madrov Harmon preskace coveka umesto da skace na loptu koja je u vazduhu. da je bio na praksi na FG kod mene znao bi sta da radi.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super bowl XLIX - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

616Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 06 Feb 2015, 17:28

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::
Vlado997 ::I zaista ne vidim zašto se diže tolika fama oko tog plejkolinga u poslednjim sekundama. Šta i ako imaju Linča? Pa i ja da imam Kobija u timu prvo bih preispitao svoje mogućnosti  pa teko onda dao njemu da šuta. Ko može garantovati da Linč ne bi otišao koju jardu unazad ili čak možda i famblovao loptu. Svaki potez je nepredvidiv, oni su pokušali pasom i nije im uspjelo. Život ide dalje k'o što Drina teče ispod Ćuprije.

Ne znam ja se ne bi slozio, po meni nema a ma bas nikakvog opravdanja za taj call da se ide na pas. Linc je morao da trci iz prostog razloga sto su imali 3 downa i time out negde 50 sekundi pre kraja. Cak i da je to sto ti kazes izgubio 2,3 jarde to ne bi bilo strasno jer bi opet bili preblizu golu da mogu da biraju sta ce. I taj play koji su isli, mislim isli su shotgun formaciju i Linc otisao u motion previse su providni bili da ih je ruki CB onako procitao. Bar da su isli neki play action, pa ja mislim da su cak mogli 3 puta ici qb sneak i bolje bi prosli koliko su blizu bili.Da je NE bio u njihovoj situaciji vise bi razumeo jer im se igra svodila na pas ceo mec, al SEA sa Lincom... Znam da je najlakse biti general posle bitke al za ovako los call opravdanja nema.

EDIT: I jos nesto, neverovatno koliko je ljudi pratilo ovaj SB kod nas. Ja sam usao u kladionicu dan posle SB ljudi su masovno pricali o mecu i to neki od kojih ne bi ocekivao da pogledaju minut su gledali ceo mec. Bas mi je bilo drago kad sam slusao kako se vodi rasprava Very Happy


Moram da ispravim neke greške,bio je 2nd down i kad su snepali loptu bilo je oko 20 sec do kraja,to su jako bitne činjenice!

617Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sub 07 Feb 2015, 09:44

cooper

cooper
MVP
MVP

https://www.youtube.com/watch?v=d5yUGyBGulU

Da se najezis!

618Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sub 07 Feb 2015, 19:05

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

cooper ::https://www.youtube.com/watch?v=d5yUGyBGulU

Da se najezis!
Kakav tekl na 2:14 Very Happy

619Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sub 07 Feb 2015, 19:13

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

A tačno na dva minuta se može vidjeti kako Batler kreće na loptu. Nije to toliko loš potez Kerola koliko sjajan potez Batlera. NE je bio u goaline formaciji i bili su koncentrisani na zaustavljanje Linča. E kad su vidjeli da slijedi pas, u 90% situacija se igra odbrana čovjek na čovjeka. I većina TE-a i fizički dominantnih WR-a bi ovakve pasove ispaljene u stomak uhvatili. Jedina šansa je da se akcija pročita za što Batleru skidam kapu.

620Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sub 07 Feb 2015, 19:44

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Butler je odigrao maestralno pametno,dam se usuditi reci da Revis nebi bolje,decko ih procitao ko knjigu.

621Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Sub 07 Feb 2015, 21:15

Nik88


NFL Player
NFL Player

Jeste ta zadnja akcija najvrednija, ali treba se setiti da je covek imao 3-4 intervencije koje su odrzale Patriote u zivotu. Pa cak i kod onog hvatanja Kearsa vrhunska intervencija, samo manjak srece i onaj
baksuz sto je preskocio igraca i loptu

622Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Ned 08 Feb 2015, 00:08

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Cestitke New Englandu na pobedi i osvojenom SB. Bilo je i vreme da ga osvoje. Very Happy

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

623Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Ned 08 Feb 2015, 16:26

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Cenci ::
Ol' Dirty Bastard ::
Vlado997 ::I zaista ne vidim zašto se diže tolika fama oko tog plejkolinga u poslednjim sekundama. Šta i ako imaju Linča? Pa i ja da imam Kobija u timu prvo bih preispitao svoje mogućnosti  pa teko onda dao njemu da šuta. Ko može garantovati da Linč ne bi otišao koju jardu unazad ili čak možda i famblovao loptu. Svaki potez je nepredvidiv, oni su pokušali pasom i nije im uspjelo. Život ide dalje k'o što Drina teče ispod Ćuprije.

Ne znam ja se ne bi slozio, po meni nema a ma bas nikakvog opravdanja za taj call da se ide na pas. Linc je morao da trci iz prostog razloga sto su imali 3 downa i time out negde 50 sekundi pre kraja. Cak i da je to sto ti kazes izgubio 2,3 jarde to ne bi bilo strasno jer bi opet bili preblizu golu da mogu da biraju sta ce. I taj play koji su isli, mislim isli su shotgun formaciju i Linc otisao u motion previse su providni bili da ih je ruki CB onako procitao. Bar da su isli neki play action, pa ja mislim da su cak mogli 3 puta ici qb sneak i bolje bi prosli koliko su blizu bili.Da je NE bio u njihovoj situaciji vise bi razumeo jer im se igra svodila na pas ceo mec, al SEA sa Lincom... Znam da je najlakse biti general posle bitke al za ovako los call opravdanja nema.

EDIT: I jos nesto, neverovatno koliko je ljudi pratilo ovaj SB kod nas. Ja sam usao u kladionicu dan posle SB ljudi su masovno pricali o mecu i to neki od kojih ne bi ocekivao da pogledaju minut su gledali ceo mec. Bas mi je bilo drago kad sam slusao kako se vodi rasprava Very Happy


Moram da ispravim neke greške,bio je 2nd down i kad su snepali loptu bilo je oko 20 sec do kraja,to su jako bitne činjenice!

Ja sam kanda to i rekao, bio je 2nd down zanci 3 down-a su imali, taj i jos 2 a oko 50 sekundi je bilo na pocetku napada koliko se secam a snepovali su oko 20 sekundi. Mislim nije ni bitno da ne idemo dalje u raspravu run je morao ici Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

624Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 26 Feb 2015, 09:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Super bowl XLIX - Page 25 Olivija-mun-foto-twitter-1424869621-620067
lepo kaze AR Very Happy

http://nfl.com/

625Super bowl XLIX - Page 25 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 26 Feb 2015, 10:23

Zver

Zver
VIP
VIP

Kakva šteta što su ovi sa Profootballmock odlučili da prekinu onu seriju QB's na fejsbuku. Mogli su oko ovoga sjajnu zajebanciju da naprave Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu