NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Championships

+30
nele877
L.D.
Palermo
Ljuba90
Zona do trona
igor96
TutaQB
dr.dule
kb8
Peyton Manning
Mirkony
Vlado997
Danijel Lg
Miki HOF
Minitron
Mos Def
Zver
Sirko
Чизхед
Steelers
penban
SymphonyX
Niger iz huda
Freak
zokiruma
Mean_Machine
Raising Arizona
Remblender
black & silver
Cenci D
34 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 41 od 42]

1001Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:02

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

nemam pojma, ali znam da će to da se desi

ko što sam znao da će da izdrmusa NE

1002Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:03

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

za NE se moglo pretpostaviti da mu ne mogu nista. nasa navijacka zelja je bila jedno. Seatle vec igra sasvim drugacije. mislim da imaju sekanderi koji nece biti tako naguzen.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 41 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

1003Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Pajser će baca dink and donk do besvesti jer ima tri zvera koja kad uhvate ladno uzmu yacs na snagu

drobiće ih na sitno, a ujedno ostaje stari problem da ne verujem  SEA kad ne igraju na Century linku

1004Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:11

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

imam isti osećaj da će Pajser da dobije kao kad sam mogo sve pare da stavim na sv.Iliju kad je gostovao 49ers-ima u NFC game pre dve godine

1005Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:13

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

moja predviđanja Pajserovih ruta za SB

out
dig
curl
comeback
flat

nijedan pas ne ide preko protivničkog cornera i ladno dobija meč

1006Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:16

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

postavice pejton i cika lija dobar napad, problem ce biti ako ne budu vremenski uslovi za bacanje vec samo za igru trcanjem

1007Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:24

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

D. Thomas moze da sprzi Sherma ako se kockice poklope.

1008Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:26

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

ako je mogao Jaquizz

moze i Knoshown

1009Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:27

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

:ppppp: 




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 41 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

1010Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:38

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

moze i SEA da sprzi DEN laganica, jedan ili 2 fambla, 1 INT i eto problema za napad DEN i eto prednosti za SEA

ne ne ne, daleko je DEN od favorita u SB protiv SEA, do sada su odbrane dobijale u ovim slucajevima, TampaBay recimo , pre ili kasnije napad ce napraviti nesto glupo a tada moras imati odbranu da zaustavis bez posledica to. nadam se da ce DEN igrati pametno u SB i da ce nauciti na proslim greskama.

1011Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 21:48

Sirko

Sirko
VIP
VIP

SEA je godinu dana stariji i bolja je odbrana. Neće tu biti šetnje Denvera sigurno. Jedan pick ili jači hit na Pajseru ga može uzdrmati dobrano. Kad igraju najbolja odbrana i najbolji napad, odbrana je u blagoj prednosti. Ovi iz Sijetla udaraju kao da su na ratnom polju, sjebaće nekog iz Denvera. Dajem blagu prednost Sihoksima.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

1012Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 22:03

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

ma da, a odbrana Broncosa je chop liver

1013Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 22:29

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

pa realno imamo napad DEN koji moze zaustaviti odbrana SEA, mozda ne u svakom drajvu ali realno mozemo ih dobiti mozda u 1 i 2 cetvrtini, 3 ce zavisiti od toga koima prvi drajv realno

imamo napad SEA i odbranu DEN, nasa odbrana moze da zaustavi par drajvova ali tesko da moze nesto vise uraditi pogotovo ako SEA proradi trcanje i otvore prostor za pasove

znaci najbolja ekipa na terenu je odbrana SEA, ona moze napraviti odlucujucu razliku sa jednim ili 2 INT blizu nase end zone, tesko da mi imamo odbranu koja ce to moci spreciti da ne budu makar neki poeni

jednostavno pokusavam da realno sagledam timove na stranu sto volim Denver

1014Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Conference Championships - Page 41 1017131_805626962797760_1852696940_n

http://nfl.com/

1015Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:08

penban

penban
Moderator
Moderator

Filipe, za koga ti ono bese navijas? Koltse ili Denver? Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

1016Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::Filipe, za koga ti ono bese navijas? Koltse ili Denver? Very Happy
dok god je Peyton aktivan,tesko je odgovoriti na to pitanje Very Happy

http://nfl.com/

1017Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:09

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::
penban ::Filipe, za koga ti ono bese navijas? Koltse ili Denver? Very Happy
dok god je Peyton aktivan,tesko je odgovoriti na to pitanje Very Happy

Znaci za Sijetl Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

1018Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:15

penban

penban
Moderator
Moderator

Samo za mog brata jedan hit i citat iz pesme u kome ce se mozda prepoznati

Very Happy



You won a ring, broke some records so we'll hang up your number
I guess all Colts become Broncos
Now you're just some QB that I used to know

 Very Happy 



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

1019Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:18

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

Pobeda Denvera je sasvim zaslužena, Manning je u ovom trenutku bolji qb od brady-a, i to mnogo bolji (iako kada bi se gledala cela karijera brady vodi). Brady je odigrao blago rečeno očajno, i on je glavni i jedini krivac za poraz. a manji deo krivice bi trebao da preuzme bili jer je ceo meč igrao sa 2lb i 3 cb (nikl).

A sto se tice Shermana, trenutno najbolji cb u ligi bez premca, znam da je revis glavni (mada moram priznati da ga nisam gledao u najboljim danima, ali znam da je previse dobar) ali u ovom trenutku mu niko nije ravan.
On je veoma iteligentan igrac, van terena nema probleme, a tu svoju pamet koristi u studiranju i nerviranju protivnika, sto je veoma inteligentno, jer ako ga on dobije na mentalnom planu dobice ga i na terenu. Sinoc je uradio posao kako treba, a nzm sta mu znaci ono ludilo, mozda mu je vise dojadilo na to da li je najbolji ili ne i sto toliko kenja na mecu. ima i on dusu Very Happy

1020Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::Samo za mog brata jedan hit i citat iz pesme u kome ce se mozda prepoznati

Very Happy



You won a ring, broke some records so we'll hang up your number
I guess all Colts become Broncos
Now you're just some QB that I used to know

 Very Happy 
 Cool Cool Cool 

http://nfl.com/

1021Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Pon 20 Jan 2014, 23:29

penban

penban
Moderator
Moderator

igor96 ::Pobeda Denvera je sasvim zaslužena, Manning je u ovom trenutku bolji qb od brady-a, i to mnogo bolji (iako kada bi se gledala cela karijera brady vodi). Brady je odigrao blago rečeno očajno, i on je glavni i jedini krivac za poraz. a manji deo krivice bi trebao da preuzme bili jer je ceo meč igrao sa 2lb i 3 cb (nikl).

A sto se tice Shermana, trenutno najbolji cb u ligi bez premca, znam da je revis glavni (mada moram priznati da ga nisam gledao u najboljim danima, ali znam da je previse dobar) ali u ovom trenutku mu niko nije ravan.
On je veoma iteligentan igrac, van terena nema probleme, a tu svoju pamet koristi u studiranju i nerviranju protivnika, sto je veoma inteligentno, jer ako ga on dobije na mentalnom planu dobice ga i na terenu. Sinoc je uradio posao kako treba, a nzm sta mu znaci ono ludilo, mozda mu je vise dojadilo na to da li je najbolji ili ne i sto toliko kenja na mecu. ima i on dusu Very Happy

Kako on moze biti krivac za Meningove drajvove od 7 minuta i to sto je Mening osvajao teren kako je hteo. Drugo pitanje je koga od risivera ima Mening, a koga Tom... Ono, kada je Denver imao 1 za 20 u svojoj RZ, kada je Pejton bacio na otvorenog Tomasa najbolje govori kako je nasa odbrana odigrala.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

1022Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Uto 21 Jan 2014, 00:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

"I apologize for attacking an individual & taking the attention away from the fantastic game by my teammates." - R. Sherman

http://nfl.com/

1023Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Uto 21 Jan 2014, 00:26

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::"I apologize for attacking an individual & taking the attention away from the fantastic game by my teammates." - R. Sherman
Conference Championships - Page 41 8298990_orig



Conference Championships - Page 41 Potpis

1024Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Uto 21 Jan 2014, 00:49

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

penbane, brady je krivac jer je promasio 2 pasa koja bi znacila minimum 10 poena u prvom poluvremenu.

a napisao sam da je belicek kriv jer je igrao sa 2lb i 3cb(nikl), i nije bilo dovoljno ljudi na pass rushu, i mannaing je imao previse vremena.

dakle nije bradyu bio toliki problem kome baca, vec kako baca. iskreno ja sam veliki fan brady-a ali on od kada se vratio od one povrede ne baca isto (to za povredu kaze moj tata koji nfl prati od kada se daje u srbiji, a ja mu verujem jer je covek gledao sve meceve patsa od pocetka prikazivanja pa do danas Very Happy)

1025Conference Championships - Page 41 Empty Re: Conference Championships Uto 21 Jan 2014, 09:06

penban

penban
Moderator
Moderator

Druze, normalno da je Brejdi krivac. Kada tim postigne 16 poena prvo svi gledaju kvorterbeka, ali nije glavni i jedini krivac za poraz.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 41 od 42]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu