NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE

+8
dr.dule
Raising Arizona
Freak
Peyton Manning
klodovik
Sirko
viking
penban
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 23 od 40]

kb8

kb8
Moderator
Moderator

To, moj Frikoni, mi pričamo već tjednima...

Al ima još vremena, skužiće ljudi na vrijeme Wink



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Danijel LG ::FRIKONI MUDRO ZBORIŠ
dakle filipe,penban,dopktore,vuče,treneru


E, jebi ga... Misliš li ti (a i svi vi tamo) da se meni ne dolazi jer mi je eto duno neki andrak, pa sam eto rešio da budem govno koje pliva uzvodno...?
Savršeno mi je jasno kakva je situacija i kakav skup propuštam ako ne dođem, ali ima stvari koje jednostavno ne zavise od mene.
1. Smene...tražiti slobodan dan u vremenu korišćenja godišnjih odmora- ravno je pokušaju skočiti sa solitera na mesec... Šefovi neće ni da saslušaju, a kamoli da razmotre...
2. nemam pasoš, a putovanje preko Hrvaske ne dolazi u obzir...kakve sam sreće, dok se sve to bude spremalo, i BiH će uvesti tu odredbu i posle mogu da se poserem na ulaz uz ličnu kartu. Da bi isti izvadio, moram da vadim i novu lk... i za jedno i za drugo treba dati lepu lovu koju nemam, i čekati redove po tri- četri sata da se papiri predaju u vremenu kada moram da sam na poslu. Koliko ću dugo da čekam za izdavanje- to je posebna priča...
3. Za mesec dana treba da vratim pare koje sam pozajmio, kako- nemam pojma... U junu mi ističe dozvoljen minus koji ne mogu da produžim dok ovo ne popunim... U julu ide registracija auta i ženin dozvoljen minus...i na to sve, kasnim jednu ratu za Dacine knjige za šesti razred...
4. Baš tog vikenda se u Pančevu puca državno prvenstvo koje treba Daci da bude kruna ove sezone, jer od septembra kreće u starije pionire kao kategoriju, a to podrazumeva i kupovinu novog luka, drugih strela i još što- šta od opreme...

E, da se pravdam neću, ali ako se iščupam iz svega ovoga, možda i bude nešto, ali sumnjam...Ja ne radim u nekoj Nemačkoj pa da imam par kila evra platu, niti sam klinac koji može za dve večeri da potroši para koliko ja zaradim za mesec dana...radim u državnoj firmi u kojoj je plata sve manja jer "državnio troškovi moraju da se skrešu", a i firma se polako sprema za trange- frange...
Dane pričam o sigurnosti posla jer kada god su političke promene, dovode se partijski kadrovi, a ovima drugima (bez obzira što su i neopredeljeni) visi sekira iznad glave...
Dakle- trener je pizda koja je rešila da ne dođe samo da bi vam pšokvarila kombajn...!



BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE - Page 23 Img_2015

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Nije niko nikoga prozivao,ne vidim potrebu za tonom na kraju posta



STANE VAS SVE PRATI

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danijel LG ::Nije niko nikoga prozivao,ne vidim potrebu za tonom na kraju posta
da,slazem se..
posto je ovo bas otvoreno prozivanje vikinga i mene,a i kompletne ekipe...

http://nfl.com/

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Danijel LG ::Nije niko nikoga prozivao,ne vidim potrebu za tonom na kraju posta


Iskreno, ja sam replicirao tvoj post, ali je Viking započeo sve pre nekoliko strana...
Ljudi, morate da shvatite da mi ništa ne bi bilo draže nego da dođem i da se družim sa vama. Uostalom, sećate se se frke koju sam imao sa Titoidnim... Samo zbog vas sam i ostao na forumu iako je malo nedostajalo da ga napustim... Ali, iako bih voleo da dođem i da se družimo (jer vas sve cenim i poštujem), imam sijaset problema koji mi vrlo, vrlo bitno utiču na dolazak, a vaši komentari su bili tipa: ko ne dođe- nije mu stalo do društva...
Dobro, možda sam i ja malo previše burno reagovao, ali pokušavam da vam objasnim da sam u teškoj situaciji i da (iako bih voleo da se družim sa vama), jednostavno neke stvari nisu baš tako ružičaste...
Ako sam nekoga povredio- iskreno se izvinjavam...



BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE - Page 23 Img_2015

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

klodovik ::
Danijel LG ::Nije niko nikoga prozivao,ne vidim potrebu za tonom na kraju posta


Iskreno, ja sam replicirao tvoj post, ali je Viking započeo sve pre nekoliko strana...
Ljudi, morate da shvatite da mi ništa ne bi bilo draže nego da dođem i da se družim sa vama. Uostalom, sećate se se frke koju sam imao sa Titoidnim... Samo zbog vas sam i ostao na forumu iako je malo nedostajalo da ga napustim... Ali, iako bih voleo da dođem i da se družimo (jer vas sve cenim i poštujem), imam sijaset problema koji mi vrlo, vrlo bitno utiču na dolazak, a vaši komentari su bili tipa: ko ne dođe- nije mu stalo do društva...
Dobro, možda sam i ja malo previše burno reagovao, ali pokušavam da vam objasnim da sam u teškoj situaciji i da (iako bih voleo da se družim sa vama), jednostavno neke stvari nisu baš tako ružičaste...
Ako sam nekoga povredio- iskreno se izvinjavam...
shvatamo mi sta tebe muci,ali svi ti pozovi su iz najbolje namere,pa nema potrebe da nas saseces...ja prvi ne znam da li cu otici,ali je zelja velika... cheers

http://nfl.com/

klodovik

klodovik
VIP
VIP

A ko ne bio voleo da dođe...? Društvo, zezanje roštilj, fudbal... pogotovo što će tamo biti većina vas koje cenim i poštujem i sa kojima bih rado da se upoznam...
jbg...sudbina je čudo, a u moju se poodavno umešao Marfi (jebem ga blentava)...



BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE - Page 23 Img_2015

viking

viking
VIP
VIP

klodovik ::A ko ne bio voleo da dođe...? Društvo, zezanje roštilj, fudbal... pogotovo što će tamo biti većina vas koje cenim i poštujem i sa kojima bih rado da se upoznam...
jbg...sudbina je čudo, a u moju se poodavno umešao Marfi (jebem ga blentava)...
imas srece sto si mi imenjak inace bi trenirao kick off na tvojoj pozadini tj zadnjoj lozi Very Happy
Nema frke Klodi, razumem ja tebe i tvoje brige...ako se sada bolje osecas, drago mi je...coveku se skuplja i skuplja i negde dizna mora da produva...bolje se ti izjadaj nama i iskali svoj bes ovde,nego nedaj Boze kuci i na familiju. Da smo mi zivi i zdravi a dana za megdana ce uvek biti cheers



BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE - Page 23 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

klodovik ::
Danijel LG ::Nije niko nikoga prozivao,ne vidim potrebu za tonom na kraju posta


Iskreno, ja sam replicirao tvoj post, ali je Viking započeo sve pre nekoliko strana...
Ljudi, morate da shvatite da mi ništa ne bi bilo draže nego da dođem i da se družim sa vama. Uostalom, sećate se se frke koju sam imao sa Titoidnim... Samo zbog vas sam i ostao na forumu iako je malo nedostajalo da ga napustim... Ali, iako bih voleo da dođem i da se družimo (jer vas sve cenim i poštujem), imam sijaset problema koji mi vrlo, vrlo bitno utiču na dolazak, a vaši komentari su bili tipa: ko ne dođe- nije mu stalo do društva...
Dobro, možda sam i ja malo previše burno reagovao, ali pokušavam da vam objasnim da sam u teškoj situaciji i da (iako bih voleo da se družim sa vama), jednostavno neke stvari nisu baš tako ružičaste...
Ako sam nekoga povredio- iskreno se izvinjavam...

Ne znam sta da kazem



STANE VAS SVE PRATI

klodovik

klodovik
VIP
VIP

viking ::
klodovik ::A ko ne bio voleo da dođe...? Društvo, zezanje roštilj, fudbal... pogotovo što će tamo biti većina vas koje cenim i poštujem i sa kojima bih rado da se upoznam...
jbg...sudbina je čudo, a u moju se poodavno umešao Marfi (jebem ga blentava)...
imas srece sto si mi imenjak inace bi trenirao kick off na tvojoj pozadini tj zadnjoj lozi Very Happy
Nema frke Klodi, razumem ja tebe i tvoje brige...ako se sada bolje osecas, drago mi je...coveku se skuplja i skuplja i negde dizna mora da produva...bolje se ti izjadaj nama i iskali svoj bes ovde,nego nedaj Boze kuci i na familiju. Da smo mi zivi i zdravi a dana za megdana ce uvek biti cheers


Pa, ne pucam ja tako lako što se porodice tiče... možda i zato što ni ćerka ni žena nisu sklone da prave neke situacije, pa onda i nemam razloga da pucam...
Nisam ja ljut ni na vas, daleko od toga, ljut sam na sebe samoga i na marfija koji me ganja da ne mogu da ga se otresem...Što se više borim i batrgam, sve me više stiska...
Ajoj, što mi krivo za kombajn...! uzas
Pa, zar za toliko godina da se dogovorimo jednom, pa ni tada ne mogu...UH!


@Danijel


Ne treba ništa da kažeš...nisi ti kriv, ja sam i moj jbn Marfi...



BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE - Page 23 Img_2015

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Što bi reko Dane, sve smo bliži...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

da
valaj malo pojačati temu



STANE VAS SVE PRATI

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

35 dana



STANE VAS SVE PRATI

Sirko

Sirko
VIP
VIP

jebote brzo prodjose 3 meseca od osnivanja ideje



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

valaj polako ponovo aktivirati pitanja logistike



STANE VAS SVE PRATI

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

šta rekošmo ko duži roštilje?



STANE VAS SVE PRATI

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ja mogu da odradim neku muckalicu




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE - Page 23 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Danijel LG ::šta rekošmo ko duži roštilje?
hmmm



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dr.dule ::ja mogu da odradim neku muckalicu

dakle širi se meni



STANE VAS SVE PRATI

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Robert De Niro ::
Danijel LG ::šta rekošmo ko duži roštilje?
hmmm

nek se kabe i miki sami jave
nema smisla da ih prozivam javno



STANE VAS SVE PRATI

Sirko

Sirko
VIP
VIP

hahahaha
tako je



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Sirko

Sirko
VIP
VIP

mi ostali cemo im biti šegrti



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

neka ga kb

ja ću salate

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

imamo dva roštilja



STANE VAS SVE PRATI

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

BL COMBINE - (15.06.2013. SUBOTA --> 16.06.2013. NEDJELJA) - DOGOVARANJE - Page 23 Images?q=tbn:ANd9GcQW9XzIg89beVmgBbE-ZXvLbUUK-4CVa09J5DeRww1JcEnLHmgB

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 23 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu