NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sastavite svoju petorku

+10
Lazicy
iceman
Miki HOF
Colts4Life
kb8
T-Wolf
collymore10
Strax
Peyton Manning
El Jefe runs San Diego
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Pon 31 Maj 2010, 22:37

L.D.

L.D.
NFL Player
NFL Player

All Time:
1.Byron Scott
2.Magic Johnson
3.А.C. Green
4.James Worthy
5.Kareem Abdul Jabbar

Present:
1.Deron Williams
2.Kobe Bryant
3.Lebron James
4.Kevin Garnett
5.Dwight Howard

27Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Uto 01 Jun 2010, 00:52

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Strax ::
elJefe ::da a sad i ja da stavim petorku. Ja se u mnogome slazem sa ovim sto je Brett rekao pa cu napisati meni dve omiljene:

Golden State Warriors '94

Tim Hardaway
Chris Mullin
Latrell Sprewell
Chris Webber
Chris Gatling

6th man: Billy Owens


Orlando Magic '95

Penny Hardaway
Nick Anderson
Denis Scott (straight outta Compton Very Happy )
Horace Grant
Shaquille O'Neal





bilo je i boljih, ali meni su ove dve zakon!


Cool Cool Cool
Sad sam baš odgledao snimak 1994. u play-offu 1st round, game 3... nažalost, izgubili su, al samo zbog fantastičnog Barkleya... al, kakva run n gun igra... i kakve ekipe uopšte! Cool
inače, tu je češće Billy Owens startovao od Gatlinga, čini mi se...

Kakva ekipa dok Sprewell nije pokusao da ubije trenera. Prica se da bi ga pretukao na smrt da ga nisu saigraci sprecili u tome rendeer

28Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Uto 01 Jun 2010, 01:05

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Jes da su Voriorsi bili vraski dobri, ali Orlando iz 95. ... Auuuuuu sine, kakva banda likova! Very Happy



 photo AZcardsscript.gif

29Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Uto 01 Jun 2010, 08:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Lazicy ::All Time:

1. Magic Johnson / Isiah Tomas
2. Michael Jordan / Larry Bird / Dumars
5. Julius Erving / Pippen
4. Karl Malone / Charles Barkley
5. Wilt Chamberlain / Jabaar / Hakeem Olujawon

Present:

1. Rajon Rondo / Derrick Rose
2. Dwyane Wade / Kobe Bryant
3. Lebron James / Kevin Durant
4. Tim Duncan / Kevin Garnett
5. Dwight Howard / Kendrik Perkins / Andrew Bynum

Ma jes ti to stavio Wadea prije Kobea ili je redosljed pobrkan?!?!?



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

30Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Uto 01 Jun 2010, 09:44

Lazicy

Lazicy
Executive team
Executive team

To je zbog bola kojeg je naneo mojoj porodici.

http://www.nba-serbia.net

31Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Uto 01 Jun 2010, 09:56

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Brett Favre ::niko Clyde the Glide da spomene

https://www.youtube.com/watch?v=SvjJA93Xy9Y

Uvek je Drexler meni u rezervi, pamtim ga jos sa all-star-a '92 gde je posebno bio razigran posto je morao da se trudi da upadne u dream team ekipu i znam da je nekako nepravedno uvek bio u senci Jordana...

32Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Uto 01 Jun 2010, 11:44

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

elJefe ::
Brett Favre ::niko Clyde the Glide da spomene

https://www.youtube.com/watch?v=SvjJA93Xy9Y

Uvek je Drexler meni u rezervi, pamtim ga jos sa all-star-a '92 gde je posebno bio razigran posto je morao da se trudi da upadne u dream team ekipu i znam da je nekako nepravedno uvek bio u senci Jordana...

On je bio igracina, a slazem se da je bio u Jordanovoj senci...

33Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Uto 01 Jun 2010, 15:31

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

isto kao i Drexler dosta podcenjen je bio i Nick Van Exel, recimo da je on playmaker od kojeg je Shaq najvise profitirao, posto je u jednom delu sezone belezio i preko 20 asistencija u proseku (u Lakersima naravno) ili Mitch Richmond koji je uvek bio potcenjivan zato sto je igrao u ocajnim Kingsima, takodje, velika nepravda je napravljena nad Danilovicem kojeg su pokusali da zamene sa trecerazrednim suterom Voshon Lenardom, a Danilovic je cak imao utakmicu gde je sutirao trojke 7/7 i to pored Tim Hardaway-a i Mourning-a u timu i tu utakmicu imam i sada na video kaseti Smile ova konstatacija samo doprinosi cinjenici koju je izneo Brett Favre...

34Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 00:16

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

elJefe ::isto kao i Drexler dosta podcenjen je bio i Nick Van Exel, recimo da je on playmaker od kojeg je Shaq najvise profitirao, posto je u jednom delu sezone belezio i preko 20 asistencija u proseku (u Lakersima naravno) ili Mitch Richmond koji je uvek bio potcenjivan zato sto je igrao u ocajnim Kingsima, takodje, velika nepravda je napravljena nad Danilovicem kojeg su pokusali da zamene sa trecerazrednim suterom Voshon Lenardom, a Danilovic je cak imao utakmicu gde je sutirao trojke 7/7 i to pored Tim Hardaway-a i Mourning-a u timu i tu utakmicu imam i sada na video kaseti Smile ova konstatacija samo doprinosi cinjenici koju je izneo Brett Favre...

A to je...?

Sto se tice Richmonda secam se da je on bio odlican igrac, ali Kingsi su se tad raspadali sve do dolaska Webbera, Divca i Stojakovica. Danilovic je imao odlican prosek i minutazu, ali ne znam zasto nije igrao puno meceva, jel zbog povreda ili neceg drugog??? A moras priznati da je Voshon Lenard bio solidan suter koji je igrao do pre par godina. Mada ga nisam gotivio secam se da je na igrici imao ikonicu za sutiranje trojki Very Happy

35Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 01:19

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

T-Wolf ::
elJefe ::isto kao i Drexler dosta podcenjen je bio i Nick Van Exel, recimo da je on playmaker od kojeg je Shaq najvise profitirao, posto je u jednom delu sezone belezio i preko 20 asistencija u proseku (u Lakersima naravno) ili Mitch Richmond koji je uvek bio potcenjivan zato sto je igrao u ocajnim Kingsima, takodje, velika nepravda je napravljena nad Danilovicem kojeg su pokusali da zamene sa trecerazrednim suterom Voshon Lenardom, a Danilovic je cak imao utakmicu gde je sutirao trojke 7/7 i to pored Tim Hardaway-a i Mourning-a u timu i tu utakmicu imam i sada na video kaseti Smile ova konstatacija samo doprinosi cinjenici koju je izneo Brett Favre...

A to je...?

Sto se tice Richmonda secam se da je on bio odlican igrac, ali Kingsi su se tad raspadali sve do dolaska Webbera, Divca i Stojakovica. Danilovic je imao odlican prosek i minutazu, ali ne znam zasto nije igrao puno meceva, jel zbog povreda ili neceg drugog??? A moras priznati da je Voshon Lenard bio solidan suter koji je igrao do pre par godina. Mada ga nisam gotivio secam se da je na igrici imao ikonicu za sutiranje trojki Very Happy

pa rekao je da ima toliko dobrih igraca da je tesko napraviti petorku jer uvek nekoga izostavis ko je zasluzio da igra u istoj (mislim na ovog naseg Favre-a Very Happy ) a Lenard je i sa tom ikonicom bio i na kompu jednostavno DOSADAN Smile

36Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 09:35

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Richmond je bio strasan igrac...Lenard je bio dobar suter...sjecam ga se dok je igrao za Denver,pobjedio i na takmicenju u sutiranju trojki 2004.

37Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 11:33

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Colts4Life ::Richmond je bio strasan igrac...Lenard je bio dobar suter...sjecam ga se dok je igrao za Denver,pobjedio i na takmicenju u sutiranju trojki 2004.

da, ali onda pogledaj i Craig Hodges-a iz Chicaga, pobedio je 3x na sutiranju trojki ali kao igrac, vrlo vrlo osrednji...kad smo kod osrednjosti i Chicaga jel se neko seca Pit Meyers-a? nevidjeno iritantan lik, a mislim da je i u Evropi igrao, pardon statirao Very Happy

38Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 11:55

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Inace, ovo bas nema veze sa all-time petorkom ili slicno, ali juce sam bio na utakmici Crvena Zvezda - Radnicki i primetio sam u prvom redu, odma' do terena, trenera Minesote Kurta Rambisa kao i jos jednog cikicu za koga sumnjam da je GM David Khan. Kazem sumnjam, jer nisam 100% siguran da je on posto je nosio kacket, ali trebalo bi da je on, jer su zajedno dosli u BG na pregovore sa Milicicem. Usput su svratili da pogledaju Nemanju Bjelicu i nadam se da im se dopalo ono sto su videli i da ce ga draftovati sa jednim od gomile pikova koje imaju...

39Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 12:35

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Sto ce da bude veselo sad na SP kad dodje Dream Tim sa LeBronom i Kobeom... jbt ko li ce njih da pobedi??? Very Happy

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

40Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 13:22

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

SRBI bre!!! Very Happy



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

41Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 13:32

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Mislim da LeBron nece igrati..ali opet ako se ne budu zajebavali tesko da neko moze da ih dobije.

42Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 14:27

Strax

Strax
Rookie
Rookie

T-Wolf ::
elJefe ::isto kao i Drexler dosta podcenjen je bio i Nick Van Exel, recimo da je on playmaker od kojeg je Shaq najvise profitirao, posto je u jednom delu sezone belezio i preko 20 asistencija u proseku (u Lakersima naravno) ili Mitch Richmond koji je uvek bio potcenjivan zato sto je igrao u ocajnim Kingsima, takodje, velika nepravda je napravljena nad Danilovicem kojeg su pokusali da zamene sa trecerazrednim suterom Voshon Lenardom, a Danilovic je cak imao utakmicu gde je sutirao trojke 7/7 i to pored Tim Hardaway-a i Mourning-a u timu i tu utakmicu imam i sada na video kaseti Smile ova konstatacija samo doprinosi cinjenici koju je izneo Brett Favre...

A to je...?

Sto se tice Richmonda secam se da je on bio odlican igrac, ali Kingsi su se tad raspadali sve do dolaska Webbera, Divca i Stojakovica. Danilovic je imao odlican prosek i minutazu, ali ne znam zasto nije igrao puno meceva, jel zbog povreda ili neceg drugog??? A moras priznati da je Voshon Lenard bio solidan suter koji je igrao do pre par godina. Mada ga nisam gotivio secam se da je na igrici imao ikonicu za sutiranje trojki Very Happy

Da, Richmond bi bio još bolji igrač da je ostao u Warriorsima, a ne da je na krivicu Dona Nelsona trejdovan za Billya Owensa, koji posle nije postao ni blizu zvezde... to je već bilo ponižavajuće za Mitcha... a šta bi sve uradio sa Warriorsima... Smile još da se Tim nije povredio, pa posle uz CWebba i Latrella...

43Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 16:48

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

T-Wolf ::Inace, ovo bas nema veze sa all-time petorkom ili slicno, ali juce sam bio na utakmici Crvena Zvezda - Radnicki i primetio sam u prvom redu, odma' do terena, trenera Minesote Kurta Rambisa kao i jos jednog cikicu za koga sumnjam da je GM David Khan. Kazem sumnjam, jer nisam 100% siguran da je on posto je nosio kacket, ali trebalo bi da je on, jer su zajedno dosli u BG na pregovore sa Milicicem. Usput su svratili da pogledaju Nemanju Bjelicu i nadam se da im se dopalo ono sto su videli i da ce ga draftovati sa jednim od gomile pikova koje imaju...

legenda Lakers-a...nisam znao da je trener Minn. mislio sam da ce ostati zauvek u LA-u, posto je bio neki pomocni trener par godina....nego jako mi se svidja cinjenica da je Doug Collins novi trener Sixersa! jos ako Iverson bude igrao

44Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 20:49

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Colts4Life ::Mislim da LeBron nece igrati..ali opet ako se ne budu zajebavali tesko da neko moze da ih dobije.

I ja mislim da LeBron nece igrati. A ucesce su vec otkazali KG, Kidd, (mislim) Wade i jos neki. A Dwight Howard je najavio da veoma moguce nece igrati. Nece oni biti toliko jaki videcete, sto naravno, ne mora da znaci da nece osvojiti...

45Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Sre 02 Jun 2010, 23:07

iceman

iceman
Veteran
Veteran

Ovan ::SRBI bre!!! Very Happy

Hahaha, vazi..... Very Happy

http://iceman@nfl-fans-serbia.com

46Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 00:40

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

da, doci ce oni sranje igraci Deron i kompanija lol!

47Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 14:29

Strax

Strax
Rookie
Rookie

Moja all-time Knicks petorka (ali oni koji su duže bili u NY, koji su uradili nešto sa Knicksima):
PG- Walt Frazier
SG- Allan Houston / Earl Monroe
SF- Latrell Sprewell
PF- Willis Reed
C- Pat Ewing

48Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 14:48

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

ALL TIME PHOENIX SUNS


* FIRST TEAM:

PG - Kevin Johnson
SG - Paul Westphal
SF - Charles Barkley
PF - Connie Hawkins
C - Alvan Adams

Coach - Cotton Fitzsimmons


* SECOND TEAM:

PG - Jason Kidd/Steve Nash
SG - Dick Van Arsdale
SF - Walter Davis
PF - Tom Chambers
C - Amare Soudemire

Coach - Paul Westphal



 photo AZcardsscript.gif

49Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 14:51

El Jefe runs San Diego

El Jefe runs San Diego
VIP
VIP

Raising Arizona ::ALL TIME PHOENIX SUNS


* FIRST TEAM:

PG - Kevin Johnson
SG - Paul Westphal
SF - Charles Barkley
PF - Connie Hawkins
C - Alvan Adams

Coach - Cotton Fitzsimmons


* SECOND TEAM:

PG - Jason Kidd/Steve Nash
SG - Dick Van Arsdale
SF - Walter Davis
PF - Tom Chambers
C - Amare Soudemire

Coach - Paul Westphal

jel moze neko da nije igrao za Phoenix? Very Happy ali KJ i zakucavanje preko Olajuwon-a, jbt i dans kad ga vidim skoci mi adrenalin sammpion

da i zaboravio si Rex Chapman-a i Thunder Dan-a Very Happy Very Happy Very Happy

50Sastavite svoju petorku - Page 2 Empty Re: Sastavite svoju petorku Čet 03 Jun 2010, 15:04

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Majerle-ja sam hteo da stavim, ali jednostavno je konkurencija prejaka! Jedino smo ceo zivot bili slabi sa centrima, Adams jedini koji je legenda, Amari je prinudno tu usled nedostaka ostalih na poziciji, a i nije mu prirodna pozicija na centru. Rex je faca, ali ipak ne pripada ovom krem drustvu, po mom skromnom misljenju.

A KJ je nenadjebiv, covek je bio lud kad do'vati loptu! Te asistencije, pa to ni Stiv koji je danas ubedljivo najbolji asistent na svetu ne moze da ponovi!



 photo AZcardsscript.gif

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu