NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Madden08 Balkanska Liga 3 sezona

+14
AleksandarDolphinFan
Sirmium Samurai
WideReceiver83
Neca96
Zeljko Djajic
Mean_Machine
Jeremija
Cenci D
T-Wolf
Peyton Manning
Raising Arizona
igor96
krtitza
Danijel Lg
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 29]

226Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 18:21

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Azurirao sam rezultate i tabelu. Tabela nije nesto reprezentativna, ne mogu da uploadujem sliku na imageshack. Videcu kasnije da to sredim.

227Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 18:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cestitke Jeretu na igri.
A ja sam definitivno zavrsio sa Maddenom za danas...igram ocajno.

http://nfl.com/

228Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 19:06

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Dobra tekma,kad bi ovako igrao sa svakim gde bi mi kraj bio Very Happy

229Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 19:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jere022 ::Dobra tekma,kad bi ovako igrao sa svakim gde bi mi kraj bio Very Happy
S obzirom da si otkrio da postoji jos nesto osim singleback formacije,moguce da ces sa svima igrati mnogo bolje...xD

http://nfl.com/

230Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 19:31

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

dpobro je pa ja odigrah s jeretom



STANE VAS SVE PRATI

231Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 20:34

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Zele, stavi pobedu WR-a i moj poraz, cisto da napomenem da smo izgladili odnose, ja sam priznao poraz jer sam odigrao do kraja i tu nema price, WR je priznao svoje greske i obecao mi da ce se potruditi da ih ne ponovi tako da je sve opet super. Jako mi je drago sto se ovo resilo, jer stvarno volim ovu igru.

232Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 20:36

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

nigdje nikoga za meč
pih



STANE VAS SVE PRATI

233Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 20:42

WideReceiver83

WideReceiver83
NCAA
NCAA

Mean_Machine ::Zele, stavi pobedu WR-a i moj poraz, cisto da napomenem da smo izgladili odnose, ja sam priznao poraz jer sam odigrao do kraja i tu nema price, WR je priznao svoje greske i obecao mi da ce se potruditi da ih ne ponovi tako da je sve opet super. Jako mi je drago sto se ovo resilo, jer stvarno volim ovu igru.

Sto se mene tice sve cu uraditi da se ne ponovi to s moje strane ... sve je okej sad

234Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 21:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mean_Machine ::Zele, stavi pobedu WR-a i moj poraz, cisto da napomenem da smo izgladili odnose, ja sam priznao poraz jer sam odigrao do kraja i tu nema price, WR je priznao svoje greske i obecao mi da ce se potruditi da ih ne ponovi tako da je sve opet super. Jako mi je drago sto se ovo resilo, jer stvarno volim ovu igru.
Pametno momci... Cool

http://nfl.com/

235Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 22:50

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Izgubio sam protiv Danijela dobijenu tekmu Surprised
Vodio sam u poslednjoj cetvrtini 10 razlike
Na 3 razlike sam dosao do endzone i napravio INT
Onda je dva puta imao situaciju na 4. daunu i oba puta iskoristio i naravno zabio mi TD



[Only admins are allowed to see this link]

236Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 22:55

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

šta da kažem
menen nije išlo na kraju halfa
RA je usrao na kraju
težak meč ali baš
sve čestitke na dobroj igri



STANE VAS SVE PRATI

237Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 23:32

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Pazite se, CB Wilfork vreba iz potaje!

Jedan int protiv Jereta i jedan protiv Nece, pa vi vidite. Very Happy



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

238Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 23:34

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Very Happy



STANE VAS SVE PRATI

239Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Pet 09 Mar 2012, 23:41

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Sirmium Samurai ::Pazite se, CB Wilfork vreba iz potaje!

Jedan int protiv Jereta i jedan protiv Nece, pa vi vidite. Very Happy

Malo je nerealan bio INT protiv mene Very Happy Cini mi se da je ne bi ni neki CB iskusni uhvatio Very Happy

240Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 08:17

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

vidim sirmijum gazi sve redom
polako doće i na mene red



STANE VAS SVE PRATI

241Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 10:21

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

WideReceiver83 ::
Mean_Machine ::Zele, stavi pobedu WR-a i moj poraz, cisto da napomenem da smo izgladili odnose, ja sam priznao poraz jer sam odigrao do kraja i tu nema price, WR je priznao svoje greske i obecao mi da ce se potruditi da ih ne ponovi tako da je sve opet super. Jako mi je drago sto se ovo resilo, jer stvarno volim ovu igru.

Sto se mene tice sve cu uraditi da se ne ponovi to s moje strane ... sve je okej sad

Svaka cast!
Ovo je nauk za ubuduce, da se ponasamo kao odrasli. Nema potrebe za pisanijama po forumu, prepucavanjima, bla, bla, bla... Gledajte da ne dodje do problema, da ne bi morali da ih resavamo...
Svi mi ovde volimo ovu igru, i nalazimo se ovde jer jedino mi razumemo jedni druge. Very Happy
Ipak treba odigrati jos mnogo liga i sezona, i nadam se da ce nas biti jos vise i narednom periodu.

Sto se tice lige i buducnosti, Stef je u pregovorima sa amerima da nam naprave online franchise ligu i to zadovljstvo bi nas kostalo oko 280 dolara (verovatno najeftinija varijanta) na godinu dana. Tu bi doprinos svakog od nas trebao da bude oko 8-10 dolara na godinu dana. Mislite o tome... Very Happy

242Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 11:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cestitke Danijelu na pobedi protiv RA... Cool
Sto se tice placanja,1000din na godinu dana nikom nije problem...

http://nfl.com/

243Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 11:43

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pobjedih mean mašina 21-14 gola voda
nakon 14-0 bacm par int i čovjek je imao šansu za egal ..u zadnjoj sekundi rušim njegovor wr na 1 jard od ez
svaka čast



STANE VAS SVE PRATI

244Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 12:15

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Danijele, ti se ne zajebavas, kako procenjujes sanse za po?

Kad cemo odigrati derbi?



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

245Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 12:17

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa šanse postoje
još da sam uzeo necu u prvoj utakmici



STANE VAS SVE PRATI

246Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 13:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ostali su mi mecevi protiv Nece,RA,T-Wolf,TomBrady,Sase,WR i Pazaratz...
Online sam,pa ako neko od njih hoce da igra,nek dodje na comodo.

http://nfl.com/

247Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 13:33

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Ispunio sam jedan od 3 glavna cilja u sezoni. Smile


Nego, na tekmi protiv Danijela je u nekim trenucima gadno kocilo, meni je totalno blokiralo kod suta dva XP i promasio sam ih, samim tim izgubio 2 poena. Naravno, to nije bilo bitno u ovom tekmi, ali zamislite da je nereseno! Protiv Zeljka Dj sam tako promasio dva FG i to me je moglo kostati poraza. Ne znam prosto kako resiti te situacije, kod suta FG, XP i kod panta najcesce blokira, a realno su to jako bitne akcije...



[Only admins are allowed to see this image]
http://www.takolako.rs

248Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 13:35

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne vidim neko resenje...

http://nfl.com/

249Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 15:18

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa i meni je kad sam igrao protiv Peytona zaštekalo i fulao sam fg sa nekih 30yrd i izgubio zbog toga,negdje sam čitao da ako vidite da cuka,treba izaći u menu i pričekati koju sekundu i vratiti se natrag,da onda nebi trebalo.

250Madden08 Balkanska Liga 3 sezona   - Page 10 Empty Re: Madden08 Balkanska Liga 3 sezona Sub 10 Mar 2012, 16:17

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

cestitke sirmijumu na fantastičnoj igri



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu