NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Super bowl XLIX

+35
kb8
Raising Arizona
Jacob
Bizon
Чизхед
dr.dule
Niger iz huda
Minitron
Zona do trona
leonida
manjane
Sirko
sasa 076
Danijel Lg
STP
zokiruma
zvaljo
Palermo
-Flawless-
SymphonyX
TMH34
L.D.
Bugi
Russell3
Mirkony
Mos Def
Powerslave
Vlado997
Pit Bull
Zver
Cenci D
Peyton Manning
Parangal
Steelers
Srbistuta
39 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 26]

26Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 13:12

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Fox,Arena i NBC...valjda cemo se uglaviti negde Very Happy
sad mi nije jasno koji ce biti komentatori na nasem FOX-u.
Prosle godine FOX je imao prava prenosa pa su pustili americke komentatore. Ove godine ce verovatno preuzeti od NBC



Super bowl XLIX - Page 2 Potpis

27Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 13:22

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Peyton Manning ::Fox,Arena i NBC...valjda cemo se uglaviti negde Very Happy
sad mi nije jasno koji ce biti komentatori na nasem FOX-u.
Prosle godine FOX je imao prava prenosa pa su pustili americke komentatore. Ove godine ce verovatno preuzeti od NBC


Zadnju put kad je NBC komentirao SB mi smo izgubili od NYG,to nam nedje u prilog!

28Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 14:06

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Al Majkls i Kris Kolinsvort bi trebali biti na NBC



STANE VAS SVE PRATI

29Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 14:17

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Danijel Lg ::Al Majkls i Kris Kolinsvort bi trebali biti na NBC

I jesu i bili su i 2012!

30Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 15:01

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Patriote jeste li se pomirili s istinom il još vjerujete u naslov Very Happy ?

31Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 17:25

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja tebe ne razumem, zasto si uopste stavio da si navijac SF kada ces da navijas za Sijetl?Rival iz divizije je na putu da ostvari b2b titulu, a prosla je isla preko vasih ledja.Ja stvarno ne znam kako prema tome mozes da budes ravnodusan.

E moj Kabe, u sta su vam se pretvorili navijaci.

32Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 20:21

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Spartacus ::SB ce i ove godine da ide na FOX-u, malocas isla najava.
Peyton Manning ::NBC to live stream the Super Bowl for free

vesti dana Very Happy
ako se ne zeznemo pa nbc bude slobodan samo za stanovnike SAD
Nema svako FOX. Uzdam se u NBC.

33Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 21:47

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

fox nece prenositi super bol. nbc a taj kanal nema niko na kablu . imamo sakana i to mu je to.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super bowl XLIX - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

34Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 22:23

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Pa šta bi trebao mrzit Seahawkse zato što navijam za 49ere ... Mislim pojam rivalstvo i mržnja mi se ne uklapa u NFL(mada oni to zovu tako) nije to zvezda partizan ili hajduk dinamo ako me razumijes

35Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 22:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

evo moje ovcice su uvek prica za sprdacinu pa mi je seatle simpa ekipa kako su pajsera natakli prosle zime. a kerol mi je bio simpa lik dok je bio u NE i posle toga na USC.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super bowl XLIX - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

36Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 23:14

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Vidim nema prostora za trashtalk temu.

37Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 23:20

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Parangal95 ::Pa šta bi trebao mrzit Seahawkse zato što navijam za 49ere ... Mislim pojam rivalstvo i mržnja mi se ne uklapa u NFL(mada oni to zovu tako) nije to zvezda partizan ili hajduk dinamo ako me razumijes

Bas tako, zato sto su u ovom sportu najintenzivnija rivalstva su upravo divizijska.Jedan od retkih sportova gde ces recimo videti da ekipa koja je izgubila sanse za PO da ce gledati da svom rivalu(ako bude imao sanse za PO) da sto vise zagorca zivot ako je to moguce.Razlika izmedju nas i Amera je samo sto kod njih nema organizovanih navijackih grupa, a ovako se ne razlikuju puno od nas.Prave oni sranja, ali to vise pojedinci nego neka odredjena grupa.NBA je naspram toga sprdacina, tu imas samo 2-3 rivalstva koja su generalno smesna.Hokej tesko da ce da dostigne taj nivo iako se zna kakvu publiku privlaci, zato sto malo po malo pa sele ekipe iz jedne divizije u drugu.Ovde imas dosta istorijskih rivalstava.Cisto da se malo upoznas sa materijom.

http://en.wikipedia.org/wiki/National_Football_League_rivalries

38Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Sre 21 Jan 2015, 23:42

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Ma znao sam ja da kao najveci rivali od 49era su Seahawksi ili Bears i Green bay kao največe rivalstvo ali ja sam naviknut na europski balkanski ako cemo tocnije pojam rivalstva di na stadionima stvarno vlada pakao . Ameri se okupe ispred stadiona , roštiljaju , piju pivu i cim ja vidim da u goste možes slobodno ic u svom dresu bez da te itko takne meni tu svako rivalstvo pada u vodu . Nije da potičem huliganstvo ili nešto ali nije mi to to na tribini . A ovo na terenu između igrača si vjerojatno u pravu . Ameri dođu gledat show , ne žive oni za svoje ekipe ko mi ovdje po mom mišljenju . A Patriotse nevolim nikako iz više razloga nikad mi nisu sjeli dok seahawkse izrazito poštujem .

39Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 22 Jan 2015, 00:13

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Jbg kad mi se prije nekog derbija moramo poklati i potući,da bi onda na to nešto ličilo!

40Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 22 Jan 2015, 00:52

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Jbg al to je meni pojam derbija Very Happy Ovo u SAD je kamilica a ne rivalstvo haha

41Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 22 Jan 2015, 01:30

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Spartacus ::Ja tebe ne razumem, zasto si uopste stavio da si navijac SF kada ces da navijas za Sijetl?Rival iz divizije je na putu da ostvari b2b titulu, a prosla je isla preko vasih ledja.Ja stvarno ne znam kako prema tome mozes da budes ravnodusan.

E moj Kabe, u sta su vam se pretvorili navijaci.

Ali znaš šta imas ti pravo a i 49erse više simpatiziram zbog kaepernicka nego što za njih navijam . Jednostavno još nisam odabrao baš posebnu ekipu za koju mogu rec da navijam stoga cu vratit NFL logo dok 100% ne odlučim da nebi poslje bilo da mjenjam klubove ....

42Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 22 Jan 2015, 07:28

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Mi smo banana drzave, u kojima nikada nece da bude civilizacije.Da nema organizanovanih navijackih grupa siguran sam da bi situacija bila ista kao kod njih, napravis sranje zakon te udalji sa sportskih dogadjaja a ne da se provlacis.Na ovim tribinama gde se nalazila obicna publika(pricam za NS) par puta je bilo ljudi koji su dolazili u gostujucim dresovima i nije bilo nikakvih problema.Sva ta mrznja dolazi od dizelasa.Nisam ja bas stekao utisak da oni ne zive od toga, neki od njih stvarno umeju da naprave odlicnu atmosferu koliko god moze bez navijackih pesama ali barem nije kao u pozoristu kao sto je recimo u NBA utakmicama.

43Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 22 Jan 2015, 08:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Seattle Seahawks cornerback Richard Sherman said New England Patriots quarterback Tom Brady started the trash talking in the 2012 regular-season game in which Sherman walked up to Brady after Seattle's 24-23 victory and asked, "You mad, bro?"
"He was pretty much saying that we were nobodies," Sherman said Wednesday about Brady. "And we should come up to him after they got the win. He said stuff like that throughout the game. So we should just take that pretty well? Sure, can I get your autograph, too?"
The Seahawks trailed 23-10 in the game at CenturyLink Field on Oct. 14, 2012, but Seattle scored two touchdowns in the fourth quarter, including a 46-yard TD pass from Russell Wilson to Sidney Rice with 1:18 to go. Sherman's comment to Brady was seen on national TV moments after the game ended.
Super bowl XLIX - Page 2 Bos_g_tmrsts_300x200
AP Photo/Elaine ThompsonTom Brady and Richard Sherman exchanged pleasantries, and possibly some other choice words, after Seattle beat New England in 2012.
For his part, Brady said Monday that he didn't recall Sherman's words.
"Truthfully, at that time, I thought he was just coming up to say 'good game.' That's all I thought it was," Brady told Boston sports radio WEEI on Monday. "It was loud after that game, so I didn't really hear anything. Then I went into the locker room after the game and ... he said he was talking trash to me. That was all a bit of a surprise to me."
Sherman said Wednesday that Brady's image doesn't necessarily match reality.
"I think people somehow get a skewed view of Tom Brady," Sherman said. "That he's just a clean-cut guy that does everything right and never says a bad word to anyone. We know him to be otherwise.
"In that moment of him being himself, he said some things and we returned the favor. Unfortunately, he apparently didn't remember what he said. I'm sure also in those moments when he's yelling at the ref, he's just saying, 'Good job. You're doing a fantastic job. Keep it up.' "
Sherman was asked if he thinks Brady will throw the ball in his direction in the Super Bowl.
"I don't care," Sherman said. "I hope so. It will give me more opportunities to get the ball. He had me in his sights before."

http://nfl.com/

44Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 22 Jan 2015, 13:13

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

hoho pocelo je Very Happy

Peyton Manning ::"I think people somehow get a skewed view of Tom Brady," Sherman said. "That he's just a clean-cut guy that does everything right and never says a bad word to anyone. We know him to be otherwise."
udri ga dok lezi Very Happy



Super bowl XLIX - Page 2 Potpis

45Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Čet 22 Jan 2015, 23:15

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Bas sam se pitao hoce li biti prenosa Na Foxu i vidim malopre najavu. Very Happy

46Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 23 Jan 2015, 09:01

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Jacob ::Bas sam se pitao hoce li biti prenosa Na Foxu i vidim malopre najavu. Very Happy

ali onaj 2017te




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super bowl XLIX - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

47Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 23 Jan 2015, 10:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Super bowl XLIX - Page 2 10947335_10152807075641263_8469625570406526327_n

http://nfl.com/

48Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 23 Jan 2015, 11:09

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dr.dule ::
Jacob ::Bas sam se pitao hoce li biti prenosa Na Foxu i vidim malopre najavu. Very Happy

ali onaj 2017te

da ga jebes ali stvarno imaju u rasporedu programa

Fox
ponedeljak, 02.02.2015 00:30

SUPERBOWL 49, ep. 1




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Super bowl XLIX - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

49Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 23 Jan 2015, 11:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::
dr.dule ::
Jacob ::Bas sam se pitao hoce li biti prenosa Na Foxu i vidim malopre najavu. Very Happy

ali onaj 2017te

da ga jebes ali stvarno imaju u rasporedu programa

Fox
ponedeljak, 02.02.2015 00:30

SUPERBOWL 49, ep. 1

pa zasto mislis da nece biti prenosa, kad ide najava kao i prose godine, da ce biti prenos na obicnom Foxu?

http://nfl.com/

50Super bowl XLIX - Page 2 Empty Re: Super bowl XLIX Pet 23 Jan 2015, 13:28

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::
dr.dule ::
Jacob ::Bas sam se pitao hoce li biti prenosa Na Foxu i vidim malopre najavu. Very Happy

ali onaj 2017te

da ga jebes ali stvarno imaju u rasporedu programa

Fox
ponedeljak, 02.02.2015 00:30

SUPERBOWL 49, ep. 1


Pa brate ne haluciniramo svi mi koji vidimo reklamu na Fox - u ovih dana Very Happy

Znam da Fox ne prenosi za USA ali izgleda da ce prenositi nama

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu