NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+31
Steelers
Remblender
Mirkony
maminho
black & silver
igor96
TutaQB
Miki HOF
Freak
Sirko
Zver
kb8
nflfun
SymphonyX
Vlado997
penban
zokiruma
dr.dule
Niger iz huda
Peyton Manning
Zona do trona
Minitron
Raising Arizona
El Jefe runs San Diego
KPGS
Cenci D
Palermo
Danijel Lg
Ljuba90
Mos Def
Чизхед
35 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 40]

26Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

El Jefe runs San Diego ::ja sam mislio isto da je Indy prosek ali tako udariti Peytona, pa Seahawkse, pa KC, i to vrlo pristojan KC to ne moze bilo ko...
a ni SF nije za bacanje

http://nfl.com/

27Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:17

penban

penban
Moderator
Moderator

KC bez onoliko bitnih igraca nije mogao da pruzi veci otpor. Najbolji igrac ti se povredi u prvih pet minuta, nakon toga drugi najbolji WR, a potom i CB... Hjuston na kraju kao slag na tortu.

Glupo je pricati sta bi bilo, kad bi bilo, ali da je KC bio kompletan ne verujem da bi IND slavio.

A koliko respektujem Laka dovoljno govori to sto sam napisao da bih 10 puta vise voleo da igramo protiv CIN.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

28Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:18

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

KC je krs koji je zalutao u PO. isto vazi za Bengalse kojima je jedini cilj da igraju WCPO




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

29Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:19

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

po meni dve najjace i najbolje ekipe trenutno u NFL

30Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:19

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

pa da, ali 28 poena razlike. U PO? pa to ne moze da se izgubi samo tako

31Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

cuvena odbrana KC




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

32Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:20

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

pa ako KC ne igra jamala i povredi se jos nekoliko igraca uz hustona o cemu pricati, a IND ima jos i malo srece, sa DEN je bila na momente smesna utakmica, prvo nismo imali trcanja morena, mislim da nije imao ni 50y, meni je ta utakmica bila bas bleda sto se tice DEN, i mislim da su cak 4 puta sekovali pejtona, nece se to vise ponoviti skoro da sam siguran.

33Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:22

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Hjuston i nije neki pitbul. nabio 4 sekova na nekoj utakmici i to mu je bilo to.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

34Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:23

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

nama ozbiljno fale Freeney i Liguet. Mogu misliti kakav bi tek onda imali pass rush. Imao bi Peyton o cemu da razmislja. A Indy su imali srece samo sa onim karambolom kod TD Lucka inace su odigrali majstorski

35Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:23

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

ma KC je bio obogaljen kao protiv SD, vratilo im se to jbg, karma je cudo, cuvali su jamala i uveli SD u PO umesto PIT i na kraju im se jamal povredi u prvom drajvu Very Happy

36Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:23

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

ali nama je Rivers minus. Jezivo, lik gadja igrace u noge

37Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:27

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

pa ako DEN bude igrao 80% passom i treba da izgubi ne od SD nego od NE ako treba

38Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:27

Ljuba90

Ljuba90
NFL Star
NFL Star

El Jefe runs San Diego ::nama ozbiljno fale Freeney i Liguet. Mogu misliti kakav bi tek onda imali pass rush. Imao bi Peyton o cemu da razmislja. A Indy su imali srece samo sa onim karambolom kod TD Lucka inace su odigrali majstorski

Cini mi se da Liuget igra, a jos se i Ingram skoro vratio.
Gotivni ste mi i nadam se da cete izbaciti pogane Broncose Very Happy

39Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:28

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

jel Welker zdrav?

40Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

od NE ce izgubiti svako u PO. to se valjda ne postavlja vise pitanje.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

41Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:28

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

rivers je protiv CIN imao celih 128y Very Happy

42Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:28

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

da, vraca se velker

43Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:29

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Ljuba90 ::
El Jefe runs San Diego ::nama ozbiljno fale Freeney i Liguet. Mogu misliti kakav bi tek onda imali pass rush. Imao bi Peyton o cemu da razmislja. A Indy su imali srece samo sa onim karambolom kod TD Lucka inace su odigrali majstorski

Cini mi se da Liuget igra, a jos se i Ingram skoro vratio.
Gotivni ste mi i nadam se da cete izbaciti pogane Broncose Very Happy

Ingram kida! ubio je Daltona juce! i taj jedan TD sto je bacio je bio slucajnost, ali Liguet mislim da ne igra. Nisam ga ni video.

44Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:29

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

znaci bice all offense show na Mile High-u...

45Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:29

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

steta je sto Pajser igra u udarnom terminu pa ce cela zemlja da place kada ga Rivers opet ponizi.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

46Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:34

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

ne brinem se da ce imati nesto puno sekova SD, drugacije igra DEN pasom nego CIN, bude li moreno proradio morace se vise fokusirati na odbranu trcanjem sto ostavlja sasvim dovoljno mesta za pass igru DEN a ima ko i da baci i ko da uhvati tu loptu

47Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:39

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

jos da se Pajseru u narednih par dana pokrije teren kako bi se osecao sigurnim. kada krene zimica i plejof onda covek postaje pravi junak




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

48Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:40

zokiruma

zokiruma
NFL Star
NFL Star

na srecu pa vec malo duze igra u DEN koji nije bas najtoplije mesto na svetu Very Happy

49Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:40

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

a koga ce Denver braniti? Woodheada? McClaina? Greena? Ne znate ni od koga preti opasnost

50Divisional Playoffs - Page 2 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 06 Jan 2014, 21:40

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ali u januaru nije tako cesto igrao.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu