NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Defanzivni igrac godine?

+14
black & silver
T-Wolf
kb8
Peyton Manning
cooper
markosto
Srbistuta
Raising Arizona
Miki HOF
dr.dule
penban
Sirko
Danijel Lg
braun
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:10

penban

penban
Moderator
Moderator

cooper ::izvini za lupio, ali tako je. lepo je to sto si napisao, ima 10 pass defended, isto koliko i ovaj specijalac sa slike. jennings ima 26, a drugi najbolji na listi 18. to je velika razlika. watt ne bezi toliko po sekovima ili taklovima ostalim igracima. moze se reci da vise zasluzuju lb i de titulu najbolje defanzivca nego cornerback.
ali sta ces ja navijam za patse, nama je dobar corner samo san. valjda zbog toga mi je ovaj najbolji Smile

Gde ces boljeg kornera od HOF-a Very Happy
Defanzivni igrac godine? - Page 2 20121105093014010711_McCourtyROY



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

27Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:12

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa lepo sam rekao 2. ili 3. menjaju se plasmani od nedelje do nedelje. Ove nedelje je imao 0.

28Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:14

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ne zanm kako će čikago proći do kraja sezone
2 meča protov nezgodih ekipa su izgubili a do kraja imaju igrati sa GB,DET,2 xMIN, SF,SEAI ARI
nije baš fantastičan raspored
nakon povrexde katlera bojim se da ne bude copy paste sa kraja prošle sezone



STANE VAS SVE PRATI

29Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:16

cooper

cooper
MVP
MVP

ok, ali nije ni medju prvih 10. iako je verovatno prvi od svih linijasa, sto je opet rezultat za sebe. kazem ima jos da se igra, pa cemo videti ko vise zasluzuje. ja isto mislim da nema sanse da ovaj ima 16 inta, ali zamisli da slucajno uspe pa da mu ne daju titulu najdefanzivca. Smile
inace sad kad vidim optimizam penbana, ja ustvari menjam svoj pik. mislim da devin mcourty treba da bude defanzivni igrac godine. ima da zasija u ovih 7 tekmi i na kraju ce te svi reci da je on Bog Smile

30Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:17

penban

penban
Moderator
Moderator

cooper ::ok, ali nije ni medju prvih 10. iako je verovatno prvi od svih linijasa, sto je opet rezultat za sebe. kazem ima jos da se igra, pa cemo videti ko vise zasluzuje. ja isto mislim da nema sanse da ovaj ima 16 inta, ali zamisli da slucajno uspe pa da mu ne daju titulu najdefanzivca. Smile
inace sad kad vidim optimizam penbana, ja ustvari menjam svoj pik. mislim da devin mcourty treba da bude defanzivni igrac godine. ima da zasija u ovih 7 tekmi i na kraju ce te svi reci da je on Bog Smile

Nego sta Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

31Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:20

cooper

cooper
MVP
MVP

realno, do sad ima mozda 3 inta. sad kad krene. igramo 2 puta protiv tanehilla, tu ce da cepi jos 3-4 minimum. pa onda protiv jetsa i jaguarsa to je jos 4-5. indianapolis se sad nalozio, ali ce nasa odbrana da ih primiri, tu ce da napravi jos 2 inta. Protiv sf i hjustona od svakog po jedan. i znaci imace 15 na kraju. pa to moze samo nas Hof Smile

32Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:22

penban

penban
Moderator
Moderator

cooper ::realno, do sad ima mozda 3 inta. sad kad krene. igramo 2 puta protiv tanehilla, tu ce da cepi jos 3-4 minimum. pa onda protiv jetsa i jaguarsa to je jos 4-5. indianapolis se sad nalozio, ali ce nasa odbrana da ih primiri, tu ce da napravi jos 2 inta. Protiv sf i hjustona od svakog po jedan. i znaci imace 15 na kraju. pa to moze samo nas Hof Smile

Ova njegova losa igra je bila samo maska. To je sve deo plana za osvajanje novog prstena... Mada ovo sto si napisao ne zvuci tako nerealno Very Happy

Ima i jedan FF, tu mora da se popravi, ako kojim slucajem neko uzme loptu pored njega Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

33Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:24

cooper

cooper
MVP
MVP

nikad nismo imali FF kao do sad, ali sve ih recoveruje ovaj ruki tavon. uvek je kod lopte, to je njegova fah, a mek cepa intercepcije Smile

34Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:29

penban

penban
Moderator
Moderator

Sreca pa nam je divizija sakata pa ce se nakupiti on pikova Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

35Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:51

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Niko recimo ne pominje Patrika Vilisa, uopšte u nekom idelanom timu analitičara nije bilo ni jednog igrača SF. Što mi nema logike.

36Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:52

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa malo su ih zaboravili
dok prođe ova povika oko chi i hou vratiće se na njih



STANE VAS SVE PRATI

37Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:54

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Ma koji Willis, primaju rushing TD na svakoj tekmi Very Happy

38Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 13:56

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne mislim da je najbolji defanzivac ove sezone.
Ali kad su na polusezoni izacili tim... samo su statistiku gledali.

39Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 14:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma JJ all da way a onda poslje niko dugo, dugo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

40Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 14:55

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Defanzivni igrac godine? - Page 2 Image

Koji redneck Laughing

41Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 14:56

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

prava seljačina



STANE VAS SVE PRATI

42Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 15:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator

To je drugi par opanaka...

Al sto se tice DPOY, nema mu ravna ove godine...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

43Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 15:00

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

U ovom fazonu je 99% belaca Very Happy A 99% crnca su geto.

44Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 15:01

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jebi ga to očito prolazi



STANE VAS SVE PRATI

45Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 15:04

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

markosto ::U ovom fazonu je 99% belaca Very Happy A 99% crnca su geto.

Klasican rasizam Very Happy

46Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 15:05

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

JJ Watt piše na čelu da je pobegao sam sela i od teških poslova Very Happy
Pa je bio pizza delivery boy, sve živo Very Happy
Ali eto sudbine... Zvezda NFL-a.

47Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 15:05

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

T-Wolf ::
markosto ::U ovom fazonu je 99% belaca Very Happy A 99% crnca su geto.

Klasican rasizam Very Happy

Srećom nisu u fazonu FA.

48Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 16:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ko u vojsci što se spuste s brda u kasarnu godinu dana na odmor

49Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 16:40

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Cek ne valja ti ovo a ne valja ni kad se Ryan utegne za pressicu Very Happy

50Defanzivni igrac godine? - Page 2 Empty Re: Defanzivni igrac godine? Čet 15 Nov 2012, 17:00

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

rajan je vrfh



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Similar topics

-

» Najgori igrač sezone

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu