NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Championship

+11
niko32
penban
Zver
Steelers
Walt Deezna
Sirko
Peyton Manning
markosto
dr.dule
Miki HOF
kb8
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 09:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Za mene sezona gotova, sad opet slijedi duuuuuugačka pauza i odmor od svega...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

77Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 10:24

Zver

Zver
VIP
VIP

A dobro...ide kombajn, FA, draft, biće šupljaka da se popuni vreme.



...Sa Vajominškog Univerziteta

78Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 11:04

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Oće al prvo odmor...

Točno sam smožden ko da sam i sam igro u pm...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

79Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 11:59

Zver

Zver
VIP
VIP

Šta je to bilo, pošto sam jelte gledao samo hajlajte pa nisam uhvatio, kako su to zebre poklonile prvi down Kanzasu neposredno pre nego je bolid iz Sinsinatija uradio ono što je uradio.



...Sa Vajominškog Univerziteta

80Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Na sta mislis? To je bio jedini prvi daun u tom drive...

Pas na Paceka za par jardi, nekompletan za Kelce, i onda ovaj run+penatli

http://nfl.com/

81Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:16

Zver

Zver
VIP
VIP

Ne znam tačno, samo sam video da piše da im je poklonjen prvi down u tom drive. Pogledaću detaljnije.



...Sa Vajominškog Univerziteta

82Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja sam gledao game in 40 na telefonu jutros, pa nisam lepo video zasto hvatanje Toney nije bilo kompletno...na prvi pogled mi je delovalo da ce celendz biti uspesan

http://nfl.com/

83Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:21

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

U SB će igrati i osvojiti ga ekipe koje nisu "istorijske" bez uvrede.
Bizaran rasplet finala NFC-a.
Koliko QB-a ti je potrebno?
Mislim da će ovo imati i uticaj na ostatak lige.
Klasičan QB je skup, dual treat kao Hurts će biti budućnost.
Šta ja mislim o tome?
Ne sviđa mi se.
U finalu AFC-a. Sudar dva top QB-a.
I zaključak da ako se pojavi supertalentovani QB, ne pitaj za cenu. Plati mu koliko god. Ostatak ekipe već skrpiti nekako.

84Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Kako da postanu "istorijske", ako ne osvajaju? Very Happy

http://nfl.com/

85Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:25

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

u kojim jedinicima merimo istorijske ekipe?

86Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:28

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa sada osvajaju i menjaju istoriju, ulaze u nju.
Menjaju i samu igru.
To sa RB koji će naučiti da baca loptu mi se ne sviđa.
Kao ni KC.
Naravano, zasluženo će neko osvojiti.
Već su šampioni svojih konferencija.

87Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 12:29

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Miki HOF ::u kojim jedinicima merimo istorijske ekipe?

Mislim da je odgovor jasan.

88Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 13:30

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Svejedno mi je ko ce da pobedi. Filu nisam mirisao zbog raznih stvari ( pre svega zbog najpoganijih navijaca po SADu), nece mi biti zao ako osvoje posto su vec finale u bejzbolu izgubili.

Mozda jedino treba navijace 76ersa useravati u narednim mesecima.

Neka se i manje fransize raduju. Zbog toga i gledam NFL, ne samo da veliki raspodele plen.

89Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 13:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zver ::Ne znam tačno, samo sam video da piše da im je poklonjen prvi down u tom drive. Pogledaću detaljnije.


Sad sam trazio, verovatno si na to mislio

http://nfl.com/

90Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 14:02

Zver

Zver
VIP
VIP

Da to je to...čitao sam o nekom ponavljanju trećeg pokušaja.



...Sa Vajominškog Univerziteta

91Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 14:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Auuuuuuu, al ih pokradoše...

Ajmmeeeeeeeeee...

Govno nigersko zebrasto...

Pa ovi stvarno postaju ogavnija franšiza od Patsa iz najboljih dana lopovluka, krađa, izmišljanja pravila...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

92Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 14:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa ne bih rekao da je kradja...sudija je zaustavio igru na vreme, samo niko nije cuo to zbog buke. Pogledaj pred kraj snimka, vidi se...

Ispalo je ovako debilno na kraju, ali ne deluje da je greska...

http://nfl.com/

93Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 14:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma naravno, da su kompletirali pass, niko se trzno na taj zvižduk ne bi...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

94Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 15:03

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Za nas koje smo pomalo razočarani.
SF je dobio frančiz QB-a i ako uspe da zadrži ove igrače ili jezgro, biće mnogo jak sledeće godine-
Bengalsi su mlada ekipa, mnogo talenta ne jedno mestu. Ostaće zajedno i sledeće godige i biće jpš bplji, moraju da reše OL.

95Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 15:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Ma naravno, da su kompletirali pass, niko se trzno na taj zvižduk ne bi...
Ne slazem se.

Sudija (mislim da je to field judge) je prekinuo napad kao sto prekinu kada je lopta vec snepovana al je HC trazio TO u zadnjoj sekundi.

Nisu primetile ni ostale sudije ni igraci, ali kako to menja situaciju da se to desilo i da je sa pravom ponovljeno?

http://nfl.com/

96Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pon 30 Jan 2023, 16:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Conference Championship - Page 4 Untit355



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

97Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Sre 01 Feb 2023, 10:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Conference Championship - Page 4 328690224_879641696721364_4178785224099851242_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeEiP7jey9Y0LsLy-CcWv61zd5SvnZUR4l53lK-dlRHiXghzklUqjFvJ5ORmtlVa7Nc&_nc_ohc=TjrISzWzrzIAX9NgzhA&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

http://nfl.com/

98Conference Championship - Page 4 Empty Re: Conference Championship Pet 03 Feb 2023, 10:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu