NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Baltimore Ravens

+17
niko32
markosto
Danijel Lg
SymphonyX
Walt Deezna
Zver
penban
Mos Def
NYG
mardok
kb8
dr.dule
Steelers
Miki HOF
Peyton Manning
Sirko
The Bad Man
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 26]

326Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:02

penban

penban
Moderator
Moderator

Lamar je RB na poziciji QB. Slično kao Kapernik, momak ima top u ruci i baca projektile, ali često nema osećaja da baci pas na par jardi od sebe. Iskreno, msm da je momak precenjen.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Zver likes this post

327Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:11

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja mislim da je podcenjen kao passer.

Eno, lepo je jedan Ray Luis rekao da mu daju kršteno WR.

Rekao je Ray sve, mora tamo da bude sve, supermen kako je rekao.

Isto, čini mi se da Baltimor uopšte nema plan B.

Peyton Manning likes this post

328Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:19

penban

penban
Moderator
Moderator

Ima Baltimor plan, a to je jaka odbrana. Zato godinama uspevaju da budu tu gde jesu. Zato promena na poziciji QB za njih nije veliki problem. Plus, Harbaugh je trener koji možda najbolje u ligi uspeva da pravi pitu od govana.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

329Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::Ima Baltimor plan, a to je jaka odbrana. Zato godinama uspevaju da budu tu gde jesu. Zato promena na poziciji QB za njih nije veliki problem. Plus, Harbaugh je trener koji možda najbolje u ligi uspeva da pravi pitu od govana.
Gde su godinama? Prvo kolo PO max.

I tu ce i ostati jer ce narednih 10 god da ih urnisu AFC klubovi sa elitnim QB. Ne sumnjam da ce se i Pitt mnogo brze oporaviti i zaobici ih.

Lamar imao jednog 1000y i to Browna, koji je u najboljem slucaju druga klasa WR u Nfl.

kb8 likes this post

http://nfl.com/

330Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:25

penban

penban
Moderator
Moderator

Gledam sad malo statistiku Lamara. Momak od svoje MVP je u konsntatnom padu. Nije prebacio 3k jardi pasom, a nije da je u MVP sezoni imao All Pro WR.

Druga stvar je što zbog svog stila igre momak je daleko ranjiviji i podložan je udarcima, što opet povećava rizik od povrede.

Naprosto mislim da su u neku ruku u Baltimoru svesni da ne vredi da sve stave na njega.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

331Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::Gledam sad malo statistiku Lamara. Momak od svoje MVP je u konsntatnom padu. Nije prebacio 3k jardi pasom, a nije da je u MVP sezoni imao All Pro WR.

Druga stvar je što zbog svog stila igre momak je daleko ranjiviji i podložan je udarcima, što opet povećava rizik od povrede.

Naprosto mislim da su u neku ruku u Baltimoru svesni da ne vredi da sve stave na njega.
U prvoj sezoni nisu imali semu da ga cuvaju. Sad mu moras dati boljeg WR nego sto smo ti i ja posle 10 treninga.

A koja im je alternativa? Necemo ga platiti imacemo 8-9 narednih 5+ godina. Ni dobar pick ni PO ili dalje od WC.

kb8 likes this post

http://nfl.com/

332Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:29

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::
penban ::Ima Baltimor plan, a to je jaka odbrana. Zato godinama uspevaju da budu tu gde jesu. Zato promena na poziciji QB za njih nije veliki problem. Plus, Harbaugh je trener koji možda najbolje u ligi uspeva da pravi pitu od govana.
Gde su godinama? Prvo kolo PO max.

I tu ce i ostati jer ce narednih 10 god da ih urnisu AFC klubovi sa elitnim QB. Ne sumnjam da ce se i Pitt mnogo brze oporaviti i zaobici ih.

Lamar imao jednog 1000y i to Browna, koji je u najboljem slucaju druga klasa WR u Nfl.

Opet treba doći do PO. Za koliko timova je PO misaona imenica?

I šta Lamaru vredi da mu dovedeš Hopkinsa... Baš će Lamar da čuči u džepu i čeka da ovaj napravi dovoljnu separaciju da ga pogodi. Mislim da kad Lamaru oduzmeš faktor trčanja da postaje prosečan QB ili još lošiiji od toga.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

333Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:31

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::
Peyton Manning ::
penban ::Ima Baltimor plan, a to je jaka odbrana. Zato godinama uspevaju da budu tu gde jesu. Zato promena na poziciji QB za njih nije veliki problem. Plus, Harbaugh je trener koji možda najbolje u ligi uspeva da pravi pitu od govana.
Gde su godinama? Prvo kolo PO max.

I tu ce i ostati jer ce narednih 10 god da ih urnisu AFC klubovi sa elitnim QB. Ne sumnjam da ce se i Pitt mnogo brze oporaviti i zaobici ih.

Lamar imao jednog 1000y i to Browna, koji je u najboljem slucaju druga klasa WR u Nfl.

Opet treba doći do PO. Za koliko timova je PO misaona imenica?

I šta Lamaru vredi da mu dovedeš Hopkinsa... Baš će Lamar da čuči u džepu i čeka da ovaj napravi dovoljnu separaciju da ga pogodi. Mislim da kad Lamaru oduzmeš faktor trčanja da postaje prosečan QB ili još lošiiji od toga.
Pocket QB je prevazidjena stvar...za 10 godina ce biti redji od belog medveda, a vec danas nemas ni jednog Brady/Manning mladjeg QB da je dobar...

http://nfl.com/

334Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:33

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::
Peyton Manning ::
penban ::Ima Baltimor plan, a to je jaka odbrana. Zato godinama uspevaju da budu tu gde jesu. Zato promena na poziciji QB za njih nije veliki problem. Plus, Harbaugh je trener koji možda najbolje u ligi uspeva da pravi pitu od govana.
Gde su godinama? Prvo kolo PO max.

I tu ce i ostati jer ce narednih 10 god da ih urnisu AFC klubovi sa elitnim QB. Ne sumnjam da ce se i Pitt mnogo brze oporaviti i zaobici ih.

Lamar imao jednog 1000y i to Browna, koji je u najboljem slucaju druga klasa WR u Nfl.

Opet treba doći do PO. Za koliko timova je PO misaona imenica?

I šta Lamaru vredi da mu dovedeš Hopkinsa... Baš će Lamar da čuči u džepu i čeka da ovaj napravi dovoljnu separaciju da ga pogodi. Mislim da kad Lamaru oduzmeš faktor trčanja da postaje prosečan QB ili još lošiiji od toga.

Ne postaje se MVP tek tako.
Tipa, loš je u passu.

335Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::
penban ::Gledam sad malo statistiku Lamara. Momak od svoje MVP je u konsntatnom padu. Nije prebacio 3k jardi pasom, a nije da je u MVP sezoni imao All Pro WR.

Druga stvar je što zbog svog stila igre momak je daleko ranjiviji i podložan je udarcima, što opet povećava rizik od povrede.

Naprosto mislim da su u neku ruku u Baltimoru svesni da ne vredi da sve stave na njega.
U prvoj sezoni nisu imali semu da ga cuvaju. Sad mu moras dati boljeg WR nego sto smo ti i ja posle 10 treninga.

A koja im je alternativa? Necemo ga platiti imacemo 8-9 narednih 5+ godina. Ni dobar pick ni PO ili dalje od WC.

Pazi, mišljenja sam da je Lamar nazadovao umesto da napreduje.
Da li bi bilo drugačije da je imao all pro WR, verovatno.
Međutim, vraćam se na mišljenje da on nije kompletan QB. Mnogo trči za moj ukus, nema osećaj da samo prebaci defanzivca i kompletira pas na par jardi.

Platiti Lamara u ovakvoj konkurenciji kakva je u AFC je ludost. I mislim da sa njim na QB ne bi prelazili tih 8-9, ali da bi mnogo propustio jer bi morao da ga baš papreno platiš.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

336Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:37

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::
penban ::
Peyton Manning ::
penban ::Ima Baltimor plan, a to je jaka odbrana. Zato godinama uspevaju da budu tu gde jesu. Zato promena na poziciji QB za njih nije veliki problem. Plus, Harbaugh je trener koji možda najbolje u ligi uspeva da pravi pitu od govana.
Gde su godinama? Prvo kolo PO max.

I tu ce i ostati jer ce narednih 10 god da ih urnisu AFC klubovi sa elitnim QB. Ne sumnjam da ce se i Pitt mnogo brze oporaviti i zaobici ih.

Lamar imao jednog 1000y i to Browna, koji je u najboljem slucaju druga klasa WR u Nfl.

Opet treba doći do PO. Za koliko timova je PO misaona imenica?

I šta Lamaru vredi da mu dovedeš Hopkinsa... Baš će Lamar da čuči u džepu i čeka da ovaj napravi dovoljnu separaciju da ga pogodi. Mislim da kad Lamaru oduzmeš faktor trčanja da postaje prosečan QB ili još lošiiji od toga.
Pocket QB je prevazidjena stvar...za 10 godina ce biti redji od belog medveda, a vec danas nemas ni jednog Brady/Manning mladjeg QB da je dobar...

Slažem se da igra evoluira i da nema klasičnog pocket QB, ali zato imaš Mahomsa, Herberta, Burrowa, Alena... sve igrači iz AFC-a koji znaju da odgiraju iz džepa. Lamar je po meni klasa ispod njih.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

337Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 12:38

penban

penban
Moderator
Moderator

markosto ::
penban ::
Peyton Manning ::
penban ::Ima Baltimor plan, a to je jaka odbrana. Zato godinama uspevaju da budu tu gde jesu. Zato promena na poziciji QB za njih nije veliki problem. Plus, Harbaugh je trener koji možda najbolje u ligi uspeva da pravi pitu od govana.
Gde su godinama? Prvo kolo PO max.

I tu ce i ostati jer ce narednih 10 god da ih urnisu AFC klubovi sa elitnim QB. Ne sumnjam da ce se i Pitt mnogo brze oporaviti i zaobici ih.

Lamar imao jednog 1000y i to Browna, koji je u najboljem slucaju druga klasa WR u Nfl.

Opet treba doći do PO. Za koliko timova je PO misaona imenica?

I šta Lamaru vredi da mu dovedeš Hopkinsa... Baš će Lamar da čuči u džepu i čeka da ovaj napravi dovoljnu separaciju da ga pogodi. Mislim da kad Lamaru oduzmeš faktor trčanja da postaje prosečan QB ili još lošiiji od toga.

Ne postaje se MVP tek tako.
Tipa, loš je u passu.

U svojoj MVP sezoni imao je 3,127y pasom, 36 TD (najviše u ligi), samo 6 INT i 1,206y trčanjem uz 7 TD... problem je što od tada nije napredovao ni malo.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

338Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:00

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Koje ime osim Smita koji je sada došao, Andrewsa i Tuckera može da se navede da je u Baltimoru?
Za druge ekipe u PO.
Bar 5,6 ozbiljnih imena može da se navede.
Nema čovek ni RB.
Druge ekipe imaju po 2. Dalas, jedan Klivlend...

kb8 likes this post

339Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ne znam šta bi reko osim da bi ja ovdje zadržao Lamara, doveo pravog OCa koji zna znanje i pokušo svim silama dovest 2 WR pa makar i prosječna jer ovo što sad imaju je na razini nas s Foruma i lošije...

Alternativa im je kuburenje s .500 skorom idućih ohoho godina..

A ja priznam samo pobjede, nikakav mediokritet...

Ili si najbolji ili te nema, .500 skor mi je isti qratz ko .123 ak ne i lošiji jer s .500 skorom imaš lošiji pick na draftu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

340Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:23

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Jetsi imaju moćnu odbranu.
3 RB. Mlade WRs.
Fali im samo QB.
Mislili su biće to Zak Wilson.
Ozbiljno rade.

341Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:24

penban

penban
Moderator
Moderator

Ok je platiti Lamara i dovesti mu dva WR, ali da bi zadržao Lamara ti treba da ga preplatiš.

Ako do toga dođe ti nemaš prostora da dovedeš ne dva nego jednog kvalitetnog WR.

Plus, ako kreneš da pomeraš figure, naškodićeš odbrani, koja je top.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

342Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:26

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Ali on traži koliko i Watson.

Jel Watson bolji od njega?

343Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:30

kb8

kb8
Moderator
Moderator

I šta su napravili s ovom obranom?

Ispali od Bengalsa u prvom krugu...

Ne znam, Lamar traži trilion novaca al s druge strane, šta će bez njega, koga, šta?

Osim da im mi utopimo Džimija za pokoji fini pick...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

344Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:33

penban

penban
Moderator
Moderator

Lamar je navodno odbio jesenas 133 miliona ganratovanog novca za 6 sezona (najveća garantovana svota za QB u ligi).

Ne znam da želi pare koje ima Manijak na privremenom radu u Cle, odakle ti taj info?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

345Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa nigdje nije Lamar reko da želi Watsonove pare, tj. nigdje nema njegovo izrazitog citata al o tome se piše već mjesecima, eo samo jedan od takvih napisa...

Deshaun Watson’s fully guaranteed deal is absolutely factoring into Lamar Jackson’s next contract



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

346Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:41

penban

penban
Moderator
Moderator

kb8 ::I šta su napravili s ovom obranom?

Ispali od Bengalsa u prvom krugu...

Ne znam, Lamar traži trilion novaca al s druge strane, šta će bez njega, koga, šta?

Osim da im mi utopimo Džimija za pokoji fini pick...

Zato ti i ja nismo GM. Klackalica je to velika. Da li mu dati pare i žrtvovati na drugim mestima. Da li ga pustiti i dovesti nekog veterana na QB i draftovati dečka koji možda može biti nešto...

Koliko ja pamtim, Baltimor je uvek bio defanzivni tim, a u napadu daj samo da se ne izgubi lopta.

Lamar bi možda radio ono što je Tua radio do potresa mozga ili šta Hurts radi u Fili cele sezone da ima sve elemente oko sebe, ali to nećemo saznati.

Stvar je u tome što ako on uzme te pare koje traži Baltimor mora da uloži još 30+ miliona za ugovore WR... a oni tih para nemaju. Morali bi da razbiju odbranu koja je odlična da bi dali šansu Lamaru da bude sjajan... i šta ako se zajebu?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

347Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:44

penban

penban
Moderator
Moderator

kb8 ::Pa nigdje nije Lamar reko da želi Watsonove pare, tj. nigdje nema njegovo izrazitog citata al o tome se piše već mjesecima, eo samo jedan od takvih napisa...

Deshaun Watson’s fully guaranteed deal is absolutely factoring into Lamar Jackson’s next contract

Znam da mediji nabacuju takvu priču, ali sam mislio da mi je promaklo nešto od njega.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

348Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:46

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Kyle Murray 160mil garantovano.

Neka ga puste onda.
Daće mu Jetsi ili neko drugi.

349Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma jasno je Pejo to što ti pričaš al vidiš di su i šta su...

Golo govno...

I proći će godine gdje će ta sjajna obrana otić u qratz i šta onda...

Vječno ispadanje u prvom, drugom krugu PO ako i to pa onda reset i sve isponove...

Mislim, ne znam, i jedna i druga strana imaju svoje pro i contra, poprilično škakljiva situacija koju su si sami zaku'ali davnih dana...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

350Baltimore Ravens - Page 14 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 26 Jan 2023, 13:50

penban

penban
Moderator
Moderator

Baltimor može da baci tag na njega?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu