NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Championships

+28
Mirkony
TMH34
Minitron
Bugi
SymphonyX
-Flawless-
Nik88
Lomljiv u struku
Zona do trona
Чизхед
Miki HOF
Bizon
Mos Def
Vlado997
Parangal
leonida
Zver
Cenci D
zvaljo
Pit Bull
Raising Arizona
Niger iz huda
Srbistuta
dr.dule
Sirko
kb8
Peyton Manning
Steelers
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 36]

851Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:55

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Parangal95 ::Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!

meni je Pit Kerol simpa lik.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 35 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

852Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:55

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sasa 076 ::ako treba izduvacemo lopte

a to nece sad proci. mora nesto novo da izmisli.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 35 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

853Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 20:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::
FdS ::
Zona do trona ::Bome, ja cu gledati da uzmem dan godisnjeg da mogu na miru i u uzivanju da ispratim SB.

Sjajno...taman da ja preskočim i ogrebem se od tebe za šifru sutradan i u miru odgledam kad se vratim s posla Very Happy

Cemu sluzi torent ako ne za snimke.
Meni onaj ustv radio bez seckanja celo vece

meni juce uopste sajt nije hteo da otvori

http://nfl.com/

854Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 21:06

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

"The only balls they deflated were Andrew Luck's"

U jednoj rečenici sumirana sinoćnja utakmica. Very Happy

855Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 21:31

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Lakiju su jaja popustila. Blaunt ih izorao sa tom ispumpanom loptom. valjda je to vec treci put da traktoristi NE obaraju rekorde protiv Indi.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 35 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

856Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 21:44

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

nema Tome Coughlina u finalu protiv vožda od Bostona, šanse NE dramatično rastu

857Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 21:51

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Cenci ::
Parangal95 ::Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!


Pa nije to mržnja prijatelju,nego je samo dojam da nisu zaslužili da prođu,jer su tek počeli igrati zadnjh 5 minuta tekme! U biti nisu oni nadigrali GB ili tako nešto,nego je GB sam sebe pobijedio,i to je činjenica.


Neznam ja sam dobio takav dojam . Istina da GB je izgubio prvenstveno radi glupih pogrešaka ali nitko nemože osporit Seattle lavovsko srce ... Dosta njih je pisalo o Seattle kao da su oni slučajno u finalu kao uvjek im sve ide na mlin i takve priče to me zasmetalo malo ...

858Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 21:54

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Parangal95 ::
Cenci ::
Parangal95 ::Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!


Pa nije to mržnja prijatelju,nego je samo dojam da nisu zaslužili da prođu,jer su tek počeli igrati zadnjh 5 minuta tekme! U biti nisu oni nadigrali GB ili tako nešto,nego je GB sam sebe pobijedio,i to je činjenica.


Neznam ja sam dobio takav dojam . Istina da GB je izgubio prvenstveno radi glupih pogrešaka ali nitko nemože osporit Seattle lavovsko srce ... Dosta njih je pisalo o Seattle kao da su oni slučajno u finalu kao uvjek im sve ide na mlin i takve priče to me zasmetalo malo ...


Pa svi smo mi generali poslije bitke,al lavosko srce bi i Vukovi imali kad ti suparnik pokloni fake fg,onside kick i onaj 2pt conversion. Ja imam skidam kapu u zadnje 4 minute,al ostatak tekme ih je GB dominirao i pera im nisu odbili i samo zbog toga mi je žao što nije GB u SB!

859Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 21:58

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

dr.dule ::
Parangal95 ::Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!

meni je Pit Kerol simpa lik.

Kerol je gospodin čovjek Very Happy Pa njegov dida i baba su iz Hrvatske ipak je on naš čovjek balkanac haha

860Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 21:58

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Parangal95 ::
dr.dule ::
Parangal95 ::Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!

meni je Pit Kerol simpa lik.

Kerol je gospodin čovjek Very Happy Pa njegov dida i baba su iz Hrvatske ipak je on naš čovjek balkanac haha


A i BB je naš čovjek!

861Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 22:01

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Cenci ::
Parangal95 ::
dr.dule ::
Parangal95 ::Nemogu vjerovat koliko mržnje ima na ovom portalu prema Seattle ali drago mi je da su svih pošteno zajebali iako za njih ne navijam ... Kakva je to ekipa pravi prvaci , šampioni kakav brady kakvi bakrači Seattle osvaja 2 godinu za redom !!!

meni je Pit Kerol simpa lik.

Kerol je gospodin čovjek Very Happy Pa njegov dida i baba su iz Hrvatske ipak je on naš čovjek balkanac haha


A i BB je naš čovjek!

Ma vladamo i u NFL-u haha Very Happy

862Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 22:02

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

pa i Ninkovich vaš

Very Happy

863Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 22:06

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Gazda ::pa i Ninkovich vaš

Very Happy

Cool Još da se sjete svojih korijena pa da malo bogatva ulože odi u razvoj footballa

864Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 22:07

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

šta reći za David Diehla

865Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 22:20

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Gazda ::šta reći za David Diehla

David legenda promovirao Ajduka u americi al opet niko ništa konkretno možda sad zvučim kao da tražim dlaku u jajetu ... Al mogli su malo uložit u sport bar jedan teren napravit u Splitu Rijeci ili ZGu šta im je to čovjek je zarađivao 6 milijuna po sezoni .... al to je več off topic

866Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 22:25

Zver

Zver
VIP
VIP

Gazda ::šta reći za David Diehla

E taj je vala naš...

Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

867Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 23:04

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

zasto ste svi misljenja da je SEA poceo igrati poslednja dva, tri ili koliko minuta?
odbrana SEA je odrala bulju ceo mec i pored svih sranja koja su im se zadesila, gubili su samo 16-0!
Dva poseda lopte alo!

Ne zelim nista da kazem sem, dajte bilo kom QBu odbranu koja posle 5 TO protiv Rodzike, jos uvek drzi tim u mecu i ja cu vam pokazati sampionsku odbranu. To su FACTS.

868Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 23:14

Parangal

Parangal
NFL Player
NFL Player

Srbistuta ::zasto ste svi misljenja da je SEA poceo igrati poslednja dva, tri ili koliko minuta?
odbrana SEA je odrala bulju ceo mec i pored svih sranja koja su im se zadesila, gubili su samo 16-0!
Dva poseda lopte alo!

Ne zelim nista da kazem sem, dajte bilo kom QBu odbranu koja posle 5 TO protiv Rodzike, jos uvek drzi tim u mecu i ja cu vam pokazati sampionsku odbranu. To su FACTS.

Sve si rekao stari .... a to su ti ovi hateri kako bi rekli ameri

869Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 23:29

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Gazda ::pa i Ninkovich vaš

Very Happy


Na naše "NAŠ" sam mislio na balkanca,da se neko nebi uvrijedio! Very Happy

870Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 23:33

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

A i Randy Mossu su koreni iz Pule. Trcao kao osnovac rute po koloseumu.

871Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 23:52

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

i ja imam tamo rodbinu, komsije sa KUD Idijotima, mada je to vise Liznjan Very Happy

872Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 23:53

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Sijetl dokazao zašto su šampioni. Rekoh ja negdje na poluvremenu da mi ovo miriše na SB 44, a isti je bio ishod. Muda su dobila obje utakmice. Sa neutralne strane, ne mogu da se ne osvrnem na pravila OT. Svaki put kada gledam OT, razočaram se pravilima.
A što se tiče NE, ovaj čovjek je još jednom pokazao zašto je bogotac. Bil Beličik

873Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Pon 19 Jan 2015, 23:53

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::A i Randy Mossu su koreni iz Pule. Trcao kao osnovac rute po koloseumu.
I Aleksa Smit.

874Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Uto 20 Jan 2015, 00:05

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Vlado997 ::
Zona do trona ::A i Randy Mossu su koreni iz Pule. Trcao kao osnovac rute po koloseumu.
I Aleksa Smit.
Andrew Luck je porijeklom iz Crne Gore,pravo ime mu je Andrija Lakovic,ali su njegovi morali bjezat iz Amerike zbog krvne osvete.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

875Conference Championships - Page 35 Empty Re: Conference Championships Uto 20 Jan 2015, 00:08

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Andrew Luck je porijeklom iz Crne Gore,pravo ime mu je Andrija Lakovic,ali su njegovi morali bjezat iz Amerike zbog krvne osvete.
valjda iz CG
otac mu je Kornelije Lakovic drzi lanac marketa HDL



Conference Championships - Page 35 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu