NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema

+30
penban
Miki HOF
SymphonyX
Parangal
Pit Bull
Bugi
Peyton Manning
kb8
dr.dule
Srbistuta
Zona do trona
Palermo
viking
pixi
Mos Def
Zver
Vlado997
Cenci D
Steelers
Raising Arizona
Niger iz huda
Sirko
black & silver
maminho
Kovac
Pohovani feniks
Danijel Lg
Freak
markosto
klodovik
34 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 37 od 41]

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 Abc10

objektivno nije presla liniju celim obimom.... Laughing

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Hahaha..neverovatno da ni linijski ne skonta.

Al dobro, zasluzen bod realno. Odlicno drugo poluvreme. I prestrog crveni.

Mislio sam da je ovaj golam Eibara bolji, on kiksara..

http://nfl.com/

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 9ed45710

najjaca do sada...

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Golmani su nam slicnog ranga i onakva uplivavanja im se desavaju. Jbga...

Mada i pored svega nisu nam oni glavni problem. Apsolutno je svejedno ko je starter od njih dvojice. Mozda ih i treba tako rotirati , kada naprave veci zajeb pravac klupa.

Videcemo kako ce Piksi gledati na to. Ne pamtim da smo imali bolje golmane od ove dvojice i pored toga sto imaju povremena pomracenja.

Zver

Zver
VIP
VIP

Prati li neko ovo sranje oko Super Lige najmoćnijih...



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pročito ja jutros...

Jebo sam im mater moćnu...

A vidim i Neville također i još mnogi...

Sve ih treba suspendirat pa nexe sami igraju koliko im volja...



Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver likes this post

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Toliko malo pratim fudbal, da me ne zanima sta god da urade.

Ali deluje kao glup potez svakako.

http://nfl.com/

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nemci oprezne pizde, dok Pokret Slobodnih Gradjana suzdrzan.

To je odlican format Superliga, ali treba tu dosta da se radi kako bi ceo sistem bio manje neravnopravan. Evropska i azijska publika nisu spremne na takav sok, kao i da mozda neki njihov tim tavori godinama na dnu. Sve to moze doci do prelivanja fanova iz manje uspesnog u uspesniji klub. Ovako dok postoje lige kao nadaju se da ce jednog dana njihov tim biti najbolji u selu. Nema tu dobrog poteza koji god to bude, posto je i ovaj dosadasnji sablon potrosen i pomalo prevazidjen.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Celsi istupa. Izgleda da im nece ovo proci.

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

I Siti...i Atletiko...mnogo dobar ovaj novi knockout format koji su uveli u Super Ligi.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator



Koji krindz, sad ce ispasti ovo kao uspeh, ko fol spasili smo fudbal a fudbal mrtav jedno 15 godina bas kad su poceli da dolaze ti isti Abramovici i da se prave kojekakvi galaktikosi i pretvaraju sve u biznis pa smo kao posledicu imali ono od juce...



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Niger iz huda likes this post

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Slazem se u potpunosti.

Ovo je samo odbacen brzi put.

Ceo ovaj puc ce samo da ubrza proces zatvaranja lige.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Baš tako, odgađaju neminovno i glume neke spasitelje a sve će na kraju završit ko EL u košarci u najboljem slučaju...

Teram ih na qratz sve skupa redom...



Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 Untit108



Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

sreća te je ova pošast propala pre rodjenja...

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

sad se mozda ovi klubovi otrezne i zapitaju odakle ovoloki dugovi.

nek dogovore salary cap i transfer cap umesto prebeg lige

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da, nexe nauče u barem nečem dobrom što rade Ameri jebali im oni mater...

Sve zlo od njih uzmu a ono što valja ne žele niti blizu...



Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Danas sam se setio da sam na buvljaku kupio Milosevicev dres dok je igrao za Parmu.

Od kada sam krenuo da pratim strani fudbal, gledao sam uglavnom samo zbog nasih reprezentativaca sa EURO 2000. Pratio sam fudbal zbog igraca, a ne zbog kluba. Poceo sa Jugovicem u Interu i Mihajlovic i Stankovic u Laciu(kasnije Inter), Milosevic dosao u Parmu(zbog njega ispratih solidno Seltu u sezoni 03/04 iako su ispali, isli su redovno na 3k), Mijatovic igrao za Fiorentinu, Djukic Valensija, Krstajic u sampionskoj sezoni Verdera i Darko Kovacevic Sosijedad. Onako kroz maglu se secam da sam gledao Majorku, Sosijedad, povremeno Valensiju i Barsu i tu jednu sezonu Seltu. Deportivo je bio jak, ali ne secam se da sam ih gledao van LS. Rekao bih pre toga da sam povremeno gledao Deportivo i Valensiju, drugih klubova pre '02 se ne secam.

Ta nasa fudbalska repka sa mog prvog EUROa mi je najdraza ikada i sampionske kosarkaske reprezentacije se kod mene isto kotiraju visoko. Secam se kakav je to bio emotivni rolerkoster 2000te. Gubimo 0:3 protiv Slovenaca, pa izjednacimo na 3:3 nakon cega sam trcao oko trpezarijskog stola(na kom sam povremeno igrao stoni tenis), Norvezani lagano, a onda nas pokradose protiv Spanaca. Verovatno bi ispali u cetvrtfinalu kako god da okrenes, ali barem ne bi bili razguzeni da nas sudije nisu psihicki sjebale kradjom. Zahvaljujuci gol razlici smo prosli dalje, a da smo odigrali nereseno bili bi prvi u grupi.

Da se vratim na klupski fudbal. Ne znam kako mi je protekla subota sem da su se uvece gledali Italijani, a u nedelju zna se. U 3 Seria A, u 5 Primera, pa ponovo uvece Italijani. Kombinovale su se ponekad i Bundes na Eurosportu i PL na BK. Ono sto me je nateralo vise da pratim Primeru je bio Real Sosijedad, pa zatim Radomir Antic kada je preuzeo Barsu na par meseci i nakon toga Ronaldinjo.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator



Svaka cast za formu..ne mislim zbog gola, nego sto je tako fit a ne igra ozb fudbal preko 10 godina

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 FB-IMG-1636922627090



...Sa Vajominškog Univerziteta

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Fe-no-me-na-lno

Nemam nikakva ocekivanja na SP. Mnogo lose tretiramo reprezentativni fudbal, ali treba sada uzivati u slavlju. Ovakve pobede se nece cesto desavati.

Zver

Zver
VIP
VIP

Fudbal, Nogomet ili Soccer...opšta tema - Page 37 FEL-XozVcAE0QSv?format=jpg&name=medium



...Sa Vajominškog Univerziteta

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ovo moze da bude prelomni momenat za postojecu generaciju. Kvaliteta je uvijek bilo, ali je falilo zajednistva, kohezije i kvalitetnog pristupa, a boga mi i ovakvih pobjeda.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

mogu samo da zamislim kolko su popizdeli iz Uefe sto marketinska masinerija za Qatar mora da saceka Portugal da odigra baraz, a jos mogu i da ispadnu… Very Happy

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Prvi znak da ova generacija moze vise je bio mec u Norveskoj i generalno super sto su se neki rezultati odigrali+jedva obezbedili opstanak u LN B ligi. Bilo je pravo vreme da pokusamo sa novim selektorom, pa kud nas to odvede. Tumba je bio odlicno prelazno resenje.

Ako se neki ne secaju, u proslim kvalifikacijama je Portugal trebao da dobije nas u Beogradu, inace bi bio u vecem problemu za plasman na EP. Sada su se samo uloge malo obrnule. Jbga, prva Tumbina utakmica i malo eksperimentisanja sa nekim igracima. Dosta je to bolje izgledalo prosle godine u septembru kada je vecini nasao pravu ulogu. Kako smo ispustili protiv Turaka 0:2, to mi je nekako bio prvi znak da se protiv Skota necemo bas dobro provesti. Nismo mogli da napravimo kontinuitet i da imamo stabilnost u igri. Sa Piksijem smo dosta barijera probili.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 37 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu