NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

UEFA Euro 2020

+4
Mos Def
mardok
Miki HOF
Niger iz huda
8 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Pon 28 Jun 2021, 21:00

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Niger iz huda ::Voleo bih da cujem po cemu je EURO 2012 bio dobar kada su grupe bile neizbalansirane?

16 ekipa gde neke pomazi zreb, a neke ugazi sa grupom smrti.
Zato eliminaciona faza jeste bolja kod ovog formata, a da bi dobio negde moras prvo da izgubis. Ja daleko od toga da kazem da je grupna faza, ali neke ekipe dobiju drugu sansu u osmini-finala. Cesi po prethodnom formatu ne bi ni igrali cetvrtfinale, a u ovom su isti izborili. Albanija koja je zavrsila u tim kvalifikacijama ispred dva ucesnika na SP, ne bih uopste rekao da je bilo nezasluzeno. Stavise, zbog gol-razlike nisu igrali osminu-finala i igrali su u grupi A. Severna Irska zato igrala osminu-finala.

Bolje 16 ekipa u eliminacionoj fazi nego 16 ekipa u grupnoj fazi. 2012 su Danska i Grcka bile jace reprezentacije od Ceske i Grcke koje su igrale cetvrtfinale. Prosto da bi negde dobio, moras negde da izgubis(grupna faza).

Imas sest grupa, ne mogu sve drugoplasirane da se ukrstaju. Ne mogu sve da se sastanu medjusobno. 16 prolazi dalje, imas 6 prvoplasiranih i cetiri treceplasirane. Ne moze vise od cetiri. Ovo je definitivno najvise sto su mogli da izvuku, a sam format je manje neravnopravniji i posteniji od prethodnog gde ti plasman dalje najvise odredjuju kuglice na zrebu i gde su domacini bili u prvom sesiru pa si zato imao dobre i krs grupe.

Vidi se da je lose sto ima vise domacinstva i da je covid to bas jos vise otezao. O ovome se odlucivalo jos neke 2013 i zasto ne probati takvu ideju? Plan je svakako bio da se to isproba na jednom prvenstvu. To je povuklo druge probleme sa tobom i zbog raznih stvari ovaj EURO nece da bude na nivou EURO 2016.

Veci je uspeh u ovakvom formatu igrati cetvrtfinale nego u prethodnom ako ti se namesti grupa, jer ti do cetvrtfinala moras da izbacis repku sa renomeom. Jedino kako bi se prethodni format mogao ispraviti je da nema izbacivanja u grupnoj fazi i da se krece od osmine finala. To je opet losije resenje od ovog trenutnog.

EURO 2016 je za klasu bio bolji od EURO 2012 i to je bila pozitivna promena. Ovaj format ima svoj rok trajanja tipa 4-5 prvenstva, posle ce jednostavno da smori. Ono sto se danas pricalo za EURO sa 24 ekipa, tako se i pricalo kad se prosirilo sa 8 na 16 ekipa.

Pa na ovom prvenstvu imas grupu smrti sta, kakve veze ima format od 16 timova sa tim? Hoces da kazes da je dobro sto mogu sve tri reprezentacije iz grupe smrti da prodju a u isto vreme ti ne smeta sto dalje mogu da prodju ekipe bez pobede bukvalno.
Poenta sa nokaut fazom koja se igra na jednu utakmicu jeste da se ta nokaut faza zasluzi jer je sve moguce i bitno je da se najbolje reprezentacije iskristalisu pre toga. Ne da imas situaciju sa Eura 2016 gde Hrvati budu prvi ispred Spanije u grupi i onda ih izbaci Portugal na prcokevu u 117. min. koji zapravo ne bi trebao ni da prodje dalje jer nikoga nisu pobedili i bili su treci.

Jos jednu stvar ne razumem, imas 16 najboljih reprezentacija u evropi i ti kazes da su neke grupe smesne i po tebi je resenje da se doda jos 8 'smesnijih' reprezentacija koje se ne bi ni kvalifikovale po tom formatu?  Top 16 timova u evropi koje se kvalifikuju po onom starom formatu, bez lige nacije, nema tu laganih ekipa. Neke zreb malo posreci sa grupom to stoji i to je uvek bilo ali je u osnovi format posten prema svima i u grupi bukvalno moras da pobedis da bi prosao dalje.


Znam ja zasto igra drugoplasirani sa drugoplasiranim, igra zato sto je format los i mora nekako da kompenziju cinjenicu da od 24 reprezentacije, 16 ide dalje sto je ocajno pa ti onda imas situaciju da jedna prvoplasirana ekipa igra sa treceplasiranom a jedna prvoplasirana igra sa nekom drugoplasiranom.
Na sve to dodaj ovu situaciju sa domacinstvima. Dok jedne reprezentacije ne napustaju svoj grad druge putuju po Evropi. Imamo slucaj da Austrija igra prvo u Bukurestu, zatim ide u Amsterdam, zatim se vraca u Bukurest i onda idu u London. Za to vreme Italija igra 3 utakmice u Rimu i odlazi u London i jos dan ranije su igrali zadnje kolo?! Spanija igra kuci svaku a Poljska prvo igra St. Peterburgu zatim ide u Sevilju i onda se opet vraca u St. Pterburg da igra protiv Svedske koja nije napustala Rusiju i jos imali dan vise odmora a ovi ljudi presli celu evropu uzduz. Ima tih primera jos, ko god je mislio da je to dobra ideja je debil prosto i nije posteno.

Verujem ja da se tako pricalo i za 8 sa 16 samo sto je tad doslo do raspada SSSR i Jugoslavije, pojavila se gomila novih reprezentacija pa je i imalo smisla. Ovo sada nema, format sa 16 je savrsen bio, imao si prvoplasirane iz grupa u kvalfikacijama koji zasluzeno prolaze a zatim su drugoplasirani igrali medjusobno sto je taman da se iskristalisu najbolji i onda se lepo igra smisleno 16 pa tu otpada pola ide 8 dalje itd. Mnogo je teze bilo otici ali bas zbog toga i imalo neku draz, pa si uvek imao jednog pd slabijih rep. koji se 'provuku' tipa Letonija Euro 2004 ili Irska 2012 i slicno ali ne vise od toga za razliku od ovog sranja sad.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

52UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Pon 28 Jun 2021, 22:41

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kakvo vece fudbala

53UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Pon 28 Jun 2021, 23:01

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ove dve tekme su drasticno podigle kvalitet prvenstva.

Ovo je odlicna eliminaciona faza. Da sudije nisu pokrali Velsane, ovo bi se pokazalo kao pun pogodak.

@ODB

Dobijes odgovor sutra. Bas zbog osmine-finala, podrzavam ovaj format.

Mogu samo da kazem da je 16 ekipa nepravedan format zbog zreba i da je to doslo do izrazaja 2012. Svako je prvenstvo bilo sve slabije zbog istog formata i moralo je nesto novo da se ponudi.

54UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Uto 29 Jun 2021, 07:57

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Al brate to je zreb, kakve veze ima 16 format sa tim pa uvek neke ekipe usere vise neke manje. Da uzmes bez grupa da naprvis format ko u tenisu opet ce neke ekipe imati laksi deo kostura neke slabiji. Pa evo ti ovo prvenstvo, pogledaj Portugal i njegov put gde su imali grupu smrti pa na Belgiju pa da su njih dobili Italiju pa onda Francuska/ Spanija/ Hrvatska u polufinalu a imas drugu stranu gde Danska vrlo lako moze do polufinala ili cak finala jer igraju sa Velsom pa sa Ceskom i u finalu tek mozda Nem/Eng a moguce i Svedska na primer. Ili da uzmes Englesku koja igra sa Nemcima sad kao domacin i onda ce do kraja da igra kao domacin sa istim onim reprezentacijama ako prodju Nemce, pa ce tako da igraju sa Svedjanima mozda pa sa Dancima dok Belgija na primer mora da pobedi Portugal, Italiju i Spaniju.
Cak je ovaj i nepravedniji iz onog razloga koji sam naveo jer negde igraju prvi sa drugim, negde drugi sa drugim negde prvi sa trecim sto znaci jos veci uticaj srece na zrebu.

Gledam taj Euro 2012 za koji si se uhvatio i uopste mi nije jasno zasto je los. Ok jedna grupa je bila slabija i to uglavnom zbog domacinstva ali ne vidim da je neka reprezentacija bas ispusila da je zasluzila da prodje osim mozda Hrvata. Holandjani nisu jer nisu nikoga pobedili u grupi. Opet kazem, sreca na zrebu utice al to utice na svakom turniru, u osnovi je 16 idealan.


EDIT: Znaci jedina stvar eto koja moze da se promeni, vezano za taj Euro 2012, jeste da domacin ne bude nosilac nego da se gleda po koeficijentu i za njega, onda ces imati na osnovu koeficijenta sve lepo rasporedjene grupe i to je to al nema veze sa formatom samim.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

55UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Uto 29 Jun 2021, 12:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sinocnja dva meca nadoknadila sav smor koji je vladao od pocetak prvenstva.

Opravdano nisam imao poverenja u Francusku, a posebno u to da ce se prosetati do titule.

http://nfl.com/

56UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Uto 29 Jun 2021, 12:58

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

poraz FRA mi je miliji jos vise zbog onog Pogbinog cringe plesa po 3-1

Mos Def likes this post

57UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Uto 29 Jun 2021, 15:30

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

lele. slasticari prosli dalje.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

UEFA Euro 2020 - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

58UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Čet 01 Jul 2021, 11:47

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::
Niger iz huda ::Voleo bih da cujem po cemu je EURO 2012 bio dobar kada su grupe bile neizbalansirane?

16 ekipa gde neke pomazi zreb, a neke ugazi sa grupom smrti.
Zato eliminaciona faza jeste bolja kod ovog formata, a da bi dobio negde moras prvo da izgubis. Ja daleko od toga da kazem da je grupna faza, ali neke ekipe dobiju drugu sansu u osmini-finala. Cesi po prethodnom formatu ne bi ni igrali cetvrtfinale, a u ovom su isti izborili. Albanija koja je zavrsila u tim kvalifikacijama ispred dva ucesnika na SP, ne bih uopste rekao da je bilo nezasluzeno. Stavise, zbog gol-razlike nisu igrali osminu-finala i igrali su u grupi A. Severna Irska zato igrala osminu-finala.

Bolje 16 ekipa u eliminacionoj fazi nego 16 ekipa u grupnoj fazi. 2012 su Danska i Grcka bile jace reprezentacije od Ceske i Grcke koje su igrale cetvrtfinale. Prosto da bi negde dobio, moras negde da izgubis(grupna faza).

Imas sest grupa, ne mogu sve drugoplasirane da se ukrstaju. Ne mogu sve da se sastanu medjusobno. 16 prolazi dalje, imas 6 prvoplasiranih i cetiri treceplasirane. Ne moze vise od cetiri. Ovo je definitivno najvise sto su mogli da izvuku, a sam format je manje neravnopravniji i posteniji od prethodnog gde ti plasman dalje najvise odredjuju kuglice na zrebu i gde su domacini bili u prvom sesiru pa si zato imao dobre i krs grupe.

Vidi se da je lose sto ima vise domacinstva i da je covid to bas jos vise otezao. O ovome se odlucivalo jos neke 2013 i zasto ne probati takvu ideju? Plan je svakako bio da se to isproba na jednom prvenstvu. To je povuklo druge probleme sa tobom i zbog raznih stvari ovaj EURO nece da bude na nivou EURO 2016.

Veci je uspeh u ovakvom formatu igrati cetvrtfinale nego u prethodnom ako ti se namesti grupa, jer ti do cetvrtfinala moras da izbacis repku sa renomeom. Jedino kako bi se prethodni format mogao ispraviti je da nema izbacivanja u grupnoj fazi i da se krece od osmine finala. To je opet losije resenje od ovog trenutnog.

EURO 2016 je za klasu bio bolji od EURO 2012 i to je bila pozitivna promena. Ovaj format ima svoj rok trajanja tipa 4-5 prvenstva, posle ce jednostavno da smori. Ono sto se danas pricalo za EURO sa 24 ekipa, tako se i pricalo kad se prosirilo sa 8 na 16 ekipa.

Pa na ovom prvenstvu imas grupu smrti sta, kakve veze ima format od 16 timova sa tim? Hoces da kazes da je dobro sto mogu sve tri reprezentacije iz grupe smrti da prodju a u isto vreme ti ne smeta sto dalje mogu da prodju ekipe bez pobede bukvalno.
Poenta sa nokaut fazom koja se igra na jednu utakmicu jeste da se ta nokaut faza zasluzi jer je sve moguce i bitno je da se najbolje reprezentacije iskristalisu pre toga. Ne da imas situaciju sa Eura 2016 gde Hrvati budu prvi ispred Spanije u grupi i onda ih izbaci Portugal na prcokevu u 117. min. koji zapravo ne bi trebao ni da prodje dalje jer nikoga nisu pobedili i bili su treci.

Jos jednu stvar ne razumem, imas 16 najboljih reprezentacija u evropi i ti kazes da su neke grupe smesne i po tebi je resenje da se doda jos 8 'smesnijih' reprezentacija koje se ne bi ni kvalifikovale po tom formatu?  Top 16 timova u evropi koje se kvalifikuju po onom starom formatu, bez lige nacije, nema tu laganih ekipa. Neke zreb malo posreci sa grupom to stoji i to je uvek bilo ali je u osnovi format posten prema svima i u grupi bukvalno moras da pobedis da bi prosao dalje.


Znam ja zasto igra drugoplasirani sa drugoplasiranim, igra zato sto je format los i mora nekako da kompenziju cinjenicu da od 24 reprezentacije, 16 ide dalje sto je ocajno pa ti onda imas situaciju da jedna prvoplasirana ekipa igra sa treceplasiranom a jedna prvoplasirana igra sa nekom drugoplasiranom.
Na sve to dodaj ovu situaciju sa domacinstvima. Dok jedne reprezentacije ne napustaju svoj grad druge putuju po Evropi. Imamo slucaj da Austrija igra prvo u Bukurestu, zatim ide u Amsterdam, zatim se vraca u Bukurest i onda idu u London. Za to vreme Italija igra 3 utakmice u Rimu i odlazi u London i jos dan ranije su igrali zadnje kolo?! Spanija igra kuci svaku a Poljska prvo igra St. Peterburgu zatim ide u Sevilju i onda se opet vraca u St. Pterburg da igra protiv Svedske koja nije napustala Rusiju i jos imali dan vise odmora a ovi ljudi presli celu evropu uzduz. Ima tih primera jos, ko god je mislio da je to dobra ideja je debil prosto i nije posteno.

Verujem ja da se tako pricalo i za 8 sa 16 samo sto je tad doslo do raspada SSSR i Jugoslavije, pojavila se gomila novih reprezentacija pa je i imalo smisla. Ovo sada nema, format sa 16 je savrsen bio, imao si prvoplasirane iz grupa u kvalfikacijama koji zasluzeno prolaze a zatim su drugoplasirani igrali medjusobno sto je taman da se iskristalisu najbolji i onda se lepo igra smisleno 16 pa tu otpada pola ide 8 dalje itd. Mnogo je teze bilo otici ali bas zbog toga i imalo neku draz, pa si uvek imao jednog pd slabijih rep. koji se 'provuku' tipa Letonija Euro 2004 ili Irska 2012 i slicno ali ne vise od toga za razliku od ovog sranja sad.

Spojler:

Da sudije nisu pokrale Vels i zakinuli ih za dva gola(penal za Vels i ofsajd Danaca), nije moglo puno bolje od ovoga. Veoma dobra prva eliminaciona faza, ali tesko da cemo gledati tekme poput Svajcarske i Francuske i Hrvatske i Spanije, takve dobre tekme je igrala samo Jugoslavija 2000te godine.


Da kazem i ovo, podrzavam ovaj format za EP ali ove kvote ucesnike za SP mi se uopste ne svidjaju. Evropa nije puno iz toga profitirala, pa ni Juzna Amerika, dok drugi kontinenti jesu. Tu slobodno ne stedite, budaci se nece pomiriti sa tim da je Evropa centar fudbala. Drugi kontinenti bi se razvili do sada da su hteli. Nije da nema ekonomskih sila van Evrope.

Nisu tu dobro preraspodelili mesta, a ja ne bih gledao teske egzotike kada se sastanu sa nekom Svajcarskom. Very Happy

Ne kazem da je trebalo Evropa da dobije najvise mesta, ali kada Severna i Centralna Amerika kao i Azija i Afrika dobiju vise mesta. Embarassed

59UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sub 03 Jul 2021, 12:51

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Englezi ispada samo veceras igraju van Londona, ko da su domacini na prvenstvu. Jedini put su bili sampioni kad su bili domacini(SP 1966), da igraju na neutralnom terenu garant bi se okliznuli na putu do finala.

Da igraju protiv Danaca, siguran sam da bi veceras bili mnogo blize ispadanju.

60UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sub 03 Jul 2021, 20:03

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Svaka cast za Dance, odmah se setih sta je bilo pre tri nedelje a sta gledamo danas. Eriksen dobio svoju bitku van terena, Danci danas na terenu izborili polufinale. Bez Eriksenove pobede, ovo se ne bi desilo.

Prelepo.

61UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 07:44

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovo mi je fazon peta tekma od koje sam odlucio da odustanem u nekom trenutku. Jos jednom zbog NBA. Jedino sam za mec Spanija-Svajcarska bio preumoran, dok bas zato sto imam NBA kao alternativu (gledam uzivo ili u 6 ujutru nbafullhd) prespavao sam drugo poluvreme Portugal-Francuska, drugo poluvreme Hrvatska-Skotska, produzetke Italija-Austrija i produzetke Spanija-Svajcarska.

Bas sam sinoc i pricao drugu, fali da kada se igra EP da je to jedini sport koji me bas interesuje. Cim se stvorio razmak od nekoliko dana izmedju utakmica, izgubio sam osecaj da se igra EP. Malo mi remeti paznju sto se igra i NBA PO par sati kasnije.

Od svih rezultata koje sam prespavao skoro sve ishode sam ocekivao sem da Francuzi igraju remi sa Portugalcima.

Jebem ti Novu S koja je postavila Plavsica da prenosi polufinale. uzas

62UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 07:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Koliko je grupna faza bila smor, toliko su odlicne utakmice na ispadanje..

Spanija bilo bolja sinoc, to nisam ocekivao..

http://nfl.com/

63UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 08:08

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Olmo i Pedri, odusevili me

64UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 08:11

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

samo da smrdljivi englezi ispadnu veceras

65UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 08:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steta sto je Olmo promasio penal, bio je najbolji igrac na terenu..

http://nfl.com/

66UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 08:17

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

siguran sam da se penali treniraju, ali izvodjenje istih na ovom prvesntvu je sramotno

ne secam se da sam gledao slabije izvodjenje na nekom turniru do sada

67UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 08:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Na pocetku mi se cini da je bilo 1/5, samo CR dao..

A i do sad, vise promasaja nego golova..ne znam sta im je..trebali su gledati Utd-Viljareal da vide kako se izvode penali..

http://nfl.com/

68UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 08:22

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Meni ne bi smetalo ako osvoje Englezi sa jedne strane, jer moze itekako titula da im se osporava.

Veceras uz Dansku!

69UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 11:16

Zver

Zver
VIP
VIP

Miki HOF ::Olmo i Pedri, odusevili me

Olmo i Pedri su odlični celi turnir. Mene je sinoć oduševio Kieza. Bolji igrač od tate već sada. Korisniji u svakom slučaju.



...Sa Vajominškog Univerziteta

70UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 11:17

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Zver ::
Miki HOF ::Olmo i Pedri, odusevili me

Olmo i Pedri su odlični celi turnir. Mene je sinoć oduševio Kieza. Bolji igrač od tate već sada. Korisniji u svakom slučaju.

slazem se, nego protiv italijana sa onakom odbranom i defanzivcima igrali velemajstorski

71UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 11:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pedri 2002. godiste..nisam znao da je toliko mlad.

Sto kaze Buskets, imaju dobre sanse na SP sledece godine

http://nfl.com/

72UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 11:20

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

i centralni bekovi spanski su fantasticni

73UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 11:20

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

golman je malo psiho, glumi Neura ali kiksuje cesto.

74UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 11:22

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kolika je cena Olma sta se prica...

75UEFA Euro 2020 - Page 3 Empty Re: UEFA Euro 2020 Sre 07 Jul 2021, 11:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Miki HOF ::golman je malo psiho, glumi Neura ali kiksuje cesto.
Deluje malo kao psiho i rizikuje povremeno previse sa istracavanjima, sto kazes, ugleda se na Nojera, a nema taj skill u nogama, ali je generalno odlican golman..

Nojer ima bolju kontrolu lopte i pas od mnogih fudbalera..

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu