NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Knjige

+30
Vlado997
kb8
Ljuba90
Freak
Kovac
Zver
igor96
penban
Peyton Manning
Del_Boy
Nixx
Mean_Machine
Sirko
zlayo
Darko
N.E.P.^Jeca
Miki HOF
minglez a.k.a milanche
dr.dule
tonykzr
irfanlal
SymphonyX
viking
Pohovani feniks
Ovan
Raising Arizona
Danijel Lg
klodovik
T-Wolf
Sirmium Samurai
34 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 18]

401Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Uto 14 Jul 2020, 16:34

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Pohovani feniks ::
mardok ::Aktivirao sam na mobu da vidim kako izgleda, i trazi placanje.

Trazi, ali ja imam premijum racun u okviru paketa u Telenoru.

JBG ja sam u VIPu Very Happy

402Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Uto 14 Jul 2020, 17:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

bila je neka akcija preko tvitera jos u martu, aprilu kad je bio prvi talas Korone
vezana za Delfi knjizare, mogla je da se uzme dzabe online knjiga do tipa 900 dinara tako nesto
i normalno da sam uzeo 2 Very Happy



Knjige - Page 17 Potpis

403Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Sub 18 Jul 2020, 00:21

mardok

mardok
Moderator
Moderator

U Vulkanu je sad neko snizenje od 30%. Koga zanima.
Razmisljam dal da pokupujem sad sve od Filipa K.Dika ...

404Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Sub 18 Jul 2020, 10:50

Zver

Zver
VIP
VIP

Imam sve elektronski, ( dobro ne sve, ali puno toga ) pa ako hoćeš da uštediš.



...Sa Vajominškog Univerziteta

405Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Sub 18 Jul 2020, 11:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vidim da je posle dugo vremena opet dostupna za kupovinu "Cekajuci sneg u Havani"

Preporucujem svima

Knjige - Page 17 Cekajuci_sneg_u_havani-karlos_ejre_v

http://nfl.com/

406Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Sub 18 Jul 2020, 15:24

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Blento ::Imam sve elektronski, ( dobro ne sve, ali puno toga )  pa ako hoćeš da uštediš.

Hvala. Ali sad davno odlucio da sve knjige koje me zanimaju kupim, i sa vremenom napravim svoju biblioteku, od onoga sta mene zanima (plus strucna literatura, koje kod mene ima na tone).
Ljudi kupuju kolekcije knjiga koje nikad nisu procitali, niti imaju namere, samo ih uzimaju jer lepo izgledaju na polici.

407Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Sub 18 Jul 2020, 21:46

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni za sada tome sluze Kingove knjige tacnije To i Mracna Kula serijal iako sam procitao pre tri godine prve dve. Kada sam ih kupovao mislio sam da cu da ih procitam tokom godine, ali ne volim Vulkanova izdanja jer me demotivisu sa velicinom slova i sirinom strane. Pored toga tu su mi neprocitani Aberkrombi i Tocak Vremena, ali mislim da se na to bacim kroz godinu-dve. Sada sve sto imam neprocitano sadrzi 500 i vise strana. Imao sam i novu porudzbinu kada je bio Noc Knjiga. Citam nekim laganim tempom. Bilo bi dobro kad bih se nekako dokopao preostale tri knjige Witchera.

Mislim da se bacim konacno kroz desetak dana na The Expanse serijal, pa taman konacno da se bacim na seriju.

408Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Ned 19 Jul 2020, 00:13

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ja sam poceo tako sto sam procitao sve od Haruki Murakamija (na nasem) 19 knjiga, ostale su 3 ne prevedene knjige koje jos nisam uzeo, pa onda Witcher saga sve sa "Maladijem", i onda sam krenuo domaci D.Stojiljkovic 8 knjiga, i A.Tesic "Kosingas" 5 knjiga, triologija "Kletva Kainova", i triologija "Milos Obilic"...

U nekom trenutku dovrsicu citanje Brendon Sandersona "Red Magle" za sad sam procitao samo I deo.
Pa onda "Silmarilion" kao uvod u Gospodara prstenova.
I kad Nenad Gajic zavrsi triologiju sa „Bajka nad bajkama: Treća noć“ , ako se to desi, "Bajku nad bajkama" imam I & II deo.

A u medjuvremenu cu skupiti sta mogu od Filipa K.Dika (10 knjiga...), i u planu je "Prostranstvo" aka "The Expanse", i par knjiga Star Wars (THRAWN - Trilogy, DAWN OF THE JEDI - INTO THE VOID, Darth Bane - Trilogy, i Darth Revan)...

409Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Ned 19 Jul 2020, 00:15

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Niger iz huda :: Pored toga tu su mi neprocitani Aberkrombi

My ex se odusevljavala sa Aberkrombijem, pokusao sam da citam "Pola kralja" i bas mi nije legla knjiga, pa sam odustao.

410Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Ned 19 Jul 2020, 02:02

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

I ja sam to citao, to ti je The Shattered Sea trilogy. Nisam ni ja nesto preterano odusevljen, jer tipa jednu i po knjigu sam trebao da citam tamo kad sam imao 20. Very Happy Generalno svidja mi se njegov stil pisanja. Ovo sto mi je preostalo je The First Law i sa tim serijalom se on prvo probio. Btw, sada krece da izbacuje nove knjige koje se nadovezuju na The First Law. Proslog septembra zvanicno izasla na engleskom Malo Mrznje, a Laguna vec ovog novembru izbacuje svoje izdanje. Obicno bude razmak oko dve godine.

411Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Ned 19 Jul 2020, 12:13

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Bukvalno sam odustao na pola knjige, i vratio je.
Nije mi legao taj stil.
A bas mi je toliko pricala o njemu i neke nagrade koje je dobio, kao mlada nada sf/epske fantastike.

412Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Ned 19 Jul 2020, 15:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Pruzi Ostrici sansu u nekom trenutku. Verujem da je radnja kompleksnija i da gadja malo stariju publiku.

Meni je drug prepricavao neke odlomke iz knjige i ubedjivao me je da krenem sa The First Law, nisam ga poslusao i krenuo sam sa Shattered Sea zato sto sam pretpostavljao da su slabije knjige. Bolje kasnije da me odusevi nego u pocetku pa onda imam visoka ocekivanja.

413Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Ned 19 Jul 2020, 16:32

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Videcu u nekoj buducnosti i to, za sad imam dovoljno knjiga u planu/na cekanju.

Niger iz huda likes this post

414Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Pet 28 Avg 2020, 14:44

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Castio sam se jednom knjigom Filipa K.Dika, "Povratak Timotija Arcera".
Da otvorim kolekciju FKD.

415Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Pon 31 Avg 2020, 00:38

mardok

mardok
Moderator
Moderator

mardok ::Castio sam se jednom knjigom Filipa K.Dika, "Povratak Timotija Arcera".
Da otvorim kolekciju FKD.
OK. Moram da priznam da ovo nije bilo nista blizu onome sto sam ocekivao, nije ovo neki brzbrizni SF. Teska tema prozeta teoloskim motivima sa filozofskim osvrtom na zivot iz perspektive vise "izgubljenog" nego neprilagodjenog intelektualca.

416Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Pon 31 Avg 2020, 06:14

Zver

Zver
VIP
VIP

Takav ti je FKD. Rveš se s njim, guraš, tučeš, kontaš šta meni sve ovo treba, hoćeš da batališ...i na kraju kad završiš, skontaš da je sve itekako vredelo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

417Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Pon 31 Avg 2020, 09:07

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Blento ::Takav ti je FKD. Rveš se s njim, guraš, tučeš, kontaš šta meni sve ovo treba, hoćeš da batališ...i na kraju kad završiš,  skontaš da je sve itekako vredelo.

Zato idem danas da kupum "Da li androidi sanjaju elektronske ovce?" Cool

418Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Pon 31 Avg 2020, 09:17

Zver

Zver
VIP
VIP

Meni su "Ubik" i "Tri stigme Palmera Eldriča" i "Tecite suze moje, reče policajac" baš onako...vrh vrhova. Nemoj da ih zaobiđeš, kad već čitaš FKD-a.
"Sanjaju li androidi električne ovce" nije baš među njegovim top delima, ali je popularan jer je literarni podložak za najbolji SF film svih vremena Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

419Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Pon 31 Avg 2020, 09:37

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Blento ::"Sanjaju li androidi električne ovce" nije baš među njegovim top delima, ali je popularan jer je literarni podložak za najbolji SF film svih vremena Very Happy
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing funny funny funny funny funny

http://nfl.com/

420Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Pon 31 Avg 2020, 13:19

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Blento ::Meni su "Ubik" i "Tri stigme Palmera Eldriča" i "Tecite suze moje, reče policajac" baš onako...vrh vrhova. Nemoj da ih zaobiđeš, kad već čitaš FKD-a.
"Sanjaju li androidi električne ovce" nije baš među njegovim top delima, ali je popularan jer je literarni podložak za najbolji SF film svih vremena Very Happy
"Tri stigme Palmera Eldriča" lomio sam se dal da uzmem nju sad, ali rekoh posle "Povratak Timotija Arcera" malo da odmorim mozak. Laughing
Lako se cita, od jutros kad sam je uzeo 1/4 sam procitao uz kaficu u basti kafica.

421Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Čet 03 Sep 2020, 16:21

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Uzeo sam sad "Tri stigme Palmera Eldrica" isto Filip K.Dik.
Tacno se vide faze pisanja, od SF do teoloskih tema.

422Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Ned 13 Sep 2020, 16:17

mardok

mardok
Moderator
Moderator

mardok ::Uzeo sam sad "Tri stigme Palmera Eldrica" isto Filip K.Dik.
Tacno se vide faze pisanja, od SF do teoloskih tema.
Menjam iskaz Very Happy svuda su mu duboke teoloske teme.
Danas uzimam jos 2 knjige FKDa, pa cu posle vrv da se vratim na domace autore malo da odmorim mozak.

423Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Uto 15 Sep 2020, 19:16

mardok

mardok
Moderator
Moderator

mardok ::
mardok ::Uzeo sam sad "Tri stigme Palmera Eldrica" isto Filip K.Dik.
Tacno se vide faze pisanja, od SF do teoloskih tema.
Menjam iskaz Very Happy  svuda su mu duboke teoloske teme.
Danas uzimam jos 2 knjige FKDa, pa cu posle vrv da se vratim na domace autore malo da odmorim mozak.
Na kraju sam uzeo 3 knjige
-Covek u visokom dvorcu
-Tamno skeniranje
-Tecite suze moje rece policajac

Niger iz huda likes this post

424Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Uto 15 Sep 2020, 20:03

Zver

Zver
VIP
VIP

Sve tri sjajne.



...Sa Vajominškog Univerziteta

425Knjige - Page 17 Empty Re: Knjige Sre 16 Sep 2020, 05:50

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

mardok ::
mardok ::
mardok ::Uzeo sam sad "Tri stigme Palmera Eldrica" isto Filip K.Dik.
Tacno se vide faze pisanja, od SF do teoloskih tema.
Menjam iskaz Very Happy  svuda su mu duboke teoloske teme.
Danas uzimam jos 2 knjige FKDa, pa cu posle vrv da se vratim na domace autore malo da odmorim mozak.
Na kraju sam uzeo 3 knjige
-Covek u visokom dvorcu
-Tamno skeniranje
-Tecite suze moje rece policajac

Da mogu dao bih ti vise od lajka.

Lik je lud ko struja, kapiram da bi ga sada bolje kapirao. Sve knjige sem Blejd Ranera bih procitao jos jednom. Doduse BR sam procitao drugi put pre izlaska filma BR 2047.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 18]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu