NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+25
SymphonyX
Mirkony
Bizon
igor96
Lomljiv u struku
leonida
Srbistuta
Powerslave
Mos Def
slobodanpacker
kb8
Danijel Lg
Steelers
Raising Arizona
Miki HOF
Vlado997
-Flawless-
Niger iz huda
Pit Bull
Sirko
Minitron
Zver
Cenci D
Peyton Manning
dr.dule
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 21]

476Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 01:48

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Neka neka cekamo ih.... Neka dodju bogatasi. albino

477Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 01:49

Lomljiv u struku

Lomljiv u struku
Standardan
Standardan

Ne moze u modernom fudbalu bez kvotera... Moze ludacka odbrana, ali ne moze nista sa ovakvim degenima tipa Staford i mladji brat Dalton. 

3 FAAAAMBBLAAA FAMBLAAA FAMBLAAAAA TRIIIII  rodjeniiiii

478Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 01:49

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

Dez teski ulicar

479Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 01:52

Powerslave

Powerslave
NCAA
NCAA

Bas ga gledam i prolazi mi kroz glavu koliko se debila bavi ovim sportom... steta.

Mada i neka.. Bolje da je tu da se izduva i izvice, nego da je na ulici da nekoga ubije.

Nekima eto ni fudbal ne pomaze... zna to Ray Lewis i njemu slicni.

480Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 01:54

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

https://twitter.com/dezbryantsego

481Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 01:55

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

Uglavnom, Dalas počeo da pobjeđuje i kad igra loše, velike greške im se ne obijaju o glavu, što je prilično nova stvar.
Grin Bej bio nepogrešiv kući, ali i ovi u transu igrali u gostima, biće sjajan meč.

482Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 01:57

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

ps - Vau, prvi plej-of susret još od Ice Bowla. Smile

483Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 03:25

-Flawless-

-Flawless-
Standardan
Standardan

I prošli dalje, hell yeah! Ništa, sad idemo u Wisconsin na smrznutu tundru i ja vjerujem da prolazimo na ovaj ili onaj nacin Smile

484Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 04:18

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Carolina Arizona

Steta sto je Arizona bila osakacena i pre pocetka meca, kada imate onakvu sezonu, 8/1 ili 9/1 bese u jednom momentu, steta je da dodjete u situaciju da igrate PO mec protiv 7-8-1 ekipe i budete autsajderi potpuni. Carolina je i pored 2 ozbiljne greske koju bi 90% lige iskoristilo i vrv. dobilo onakav mec, uspela da pobedi i zakaze mec sa Sijetlom a tamo je sve moguce, kad igrate bez pritiska, verovatno utakmica na mali broj poena, jedna greska, jedan INT-fumble, 1 neocekivan TD menja sve.

 Pittsburgh Baltimore

Steta i za Pitsburg, sa Belom bi bili ekipa koja se ne bi postidela i odlaska do samoga kraja medjutim juce su podbacili, 30 poena su primili na svom terenu od Baltimorea, u PO mec sto je nedopustivo. Flacco pokazao klasu i da je odlican igrac u PO, za 50% bolji nego u regularnom delu sezone. Sami po sebi su jako nezgodni i nece biti nimalo lako Patsima.
Pitsburgu opet ostaje naredna sezona i da se nadaju da ce zdravi biti u PO.

 Indianapolis Cinncinati

Kao sto sam najavio, glat i ocekivana pobeda Coltsa. Nema se sta dodati, ocekuje nas lud mec Luck vs Peyton naredni vikend, ne mogu docekati Very Happy Dalton i Lewis nastavili dominaciju u plej-ofu.

 Dallas Detroit

Slager najavio, slager bio na kraju. Najzanimljiviji mec svakako, Dalas pod velikom grcom od samog pocetka ali su tokom meca dokazali da su bolja ekipa od Detroita u ovome momentu. Mnogo vise opcija i mnogo vise Dalas moze nego sto je prikazao danas dok je Detroit bio na visokom nivou u odbrani, Steford se po obicaju gubio, Caldwell je iz ove ekipe izvukao verovatno maximum i trebace odredjene promene da se naprave, u svakom slucaju Steford nikad nece odvesti ekipu do kraja.



4 perfektno zanimljiva meca u najavi, meni je i ovaj sa Karolinom interesantan jer nece biti mnogo poena i tu je sve moguce, uostalom naredna faza je po obicaju najinteresantnija u PO-u uz SB...

 GreenBay Dallas  NewEngland Baltimore   Denver Indianapolis   Seattle Carolina

485Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 08:01

Zver

Zver
VIP
VIP

Bruka koliko je oštećen Detroit u onoj situaciji. Dešava se naravno da sudije pogreše, da dosude neki penalty koji nije bio i obratno. Dešava se i da podignu zastavicu i kažu nije bilo ništa, nakon što se skupe i iskonsultuju, ali ovo je apsolutno prvi put otkad ja pratim da se objavi penalty, da se igrači poredaju za naredni plej, i da se tek onda povuče odluka i kaže da penaltyja ipak nije bilo.

Na stranu to što se, gledajući iz svemirske stanice u orbiti oko Zemlje, prvo vidi taj DPI pa se tek onda vidi Kineski Zid.



...Sa Vajominškog Univerziteta

486Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 10:17

slobodanpacker

slobodanpacker
NCAA
NCAA

Pogodih sva četiri para.

Divisional... New England, Denver i Seattle svakako, za Green Bay i Dallas nisam siguran. Za Packerse navijam ali su Cowboysi jako ozbiljan tim. Neka ipak bude GB. Very Happy

487Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 11:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dalas bolji tim,drago mi je sto su pobedili,mada morace to mnogo bolje da bi se ikakve sanse imale protiv GB...najvise da se smanje gluposti...tipa sekova koji dovode do dalekog FG,onda onaj rookie sto je pokupio fumble,pa onda ispustio loptu itd...
GB definitivno ima slabiju odbranu od Det,al zato milion puta bolji napad...svaka cast odbrani Detorita,posebno DL...ali nisu tim za velika dela...
u nedelju,opet kao da su mene pitali,dve velike poslastice...GB-Det i Den-Ind

http://nfl.com/

488Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 11:25

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Pit Bull ::
Vlado997 ::
Pit Bull ::Nije Jim Caldwell livada
Na šta misliš

Sta god da kazem necu pogresiti...

...da ga  Romo pobedi
... da ga Garrett pobedi

A na kraju krajeva uvek odbrana dobije napad a odbrana Detroita igra odlicno ove sezone.

Bio si u pravu u svemu. Skidam kapu



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

489Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:13

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Dve sudijske odluke u tom pobedničkom drajvu kauboja koje su im dosta pomogle. Onaj drugi holding je bio potpuno opravdam, a o onom prvom prekršaju i poništavanju odluke možemo da pričamo ali mislim da je bila 50:50 situacija, a do tada su na meču te situacije uvek išle u korist Detroita.
Uglavnom, jako tanko, gotovo ništavno drugo poluvreme Detroita da bi imali pravo da se pozivaju na sudijske odluke.

490Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:17

Zver

Zver
VIP
VIP

Bio je recimo i očigledan ofanzivni holding Tajrona Smitha kod završtnog TD pasa Roma koji je nedosuđen.



...Sa Vajominškog Univerziteta

491Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

FdS ::Bio je recimo i očigledan ofanzivni holding Tajrona Smitha kod završtnog TD pasa Roma koji je nedosuđen.
nisam to primetio...niti su pominjali komentatori i M.Pereira nesto

http://nfl.com/

492Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:20

Zver

Zver
VIP
VIP

Jasno se vidi da ga je prošao DE i da ga ovaj još drži iako mu je iza leđa. Moguće da je to prekratko trajalo da bi se sudilo, ali je definitivno pomoglo da ovaj ne dođe do Roma na vreme.



...Sa Vajominškog Univerziteta

493Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:23

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Nisam ni ja sinoć obraćao pažnju. Evo gledam sad, mislim da je tanko ovo da bi se sudilo.
http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000454206/Wild-Card-Can-t-?module=HP11_cp

494Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:27

Zver

Zver
VIP
VIP

čist holding, sad sam čak i sigurniji nego sinoć što sam bio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

495Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:33

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Ne znam, ne mogu da se složim.. Pogledaj mu ruke na usporenom snimku, više deluje kao da se oslanja na njega a da pritom izgleda baš mlako.

496Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

ma kakvi,nije ovo holding,gledam 5 puta sad usporen snimak

http://nfl.com/

497Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 12:40

Zver

Zver
VIP
VIP

Will-u Beatty-ju je u zadnjih par tekmi suđeno nekoliko holdinga i za manje od ovog. Ali ajde da ovo podvedemo pod onu "slobodno sudijsko uverenje"

Još jednu stvar nismo spomenuli. Kod onog DPI-ju prvobitno dosuđenog pa kasnije poništenog, takođe je morao da se sudi personal foul Dezu koji je uleteo u teren bez kacige i krenuo da protestvuje kod sudije. To je definicija, nema možda jeste možda nije. Igrač sa klupe koji uđe u teren bez opreme dobija personal foul.



...Sa Vajominškog Univerziteta

498Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 17:54

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

ma klasicno guranje Dalasa - zebre su im odradile haos posao

ali ko jebe DET kad nisu prdnuli u drugom poluvremenu

499Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 19:58

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Slažem sa sa FdS-om ali nisu samo sudije razlog poraza Detroita.

500Wild Card Weekend - Page 20 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 05 Jan 2015, 20:23

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Robert De Niro ::
Pit Bull ::
Vlado997 ::
Pit Bull ::Nije Jim Caldwell livada
Na šta misliš

Sta god da kazem necu pogresiti...

...da ga  Romo pobedi
... da ga Garrett pobedi

A na kraju krajeva uvek odbrana dobije napad a odbrana Detroita igra odlicno ove sezone.

Bio si u pravu u svemu. Skidam kapu

Hvala Very Happy To ja radi uroka, cekalo se 2/1 Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu