NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

H.Ward HOF? Vaše mišljenje

+9
cooper
Fat Mike
Dreamlord
Sirmium Samurai
zvaljo
Miki HOF
Cenci D
Danijel Lg
Steel
13 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:11

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Zanimljivo misljenje??!!! Pa ko bi onda trebo da ide u HoF ako ne on. Covjek se borio za svoj klub i radio sve sto je potrebno da pobjedi i u uspjevao je utome. Na kraju krajeva titule koje su osvojene su dobrim dijelom i zbog njega. Bio je lider i veliki igrac. HoF sigurno

2H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:12

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

slažem se



STANE VAS SVE PRATI

3H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:12

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

O kome ti???

4H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:12

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

o ovome sto se povukao
H Word



STANE VAS SVE PRATI

5H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:12

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ima li potrebe za novim topicom? ovo može i u steelers temi

6H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:13

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa pogriješio čovjek
nek se kotrlja



STANE VAS SVE PRATI

7H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:14

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Da prepravimo naslov barem?

8H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:15

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Ja smatram HOF bez dileme

9H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:16

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

omg malo sam zezno sa topikom izvinjavam se. bravo za prepravku Suspect

10H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:16

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

cheers

11H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:19

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

PA ok je on lik,bio pravi igrač,sad neznam kakav je bio pre 2008,ali odkad pratim NFL.mi se sviđao!

12H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:22

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

šta je taj izblokirao akcija za traktoriste njihove...


preko 1000 catcha
2 SB prstena + 1 izgubio
nije choker
...
legenda

13H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:26

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Dane Fletcher HOF ::šta je taj izblokirao akcija za traktoriste njihove...


preko 1000 catcha
2 SB prstena + 1 izgubio
nije choker
...
legenda




To znam da je bloker,jer kad sam znao igrati madden sa pittom,uvijek sam išao na njegovu stranu,jedan od najboljih WR blockera.

14H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:28

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

e kakav igrac
da je bar sletio u tampu na jednu sezonu



STANE VAS SVE PRATI

15H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:30

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

H.Ward HOF? Vaše mišljenje Dm_120320_nfl_hines_ward_retires



STANE VAS SVE PRATI

16H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:31

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

saće on u glumce

17H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:31

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Dane Fletcher HOF ::saće on u glumce



Ili u plesače! H.Ward HOF? Vaše mišljenje 625321

18H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:31

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

da ima taj nekakv luk



STANE VAS SVE PRATI

19H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:31

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

pa to je već pobedio

20H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:42

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Bit cu kratak, obozavao sam ga, cijenio do neba ali za HOF nije

21H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:43

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

pa ko je onda za HOF-a brate zvaljo

Kad su onog kepeca Faulka mogli, jadu...

22H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:50

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

A jebiga, nemam pojma, Marshal je Marshal, vodja najveceg napada mozda ikad, Ward je bio vodja jednog osrednjeg napada kome su titule ipak donosile zivotinje iz D.
Daleko bilo, ja bi ga volio vidjeti u HOFu al kad njegov pajtas Betis nije usao, sumnjam da ce i on.

Na kraju, matematika je jasna, za ulaz u HOF treba bar 7,8 probowl zajebancija nakupiti, najmanje.

23H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:56

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa dobro



STANE VAS SVE PRATI

24H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 15:57

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

zvaljo ::A jebiga, nemam pojma, Marshal je Marshal, vodja najveceg napada mozda ikad, Ward je bio vodja jednog osrednjeg napada kome su titule ipak donosile zivotinje iz D.
Daleko bilo, ja bi ga volio vidjeti u HOFu al kad njegov pajtas Betis nije usao, sumnjam da ce i on.

Na kraju, matematika je jasna, za ulaz u HOF treba bar 7,8 probowl zajebancija nakupiti, najmanje.

a za NE ovo ne bi reko, jel da? Very Happy

25H.Ward HOF? Vaše mišljenje Empty Re: H.Ward HOF? Vaše mišljenje Čet 22 Mar 2012, 16:07

zvaljo

zvaljo
NFL Star
NFL Star

Dane Fletcher HOF ::
zvaljo ::A jebiga, nemam pojma, Marshal je Marshal, vodja najveceg napada mozda ikad, Ward je bio vodja jednog osrednjeg napada kome su titule ipak donosile zivotinje iz D.
Daleko bilo, ja bi ga volio vidjeti u HOFu al kad njegov pajtas Betis nije usao, sumnjam da ce i on.

Na kraju, matematika je jasna, za ulaz u HOF treba bar 7,8 probowl zajebancija nakupiti, najmanje.

a za NE ovo ne bi reko, jel da? Very Happy

Embarassed Surprised Shocked Very Happy

Mi smo imali izjednacenu ekipu, dobar O, dobar D, dobar ST i to nam je donosilo titule, cim smo balans izgubili, BB je poludio, lopte su krenule prolaziti kroz usi Asanteu i Wesu i sve je otislo u p.. lijepe m..

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu