NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Jacksonville Jaguars

+13
kb8
Peyton Manning
mardok
SymphonyX
dr.dule
Miki HOF
niko32
Mos Def
Steelers
BasBetis
Niger iz huda
Zver
The Bad Man
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 21]

376Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sre 08 Mar 2023, 10:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da, da, ovdje se ku'aju ozbiljne stvari...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

377Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sre 08 Mar 2023, 10:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cak i da ne bude na ProBowl nivo, ne sumnjam da ce biti veoma dobar. Plus je sad zdrav 100%, posle pauze

I greska koju je napravio je realno smesna. Nije budala kao Gordon ili Ja Morant, pa da ce praviti sranja opet

http://nfl.com/

378Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sre 08 Mar 2023, 14:22

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Samo OL da ne usere, i eto finog napada, jos jedan veteran/ruki RB, i TE...laganini.

Posle odbranu sklepati.

379Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sre 03 Maj 2023, 09:18

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Osim prve 2 runde koje smo pokupili, rece jedan komentar da smo sve ostale mogli da uzmemo i kao UDFA.
Toliko o nasem draftu.
Pokupismo neke silne LB i andersajz rashere, zdepaste WR, i TE bez ucinka na kolezdu.

380Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pet 12 Maj 2023, 11:38

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Walt Deezna likes this post

381Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Čet 07 Sep 2023, 13:49

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Da vidimo sad protiv Coltsa gde smo, u sezonu ulazimo sa poprilicnim ambicijama, slobodno da kazem da sebe smatramo favoritom da osvojimo Jug.
Ali opet...
Opekli se toliko puta.
Sve se oslanja na Lorensa, upitna OL i DL, bez izmena, i bez pass rusha, videcemo kako ce to da izgleda.
Valjda i mi mozemo par godina da uzivamo.

382Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Čet 07 Sep 2023, 14:00

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Analitičari vas rangiraju kao mogućeg finalistu Konferencije.

Inače W protiv Coltsa ne bi smeo da dolazi u pitanje.

383Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Čet 07 Sep 2023, 14:07

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Divizije svakako, konferencije tesko pored Bengalsa, Chiefsa, Chargersa i Billsa.

384Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Čet 07 Sep 2023, 14:10

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Samo da se ustalimo sa pobedama, i bez neprijatnih iznenadjenja.

385Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Čet 07 Sep 2023, 14:53

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Jacob ::Divizije svakako, konferencije tesko pored Bengalsa, Chiefsa, Chargersa i Billsa.

Mislim da su Chargersi realno ispod Jaxa.

Naravno, treba neke stvari i da se poklope.

Bilsi deluju klimavo.

386Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Čet 07 Sep 2023, 18:49

mardok

mardok
Moderator
Moderator

markosto ::
Jacob ::Divizije svakako, konferencije tesko pored Bengalsa, Chiefsa, Chargersa i Billsa.

Mislim da su Chargersi realno ispod Jaxa.

Naravno, treba neke stvari i da se poklope.

Bilsi deluju klimavo.
Prosle goodine Cardzersi padose 2 puta.

387Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 11 Sep 2023, 10:17

mardok

mardok
Moderator
Moderator

A bit of surprising news broke just a couple hours before the Jaguars’ regular season got started Sunday. Head coach Doug Pederson told NFL Network’s Ian Rapoport that he was handing the play-calling reins to offensive coordinator Press Taylor. The win in Indianapolis didn’t inspire a ton of hope that it was the right call. There was a three-and-out that was comprised entirely of Tank Bigsby runs up the gut, a toss play to Travis Etienne Jr. on third-and-short that ended a drive, and a screen pass to Evan Engram on a fourth-and-1 that resulted in one of the Jaguars’ two turnovers on downs. Jacksonville managed to score 31 points so it wasn’t exactly a disaster class. But it ultimately felt like the talent of the Jaguars offensive playmakers made up for some odd decisions from Taylor. ::

388Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 11 Sep 2023, 10:18

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jel cete da zveknete sampione week 2?

389Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 11 Sep 2023, 10:21

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Cemo mi da zveknemo qrcem o ledinu, jedva dobismo Coltse sa ruki QB, i bez RB.

390Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 11 Sep 2023, 11:37

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ajde, dobro je, W upisan u divizijskom duelu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

391Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 11 Sep 2023, 11:54

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Znam, samo ne menjas prozivaca akcija 2 dana pred sezonu.
OL se znalo da ja bangljava, i ti zoves trcanje protiv DL Coltsa sa sve Baknerom, Gloverom, Leonardom i ostalima.

392Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 11 Sep 2023, 11:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Istina i to al je'iga...

Ima Doug to, bude on pritego još šarafe...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

393Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 18 Sep 2023, 10:41

mardok

mardok
Moderator
Moderator

I Kanzas nam je preorao OL, shvatam da imamo ruki RT, i bekap LT, i da su nam oba grada povredjena, ali nije to neko opravdanje da nema trcanja uopste. Jeste Robinson bio jako bitan za to, ali da se ovako urusi igra...
Jedno od pitanja za HC je bilo da li cemo trejdovati za OL, a drugo jos bitnije da li planira da promeni/vrati playcalling, jer Tejlor to ne ume.

Odbrana je drzala KC na NULA poena napad KC, do zadnjih 40 sek 1.poluvremena.
Uzeli smo im dosta lopti.

394Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 18 Sep 2023, 10:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovi su vam se nudili cijelo vrijeme a vi to niste bili u stanju iskoristit...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

395Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Pon 18 Sep 2023, 11:00

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Nudili se i to lepo, ali kur moj, nema ko da ugura.

396Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Uto 19 Sep 2023, 15:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nije pomoglo ni sto ste im uvalili najgoreg OT ikada

http://nfl.com/

397Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Uto 19 Sep 2023, 21:00

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Vala kad sam video koje pare je uzeo slatko sam se smejao.

398Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sre 20 Sep 2023, 09:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator

I takav najgori dođe i pobijedi...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

399Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sre 20 Sep 2023, 09:33

Zver

Zver
VIP
VIP

Peyton Manning ::Nije pomoglo ni sto ste im uvalili najgoreg OT ikada

Ti očigledno nisi obraćao pažnju na ofanzivne linije plavog dela NY unazad 15-ak godina Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

400Jacksonville Jaguars - Page 16 Empty Re: Jacksonville Jaguars Sre 20 Sep 2023, 09:44

mardok

mardok
Moderator
Moderator

kb8 ::I takav najgori dođe i pobijedi...

Ne zahvaljujuci njemu, imao je 5 kazni on sam Cool

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu