NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Koncerti

+33
Niger iz huda
Steelers
Vlado997
Zver
Ljuba90
Freak
penban
Del_Boy
Kovac
stevenjackson92
pixi
Sirko
Dreamlord
Nixx
Darko
viking
T-Wolf
Danijel Lg
Rasha
El Jefe runs San Diego
3BEP
N.E.P.^Jeca
Colts4Life
Pohovani feniks
Ovan
Tedy Bruschi
Raising Arizona
minglez a.k.a milanche
brugi82
iceman
Miki HOF
Sirmium Samurai
Peyton Manning
37 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 19]

451Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 13 Okt 2023, 15:01

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Koncerti (tema).

1 reč.

Aleksandra Prijović

452Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 13 Okt 2023, 17:07

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Makse.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Niger iz huda likes this post

453Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Sub 28 Okt 2023, 20:03

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

10 dana kako cekam na kartu za koncert Rammsteina, posto sam juce dobio mejl da je moj mejl sa podacima prosledjen sluzbi, kapiram zavrsice moj slucaj do utorka-srede.

Pocetkom ove nedelje sam usao u WA grupe, kakav meltdown ljudi. Jbt, bas su ih izgurali na ivicu i oladili su ih od koncerta. Trudim se da ne popizdim puno. Nisam za razliku od drugih bas spamovao, dobro odigrao takticki i dobio nakon drugog mejla odgovor nakon jace od 24h.

Imas novu kompaniju za stampanje i prodaju karata koja funkcionise kao klasicna srpska firma. Zeleo sam da ih izbegnem i kupim od nemackog eventima, ali sam zeleo zarko FeuerZone (Fan Pit) koji je vec bio rasprodat tamo, pa resim da se probijam na efinityju.

Nema preventivne akcije ili nekakav feedback iz susednih zemalja, i sada imaju gomilu nezadovoljnih kupaca i mogla je cela ova prodaja dosta brze da se obavi i da sada budemo blizi trecem terminu, posto u turneji ima mesta za treci koncert u Beogradu. Jedini koncert u krugu od 1000 km.

Prvi koncert je kao rasprodat, ali vratice neki karte i neki su vec dobili refundaciju, pa ce sigurno neke karte da budu pustene opet. Za drugi ne znam kakvo je stanje, ali nakon ociglednog fejla sa prvom prodajom, ide sporije.

454Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pon 30 Okt 2023, 09:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nije dobro kažeš...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

455Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pon 30 Okt 2023, 10:17

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Za sebe imam predosecaj da ce biti ok, a za druge Confused

Da barem na fejsu nisam lajkovao stranicu rammstein serbia, pa moji potezi bi bili ishitreni i panicni.

456Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pon 30 Okt 2023, 10:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bitno da kontroliraš situaciju...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Niger iz huda likes this post

457Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 03 Nov 2023, 11:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Verovatno ne znate ko je Ane Brun, ali ja je slusam vec jedno 10 godina i pogodi se da je imala koncert dok sam bio u Londonu pa sam otisao.

Fantasticno iskustvo...kakav glas i ceo bend je sjajan. Neverovatno mi je da je bilo manje od 1000 ljudi, ali sa druge strane je to doprinelo atmosferi u O2 Shepherd's Bush Empire.

http://nfl.com/

458Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 03 Nov 2023, 14:43

Zver

Zver
VIP
VIP

puštao si je ovde i dopalo mi se.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning likes this post

459Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 03 Nov 2023, 15:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Iako smo bili 2/3 koncerta, pa smo otisli jer sam imao jutarnji let, cuo sam skoro sve omiljene pesme, tako da se i to lepo namestilo.

Mogu ti poslati snimke na FB da vidis..

http://nfl.com/

460Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 03 Nov 2023, 21:58

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Malo sam sporije reagovao za Rammstein ove nedelje, prebacili me za 25 maj, isto fanpit. Druga opcija je bila refundacija, i da sam to izabrao ne bi bilo pogresno, ali avaj ne bih to uradio zbog drugih koji hoce da idu na koncert.

Spojler:

Nije dugacak post, ali da ne kvarim raspolozenje drugima.



Poslednji izmenio Niger iz huda dana Pet 03 Nov 2023, 22:03, izmenjeno ukupno 1 puta

461Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 03 Nov 2023, 22:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Peyton Manning ::Verovatno ne znate ko je Ane Brun, ali ja je slusam vec jedno 10 godina i pogodi se da je imala koncert dok sam bio u Londonu pa sam otisao.

Fantasticno iskustvo...kakav glas i ceo bend je sjajan. Neverovatno mi je da je bilo manje od 1000 ljudi, ali sa druge strane je to doprinelo atmosferi u O2 Shepherd's Bush Empire.
Madrugada ima pjesmu sa njom - po tome je znam.
Mogao bi nalozit Spotify u pauzama Breeders Cupa - da vidimo o cemu se tu radi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Peyton Manning likes this post

462Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Sub 18 Nov 2023, 15:19

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Vau, bas su odrali sa cenama karata za Tool. Mislim da tako nije bilo pretprosle godine, mozda Symphony bolje zna. On me je ionako uveo u Tool. funny

Madjarska ispade jos najpovoljnija, uglavnom sam davao do sada 70-75 evra za stajanje. Kad sam gledao cene kod Poljaka, bio je fazon sacuvaj Boze. I za druge muzicke dogadjaje deru, negde su skuplji od Austrijanaca koji su btw korektni sa cenama, samo treba imati budzet za Bec.

Malo sam zakasnio za kupovinu kada je krenula za League Nation clanove, ali posto se sedi vise mi se svidja onda sto sam izabrao tribine (sektor 207) sa strane nego u parteru pozadi. Platio sam oko 85 evra, a nisam ni blizu stejdza.

Spojler:
U sebi se radujem sto cu ici, valjda nista nece da se izjalovi. Ako bude drugog puta, to ce znaciti da plivam u kesu.


Poslednjih par nedelja slusam A Perfect Circle i potajno sam ocekivao njih naredne godine, pa sam se zato smorio sto je Tool objavio turneju. Cak i A Perfect Circle ima turneju u aprilu/maju u SAD. Ubrzo nakon pocetnog razocarenja sam dosao sebi i resio da uzimam karte za Tool.

463Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 29 Dec 2023, 13:05

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Uzeo karte za dve metal festivala u regionu (Hills of Rock i Rockstadt), ako ne odem, verujem da cu naci kupca. Clan sam jedne fb grupe. Zamisao je da budem tri dana na Hills of Rock u Plovdivu, malo Crno more, pa produzim do Transilvanije na prva tri dana Rockstadta, pa se spustam do juga Srbije. Ako ne prodje, nije strasno jer imam izlaznu strategiju.

Nije bas wow naredna godina, ali putovace se. Od svega za sta imam karte da cujem (konacno) Judas Priest, Tool i Rammstein u Beogradu. Mada verujem da cu otici i na Megadeth u Sofiji (da se ispostuje zelja drugih), Brkovi na Kalemegdanu i Deep Purple na Tasu. Jebote, ko da sam 20 godina stariji.Laughing

Potajno se nadam da ce Mr Bungle (bend Majka Patona) da doda nove evropske datume, lokacija da bude blize od Milana ili zgodnije mesto od Tilburga u Holandiji.

Platio sam pre neki dan karte za koncert Brkova, ulovio neku novogodisnju akciju i uz digitalnu kartu dobio autogram od svih clanova benda.

kb8 likes this post

464Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 29 Dec 2023, 18:35

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bravo Pajo, samo jako naprijed...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Niger iz huda likes this post

465Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pet 16 Feb 2024, 12:30

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Uzeo dve karte za AC/DC u Becu za brata i druga, odrali me ko magarca. funny

157 evra za stajanje * 2 + transportni troskovi 50, posto salju DHLom moguce da cu platiti PDV, mozda i carinu.

Nema e-karte i za nas mogu samo tako da posalju. Nisam se setio hrvatskog eventima, inace bi transportni troskovi iznosili 7 evra.

Ubuduce kada budem gledao za koncerte u Becu ili Bratislavi, prvo cu gledati hrvatski i slovenski Eventim.

466Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pon 04 Mar 2024, 10:06

penban

penban
Moderator
Moderator

Jel neko kupovao karte preko viagogo? Imate li iskustva sa tim servisom?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

467Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pon 04 Mar 2024, 12:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sad si vec uzeo, dzabe proveravas Very Happy

http://nfl.com/

468Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pon 04 Mar 2024, 13:09

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::Sad si vec uzeo, dzabe proveravas Very Happy

Više da smirim drugu stranu Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

469Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Pon 04 Mar 2024, 16:50

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Peyton Manning ::Sad si vec uzeo, dzabe proveravas Very Happy
Laughing Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

470Koncerti - Page 19 Empty Re: Koncerti Uto 05 Mar 2024, 08:45

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sranje servis, jer se ugradjuju u cenu i jednoj i drugoj strani. Zato i cene na sajtu budu visoke.

Nama jedina opcija posto ticketswap ne sljaka sa nasim deviznim racunima, jer nismo EU.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu