NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Championship

+14
mardok
Bizon
Niger iz huda
Steelers
fingolfin
The Bad Man
Zver
Sirko
SymphonyX
Rasha
Mos Def
Peyton Manning
Miki HOF
kb8
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 7]

151Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 10:00

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Izmijenio sam poruku u medjuvremenu ali si mi procitao misli hahaha



Conference Championship - Page 7 Potpis

Peyton Manning likes this post

152Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 10:36

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

@Steelers

Sta bi bilo kad bi bilo. Gdje bi bili npr.49ersi da su im svi zdravi?? Ti se lovis za neke stvari,ali cinjenica je ta da ste bili losi zadnjih tjedana i ne vidim nacina kako bi vi parirali KC,kad niste mogli dobiti Cleveland. Vrijeme je promjene u Pittu. Nije Ben vise stari i to se mora prihvatiti i krenuti dalje.

153Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 10:39

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Conference Championship - Page 7 Screen10

154Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 10:48

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jedan ili drugi će na kraju uzet prije prsten nego Pitt s kojim su se rastali u ne baš najboljim odnosima...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

155Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 10:55

Zver

Zver
VIP
VIP

Ironija sudbine je što nijedan ni drugi nisu otišli iz Pitt u potrazi za "nakitom", nego za lovom dok je konsenzus bio da, ako su hteli da se bore za prstenje, morali ostati u Pitzburgu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

156Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 11:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa da, Zvonce na kraju uzeo pare a možebitno uzme i prsten...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

157Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 19:08

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Cenci ::@Steelers

Sta bi bilo kad bi bilo. Gdje bi bili npr.49ersi da su im svi zdravi?? Ti se lovis za neke stvari,ali cinjenica je ta da ste bili losi zadnjih tjedana i ne vidim nacina kako bi vi parirali KC,kad niste mogli dobiti Cleveland. Vrijeme je promjene u Pittu. Nije Ben vise stari i to se mora prihvatiti i krenuti dalje.
da preformulisem - mislim da bi odbrana Stilersa u ovoj sezoni bila jedina koja bi mogla da zadrzi napad Cifsa i zato mi je krivo sto nismo vidjeli taj duel. sad, nisam pricao dal bi mi njih pobijedili jer nam napad nije bio bas sjajan.



Conference Championship - Page 7 Potpis

158Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 21:06

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zadrzali bi ih na samo 30 poena.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

159Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 21:22

Zver

Zver
VIP
VIP

Brownsi ih zadržaše na...jel 22 beše.



...Sa Vajominškog Univerziteta

160Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 21:30

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

To se ne pika, povredio se Mahomes. Sasuo bi im on jos 3 TD do kraja.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

161Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 22:29

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::Zadrzali bi ih na samo 30 poena.
opet bi bilo manje od 34 koje je neko primio u trecem kolu Very Happy

dobro, znam da je sada uzaludno pricati sta bi bilo kad bi bilo, ja samo kazem da ako je ijedna odbrana od 31 ekipe ove sezone bila sposobna da ih zadrzi to su bili Stilersi. i zato je steta sto nismo imali utakmicu sa njima da vidimo gdje smo.

Zver ::Brownsi ih zadržaše na...jel 22 beše.
i Atlanta na 17.  i denver takodje na 22, LAC sa primljenih 20 otisli u produzetak
nisu oni toliki bauk koliko se predstavlja. ako imas dobar tim moze se igrati sa njima. A Tampa mislim da ima.



Conference Championship - Page 7 Potpis

162Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 22:35

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Tampa je favorit, iako kladionice blago favorizuju KC.

Home game, vraca se AB, verovatno bar jedan od dva S, a KC bez oba T.

http://nfl.com/

163Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Uto 26 Jan 2021, 23:35

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Back to back KC lagano

164Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Sre 27 Jan 2021, 20:29

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::
Ol' Dirty Bastard ::Zadrzali bi ih na samo 30 poena.
opet bi bilo manje od 34 koje je neko primio u trecem kolu Very Happy

dobro, znam da je sada uzaludno pricati sta bi bilo kad bi bilo, ja samo kazem da ako je ijedna odbrana od 31 ekipe ove sezone bila sposobna da ih zadrzi to su bili Stilersi. i zato je steta sto nismo imali utakmicu sa njima da vidimo gdje smo.

Zver ::Brownsi ih zadržaše na...jel 22 beše.
i Atlanta na 17.  i denver takodje na 22, LAC sa primljenih 20 otisli u produzetak
nisu oni toliki bauk koliko se predstavlja. ako imas dobar tim moze se igrati sa njima. A Tampa mislim da ima.


Ja nisam ni rekao da nasa moze ista da uradi, nema te odbrane u ligi koja moze ako oni imaju solidan dan, ne cak ni vrhunski.
A te utakmice iz regularne sezone nisu nikakvo merilo. Dok druge ekipe zaokruze datum na kalendaru kad igraju sa Chiefsima, oni su u fazonu mi smo vec u PO i pre sezone, daj da odradimo ovaj regularni deo bez povreda i otprilike je to to. Jel stvarno mislis da je odbrana Atlante tako specijalna da su oni nasli resenje za Chiefse i zaustavili ih na 17? KC se verovatno nije ni pripremao za mec dok su ovi iz Atlante dali sve od sebe da bar imaju jednu svetlu tacku u propaloj sezoni. Pogledaj im broj poena u PO sa Mahomesom u ekipi u zadnje 3 sezone, samo protiv Brownsa nisu imali 30 i to bi verovatno dostigli da se nije povredio.
Sve je moguce kad se igra jedna utakmica, to smo vec ustanovili hiljadu puta, kompleksan je to sport i naravno da Bucsi imaju sanse ali ako KC udje kao sto ume, onda u odbranu bolje da se ne uzdaju.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

165Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Sre 27 Jan 2021, 21:05

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

da, ali im ti napad predstavljas kao da su nepobjedivi tim
a eto se vidi da ti Falkonsi (koji sami po sebi nisu bili nista specijalno) nisu pojedinacno odstupanje, nego je bilo jos slucajeva. Ni Denver ni Los Andjeles Cardzersi ni Klivlend nisu neke ekipe ali su ih spustile na mali broj poena.

vjerovatno ne voli na ovom forumu Mahomsa niko vise od mene, ali svaka ekipa je pobjediva



Conference Championship - Page 7 Potpis

166Conference Championship - Page 7 Empty Re: Conference Championship Čet 28 Jan 2021, 21:09

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pogresno si to protumacio, bas sam i napomenuo da su pobedivi jer u jednoj utakmici je sve moguce. Ali da se igra na dve dobijene na primer onda bi rekao da su nepobedivi, ruku dajem Very Happy Mislim, nema sta ja da govorim ili ne, rezultat njihov u zadnje 3 godine govori sve, pogotovo u PO dok sam razlog za te slabije utakmice dao, otaljavanje posla i cuvanje za PO plus su recimo Denver i Chargersi koje si naveo divizioni rivali i dobro se znaju pa otud i manji broj poena. I ne mislim ja samo na Mahomesa, iako je on glavni razlog, nego sto imaju strasna oruzija u napadu i vrhunske trenere. Prednost za Bucse moze biti sto su vec igrali ove sezone mada ko zna kakve ce im Reid zajebancije spremiti.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu