NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+25
SymphonyX
Mirkony
Bizon
igor96
Lomljiv u struku
leonida
Srbistuta
Powerslave
Mos Def
slobodanpacker
kb8
Danijel Lg
Steelers
Raising Arizona
Miki HOF
Vlado997
-Flawless-
Niger iz huda
Pit Bull
Sirko
Minitron
Zver
Cenci D
Peyton Manning
dr.dule
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 21]

301Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 12:17

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Tuzan, pretuzan zavrsetak sezone koja je mogla da obecava da nije bilo nesluceno mnogo pehova od samog pocetka
Pored svih epskih failova sinoc mogli smo da pobedimo na kraju, ali kada u ovako vaznoj tekmi igras sa cetvrtim kvoterbekom koji treba da prodaje paprike na pijaci umesto sto se blamira po terenu, kada puntera posle one apokalipse od igre ne bi trebalo da pustis da se ukrca u avion kuci, kada najgori punt returner u ligi flipne sa mozgom i pokusa da vrati punt i fumbluje, e pa onda i odbrana mora da posustane u jednom trenutku, ne moze da drzi i pravi turnovere doveka

I pored zasluzenog poraza, pomenuo bih dve situacije koje ne bi smele da se dogode na ovako profesionalnom nivou ove igre zvane NFL:
1. Nesviranje kriminalnog DPI na Flojdu pri nasem vodjstvu 14-13 u trecoj cetvrtini kada ga mu je korner iza njega drzao ruku sa svoje dve i vukao kao sivonja, ne mogu da poverujem da to nijedan sudija nije video a videlo se iz aviona
2. Sramotan nepostojeci DPI sviran na trecem daunu kada smo se obranili pri rezultatu 20-14 na Olsenu, koji je posle doveo do TD umesto FG

I pored svega, mi nismo iskoristili sanse koje je odbrana stvorila i sa onako ocajnim pokusajem od napada ne mozemo nista drugo ni da ocekujemo



 photo AZcardsscript.gif

302Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 12:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

nije bas tako nepostojeci DPI na Olsenu...bilo je na granici jbg...malo domacinski svirano,al nije potpuno bez osnova

http://nfl.com/

303Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 13:13

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

uao iza jasno pokazuje da je johnson drzao olsena za rame ali je opet bilo bas na granici
ne mislim da je 'Sona ich ostecena sinoc i pomalo sam razocaran prikazanom odbranom, onoliko promasenih obaranja ne sme da se desi ozbiljnoj odbrani.
Znaci defense Falconsa je odradila bolji posao prosle nedelje - FACTS!

Napad je stvarno sramota za jednu PO ekipu

304Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 13:33

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa dobro su i dogurali kad im se ozlijedio Palmer i Ellington,nije mogla obrana da dobiva sve tekme!

305Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 14:52

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

Pitsburg stvarno nije smio da izgubi ovo, neobjašnjivo veče za Big Bena.
Nego dobro, ovako im je šizofrena i bila čitava sezona, ali su decembar završili dovoljno uspješno da se fanovi nadaju nečemu kad je najvažnije.

306Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 15:20

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Cenci ::Pa dobro su i dogurali kad im se ozlijedio Palmer i Ellington,nije mogla obrana da dobiva sve tekme!
naravno, slazem se ali je odbrana bila sjajna cele sezone da bi se ovako raspala u PO

307Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 17:04

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Srbistuta ::
Cenci ::Pa dobro su i dogurali kad im se ozlijedio Palmer i Ellington,nije mogla obrana da dobiva sve tekme!
naravno, slazem se ali je odbrana bila sjajna cele sezone da bi se ovako raspala u PO

JUčer sam samo pogledao prvo pol,spremamo sam se za noćnu tekmu,al kolko sam vidio u prvom pol,pa ono nije qb za regularnu sezonu a kamoli PO,a run igre nije ni bilo!

Pa sad gledaj da si ti igrač obrane,kolko oni mogu odigrati dobre drajvove,kad ti napad ima 3 and out non stop,moral,a i na kraju umor je odigrao svoje!

308Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 17:13

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ne moze odbrana dobit utakmicu kad napad ima ukupno 100 jardi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

309Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 17:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Ne moze odbrana dobit utakmicu kad napad ima ukupno 100 jardi.
koliko bedan napad,neverovatno

http://nfl.com/

310Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 17:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

veceras svim srcem uz Coltse i Cowboyse

http://nfl.com/

311Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 17:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Rich Eisen remembers Stuart Scott
RIP Stuart Scott

http://nfl.com/

312Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 17:58

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::veceras svim srcem uz Coltse i Cowboyse
 

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

313Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 18:02

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Indi da Smile, Dalas ne No



Wild Card Weekend - Page 13 Potpis

314Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 18:06

Zver

Zver
VIP
VIP

Go BENGALS GO!!!



...Sa Vajominškog Univerziteta

315Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 18:24

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

ja ocekujem pobedu Cinncinati

nekako mislim da je doslo vreme i da ridjokosi pobedi u playoff-u

316Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 18:55

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

'ajmo 2/1 1/2 Indianapolis Cinncinati

317Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 19:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

ne igra ni Gresham

http://nfl.com/

318Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 19:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::Indi da Smile, Dalas ne No
Dalas najgotivniji tim za gledanje trenutno u NFL,sto se mene tice...zelim im SuperBowl

http://nfl.com/

319Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 19:11

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Ovi nesretni defanzivci Cinncinati iskacu na svaki uzvik

320Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 19:14

Zver

Zver
VIP
VIP

Nije dobro počelo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

321Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 19:17

Lomljiv u struku

Lomljiv u struku
Standardan
Standardan

Ja vec par godina unazad imam stokholmski sindrom vezano za Dalas. Toliko su mi bili mucni i jadni da ih nevidjeno gotivim.
Ali veceras ovi dueli ovih najjacih plejof kvotera ikada je toliko jadno, da mi je ponovo mnooogo do jaja

322Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 19:40

Zver

Zver
VIP
VIP

Odličan drajv Bengalsa za 7-7



...Sa Vajominškog Univerziteta

323Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 19:52

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Sta sam propustio za ove 2 minute 2/4... INT,Fumble,lud pas Lucka?

324Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 20:02

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Kako je moguce da ovako uhvati loptu a ovi stoje i gledaju, pa ja bi ovo presekao

325Wild Card Weekend - Page 13 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 04 Jan 2015, 20:31

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Sta pogodi covek jebote, od stativu se odbi i upade sa 57y... Svaka cast Nugentu Field Goal Cinncinati

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu