NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+14
Niger iz huda
Nik88
Danijel Lg
Mos Def
The Bad Man
SymphonyX
millhouse
dr.dule
Miki HOF
kb8
Zver
Peyton Manning
mardok
Steelers
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 16]

Zver

Zver
VIP
VIP

SymphonyX ::
Blento ::Nate Solder.
To je bilo ocekivano.

Slažem se. Čovek je pobedio rak, a trenutno se njegov sin bori s rakom. Ma ja sam potpuno OK s tim. Čovek je doneo apsolutno ispravnu odluku.
Mene nervira njegovo saopštenje za medije gde je u 15 rečenica jedno 60 puta spomenuo Boga,Božiju volju, Božiju pomoć i slične sintagme. Koliko god znao da je taj verski zilotizam zastupljen u SAD, i dalje mi ne ide u glavu da neko u 21.veku može biti tako zadrt.



...Sa Vajominškog Univerziteta

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Znam ljude, ili sam cuo za mnogo njih, koji se u teškim situacijama okreću veri. Valjda se u takvom momentu hvataš za slamku spasa, iako nisi bio religiozan do tada. I onda, ako pobediš, ubediš sebe da ti je Bog pomogao, a ako ne, onda kažeš takva je Božja volja.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Koliko je bizarna ova poslednja TOP100 lista Laughing



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

The Bad Man ::Znam ljude, ili sam cuo za mnogo njih, koji se u teškim situacijama okreću veri. Valjda se u takvom momentu hvataš za slamku spasa, iako nisi bio religiozan do tada. I onda, ako pobediš, ubediš sebe da ti je Bog pomogao, a ako ne, onda kažeš takva je Božja volja.

Ja sam pre par meseci imao te neke religijske momente, ali nisam se priklonio veri. Klasicna prica, ide se iz jedne krajnosti u drugu. Treba naci sredinu u celoj prici. Jeste subjektivni osecaj, ali bas budem poneki put alergican na neka proserevanja i odlazak u tu drugu krajnost gde se ljudi podsmevaju religiji. Najvise tu primetim nedovoljno ulozen trud, pa mi to u startu smeta. Mada to su u vecem delu slucajeva povrsne poruke. Religijski motivi su implementirani u razne oblike zabave (filmovi, serije, knjige, video igre itd) u drugacijoj formi i sve zavisi da li si ti konzument toga i da li to uocavas. Cak i da ne uocis, mozes naci na netu ako te interesuje ili ces slucajno naleteti. Ono sto mogu za sebe da kazem je da vise postujem vernike nego sto sam ranije.


Btwe, meni prosle godine malo pokvario dozivljaj poslednjih 20 minuta Chemical Brothersa kada su krenuli da bombarduju publiku sa raznim religioznim simbolima, a uz to i pesme su bile slabije pa je sam efekat bio mlak. Igrom slucaja tih dodatih 20 minuta nisu bili deo njihovog nastupa na Glastonburyu.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nego, oćmo imat sezonu il ne da znam jel da se i ja molim Bogu il kome već?



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Zver

Zver
VIP
VIP

Skeptičan sam po tom pitanju. Vlasnici i funkcioneri lige bi rado da je bude...ali da više ne citiramo poručnika Pašića



Poslednji izmenio Blento dana Pon 03 Avg 2020, 09:23, izmenjeno ukupno 1 puta



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pod znakom pitanja je i dalje sve dakle...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zasto je ne bi bilo? Bukvalno ni jedno stvarno veliko ime nije opt out..

http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa ne pitam samo radi igrača već više radi situacije općenite u USA i svijetu...

Konstantno se jedu govna okolo naokolo pa reko da vidim imal tu išta da je sigurnije...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

moje informacije iz USA kazu mnogo dramosera iz koronas bot kluba. ima bolesnih ali uglavnom padaju oni koji bi ionako padali . naravno bude i neki slucaj zdravih. bice sezone to vise nije pitanje za ligu , to je drzavno pitanje. zivot mora dalje. pobice ih ekonomska korona




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Zver

Zver
VIP
VIP

hoće biće je, tojest počeće...šta će biti kad posle mesec dana 15 ekipa budu imali 50+ posto igrača pozitivnih, to je drugo pitanje.



...Sa Vajominškog Univerziteta

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Ako ih ne testiraju, neće biti korone. Very Happy

Zver

Zver
VIP
VIP

Nema crnaca nema rasizma rezon Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Teške odluke su nekada jedina mogućnost. Very Happy

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Kad ih bude 50% zarazenih, steci ce NFL kolektivni imunitet Very Happy

2 nedelje pauza, i onda mogu i bez testova

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Odell Beckham Says The NFL Should Cancel The Season: “Why Are We Trying To Push Forward”

Slažem se s njim, i ja bi tražio otkazivanje sezone da sam u Govnjivima...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

The Cleveland Plain Dealer's Mary Kay Cabot reports Odell Beckham has no plans of opting out.

http://nfl.com/

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Njima se svakako i ne isplati da igraju.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Oni su meni najveci sleeper ove godine. Bez one budaletine na mjestu HC-a, uzece bar 2-3 pobjede vise.

Prosle zavrsili 6-10, uz ono sramno pustanje Bengalsa u poslednjem kolu. Stefanski sve i da je ocajan trener, opet je ogroman napredak u odnosu na proslu godinu.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Posto iz godine u godinu menjaju pravila i idu ka tome da pretvore ligu u flag football taman sad imaju i izgovor u vidu socijalnog distanciranja pa nek izbace obaranja potpuno da se ne siri zaraza.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Sad krece zajebancija sa Opt.out igraci sa kraja rostera kojima se "drma stolica" izaberu Opt.out dobijaju 150.000$, i garantovan ugovor sledece.
Drugo, sad kad uleti nekome bitan starter da izadje iz price a da nije IR ima da krene kuknjava.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Zavrsio je period opt outa.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A team-by-team look at which NFL players have opted out of the 2020 season due to coronavirus concerns



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Očekivao sam više otkaza.

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Nije bilo strasno, kako je moglo da bude.
Samo je NE najebao.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 16]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu