NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+13
dr.dule
Steelers
BasBetis
Mos Def
SymphonyX
Miki HOF
mardok
The Bad Man
Niger iz huda
Peyton Manning
Sirko
Zver
kb8
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 6]

101Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 15:50

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

sve se menja ali Toma u januaru na terenu, poslom...

102Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 18:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::
Peyton Manning ::
Ol' Dirty Bastard ::Nije tesko, vrlo je lako. Pricamo o prosecnim navijacima koji samo zele poene, kvoterbekove, price kao sto su duel kandidata za MVP i buducnost NFLa u AFC pa onda u NFC duel Brady vs Rodgers ne treba ni pricati a jos vise ne treba pricati o duelu Mahomes vs Rodgers, price se same pisu. Bole prosecnog navijaca(pogotovo americkog) uvo za timove i odbrane i istoriju ako im ne mozes prodati filmski scenario u finalima i SBu.
Slazem se skroz. Naravno da se Pitt kao fransiza ne moze porediti sa Buf, ali kao sto kazes, bas me briga za sve to, daj da gledamo Allen vs Mahomes kako cepaju poene.

Eto ja sam klasican prosecan gledalac Very Happy

Pa znam, zato nikad nisi ni imao ekipu za koju bas navijas Very Happy Ali nema nista lose u tome, mislim vecina navijaca je takva u svim sportovima, ja sam tako za UFC recimo, ne pratim nesto posebno iako znam dosta boraca ali ne navijam ni za koga i gledam samo kad je veliki hajp i ocu krv a ne rvanje Very Happy Jedini problem je ako liga ili organizacija pocnu da navlace da se ti potencijalni dueli ostvare.
Da, sa svim se slazem sto si napisao.

http://nfl.com/

103Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 19:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Koliko me smaraju ESPN prenosi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

104Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 19:27

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Koliko me smaraju ESPN prenosi.
Hahhhaha kao da si najavio ovaj amaterizam sa kamerom

105Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 19:36

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Mamba lepo počela.

106Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 19:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Steelers ::
SymphonyX ::Koliko me smaraju ESPN prenosi.
Hahhhaha kao da si najavio ovaj amaterizam sa kamerom
Daleko najgora opcija za prenos, umjesto da bude suprotno.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

107Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 20:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Lamar ima odredjenih kvaliteta, onaj run od 40y je fantastican. Ali sto zna da bude glup, poput ovog pasa gde gubi 6y.

Definitivno je RB koji zna da baci i ne verujem da moze ikada osvojiti titulu.

Mec ocekivano, kao i na pocetku 50-50 sanse. Henrija ugusili skroz

http://nfl.com/

108Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:08

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::Lamar ima odredjenih kvaliteta, onaj run od 40y je fantastican. Ali sto zna da bude glup, poput ovog pasa gde gubi 6y.

Definitivno je RB koji zna da baci i ne verujem da moze ikada osvojiti titulu.

Mec ocekivano, kao i na pocetku 50-50 sanse. Henrija ugusili skroz

Ja mislim da moze ali jednu. To bi bio jedan Joe Flacco scenario u kojem bi on izdivljao 3,4 meca i odigrao skoro pa savrseno uz dobru odbranu. Ima on taj potencijal, ako nekog mogu da zamislim u tom scenariu onda je to on. Ali vise od jedne ne.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

109Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Koliko je Flacco pokidao taj playoff jbt.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

110Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:43

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Gazi, ori!



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

111Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:44

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Koliko retardirani potezi nakon interceptiona.
Sacekaj kraj meca pa seri na logo, ovako samo stetujes 15 jardi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

112Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:51

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Rekao sam da cu se brijati sa Henrijevom krvlju. Cetrdeset jardi. Stuffed.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

113Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Dzekson se rastrcao
ali opet turnover u plejofu

2018/19 je imao 1 int i 3 fambla, poraz od Cardzersa
2019/20 je imao 2 int i 1 fambl, poraz od Tajtansa
2020/21 1 int, tako da se popravio plus pobjeda nad Tajtansima



Wild Card Weekend - Page 5 Potpis

114Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Titansi nakon 2k jardi Henrya - 13 poena, Vikingsi nakon 2k jardi Petersona - 10 poena.
Gasenje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

115Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 21:55

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Sad za Braunse navijati, da se izbegnu Chiefse odma ako moze. Mada je svejedno sa njima moras igrati kad tad.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

116Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 22:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ol' Dirty Bastard ::
Peyton Manning ::Lamar ima odredjenih kvaliteta, onaj run od 40y je fantastican. Ali sto zna da bude glup, poput ovog pasa gde gubi 6y.

Definitivno je RB koji zna da baci i ne verujem da moze ikada osvojiti titulu.

Mec ocekivano, kao i na pocetku 50-50 sanse. Henrija ugusili skroz

Ja mislim da moze ali jednu. To bi bio jedan Joe Flacco scenario u kojem bi on izdivljao 3,4 meca i odigrao skoro pa savrseno uz dobru odbranu. Ima on taj potencijal, ako nekog mogu da zamislim u tom scenariu onda je to on. Ali vise od jedne ne.
To uvek postoji sansa.

http://nfl.com/

117Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 22:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bolje da sam bilo sta drugo radio nego sto sam bacio 3 sata na ovako dosadan mec.

http://nfl.com/

118Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 22:24

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Pravi dobar plejof meč, kao u ranija vremena.

Sada Bersi šalju Brisa u penziju.

119Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 22:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kakvo je ovo sranje od prenosa, sreca pa moram odradit nesto u narednih sat dva inace bi se ispovracao. Ovo je negledljivo, jebo im Nickelodeon mater.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

120Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 22:57

Zver

Zver
VIP
VIP

SymphonyX ::Kakvo je ovo sranje od prenosa, sreca pa moram odradit nesto u narednih sat dva inace bi se ispovracao. Ovo je negledljivo, jebo im Nickelodeon mater.

http://topstreams.info/nfl/saints

Evo ti ovde Romo i Nantz i CBS



...Sa Vajominškog Univerziteta

121Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 23:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Promijenio sam odmah feed, ono je nesto najgore sto sam ikad vidio.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

122Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 23:13

mardok

mardok
Moderator
Moderator

OMG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sta ispusti JBT

123Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Ned 10 Jan 2021, 23:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bas steta sto je ispustio ovo, lepa akcija.

A pre toga uhvatio onako tezak pas

http://nfl.com/

124Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 11 Jan 2021, 01:39

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kakav ocaj od meca, jedino dobro u svemu je sto cemo opet gledat Saints - Bucs.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

125Wild Card Weekend - Page 5 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 11 Jan 2021, 02:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kakvo silovanje Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu