NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Round 2012-2013

+27
Ljuba90
TMH34
Raising Arizona
viking
T-Wolf
Nixx
dr.dule
Peyton Manning
klodovik
Mifoche
Cenci D
Freak
nflfun
Kovac
kb8
Miki HOF
markosto
cooper
Danijel Lg
penban
L.Davis
black & silver
Zver
Srbistuta
Pohovani feniks
STP
Sirko
31 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 40]

76Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:39

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa nisu se oslanjali na Flaca, tj. probali su cele sezone nešto da iskombinuju a to se završilo otpuštanjem OC.
Generalno mislim da je Baltimor dosta poboljšao igru u napadu, samo se to nije primetilo zbog cele priče oko Ray-a.

77Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:39

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

During his career, Tom Brady has been sacked 276 times

Peyton Manning has been sacked a total of 204 times throughout his career.

78Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:40

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Kimi HOF ::T.Dungy je tvrdio 5min pre utakmice onako sedeći pored čika Rodnija Harisona da Minesota dobija GB. Very Happy

Ja sam rekao negde ovde... da pobeda nad rapalom Minesotom sa maskotom Webbom kao QB i nije neko merilo.
Dok Webb nije izašao na teren niko nije znao da će on biti starter.

79Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:41

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

markosto ::
Kimi HOF ::
markosto ::Po nekoj mojoj logici Atlanta ima neku predost, ali vidim da Dowkins i svi ostali kažu - Sijetl. A kad to kažu veličine, onda ipak to ima neku težinu.

kaži mi da li je T.Dungy neka veličina po tebi?

Jel i on to rekao?
Nisam na njega mislio, ali ok trener, sasvim ok. Bolji od 50% trenutno.


Brejdiju čovek prepozna pre snapa da će biti blic, prozove akciju i eto Welkera ili nekog drugog, Woodhead, itd. Uvek su imali dobre kontramere i radili su na tome u offsezoni.

Pa ovo i Peyton i ostali vrhunski QB rade.

80Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:43

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

markosto ::
Kimi HOF ::T.Dungy je tvrdio 5min pre utakmice onako sedeći pored čika Rodnija Harisona da Minesota dobija GB. Very Happy

Ja sam rekao negde ovde... da pobeda nad rapalom Minesotom sa maskotom Webbom kao QB i nije neko merilo.
Dok Webb nije izašao na teren niko nije znao da će on biti starter.

Dungy je slikovito opisao na koji će način Minesota sa Webbom dobiti GB, dakle neposredno pre utakmice.

možda ima nešto u tome što mu je L.Frazier jedan od bliskih prijatelja. Very Happy



Poslednji izmenio Kimi HOF dana Sre 09 Jan 2013, 11:44, izmenjeno ukupno 1 puta

81Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:44

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Brejdi je imao uvek dobru ekipu oko sebe. Čak su toliko daleko otišli da su gurnuli odbranu u bunar u jednom trenutku.
Ali NE je posebno radio na tome, da blic ne samo amortizuje, već da te kazni.

82Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:45

klodovik

klodovik
VIP
VIP

markosto ::
Kimi HOF ::
markosto ::Po nekoj mojoj logici Atlanta ima neku predost, ali vidim da Dowkins i svi ostali kažu - Sijetl. A kad to kažu veličine, onda ipak to ima neku težinu.

kaži mi da li je T.Dungy neka veličina po tebi?

Jel i on to rekao?
Nisam na njega mislio, ali ok trener, sasvim ok. Bolji od 50% trenutno.


Brejdiju čovek prepozna pre snapa da će biti blic, prozove akciju i eto Welkera ili nekog drugog, Woodhead, itd. Uvek su imali dobre kontramere i radili su na tome u offsezoni.


Osnova svakog iole kvalitetnijeg QB-a je prepoznavanje akcije koju igra odbrana, pa na osnovu toga poziva svoju akciju... Kako to rade LB za RB-ove, tako i QB (na osnovu "govora tela") čita odbranu. Blic kao igra odbrane je mnogo dobra stvar ako na suprotnoj strani imate QB-a koji se toga plaši ili nije dovoljno siguran u sebe, pa okleva, ali isto tako zna da bude i vrlo nezgodan ako se prazan prostor u odbrani ne popuni pokrivanjem drugog igrača, jer QB (koji igra smireno i znalački) to itekako može da iskoristi. Uostalom, primer loše ivedenog blica je igra Tampine odbrane u poslednje vreme gde Barber (koji igra S) ide na blic, a njegov prostor ostane prazan. I tada dobijamo blic koji ne prolazi zbog sporosti i starostio barbera, SS obraća pažnju na TE, a CB-ovima nema ko da pomogne kada ih pretrče WR-ovi...



Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Img_2015

83Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:45

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Kimi HOF ::
markosto ::
Kimi HOF ::T.Dungy je tvrdio 5min pre utakmice onako sedeći pored čika Rodnija Harisona da Minesota dobija GB. Very Happy

Ja sam rekao negde ovde... da pobeda nad rapalom Minesotom sa maskotom Webbom kao QB i nije neko merilo.
Dok Webb nije izašao na teren niko nije znao da će on biti starter.

Dungy je slikovito opisao na koji će način Minesota sa Webbom dobiti GB, dakle neposredno pre utakmice.

možda ima nešto u tome što mu je L.Frazier jedan od bliskih prijatelja. Very Happy

E to nisam znao Very Happy

Laughing

Jbg... NG je bila... možda je čovek slavio Very Happy

84Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:47

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

markosto ::
Kimi HOF ::
markosto ::
Kimi HOF ::T.Dungy je tvrdio 5min pre utakmice onako sedeći pored čika Rodnija Harisona da Minesota dobija GB. Very Happy

Ja sam rekao negde ovde... da pobeda nad rapalom Minesotom sa maskotom Webbom kao QB i nije neko merilo.
Dok Webb nije izašao na teren niko nije znao da će on biti starter.

Dungy je slikovito opisao na koji će način Minesota sa Webbom dobiti GB, dakle neposredno pre utakmice.

možda ima nešto u tome što mu je L.Frazier jedan od bliskih prijatelja. Very Happy

E to nisam znao Very Happy

Laughing

Jbg... NG je bila... možda je čovek slavio Very Happy

ej nije samo to...

ovi pre-game show-ovi na cbs, nbc, fox, nfln su blago. Šta se tu izlupetaju "analitičari" ajoj majko...

ali dobro to im poso.

85Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:48

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

...šta hoću da kažem, da mišljenja "stručnjaka" ne treba uzimati nešto ozbiljno.

86Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:49

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

mozda Dandziju niko nije rekao da Favr vise ne igra za Minesotu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

87Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:49

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Very Happy

88Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:50

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

sto kaze gazda Hof tu ima malo pameti kada ti Ivin ili Kison nesto prde. pa Kris K je po faci izgledao kao da je ubio pola litre tenesi destilata.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

89Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 11:57

Mifoche

Mifoche
NFL Star
NFL Star

Kimi HOF ::During his career, Tom Brady has been sacked 276 times

Peyton Manning has been sacked a total of 204 times throughout his career.

Кад питају Dick LeBeau-a шта је битније, sack or pressure, шта мислиш да каже? Сам број sack-ова може да завара човека. Дај да се погледа колики му проценат комплетираних пасова под притиском, колико је бацио int-а под притиском, итд. Друго, треба узети у обзир колики број sack-ова је дошао при блицу, а колики при стандардном 4 men pass rush-у.

90Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:01

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Mifoche ::
Kimi HOF ::During his career, Tom Brady has been sacked 276 times

Peyton Manning has been sacked a total of 204 times throughout his career.

Кад питају Dick LeBeau-a шта је битније, sack or pressure, шта мислиш да каже? Сам број sack-ова може да завара човека. Дај да се погледа колики му проценат комплетираних пасова под притиском, колико је бацио int-а под притиском, итд. Друго, треба узети у обзир колики број sack-ова је дошао при блицу, а колики при стандардном 4 men pass rush-у.


slažem se da ovo ništa ne govori ali i dosta prikazuje.


Ja bih voleo da nađem podatke koje spominješ ali ne znam gde bi to mogo da izvučem. Bilo bi interesantno.

Hteo sam samo da istaknem da je Pajser podjednako dobar ako ne i bolji od Tome kod blicevanja. Ali to je subjektivno mišljenje.

91Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:05

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Siguran sam da bih negde mog`o da izvučem comleted pass under pressure, kao i dropback, hits, sacks under pressure ali me mrzi iskreno.

92Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:05

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

kako god , Pajser mora dobiti batine na pocetku kako bi se ukakio. sada koji nacinom , stvar je Baltimora. inace vidim da su jednu budalu zamenili drugom kada je u pitanju OC Baltimora. samo sta rade sa DC . taj je totalni idiot.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

93Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

iskreno mislim da Baltimor nema oružja da pobedi Denver, jedino TO-ima ali to se ne može predvideti što kaže mifoche.

naravno da ima šansi Baltimor ali prednost dajem Broncosima. 65%-35%

94Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:08

penban

penban
Moderator
Moderator

Mislim da Denver to dobija ako odbrana bude bolja. Manje ce Pejton gresiti od Flaka, Rajs je imao nesigurne ruke prosle nedelje... Baltimor mora da odigra bez greske u napadu ako misli dalje..,



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

95Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:09

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

voleo bi da Baltimor počne snažno tipa 14-0, ili 21-3 pa da gledamo jurke u ostatku utakmice

96Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:13

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bolje za bracu da rezultat na poluvremenu bude nereseno i onda se blitz krigom povede sa 3td. tada je pitanje moze li Pajser to stici. ovako na pocetku kako kaze gazda HOF , Pajser ima vremena da se vrati i da pobedi duplom razlikom.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

97Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:15

Mifoche

Mifoche
NFL Star
NFL Star

penban ::Mislim da Denver to dobija ako odbrana bude bolja. Manje ce Pejton gresiti od Flaka, Rajs je imao nesigurne ruke prosle nedelje... Baltimor mora da odigra bez greske u napadu ako misli dalje..,

RR jeсте имао 2 фамбла прошле недеље, али погледај колико их је имао целе сезоне. Ја тврдим да је најсигурнији RB што се тиче чувања лопте у лиги. Наравно, мислим на ове мало боље RB-ове.

Прошле године је било приче како Флекави не може да парира Томици, како ће више грешити. Сви смо се уверили да су то празне приче, свака утакмица је прича за себе, а грешке се не могу предвидети ни прогнозирати.

98Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:19

cooper

cooper
MVP
MVP

Najbolji igrac u napadu za balt je RR. ako on odigra odlicno, flekavi ne treba da bude elite, samo da ne forsira pas nego da kljuka rajsa sa loptama. ja mislim da baltimor pravi upset.

99Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:20

penban

penban
Moderator
Moderator

Mifoche ::
penban ::Mislim da Denver to dobija ako odbrana bude bolja. Manje ce Pejton gresiti od Flaka, Rajs je imao nesigurne ruke prosle nedelje... Baltimor mora da odigra bez greske u napadu ako misli dalje..,

RR jeсте имао 2 фамбла прошле недеље, али погледај колико их је имао целе сезоне. Ја тврдим да је најсигурнији RB што се тиче чувања лопте у лиги. Наравно, мислим на ове мало боље RB-ове.

Прошле године је било приче како Флекави не може да парира Томици, како ће више грешити. Сви смо се уверили да су то празне приче, свака утакмица је прича за себе, а грешке се не могу предвидети ни прогнозирати.

Siguran je on, ali neka ispusti jednu loptu na startu utakmice i gotov je. Srozace mu se samopouzdanje. Flekavi je protiv nas dobro odigrao ne zato sto je dobar, nego zato sto nam je odbrana ocajna bila. Slazem se da je svaka utakmica prica za sebe i da ce detalji odlucivati. Mozda je bolje po vas sto svi guraju Denver u prvi plan. Vi niste favoriti, igrate za to da Rej ode u penziju sa prstenom... lako se motivise ekipa.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

100Divisional Round 2012-2013 - Page 4 Empty Re: Divisional Round 2012-2013 Sre 09 Jan 2013, 12:34

Mifoche

Mifoche
NFL Star
NFL Star

penban ::
Mifoche ::
penban ::Mislim da Denver to dobija ako odbrana bude bolja. Manje ce Pejton gresiti od Flaka, Rajs je imao nesigurne ruke prosle nedelje... Baltimor mora da odigra bez greske u napadu ako misli dalje..,

RR jeсте имао 2 фамбла прошле недеље, али погледај колико их је имао целе сезоне. Ја тврдим да је најсигурнији RB што се тиче чувања лопте у лиги. Наравно, мислим на ове мало боље RB-ове.

Прошле године је било приче како Флекави не може да парира Томици, како ће више грешити. Сви смо се уверили да су то празне приче, свака утакмица је прича за себе, а грешке се не могу предвидети ни прогнозирати.

Siguran je on, ali neka ispusti jednu loptu na startu utakmice i gotov je. Srozace mu se samopouzdanje. Flekavi je protiv nas dobro odigrao ne zato sto je dobar, nego zato sto nam je odbrana ocajna bila. Slazem se da je svaka utakmica prica za sebe i da ce detalji odlucivati. Mozda je bolje po vas sto svi guraju Denver u prvi plan. Vi niste favoriti, igrate za to da Rej ode u penziju sa prstenom... lako se motivise ekipa.

Брате, волео бих да Денвер прави gameplan за RR-a kao ти ("ali neka ispusti jednu loptu na startu utakmice i gotov je"). Много су веће шансе да нема fumble. Што се тиче Флекавог, нећу да улазим у полемику да ли је добар или није. Побеђивао је он и много боље одбране него што је била прошлогодишња одбрана Патриота. Ја га ценим да је довољно добар QB да узме прстен. Не мора да буде HOF Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu