NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Eurobasket 2009 - Poland

+14
Raising Arizona
Pohovani feniks
T-Wolf
King Julien
Dushan
Miki HOF
Vimes
boskoKC
Peyton Manning
N.E.P.^Jeca
Packers
minglez a.k.a milanche
iceman
Ovan
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 20:26

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Liverpool FC ::Ja i dalje stojim iza tvrdnje da je muska kosarka XXXXXXXX i da je treba ukinuti,ali ima onih koji to vole,iako je ja licno gledam sa gadjenjem i povraca mi se od tih igraca.Zenski basket je najbolji.

Jel se zezas il ti to ozbiljno? Ajd da si reko da ti je stara olimpijska disciplinada rvanje u blatu draza u zenskoj konkurenciji od muske ali basket???

52Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 20:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

zvaljo ::
Liverpool FC ::Ja i dalje stojim iza tvrdnje da je muska kosarka XXXXXXXX i da je treba ukinuti,ali ima onih koji to vole,iako je ja licno gledam sa gadjenjem i povraca mi se od tih igraca.Zenski basket je najbolji.

Jel se zezas il ti to ozbiljno? Ajd da si reko da ti je stara olimpijska disciplinada rvanje u blatu draza u zenskoj konkurenciji od muske ali basket???
Slazem se sa zvaljo,jel se zezas Stefane? Neutral

http://nfl.com/

53Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 20:34

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Peyton Manning ::
zvaljo ::
Liverpool FC ::Ja i dalje stojim iza tvrdnje da je muska kosarka XXXXXXXX i da je treba ukinuti,ali ima onih koji to vole,iako je ja licno gledam sa gadjenjem i povraca mi se od tih igraca.Zenski basket je najbolji.

Jel se zezas il ti to ozbiljno? Ajd da si reko da ti je stara olimpijska disciplinada rvanje u blatu draza u zenskoj konkurenciji od muske ali basket???
Slazem se sa zvaljo,jel se zezas Stefane? Neutral

Naravno da se sali.

54Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 21:12

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Liverpool FC ::Ja i dalje stojim iza tvrdnje da je muska kosarka XXXXXXXX i da je treba ukinuti,ali ima onih koji to vole,iako je ja licno gledam sa gadjenjem i povraca mi se od tih igraca.Zenski basket je najbolji.

ma ukinimo špansku primeru... geek Twisted Evil



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

55Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 21:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ma najbolje da ukinemo Liverpool. geek

http://nfl.com/

56Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 21:35

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Vasa stvar,meni se gadi,svaka cast momcima,,na uspehu,al ja i kosarka,sto dalje od meneSvi kosarkasi HFa imaju problem u glavi,privatno su tezak olos,verovatno i svi ostali,no zabole me,za to.Znam da se moj stav,drasticno razlikuje od vecinskog,alitreba ga postovati.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

57Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 21:42

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Liverpool FC ::Vasa stvar,meni se gadi,svaka cast momcima,,na uspehu,al ja i kosarka,sto dalje od meneSvi kosarkasi HFa imaju problem u glavi,privatno su tezak olos,verovatno i svi ostali,no zabole me,za to.Znam da se moj stav,drasticno razlikuje od vecinskog,alitreba ga postovati.


nemoj generalisati stvari. nije dobro. ponašanje pojedinaca ne vezuj za ceo skup...
drugo je da ti se gadi igra, sport, potezi, sama koncepcija igre a drugo je ponašanje.

da se primenjuje taj kriterijum fudbal ne bi niko nikad pogledao, posle Gaskojia, Maradone mislim da bi ga zabranili...



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

58Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 21:45

Pohovani feniks

Pohovani feniks
Osnivač foruma
Osnivač foruma

Ovan ::
Liverpool FC ::Vasa stvar,meni se gadi,svaka cast momcima,,na uspehu,al ja i kosarka,sto dalje od meneSvi kosarkasi HFa imaju problem u glavi,privatno su tezak olos,verovatno i svi ostali,no zabole me,za to.Znam da se moj stav,drasticno razlikuje od vecinskog,alitreba ga postovati.


nemoj generalisati stvari. nije dobro. ponašanje pojedinaca ne vezuj za ceo skup...
drugo je da ti se gadi igra, sport, potezi, sama koncepcija igre a drugo je ponašanje.

da se primenjuje taj kriterijum fudbal ne bi niko nikad pogledao, posle Gaskojia, Maradone mislim da bi ga zabranili...
Slazem se,moja greska,ali stil kako muskarci igraju mi je ogavan,i to je to.

http://nfl-fans-serbia.forumotion.com

59Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Pon 21 Sep 2009, 22:28

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Zenski basket ti bolji????Kosticu ti si prolupao.....bez ljutnje....

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

60Eurobasket 2009 - Poland - Page 3 Empty Re: Eurobasket 2009 - Poland Uto 22 Sep 2009, 07:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ovan ::
Liverpool FC ::Vasa stvar,meni se gadi,svaka cast momcima,,na uspehu,al ja i kosarka,sto dalje od meneSvi kosarkasi HFa imaju problem u glavi,privatno su tezak olos,verovatno i svi ostali,no zabole me,za to.Znam da se moj stav,drasticno razlikuje od vecinskog,alitreba ga postovati.


nemoj generalisati stvari. nije dobro. ponašanje pojedinaca ne vezuj za ceo skup...
drugo je da ti se gadi igra, sport, potezi, sama koncepcija igre a drugo je ponašanje.

da se primenjuje taj kriterijum fudbal ne bi niko nikad pogledao, posle Gaskojia, Maradone mislim da bi ga zabranili...
Slazem se 100%.Svaka ti je na mestu u ovom postu.

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu