NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

FIFA World Cup 2010 - South Africa

+29
Portis26
cooper
Pats 4ever
Taliban
Rasha
Strax
Lazicy
L.D.
Ndamukong
Freak
dr.dule
N.E.P.^Jeca
klodovik
viking
Miki HOF
Danijel Lg
Sirmium Samurai
Raising Arizona
T-Wolf
El Jefe runs San Diego
3BEP
minglez a.k.a milanche
T-Mac
Peyton Manning
Ovan
zlayo
iceman
Colts4Life
Pohovani feniks
33 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 28 od 36]

676FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:07

Guest


Gost

Brett Favre ::da se kladimo dok ne počne nfl? Very Happy
Nema sanse!
Cool

677FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:09

Guest


Gost

ili ce nas tuberan Nole ostati bez daha i odigrati mec u 5 setova?
Laughing

678FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:12

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

da da, stavi na Noleta da će da dobije grčeve i preda meč... Laughing

679FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:15

Guest


Gost

Brett Favre ::da da, stavi na Noleta da će da dobije grčeve i preda meč... Laughing
E kad ga Ćongavi Kinez pocisti kao Texas Red Neck Rodic-a!
Bice vatromet u Pekingu!
Razz Razz Razz

680FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:20

Guest


Gost

E da malo smo promasili topic,
pa da prodiskutujemo ko je pojedinacno najvece razocarenje u reprezentacijama, a trazi novi klub?
Ja mislim kod nas je bez premca Marko Grand Show Pantelic,
a Ajax je najgluplji tim ako se nada da ce obnoviti ugovor sa antinapadacem!
Samo im Kezman fali, pa da imaju negativnu gol razliku na kraju sezone(prodaju Man. City-ju mladog i preterano dobrog Urugvajca Suaza i ostanu sa dva patka Kezmana i Pantelica)!
Kakva kletva, sunce mu žarko!
Laughing Laughing Laughing

681FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:24

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Marko Van Pantelar se smorio kao pacov kad smo pobedili Nemce zato sto nije bio u prvih 11, a da je bio mozete samo misliti kako bi se ponasao posle poslednjeg zvizduka...



 photo AZcardsscript.gif

682FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:34

Guest


Gost

Raising Arizona ::Marko Van Pantelar se smorio kao pacov kad smo pobedili Nemce zato sto nije bio u prvih 11, a da je bio mozete samo misliti kako bi se ponasao posle poslednjeg zvizduka...
Kao da je sam pobedio Argentinu u finalu!
Panteliceva deviza i moto se moze sazeti u jednoj recenici:
Zlo goveče, večito june!

Laughing Laughing Laughing

683FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 10:53

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Raising Arizona ::Marko Van Pantelar se smorio kao pacov kad smo pobedili Nemce zato sto nije bio u prvih 11, a da je bio mozete samo misliti kako bi se ponasao posle poslednjeg zvizduka...

prekrstio bi se 45 puta

684FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 11:55

Colts4Life

Colts4Life
Veteran
Veteran

Ona hobotnica nakon 45 minuta biranja je odlucila da Njemacka dobija Argentinu..kazu da do sada ima 4/4... Smile

685FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 12:47

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Ronaldo a "broken man"
Portugal captain Cristiano Ronaldo has spoken of his distress as his side fell victim to fierce rivals Spain

The former Manchester United star has also asked to be left alone after being accused of blaming his coach for Portugal's early World Cup exit.

The neighbouring nations were pitted against one another in the last 16, with a place in the quarter final at stake.

Their close encounter was eventually settled by a single goal from Spain's David Villa, leaving Ronaldo to lick his wounds.

"I feel a broken man, completely disconsolate, frustrated and an unimaginable sadness," said the 25-year-old after the match.

The world's most expensive player managed just one goal in the tournament, which came during Portugal's 7-0 demolition of minnows Korea DPR.

But when asked to explain his team's poor form he appeared to pass the buck onto his manager.

"How can I explain it (the defeat)?" he told reporters. "Ask the question of Carlos Queiroz."

However, the Real Madrid man later backtracked and claimed his words had been misconstrued.

"When I said put the question to the coach, it is just because Carlos Queiroz was holding a press conference," he explained.

"I was not in a position to explain what was what. I am a human being, and like any human being I suffer and I have the right to suffer alone.

"I know that I am the captain, and I have always assumed and will assume my responsibilities."

686FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 12:51

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Colts4Life ::Ona hobotnica nakon 45 minuta biranja je odlucila da Njemacka dobija Argentinu..kazu da do sada ima 4/4... Smile


ima da uplatim na osnovu njegove prognoze, a ako me zajebe poješću mu nekog rođaka...

687FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Sre 30 Jun 2010, 17:07

minglez a.k.a milanche

minglez a.k.a milanche
NFL Player
NFL Player

Brett Favre ::
Colts4Life ::Ona hobotnica nakon 45 minuta biranja je odlucila da Njemacka dobija Argentinu..kazu da do sada ima 4/4... Smile


ima da uplatim na osnovu njegove prognoze, a ako me zajebe poješću mu nekog rođaka...

Hm pazi se! Kada je birala protiv Engleza nije cekala ni minut ,odmah je pohrlila na Nemacku kutiju (tako i bese,lakih i brzih 4:1) a sada se predomisljala 45 min sto znaci da ce proci Nemci ali da ce biti produzeci a mozda cak i penali .Ja mislim da ce biti 2:2 posle 90 min a posle nemam pojma Very Happy

688FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 13:30

viking

viking
VIP
VIP

Predsednik Nigerije suspendovao fudbalsku reprezentaciju te zemlje na dve godine neigranja zbog losih utakmica na Mundijalu.Mislio sam dqa Fifa ne dozvoljava mesanje politicara u fudbal, i Francuski je predsednik bio upozoren ??



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

689FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 13:34

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ne razumem tog precednika bolida, kako će stvari da popravi neigranje reprezentacije!?

690FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 13:54

viking

viking
VIP
VIP

ma tu ce odluku Fifa da obori ili ce prezidente da suspenduje i fifu(mafiju) iz Nigerije... Razz



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

691FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 16:11

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Ma, to su samo političke igre. On će ih navodno suspendovati, a oni možda i nemaju 8 u međuvremenu) nikakvih utakmica ili možda imaju jednu dve prijateljske koje i ne moraju da odigraju. Usput, ako i FIFA umeša prste, može se uvek naći pametan izgovor u "višoj sili" i opet si dobio istu stvar.
Slično se radi i u disciplinskim komisijama SAFS-a, a sada i u SAAF-u. Kada je igrač isključen u poslednjem kolu, kazna mu se ne računa od sledeće utakmice, već od poslednje. I ako kažnjeni bude kažnjen sa dva meseca neigranja, on će to ionako odraditi kada je "mrtva" sezona, tako da (po meni) te kazne više deluju stimulativno (da ponovo napravi neki ekces za isključenje) nego što deluje vaspitno. Da je sreće pa da je drugačije, on bi bio kažnjen sa (recimo) dve ili tri utakmice neigranja (pa neka njegov tim ako ga smatra toliko dobrim i neophodnim) neka zakaže toliko prijateljskih utakmica (na kojima će on "odslužiti" kaznu).



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Img_2015

692FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 16:20

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

viking ::Predsednik Nigerije suspendovao fudbalsku reprezentaciju te zemlje na dve godine neigranja zbog losih utakmica na Mundijalu.Mislio sam dqa Fifa ne dozvoljava mesanje politicara u fudbal, i Francuski je predsednik bio upozoren ??

hehehe upravo to sto se umesao u fudbal moze da dovede do suspenzije. Mozda je to nameran potez?
Nego i ova nasa ministarka bi mogla malo da olabavi, da ovi iz FIFA-e ne bi pogresno protumacili njena stalna slikanja i promovisanja sa fudbalerima i Toletom Karadzicem.
Juce-prekjuce sam gledao neku emisiju na SOSu i neki lik (ne znam da li je novinar ili trener, gledao sam samo 10ak min) je lepo rekao kako je sramota sto je na SP isla ministarka sporta, a ne najbolji trener domace lige (kad vec ne mogu svi). Realno, apsolutno nije postojala potreba da ministarka sporta bude na SP, a taj mucenik koji radi ovde za neku crkavicu, je mogao nesto da vidi i nauci. Ova je isla samo turisticki, ali o trosku drzave...

693FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 16:23

klodovik

klodovik
VIP
VIP

T-Wolf ::
viking ::Predsednik Nigerije suspendovao fudbalsku reprezentaciju te zemlje na dve godine neigranja zbog losih utakmica na Mundijalu.Mislio sam dqa Fifa ne dozvoljava mesanje politicara u fudbal, i Francuski je predsednik bio upozoren ??

hehehe upravo to sto se umesao u fudbal moze da dovede do suspenzije. Mozda je to nameran potez?
Nego i ova nasa ministarka bi mogla malo da olabavi, da ovi iz FIFA-e ne bi pogresno protumacili njena stalna slikanja i promovisanja sa fudbalerima i Toletom Karadzicem.
Juce-prekjuce sam gledao neku emisiju na SOSu i neki lik (ne znam da li je novinar ili trener, gledao sam samo 10ak min) je lepo rekao kako je sramota sto je na SP isla ministarka sporta, a ne najbolji trener domace lige (kad vec ne mogu svi). Realno, apsolutno nije postojala potreba da ministarka sporta bude na SP, a taj mucenik koji radi ovde za neku crkavicu, je mogao nesto da vidi i nauci. Ova je isla samo turisticki, ali o trosku drzave...

Nemoj tako...pa, ona i nije tamo otišla zbog fudbala, a treneri bi po ceo dan išli sa utakmice na utakmicu... FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 625321

694FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 16:55

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

klodovik ::Ma, to su samo političke igre. On će ih navodno suspendovati, a oni možda i nemaju 8 u međuvremenu) nikakvih utakmica ili možda imaju jednu dve prijateljske koje i ne moraju da odigraju. Usput, ako i FIFA umeša prste, može se uvek naći pametan izgovor u "višoj sili" i opet si dobio istu stvar.
Slično se radi i u disciplinskim komisijama SAFS-a, a sada i u SAAF-u. Kada je igrač isključen u poslednjem kolu, kazna mu se ne računa od sledeće utakmice, već od poslednje. I ako kažnjeni bude kažnjen sa dva meseca neigranja, on će to ionako odraditi kada je "mrtva" sezona, tako da (po meni) te kazne više deluju stimulativno (da ponovo napravi neki ekces za isključenje) nego što deluje vaspitno. Da je sreće pa da je drugačije, on bi bio kažnjen sa (recimo) dve ili tri utakmice neigranja (pa neka njegov tim ako ga smatra toliko dobrim i neophodnim) neka zakaže toliko prijateljskih utakmica (na kojima će on "odslužiti" kaznu).

S obzirom da su suspenzije uglavnom na 1 ili cak 2 godine ili blaze na 2,3,4 utakmice neigranja, to sto si napisao bas i ne pije vodu. Ovo sve pricam iz licnog iskustva. Nasi igraci su dobijali sledece kazne - utakmicu neigranja, 2 utakmice neigranja, godinu dana suspenzije, sada i 2 godine suspenzije. Tako je bilo i u SAFS i SAAF.



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Samu1
http://www.takolako.rs

695FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 20:40

klodovik

klodovik
VIP
VIP

Sirmium Samurai ::
klodovik ::Ma, to su samo političke igre. On će ih navodno suspendovati, a oni možda i nemaju 8 u međuvremenu) nikakvih utakmica ili možda imaju jednu dve prijateljske koje i ne moraju da odigraju. Usput, ako i FIFA umeša prste, može se uvek naći pametan izgovor u "višoj sili" i opet si dobio istu stvar.
Slično se radi i u disciplinskim komisijama SAFS-a, a sada i u SAAF-u. Kada je igrač isključen u poslednjem kolu, kazna mu se ne računa od sledeće utakmice, već od poslednje. I ako kažnjeni bude kažnjen sa dva meseca neigranja, on će to ionako odraditi kada je "mrtva" sezona, tako da (po meni) te kazne više deluju stimulativno (da ponovo napravi neki ekces za isključenje) nego što deluje vaspitno. Da je sreće pa da je drugačije, on bi bio kažnjen sa (recimo) dve ili tri utakmice neigranja (pa neka njegov tim ako ga smatra toliko dobrim i neophodnim) neka zakaže toliko prijateljskih utakmica (na kojima će on "odslužiti" kaznu).

S obzirom da su suspenzije uglavnom na 1 ili cak 2 godine ili blaze na 2,3,4 utakmice neigranja, to sto si napisao bas i ne pije vodu. Ovo sve pricam iz licnog iskustva. Nasi igraci su dobijali sledece kazne - utakmicu neigranja, 2 utakmice neigranja, godinu dana suspenzije, sada i 2 godine suspenzije. Tako je bilo i u SAFS i SAAF.

Uopšte nisam mislio na tvoju ekipu dok sam pisao ovo. Mislio sam na igrače drugih ekipa...

696FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 21:03

Guest


Gost

FIFA je objavila ko će biti zadužen za red na mečevima četvrtfinala Svetskog prvenstva. Evo i liste odabranih sudija:

Petak:
Holandija - Brazil (16h) - Juiši Nišimura, Japan
Urugvaj - Gana (20:30h) - Olegario Benkverensa, Portugal
Subota:
Argentina - Nemačka (16h) - Ravšan Irmatov, Uzbekistan
Paragvaj - Španija (20:30h) - Karlos Batres, Gvatemala

Pa mogli su staviti i sudiju sa Tasmanije ili Papue Nove Gvineje, a najbolje sudiju iz Svazilenda(da smanje troskove putovanja do JAR)!
UZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!
Suspect Suspect Suspect

697FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 21:13

Freak

Freak
VIP
VIP

Prosto obozavam ove Uzbekistanske sudije... na svakom prvenstvu mora bar po jedan da nekome zaprzi corbu...



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

698FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Čet 01 Jul 2010, 21:59

Guest


Gost

Freak ::Prosto obozavam ove Uzbekistanske sudije... na svakom prvenstvu mora bar po jedan da nekome zaprzi corbu...
Pa mogla bi Srbija da posalje sudiju na svetsko prvenstvo u kriketu, kad Uzbekistanac svira mec 1/4 finala u fudbalu!

699FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 02 Jul 2010, 03:52

Ovan

Ovan
Veteran
Veteran

Igrao sam danas veliki fudbal sa Jabulaniejem i uopšte nisam stekao utisak o kome se govori na široko o toj lopti, igrao sam i mali fudbal sa istom, dok se ne navikne stvarno je težak prijem, i da ima zavidenu brzinu, tj brža je mnogo od ostalih ( igrao sam sa svim loptama što su izbačene, tako da mogu da govorim o razlici Very Happy ) a putanja što sam ja zapazio nije bila neeeeešto mnogo neprirodna, mislim da su ljudi više na psihičkoj bazi stvorili famu oko te lopte...


moje lično zapažanje kao odličnog amaterskog golmana,....



2008. SK Nfl.com Fantasy Champion
2012. NFLFS Fantasy Playoff Challenge Champion

Zvezda! "Red Star is my dream, and Manchester United is a proof of my football success!" by Nemanja Vidic Zvezda!

700FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Empty Re: FIFA World Cup 2010 - South Africa Pet 02 Jul 2010, 10:27

Sirmium Samurai

Sirmium Samurai
Veteran
Veteran

Ovan ::Igrao sam danas veliki fudbal sa Jabulaniejem i uopšte nisam stekao utisak o kome se govori na široko o toj lopti, igrao sam i mali fudbal sa istom, dok se ne navikne stvarno je težak prijem, i da ima zavidenu brzinu, tj brža je mnogo od ostalih ( igrao sam sa svim loptama što su izbačene, tako da mogu da govorim o razlici Very Happy ) a putanja što sam ja zapazio nije bila neeeeešto mnogo neprirodna, mislim da su ljudi više na psihičkoj bazi stvorili famu oko te lopte...


moje lično zapažanje kao odličnog amaterskog golmana,....

Skromnost (NI)je vrlina! Razz


Ok, to iz ugla golmana. Interesuje me da li si probao da sutiras s njom na gol ili npr. kad je ispucavas, cuo sam da mnogo menja pravac tj. ne zavrsi gde hoces?



FIFA World Cup 2010 - South Africa - Page 28 Samu1
http://www.takolako.rs

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 28 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 32 ... 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu