NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIBA World Cup 2014 - Spain

+20
kb8
Zona do trona
Sirko
Miki HOF
Mean_Machine
El Jefe runs San Diego
Vlado997
penban
Pohovani feniks
Mos Def
black & silver
Freak
Niger iz huda
Ljuba90
igor96
Danijel Lg
dr.dule
SymphonyX
Zver
Steelers
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 22]

76FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pon 03 Feb 2014, 23:35

Ljuba90

Ljuba90
NFL Star
NFL Star

Sta sve necu procitati ovde Very Happy
Vasa je kesa u odbrani i izvikan talenat, al ajde.

Ne postoje teoretske sanse da Gagi igra za repku.
Pa ako ce biti spreman za sl. sezonu (a i to je upitno) onda sigurno nece biti spreman za SP.

77FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 04 Feb 2014, 00:31

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nedovic nece sigurno da igra garbage-time tj kada je Teo na klupi i vrlo je verovatno da ce njih dvojica zajedno da provode vreme na parketu.Keselj ce biti druga trojka, a isto tako mislim da ce biti mesta za Katica.Savanovicu ako ledja dopuste ce isto da igra, dok ne znam kakav je status Novice u Bambergu.Za mene licno ce biti veliki uspeh ako izborimo cetvrtfinale, a najbitnije je da izbegnemo Grke u osmini-finala.

78FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 04 Feb 2014, 12:29

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

nije nedovic ove sezone blistao, pitanje je da li ce biti starter pored boce, naravno igrace i to puno vise od ostalih sa klupe ali starter je malo mnogo.

keselj ako bude pozvan na siri spisak da se zahvali bogu, i to mu je mnogo kako igra zadnjih godina

savanovic je vec star, a ni partije u evroligi mu nisu toliko dobre da bi usao u repku pre bjelice, macvana, ercega i sl.

katic je imao super seznu proslu, igrao je ok i na eurobasketu, ove sezone nije to to, + bobi igra mnogo bolje od njega, a ni stimac nije los u unicaji

79FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 04 Feb 2014, 17:25

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nigde nisam rekao da ce Nedovic igrati pre Bogdanovica jer on mora da bude starter.

Keselja ja vidim kao 11-12 igraca, imao bi samo neku minornu ulogu u nekim tekmama.Pre bih njega zeleo na tom mestu nego Kalinica.

Bjelica ce igrati trojku, prosli eurobasket je tu bio zato sto nismo imali pravih resenja.Za Ercega nisam znao da kida u Galatasaraju, zapravo do malocas nisam ni znao gde igra.Koliko vidim dobija prednost u odnosu na Macvana i moguce je da ce tako biti slucaj i u repki.Ne znam kakve partije pruza u Efesu koji je na papiru jaci klub od Galatasaraja, ali statisticki nije nista slabiji u odnosu na Ercega.Moze Savanovic sa svojih 31 jos da igra za repku, tek posle Olimpijade da razmisli o penziji.I po cemu je Macvan sada bolji od Savanovica?

Svejedno mi je ko ce da bude drugi centar, a licno bih najvise voleo da to bude Stimac.

80FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 04 Feb 2014, 17:27

penban

penban
Moderator
Moderator

Sta se brinete?
Igrace oni koje Misko selektira Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

81FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 04 Feb 2014, 17:37

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa onda nece biti puno promena, samo ce se pojaviti igraci koji su otkazali prosle godine. Laughing 

82FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 04 Feb 2014, 18:22

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

pre bih dao lesicu da igra u repki nego savanovicu, kao sto sam rekao 3- bjelica i micov 4- erceg i macvan.....ali bih zaista voleo da vidim i lesica

83FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 04 Feb 2014, 18:36

penban

penban
Moderator
Moderator

Spartacus ::Pa onda nece biti puno promena, samo ce se pojaviti igraci koji su otkazali prosle godine. Laughing 

tako nekako ce i biti Laughing

samo da ne bude povreda... za ostalo ce biti lako



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

84FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pet 06 Jun 2014, 14:41

penban

penban
Moderator
Moderator

Na spisku selektora Đorđevića našlo se sledećih 29 košarkaša, od kojih šest debitanata:

Miloš Teodosić (CSKA), Stefan Marković (Banvit), Nemanja Nedović (Golden Stejt Voriors), Vasilije Micić (Mega vizura), Stefan Jović (Radnički Kragujevac), Nenad Miljenović (Mega vizura), Milenko Tepić (Partizan NIS), Stefan Peno (Barselona), Bogdan Bogdanović (Partizan NIS), Nemanja Krstić (Mega vizura), Vladimir Micov(CSKA), Vladimir Lučić (Valensija), Nikola Kalinić (Radnički Kragujevac), Nemanja Dangubić (Mega vizura), Nemanja Bjelica (Fenerbahče), Novica Veličković (Mega vizura), Zoran Erceg (Galatasaraj), Duško Savanović (Anadolu Efes), Stefan Birčević (Radnički Kragujevac), Luka Mitrović (Crvena zvezda Telekom), Milan Mačvan (Galatasaraj), Nenad Krstić (CSKA), Ognjen Kuzmić (Golden Stejt Voriors), Boban Marjanović (Crvena zvezda Telekom), Vladimir Štimac (Unikaha), Dejan Kravić (Teksas Tek), Nikola Milutinov (Partizan NIS), Raško Katić (Crvena zvezda Telekom), Miroslav Raduljica (Milvoki Baks).



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

85FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pet 06 Jun 2014, 15:48

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Mozda bi trebalo da bude mesto za Jokica, ali mozda Sale konta posto je velika konkurencija na njegovoj poziciji da mu je bolje da igra za u20.Malo mi je samo cudno sto nema Keselja na spisku, ali moze se bez njega.Vise sam za to Krstice dobije sansu pre njega.Sve u svemu meni je skroz korektan spisak i uopste se ne zalim.

Svetsko prvenstvo u19 se igra svake druge godine?

86FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pet 06 Jun 2014, 16:01

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa ne znam kakvu je sezonu Keselj imao, mada po meni on ni kada je igrao nije imao mesta u reprezentaciji. Da sam selektor mozda bih pre pozvao Aleksandrova, koji igra solidnu sezonu u Nemackoj.

Mislim da se 12 igraca koji ce igrati na SP vec nazire, pod uslovom da ne bude povreda.
I po mom misljenu je Jokic zasluzi poziv, makar da odradi pripreme sa njima, ali vreme je pred njim.

Nekako smo previ tanki na pozicijama 1 i 2... Mislim, mene igrac tipa Markovic ne impresionira, a o ovom iz Barse ne znam bas nista. Ne bi bilo preveliko iznenadjenje da se Tepic nadje medju 12, ako se pokaze na pripremama.




2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

87FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pet 06 Jun 2014, 16:11

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Kod Jokica uvek postoji opcija da se prikljuci pripremama nakon EP U20, koje pocinje dva dana ranije pre okupljanja.Ja iskreno ne bih voleo Tepavicijusa, vise bih voleo da vidim Dangubica ili Krstica kao dvanaestog igraca posto kontam da su Nedovic, Teo, Bogdan i Pefi sigurni putnici za Spaniju.


88FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pet 06 Jun 2014, 16:20

penban

penban
Moderator
Moderator

Kakva je konkurencija na bekovskoj poziciji ne bi me cudilo da Tepa prodje Smile

Krstic se vratio nakon povrede, igra dobro momak, ali mislim da ne racuna bas ozbiljno na njega. Sa druge strane Dangubic je talenat (koga bih voleo da vidim kod nas sledece sezone), ali igra od sjaja do ocaja i to na jednoj utakmici...

Teo, Vasa, Nedovic i Bogdan
Micov, Luca i Bjelica (2/3)
Novica, Erceg
Krle, Kuzmic i Bobi

*Kuzmic, jer cim ga je pozvao mora da ga vodi zbog straha da mu se nece odazvati bas kada mu bude trebao
** Novica i Erceg su najvise pokazali, a Bjelica moze da se spusti na poziciju 4 u nekim postavama



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

89FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pet 06 Jun 2014, 16:26

Ljuba90

Ljuba90
NFL Star
NFL Star

Teo, Pefi, Micic
Bogdan, Nedovic
Micov, Lucic
Bjelica, Erceg
Krstic, Raduljica, Bobi/Kuzmic

Ovo ocekujem.

90FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Ned 08 Jun 2014, 11:59

penban

penban
Moderator
Moderator

Analiza Đorđevićevog spiska 1/2



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

91FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pon 09 Jun 2014, 15:29

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Na spisku selektora Đorđevića našlo se sledećih 29 košarkaša, od kojih šest debitanata:

Miloš Teodosić (CSKA), Stefan Marković (Banvit), Nemanja Nedović (Golden Stejt Voriors), Vasilije Micić (Mega vizura), Stefan Jović (Radnički Kragujevac), Nenad Miljenović (Mega vizura), Milenko Tepić (Partizan NIS), Stefan Peno (Barselona), Bogdan Bogdanović (Partizan NIS), Nemanja Krstić (Mega vizura), Vladimir Micov(CSKA), Vladimir Lučić (Valensija), Nikola Kalinić (Radnički Kragujevac), Nemanja Dangubić (Mega vizura), Nemanja Bjelica (Fenerbahče), Novica Veličković (Mega vizura), Zoran Erceg (Galatasaraj), Duško Savanović (Anadolu Efes), Stefan Birčević (Radnički Kragujevac), Luka Mitrović (Crvena zvezda Telekom), Milan Mačvan (Galatasaraj), Nenad Krstić (CSKA), Ognjen Kuzmić (Golden Stejt Voriors), Boban Marjanović (Crvena zvezda Telekom), Vladimir Štimac (Unikaha), Dejan Kravić (Teksas Tek), Nikola Milutinov (Partizan NIS), Raško Katić (Crvena zvezda Telekom), Miroslav Raduljica (Milvoki Baks).
Dobojlija. Cool

92FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Ned 29 Jun 2014, 10:53

penban

penban
Moderator
Moderator

Ne mogu da verujem da je stavio Simonovica na spisak reprezentativaca, ali mogu da verujem da ne mozemo zdravi otici na neko takmicenje...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

93FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Ned 29 Jun 2014, 12:08

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Cudi me da nije zvao Keselja, svakako bi od njega bila veca korist nego od Simonovica.Mada bilo bi veliko iznenadjenje za mene ako bi on bio jedan od putnika za Spaniju.

94FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Ned 29 Jun 2014, 12:11

Zver

Zver
VIP
VIP

još jedan pokazatelj kolika je Bogdan faca. Čim je onomad rekao "neka igra Simonović" eto Saše sa pozivnicom  funny 



...Sa Vajominškog Univerziteta

95FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Ned 29 Jun 2014, 22:49

Freak

Freak
VIP
VIP

Spartacus ::Cudi me da nije zvao Keselja, svakako bi od njega bila veca korist nego od Simonovica.Mada bilo bi veliko iznenadjenje za mene ako bi on bio jedan od putnika za Spaniju.

Keselj vise vremena provodi na tviteru nego na terenu... Wink 



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

96FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pon 30 Jun 2014, 07:58

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Imao prosecnu sezonu u francuskoj ligi, svakako je vise zasluzio da dobije poziv pre Simonovica.

97FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pon 30 Jun 2014, 09:43

Zver

Zver
VIP
VIP

Simonović je imo. varijanta ukoliko otkaže Lučić koji je definitivno naša prva trojka trenutno. A verovatno će da otkaže jer opet muku muči sa leđima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

98FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Pon 30 Jun 2014, 19:27

penban

penban
Moderator
Moderator

Freak ::
Spartacus ::Cudi me da nije zvao Keselja, svakako bi od njega bila veca korist nego od Simonovica.Mada bilo bi veliko iznenadjenje za mene ako bi on bio jedan od putnika za Spaniju.

Keselj vise vremena provodi na tviteru nego na terenu... Wink 

+1
 Laughing



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

99FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 01 Jul 2014, 12:35

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Brc3j4yCEAA5PhK

Bez preteranog nerviranja, ne vredi gubiti zivce na ovakav spisak. Smile 

Opet smo ojadjeni na cetvorci, nadam se da ce Jokic da se prikljuci pripremama i da ce da upadne na spisak putnika za Spaniju.

100FIBA World Cup 2014 - Spain - Page 4 Empty Re: FIBA World Cup 2014 - Spain Uto 01 Jul 2014, 13:21

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Simonović. uzas

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu