NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+10
niko32
Miki HOF
Zver
Sirko
BasBetis
Mos Def
STP
KPGS
Niger iz huda
Steelers
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 6]

101Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:20

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

I ja isto prvo sto sam pomislio je kako ce Skip da place a Shannon da ga prca podmuklo. Must see TV.

Meni Pro Football Talk sa Floriom i Simms najbolji od svih tih emisija sportskog tipa. Imaju uvek zanimljive neke segmente, dobru hemiju, Simms bivsi igrac QB, Florio je izmedju ostalog i advokat pa ima i iz tog ugla cesto dobra zapazanja. Cesto dodje Peter King kao gost, on ozbilja glava, pa onaj Big Cat to bude dobra sprdnja itd. A pre svega se ne deru i urlaju i imaju neke debilna misljenja i na silu suprotne stavove samo da bi bio sto veci show.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Zver likes this post

102Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:22

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

covece Good Morning Football je znanstvena institucija za Undisputed...

103Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

GMFB je vrh vrhova emisija...

Od ozbiljnih tema i osvrta do super zajebancije...

Posebno ove godine kad je ošo Nate pa im svako malo neki novi gost voditelj dođe...

Top...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

104Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:29

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Niger iz huda ::Ja cu sa zadovoljstvom taj mec da prespavam. Very Happy

Ocekujem da KC samo malo teze izbori pobedu nego prosli put u Conference Finals.

Mnogo su dosadni mecevi KC dok ne udare na sebi ravnog.

Bill 38 - 20 Chiefs

Pa ne znam šta da ti kažem...

Imaju Billsi fire power protiv ove otužne obrane...

Pokazali su te već ove sezone u tom meču a isto su potvrdili i Bengalsi kad su im uzeli šansu za #1 seed...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

105Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:30

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

svakako Skip i Shanon nisu najveci trash, dok god je Stephen A. Smitha ne moraju da brinu da su najgori

106Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:47

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Zver ::
Srdjan Djokovic ::koga zabole sta misli retard, osim showtime aspekta niko njega ne uzima za ozbiljno

Ja ga volim gledati kad Dalas izgubi. Kad krene Šenon da ga tovari a on samo što ne zaplače. Naravno da ga ne uzimam za ozbiljno, zaboga.

mada, zna on fudbala, samo je bolesno neobjektivan kad je Dalas u pitanju.
Jedva čekam da čujem Skiiiiip, skiiiiiiiiip, i onda ide sprdačina

SymphonyX and Zver like this post

107Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:53

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Juče sam uživao gledajući komediju od utakmice Krave-Usrani JG sa bezmudim Kyle Shananigenom.
Ime utakmice bi trebao da glasi Treneri Glupan i Tupan (mada Mike McKrme je ipak patak nad patkovima) i pogled Kvak Prescota na kraju je priceless. A prenos na hrvatskom SK sa Hrvojem i Ivanom je bio milina slušati kako podjebavaju i krave i Jimmy G i Kyle bezmudoga.
Najbolji Ivanov komentar je bio: Komesar Rodger bi trebao da izbaci obe ekipe i da GB ima još jedan buy week pošto su obe ekipe igrale kao da žele da izgube!

108Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:54

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Ako sad nekome nije jasno zašto Zeka Rodgers nema bar još jedan prsten, to je zato što Mike McKreten nije ni t od trenera. Glup i bezmud, kao da je simpatizer SNS-a

109Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:56

Zver

Zver
VIP
VIP

Kako se može gledati hrvatski SK jebote...Ja na YT gledam onu njihovu emisiju "First Down". Likovi su kraljevi, ludi ko struje. Baš želim da gledam neku tekmu sa njihovim komentarima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

110Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 11:59

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Imam amazon fire stick sa napunjenim kanalima sportskim, srb, hrv, mak, slovenačkim, i još puno kuraca, pa imam i holadske ESPN 1,2,3,4 gde prenose NBA, NFL, Red Zone, NHL, College football,...
I Sport Klub HR 1,2,3 i uživam kad počnu Hrvoje i posebno Ivan da se sprdaju, milina za slušati...

111Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 12:01

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Jedan lik u Bečeju radi to, 200 evra za stick i kanale za 1 godinu, posle 150 evra godišnje pretplata
HDMI Ulaz, zabodeš ga u TV i gde god imaš dobar WiFi internet možeš gledati u bilo kojem delu sveta

Zver likes this post

112Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 12:38

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Boysi(girls) 11 plejof utakmica za redom bez prolaska u Conference game. rekord

hoce li JJ doziveti da vidi girlse u SB opet?

113Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 12:43

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Nope

114Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 12:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator

79 godina kažu, nekako sumnjam da će doživjet svoj SB...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

115Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 12:59

niko32


NFL Player
NFL Player

A fina ekipa Dalas. Imaju sve,a nemaju ništa. Nudio im se SF, a njima mlohava ćuna..

116Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 13:02

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Dobro pa su oni mlohaviji od nas...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

117Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 13:11

niko32


NFL Player
NFL Player

Vi ste za njih inženjeri. Samo da Trent nije ujebao qb snik sve bi bilo mnogo komfornje. Volim kad pobedi ekipa sa jeftinijim qb. Dak malo pruža za onoliku lovu što im izbio iz džepa.

118Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 13:13

STP

STP
Standardan
Standardan

Mi se svim silama trudili da izgubimo, ali nas ovi zaj***li.

119Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 13:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa da, svirali su Trentu taj penal al iskreno ja ga vidio nisam il ne kontam pravilo Surprised

Bilo kako bilo, šteta, to je trebala biti tekma a ovako sam skako po kući do zadnje sekunde u pm...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

120Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 13:47

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

kb8 ::Pa da, svirali su Trentu taj penal al iskreno ja ga vidio nisam il ne kontam pravilo  Surprised

Bilo kako bilo, šteta, to je trebala biti tekma a ovako sam skako po kući do zadnje sekunde u pm...
Nije Trent bio setovan. Slicno kao Lamb za Dallas prije toga. Tu QB mora da drzi sve pod kontrolom, posebno kad se tempira count za sneak.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

121Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 14:04

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa kak nije, stao je u stav i mirovo...

Il sam je neš krivo vidio...

Ne znam jebemliga...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

122Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 14:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A da, sad gledam usporeno, G idiot je snapo stotinku prerano...



A debila u pm...

Aaaaaaaaaaa...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

123Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 14:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa majku mu krvavu ne jebem...

Dva ključna pasa je sjebo, sjebo je ovaj sneak i sam Bog da smo mi na kraju uspjeli uzet W...

Ooooooaaaaaaaaaaaaa pa ja ću se ranit majkemi...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

124Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 17:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Al onaj lateralni pas Coopera, a koji drive posle WR koji od sunca ne vidi nista..koliko gresaka..

http://nfl.com/

125Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 17 Jan 2022, 18:18

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::Al onaj lateralni pas Coopera, a koji drive posle WR koji od sunca ne vidi nista..koliko gresaka..


Svaki put kad gledam Dallas kuci kad igraju u tom dnevnom terminu pomislim da arhitektu stadiona treba odvesti u mracnu sobu i olesiti od batina. Nije prvi put da se to desava, da igrac ne vidi od sunca samo sto je sad vazna utakmica bila.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Peyton Manning likes this post

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu