NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pittsburgh Steelers

+18
Minneapolis Miracle
Cenci D
Sirko
Mos Def
niko32
The Bad Man
Niger iz huda
kb8
Danijel Lg
Vlado997
Peyton Manning
Miki HOF
Zver
BasBetis
dr.dule
Steelers
mardok
SymphonyX
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 31]

51Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pet 27 Nov 2020, 12:52

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

52Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pet 27 Nov 2020, 14:50

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nesto gledam malo privredu u Nisu i vidim koliko je industrija bila u ekspanziji od 1980-1990. Posle pod uticajem spoljnih faktora je propala, ali je broj milionera krenuo da raste. Sablon je isti i ponavlja se, bez obzira da li je rec o mikro ili makro nivou. Ko da sam imao neki predosecaj kada sam Nis povezao sa Detroitom i jeste mi bilo drago kada su u dva sporta koje sam tada malo pratio dolazili do titule. Koliku bih sebi konfuziju uneo da sam pratio NFL i krenuo da navijam za Stilerse zbog sudara Red Wingsa i Pingvina.

Posle cak i kada je krenula malo da raste tokom 2000ih, kratko je to trajalo jer politicka elita(citaj komunisticki principi) to ne dozvoljava i grabi vise za sebe.

Beograd samo umesto sto udara na Ljubljanu, Zagreb, Sarajevo sada udara na sve vece gradove u Srbiji. Slicno je i u drugim zemljama bez obzira na istoriju demokratije, vise dodirnih tacaka imamo sa zemljama koje su bile deo Istocnog Bloka. Sredine koje se vise oslanjaju na industriju se nakon ekonomskog kraha sporije oporavljaju.

Od mene ubuduce mnogo veci respect zbog onoga sto ste predstavljali u proslosti i sto ste kao ekonomski gigant preneli na sportske rezultate. Nema sta, bice mi drago kada u nekom trenutku dodjete do SB.

Industrija uzvraca udarac!

Steelers likes this post

53Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 29 Nov 2020, 17:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

hm. a jest stvarno taj Beograd . svuda ista prica. daj pusti me te price. da je to neki lala rekao pa da se slozim. sirotinjski jug hrani bogati sever. da e stvarno ti kolonisti iz beograda oni isti koji su i dosli sa raznih strana. ajde blago meni da se svi ocepe.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Pittsburgh Steelers - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

54Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 29 Nov 2020, 19:57

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

siromaštvo je stvar lično izbora



STANE VAS SVE PRATI

55Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Čet 03 Dec 2020, 09:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ovo je ubedljivo najlosiji 11-0 tim koji sam video..ma 8-0 da imaju pa je previse. Jedva pobedise desetkovane Ravense i to dosta na srecu, sto recimo nije uhvacen onaj TD pred HT. Plus im nije sviran delay of game tad, kad namerno nisu ustali.

Zao mi Dupree top igrac i sad acl. A igra na tagu.

http://nfl.com/

56Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Čet 03 Dec 2020, 10:15

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Izgubili smo Bada Duprija do kraja sezone. Uz Devina Busha i pola ofanzivne linije koja ne igra skoro od pocetka sezone uspjeli smo doci do 11-0. A jos ni Paunsi nije igrao sinoc vec neki AAF centar.
Sinoc bas prikazuju kako je Rotlisberger promijenio stil i sada je kvoterbek koji najbrze baca loptu, treba mu oko 2 sek. A to je bilo neophodno da uradi jer vise nema top protekciju. Vidi se i po trcanju (koje ne postoji) da OL nije tako jaka. Prinudjeni smo da sklepamo je od nepoznatih tipova: Okorafor, Hassenauer itd.

Sto je rekao Tomlin jedino sto je perfektno u vezi ovog tima je skor. Sinoc nismo odigrali kako treba, ali borimo se. Risiveri ispustaju perfektno poslate pasove, igra trcanjem vrlo slaba. Dobro je sto je toga svjestan i Tomlin i mislim da cemo se popraviti Smile



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

57Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Čet 03 Dec 2020, 10:56

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Jedna srećna okolnost manje. Idemo dalje.

Steelers likes this post

58Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Čet 03 Dec 2020, 21:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Steelers placed linebacker Bud Dupree on the Reserve/Injured List after he suffered a knee injury against the Baltimore Ravens in the Steelers,19-14, Week 12 victory.

Dupree was having another strong season with 31 tackles, eight sacks, eight tackles for a loss, 15 quarterback hits, two passes defensed and two forced fumbles through 11 games.

Highsmith is the next 'next man up'.
"I'm just as comfortable and confident (in Highsmith) as I was in Robert Spillane when we called upon him, or in Kevin Dotson when we called upon him," said Tomlin. "That's life in this business, and so those guys work behind the scenes every day very diligently preparing themselves for these opportunities. Not only in terms of knowing what to do, but just preparing themselves in terms of conditioning for when we ring their bell, and we are ringing Alex Highsmith's bell now. So it'll be exciting watching him respond to it, but it'll also be exciting to watch his growth. Growth is associated with experience, and no doubt in the coming weeks he's going to be gaining a lot of that."



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

59Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 08:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pittsburgh Steelers - Page 3 130311113_474178300282965_5333031323829210551_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_eui2=AeEHW-pRlIXnlGEUeQ_riaUG4Z8tZp8n17_hny1mnyfXv04iXxeuO6a9dapVwK2fsmU&_nc_ohc=SLCfxDI73aQAX8x_kfP&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

http://nfl.com/

60Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 08:45

Zver

Zver
VIP
VIP

Al ga smestiše rođacima ovim porazom.



...Sa Vajominškog Univerziteta

61Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 09:22

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steta zbog potencijalne perfektne sezone, ali moze ovo biti poraz bez rezultatskog znacaja.
Dakle mogli su da izgube od Vasingtona ili Sinsinatija a da ostanu prvi



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

62Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 09:32

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Vise me brine sto su pocele povrede da se nizu

Steelers ::Odbrana su nam rezerve, koje su kao i takve bolje nego vecina odbrana lige ali tesko da ce moci drzati ekipu kao prvotimci.

Highsmith (umjesto Duprija), ko li vec sad igra na MLB umjesto Spilejna koji se povrijedio u prvom poluvremenu (a koji je bio rezerva Busha), startni kornerbekovi Hejden koji se maloprije povrijedio i Stiven Nelson koji ne igra citavu utakmicu. Mijenjaju ih Hilton, Lejn i Suton. Onda Ficpatrik koji je imao povredu pred kraj 2/4 ali se srecom vratio.
A ovdje jos nisam naveo OL kojoj je svako malo neko povrijedjen i startnog RB Konera.

I uprkos svemu tome, odbrana dominira sinoc citav mec, Ben baca perfektne pasove. Sinoc opet 6,7 dropova risivera. Isto toliko ih je bilo prethodno kolo. Ebron ne moze pola lopti zadrzati. Trcanja nema. Uprkos svemu tome Stilersi su bili na 11-0.
I da su dobili sinoc bilo bi previse, ali to govori koliko je ustvari ostatak lige slab. Sad ce jedva cekati kojekakvi eksperti da se jave, a realnost je da Pitsburgu je mozda bas trebao ovakav jedan poraz da se zapitaju, poprave igru trcanjem i napad generalno



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

63Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 12:28

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Steelersi su sigurno prvi u ligi po broju dropova, zadnja dva kola su ispustili preko 10 lopti. Ne znam o cemu se radi, ali sve im kroz ruke prolazi.

Diontae Johnson je sjajan receiver, ali mora 2 dropa imat po mecu, dzabe sto je stalno otvoren.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Steelers likes this post

64Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 12:41

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Jednom se moralo dogoditi. Ali run igra mora da proradi, risiveri moraju manje da ispuštaju.

Steelers likes this post

65Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 12:44

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam sinoć pomislio da je komesar dekretom zabranio Steelersima da trče, majke mi.



...Sa Vajominškog Univerziteta

66Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 12:49

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ma kakvi zabranio, nego što se svaki run zaustavlja tako što RB naleti na nekog garda ili tekla na liniji skrimidža. I tako nedeljama. Nije mi jasno više ni do koga je greška.

Steelers likes this post

67Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 13:31

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Vjerovatno su OL i OC glavni krivci, imamo primjera sirom lige gdje dobar play design nadomjesti slabiju OL.
Sinoc kad se lomo mec na 3rd and 4th and 1, nije bilo ni pomisli da se trci.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Steelers likes this post

68Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Uto 08 Dec 2020, 14:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

OL je kriva. Otkad je otisao Mike Munchak u Denver pocela je da spusta nivo igre. Jedan od najboljih pozicionih trenera. I nije ona losa, ali nije vise elitna kao prije par sezona.
Pa ovaj isti Semjuels koji je sinoc igrao je prije par sezona protiv Patriotsa istrcao 142 jarda. U tom periodu da stavite bilo kog raning beka iza te ofanzivne linije maltene bi imao utakmicu od preko 100 jardi. Bel, Koner itd.

Zato danas nije toliko pitanje jel trci Koner, Snel, Samjuels, Mekfarland... ma Bel da dodje ne vjerujem da bi ista napravio. Kljuc je da OL otvara prostor. A ova nasa polako pada.

Ali nije samo trcanje problem vec sto risiveri ispustaju pasove.



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

69Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Ned 13 Dec 2020, 17:37

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steelers placed LB Robert Spillane on injured reserve with a knee injury.  Pittsburgh's defense will be without Spillane, who replaced the injured Devin Bush (torn ACL).
Already without Bud Dupree (knee) for the rest of the season, the Steelers' linebacker group has been decimated by injuries.
LB Avery Williamson, acquired just before the trade deadline, is the next man up.

Ben Roethlisberger's knee injury, which flared up a few weeks back, has become a source of greater concern within the Steelers organization, sources said, further limiting the quarterback's mobility at a time when Pittsburgh is throwing the ball at an alarming rate. The team made a concerted effort to try to quell the trend this week, sources said, and is hopeful that the return of center Maurkice Pouncey and starting running back James Conner will bring more balance to the offense.



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

70Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 14 Dec 2020, 05:28

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

slabo drugo poluvreme za celicne

71Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 14 Dec 2020, 21:18

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Aj što i rezervisti padaju na IR kao pokošeni ali što run game ne radi pa ne radi.

Steelers likes this post

72Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 21 Dec 2020, 13:09

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ukoliko se veceras pobijede Bengalsi i osigura divizija treba odmoriti prvotimce 2 kola
Cifsi da izgube 2 za redom je tesko
a nista specijalno ne znaci 2. ili 3. pozicija



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

73Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 21 Dec 2020, 13:11

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ne treba odmarati najbolje igrace, istorija je pokazala to...

Indy - Saints SB, Peyton odmoren zadnje kolo

74Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 21 Dec 2020, 13:12

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

odbrana nam se pocela uzurbano povrijedjivati, stigla ih je sezona bez odmora i puna kratkih nedelja
nista apsolutno nam nece znaciti 2. ili 3. pozicija
ako vec ne dobijemo nedelju pauze moramo sami da je stvorimo, pa cak i 2



Poslednji izmenio Steelers dana Pon 21 Dec 2020, 13:13, izmenjeno ukupno 1 puta



Pittsburgh Steelers - Page 3 Potpis

75Pittsburgh Steelers - Page 3 Empty Re: Pittsburgh Steelers Pon 21 Dec 2020, 13:13

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Velika je razlika igrati sa Billsima doma ili u gostima ako se dodje do toga. Sa druge strane, valjalo bi izbjeci Ravense.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 31]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 31  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu