NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Draft 2020

+14
Sirko
Danijel Lg
Король Блондинов
Mos Def
SymphonyX
Miki HOF
Peyton Manning
mardok
The Bad Man
Zver
kb8
Steelers
millhouse
dr.dule
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 15]

326Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 13:31

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Baltimor sa Queen.om i Harisonom dobili su beton na 2 ILB koji su im trebali. DT Madubuike je bolji od gore navedenog kojeg je Dalas uzeo. Dobbins je strasan dodatak njihovoj igri trcanjem. Phillips i Bredeson dolaze iz ozbiljnih programa za razvoj OL i na kraju Duvernay potcenjen WR a bruka dobar i Proche koji nemam pojma zasto je pao toliko.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2020 - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

327Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 14:32

mardok

mardok
Moderator
Moderator

dr.dule ::Baltimor sa Queen.om i Harisonom dobili su beton na 2 ILB koji su im trebali.  DT Madubuike je bolji od gore navedenog kojeg je Dalas uzeo. Dobbins je strasan dodatak njihovoj igri trcanjem. Phillips i Bredeson dolaze iz ozbiljnih programa za razvoj OL i na kraju Duvernay potcenjen WR a bruka dobar i Proche koji nemam pojma zasto je pao toliko.
Realno odlican draft, i FA.
Medju top favoritima su.

328Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 16:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Muti iz Denvera je zvijer, ali mnogo staklen tip.
2. runda talenat u najgoru ruku.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

329Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 16:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

dr.dule ::ne vidim kada neko uzme bulju od kornera u drugoj rundi, centra koji je senka probol centra koji ide u penziju i na kraju uzmes DT umeto DE a imas na rosteru dve barabe od DE i jednog pretplacenog DE moze da bude ocenjen A
Sta fali Diggsu? Posebno za drugu rundu, a dosta su ga projektovali za prvu..

http://nfl.com/

330Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 16:54

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Diggs je samo hajpovani korner koji dolazi sa Bame. ono sto sam gledao nista znacajno da sada ga smatras pojacanjem. druga stvar ako u Dalasu naleti na dobrog trenera pa napreduje.
inace draft igraci imaju odredjeni talenat. neko veci neko manji. to je sve danas.
sutra ce biti uspesni koliku radnu naviku imaju, mozak da upotrebe svoj kvalitet a da isprave mane, koliko imaju dobre trenere sa kojima rade, sistem u koji su dosli , sredinu .
imam utisak da recimo celu postavu Klivlenda preselis u Pitsburg , uzeli bi superbol ovako su u luzerskoj sredini sa luzerskim navikama. mnogo vremena mora da prodje da gubitnici postanu pobednici.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2020 - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

331Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 18:04

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Generalno je citav draft macka u dzaku. Uspjeh pikova je daleko manji nego sto bi se na prvu ocekivalo.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

332Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 18:06

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

dr.dule ::
imam utisak da recimo celu postavu Klivlenda preselis u Pitsburg , uzeli bi superbol ovako su u luzerskoj sredini sa luzerskim navikama. mnogo vremena mora da prodje da gubitnici postanu pobednici.
Realno
Dosta ima do fransize i mentaliteta. Legacy iz proslosti
Evo onaj nas napad iz prosle godine, sa svim povredama koje su ga zadesile.. 99 posto drugih ekipa bi imale neki 4-12 skor, pustilo sezonu niz vodu a tim se izdigao iznad svega i do poslednjeg kola bio u igri za plejof
Tako ce i Patriotsi, realno napad im je sad ispodprosjecan ali opet ce naci nacin da ne bude raspad sistema, cak mislim da ce biti u plejofu zbog dobre odbrane

Klivlend ima po imenima dobar tim ali ona ne igraju. Isto kao sto taj Odel Bekam nista nije uradio u Dzajantsima nece ni ovamo. Mozda se plasiraju makar u plejof nisu odavno. Mejok je naucio lekciju prosle godine, nije liga Madden



Draft 2020 - Page 14 Potpis

333Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 18:13

mardok

mardok
Moderator
Moderator

SymphonyX ::Muti iz Denvera je zvijer, ali mnogo staklen tip.
2. runda talenat u najgoru ruku.

Muti ima brutalan hajlajt, ali je malo limitiran.

A Diggs nastavlja tradiciju CB sa Alabame.
Sajrus Dzons, Di Milner, Kirkpatrik, K.Dzekson....

334Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 18:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Generalno je citav draft macka u dzaku. Uspjeh pikova je daleko manji nego sto bi se na prvu ocekivalo.
Da, a opet dosta ispliva nekih od kojih se nije toliko ocekivala. Uostalom uobicajena stvar za tranziciju u bilo koji pro sport, jos ovde vise njih uspe koji su bili dobri na koledzu, nego recimo juniorskih tenis sampiona u pro tenisu.

http://nfl.com/

335Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 18:22

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ma svakako, doduse mi gledamo "prepoznatjiva" imena i NCAA karijere.
A timovi malo drugacije to uklapaju.

336Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Ned 26 Apr 2020, 21:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Zna li se zbog cega je Moss zavrsio nedraftovan?
Imalo je tu materijala za pik treceg dana.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

337Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 09:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sad nakon drafta, sta mislite ko je front runner za Lawrence? Iako se to u NFL nikada ne moze znati. Ali mi deluje da su svi timovi bolji nego prosle sezone.

http://nfl.com/

338Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 10:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Sad nakon drafta, sta mislite ko je front runner za Lawrence? Iako se to u NFL nikada ne moze znati. Ali mi deluje da su svi timovi bolji nego prosle sezone.
redskinsi i dzeguarsi

mozda dzajantsi

Draft 2020 - Page 14 I



Draft 2020 - Page 14 Potpis

339Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 12:33

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Steelers ::
Peyton Manning ::Sad nakon drafta, sta mislite ko je front runner za Lawrence? Iako se to u NFL nikada ne moze znati. Ali mi deluje da su svi timovi bolji nego prosle sezone.
redskinsi i dzeguarsi

mozda dzajantsi

Draft 2020 - Page 14 I
Redskinsi i Jaguarsi definitivno, slazem se sa Celicnim.
Haskins je velika nepoznanica, taj napad moze bit tesko sranje. Odbrana im bukvalno zavisi od dva nova cornera, Fuller i Darby, ako oni budu losi, dzaba im sva moc u front 7.
Jagsi da zavrse sezonu sa 0-16, ne bi se zacudio ni najmanje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

340Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 13:05

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Bengalsi u diviziji 0-6 / AFC S 0-3 / NFC E 0-3 / derbi sa Majamijem koji gube i gube od SD / derbi sa Jax i Was
Redskinsi u diviziji 0-6 / AFC N 0-3 / NFC W 0-4 / derbi sa Detroitom , Bengalsima i Karolinom.
Jax u diviziji 0-6 / AFC N 0-3 / NFC N 0-3 / derbi sa Cin, Mia, SD i Det

ovde ce biti opaka borba




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2020 - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

341Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 13:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ovaj Burrow je pokidao zadnju sezonu na koledzu, ali ranije uopste toliko poznat nije bio niti se pominjao. Zato moze biti bust
Svi su naglasavali rivalstvo Tue i Trevora Lorensa. Bas me zanima kako ce proci Lorens u profesionalcima. Jer nikad se u istoriji nije dogodilo da neko ima takvu karijeru u kontinuitetu. Od srednje skole, pa preko najboljeg prospekt rankinga u istoriji, titule odma prve godine na koledzu. Jedina mrlja do sad u karijeri a mislim i prvi poraz bio mu je ovaj zadnji u koledz finalu od Burrowa. I cak sta vise on u toj utakmici nije bio los samo je Dzo odigrao vanserijski.



Draft 2020 - Page 14 Potpis

342Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 14:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Burrow >>>> Haskins, Minshew zato Benglase ne bi svrstao u istu kategoriju. Jos jedna pozitivna stvar je da su prosle godine izgubili 8 meceva na jedan posjed.
Mnogo ofanzivnih playmakera imaju, vraca im se Williams proslogodisnji first rounder.
Uvatice oni 5-6 pobjeda minimum.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

343Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 17:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

SymphonyX ::Burrow >>>> Haskins, Minshew zato Benglase ne bi svrstao u istu kategoriju. Jos jedna pozitivna stvar je da su prosle godine izgubili 8 meceva na jedan posjed.
Mnogo ofanzivnih playmakera imaju, vraca im se Williams proslogodisnji first rounder.
Uvatice oni 5-6 pobjeda minimum.
Slazem se, mislim da Cin moze biti vrlo prijatno iznenadjenje.

http://nfl.com/

344Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 18:08

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Bengalsi imaju mnogo zeznutu diviziju




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2020 - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

345Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 18:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

To za diviziju stoji, ali mislim da im niko i ne racuna preko
1 pobjede u tih 6 meceva. Moguce i da ce na pocetku biti problema zbog manjka offseason aktivnosti, ali svakako imaju mnogo talenta. Ja sam veliki Burrow believer pa mozda to gledam suvise ruzicasto.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

346Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Pon 27 Apr 2020, 23:34

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Peyton Manning ::Sad nakon drafta, sta mislite ko je front runner za Lawrence? Iako se to u NFL nikada ne moze znati. Ali mi deluje da su svi timovi bolji nego prosle sezone.

Green Bay je sigurno lošiji tim nego prethodne sezone. Izgubili smo Bulagu, a zamena mu je katastrofa. ILB takođe blago unazađen, iako Martinez nije neka klasa.

Ovaj draft će nas koštati narednih sezona, ja sam i dalje šokiran kako smo birali. QB, RB, TE/HB u prve 3 runde???
Beličekov ker bi nasumičnim klikom šapom bolje odradio draft...

347Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Uto 28 Apr 2020, 09:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

The Bad Man ::
Peyton Manning ::Sad nakon drafta, sta mislite ko je front runner za Lawrence? Iako se to u NFL nikada ne moze znati. Ali mi deluje da su svi timovi bolji nego prosle sezone.

Green Bay je sigurno lošiji tim nego prethodne sezone. Izgubili smo Bulagu, a zamena mu je katastrofa. ILB takođe blago unazađen, iako Martinez nije neka klasa.

Ovaj draft će nas koštati narednih sezona, ja sam i dalje šokiran kako smo birali. QB, RB, TE/HB u prve 3 runde???
Beličekov ker bi nasumičnim klikom šapom bolje odradio draft...
E da, na vas sam zaboravio. Definitivno jedan od najlosijih draftova ikada. Svi su vam dali D ili F.

Ali dok god je ARod tu, PO nije nerealan.

http://nfl.com/

348Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Uto 28 Apr 2020, 11:02

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Mislim da ćemo još ove sezone izgurati PO. Rezultati ovog katastrofalnog drafta će se videti za 1-2 sezone, ne sad. Naročito jer je divizija dosta loša-Minesota je promenila dosta igrača, Čikago imao očajne poteze u FA i draftu, a Detroit je priča za sebe.

Kao lošije timove vidim i Sijetl, koji nije nadogradio ni OL ni DL. Zatim Hjuston, tu ne treba puno pričati...kao i Remse.(Otišli Gurley, Cooks, Greg the Leg). Patsi naravno...Smile

Mislim da će Denver biti najprijatnije iznenađenje sezone

349Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Uto 28 Apr 2020, 11:59

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Detroit ce uzet vasu diviziju.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

350Draft 2020 - Page 14 Empty Re: Draft 2020 Uto 28 Apr 2020, 12:03

mardok

mardok
Moderator
Moderator

1000 puta ponovljena laze postaje istina?
Nas trener nasoj OL ocigledno ponavlja da su odlicni...najbolji.
Pa sad oni misle da su dobri.
Zato da im ne bi narusio tako steceno samopouzdanje, draftovali su samo 1 igraca.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu