NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Round

+25
Bugi
Powerslave
Чизхед
Nik88
Zona do trona
Minitron
ryan_ki
Miki HOF
dr.dule
Niger iz huda
Cenci D
Raising Arizona
kb8
-Flawless-
Mos Def
Srbistuta
Mifoche
Lomljiv u struku
Pit Bull
SymphonyX
Vlado997
Steelers
leonida
Zver
Sirko
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 35]

376Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:41

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Cuj TD, ovde je misija uzeti 1st down

377Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:42

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Steelers ::
leonida ::
Steelers ::jedno veliko + sakanu za pominjanje superbowla i poraza sijetla od Pitsburga Very Happy

Moj prvi SB. Secam se da sam muda pojeo sto su Havksi izgubili.
kakvu smo tad odbranu imali, samo pogledaj ko je startovao
Smith, Hampton, Oelhoffen, Haggans, Farrior, Foote, Joey Porter, Ike Taylor, Townsend, Polamalu, Chris Hope
to je bio steel curtain

Potpisujem. Ali i napad sa Vardom, Parkerom i Elom je bio opasan. Kompletna ekipa.

378Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:43

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Optimus Parajm, burazer.

379Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:44

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Cenci ::steelers šta kažeš na lebaua?
le beau je jedini pravi trener u stilersima kroz sve ove godine majka tomlina i zato mi je krivo sto je nateran od nigera da danas da otkaz



Divisional Round  - Page 16 Potpis

380Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:46

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Jos kazem burazu sta ovaj baca ?? I leti lopta i to gadja stranu Sermana........ Boze ko igra u PO na poziciji QB..........

381Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:47

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Чизхед ::Jos kazem burazu sta ovaj baca ?? I leti lopta i to gadja stranu Sermana........ Boze ko igra u PO na poziciji QB..........

Sto? Ja uvek ono opravdavam, 3rd down, isti ti qrac, igrao na kratko pa puntovao i pasce na nekih 30-40y ili gadjati ludi pas ovakav pa i ako presece ostaje lopta na 30-40 protivnickih jardi a ako prodje napravio si posao... Uopste nije bila losa ideja

382Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:48

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Opet taunting i kostace svoju ekipu 3 poena, rekoh ranije veceras, ovakve debile trebati po dzepu zestoko kaznjavati...

383Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:50

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Ne postoji ekipa u skorijoj istoriji NFL-a koja pravi gluplje penale od Sihoksa.

384Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:51

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Pit Bull ::
Чизхед ::Jos kazem burazu sta ovaj baca ?? I leti lopta i to gadja stranu Sermana........ Boze ko igra u PO na poziciji QB..........

Sto? Ja uvek ono opravdavam, 3rd down, isti ti qrac, igrao na kratko pa puntovao i pasce na nekih 30-40y ili gadjati ludi pas ovakav pa i ako presece ostaje lopta na 30-40 protivnickih jardi a ako prodje napravio si posao... Uopste nije bila losa ideja
A pik siks ? Taj rizik si spreman da prihvatis?

385Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:51

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::
Cenci ::steelers šta kažeš na lebaua?
le beau je jedini pravi trener u stilersima kroz sve ove godine majka tomlina i zato mi je krivo sto je nateran od nigera da danas da otkaz

Pa iskreno neznam što je smetao Tomlinu,zbog njega i njegove D su i osvajali prstenje,najviše sam ga gotivio od svih DC u lizi,imao je odlične blitz zone šeme

386Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

leonida ne zaboravi i na dzeroma betisa, iako je bio vec veteran i back up te godine interesantna je prica

nakon poraza od nju inglanda godinu dana ranije u finalu afc; the bus je hteo da se penzionise, ali ga je tad mladi big ben naterao da se vrati i obecao u svlacionici SB titulu naredne sezone. Betis naravno nije poverovao ali mu se svidela harizma rukija i odlucio da ostane jos godinu dana.

Dalje znas sta se desilo a intersantno je da je Big Ben nakon svake utakmice plej-ofa uzimao loptu od sudija i davao betisu govoreci mu koliko je lopti ostalo da dobije. Nakon SB mu je prisao sa zadnom loptom i rekao da je ispunio obecanje.



Divisional Round  - Page 16 Potpis

387Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:52

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Чизхед ::
Pit Bull ::
Чизхед ::Jos kazem burazu sta ovaj baca ?? I leti lopta i to gadja stranu Sermana........ Boze ko igra u PO na poziciji QB..........

Sto? Ja uvek ono opravdavam, 3rd down, isti ti qrac, igrao na kratko pa puntovao i pasce na nekih 30-40y ili gadjati ludi pas ovakav pa i ako presece ostaje lopta na 30-40 protivnickih jardi a ako prodje napravio si posao... Uopste nije bila losa ideja
A pik siks ? Taj rizik si spreman da prihvatis?

Uvek... U tim situacijama ce tesko doci do pick 6-a, jer imas situaciju da igrac kome bacas loptu moze da rusi ovog koji presece...

388Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:53

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

1st down Carolina Pobeda albino

389Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:54

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Pit Bull ::
Чизхед ::
Pit Bull ::
Чизхед ::Jos kazem burazu sta ovaj baca ?? I leti lopta i to gadja stranu Sermana........ Boze ko igra u PO na poziciji QB..........

Sto? Ja uvek ono opravdavam, 3rd down, isti ti qrac, igrao na kratko pa puntovao i pasce na nekih 30-40y ili gadjati ludi pas ovakav pa i ako presece ostaje lopta na 30-40 protivnickih jardi a ako prodje napravio si posao... Uopste nije bila losa ideja
A pik siks ? Taj rizik si spreman da prihvatis?

Uvek... U tim situacijama ce tesko doci do pick 6-a, jer imas situaciju da igrac kome bacas loptu moze da rusi ovog koji presece...
To jeste.... Ali samo gadjanje strane doticnog... nekako taj nating tu luz pokusaj bio mi bio logicniji na neku drugu stranu...cek... na koju .... Very Happy Surprised hehe

390Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:55

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

A jbg, stvar individualnog misljenja i odluke u tom momentu ali ja sam uvek za takvo bacanje niz teren na 3-em za 5-6... Very Happy

391Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:56

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Cenci ::
Steelers ::
Cenci ::steelers šta kažeš na lebaua?
le beau je jedini pravi trener u stilersima kroz sve ove godine majka tomlina i zato mi je krivo sto je nateran od nigera da danas da otkaz

Pa iskreno neznam što je smetao Tomlinu,zbog njega i njegove D su i osvajali prstenje,najviše sam ga gotivio od svih DC u lizi,imao je odlične blitz zone šeme

Tomlin je neznalica, to sam nakon ove sezone shvatio. Ne zna da pripremi ekipu, disciplinuje i najvaznije draftuje. Nije stvar u GM, on je tu odavno. Draftovane generacije Billa Cowhera su dokaz, svaki se od njegovih pikova itekako isplatio, dok neki i dalje cine okusnicu tima. Tomlin je i osvojio SB zahvaljujuci nasledjenoj ekipi koju mu je Bil ostavio.
sta se desava, kad su se poceli polako povlaciti stariji igraci i na red doslo da se vidi sta je Majk uzeo   Konj kenja
pogledaj samo pikove od dolaska Majka Tomlina na mesto HC.



Poslednji izmenio Steelers dana Ned 11 Jan 2015, 02:57, izmenjeno ukupno 1 puta



Divisional Round  - Page 16 Potpis

392Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:56

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Ja sam na 2&1 uvek za tako nesto.... Very Happy

393Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:57

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Ne secam se ja Dzeroma tako dobro, ali svakako kul prica (ako nije naduvana) i nisam znao za to.

394Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:57

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Kakva reakcija Bostona jebote

395Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:58

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Mladi Rasel mlade mame i sta ti ja znam! Very Happy

396Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 03:05

Zver

Zver
VIP
VIP

Pokupićemo mi LeBeau-a za DC, nadam se.



...Sa Vajominškog Univerziteta

397Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 03:09

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

FdS ::Pokupićemo mi LeBeau-a za DC, nadam se.
iako tako depresivno zvuci voleo bih da prodje kod vas Sad i jos Abdulah i bili bi ste simpatican tim Smile
a nama ce dovesti jos jednu koordiniranu budalu a la Todd Haley



Divisional Round  - Page 16 Potpis

398Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 03:14

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Koliko mi je gotivan igrac Bendzamin.

399Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 03:15

Zver

Zver
VIP
VIP

ukoliko je čovek u stanju da radi u tim godinama.



...Sa Vajominškog Univerziteta

400Divisional Round  - Page 16 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 03:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ovo mirise na jedan dosadan mec po broju poena, ali neizvestan Very Happy



Divisional Round  - Page 16 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu