NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock Draft diskusija

+13
Niger iz huda
Bugi
ZippoZG
Bizon
BasBetis
Mos Def
Mean_Machine
The Bad Man
millhouse
mardok
SymphonyX
Zona do trona
Zver
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 22]

376Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Sub 23 Mar 2019, 20:35

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Udarismo po sekondariju ova najskorija 3 pika... a i 6 od 11 pikova je DB



Mock Draft diskusija - Page 16 Potpis

377Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Sub 23 Mar 2019, 22:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Daniel Jones, Tyree Jackson Will Grier su i dalje dostupni na draft tabli. A posto imamo gomilu timova sa vecom ili manjom potrebom da draftuju QB bice interesantno ko ce prvi povuci potez.
Tu su Bakanirsi, Dzajantsi, Dolfinsi od timova kojima bi odma trebao kvoterbek ali na listi za bud QB su i Bengalsi, Cardzersi, Petriotsi, neki pominju i Iglse. Za sad su na draftu svog kvoterbeka birali Kardinalsi, Bronkosi i Redskinsi.

Treba obratiti paznju na izbore 56. NewEngland, 57. Philadelphia, 60. :SD:, 64. NewEngland, 70. TampaBay, 72. Cinncinati, 73. NewEngland, 78. Miami Smile



Mock Draft diskusija - Page 16 Potpis

378Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Sub 23 Mar 2019, 22:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Jones nije two gapper, ali ovo je prekasno da ga ne uzmem.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

379Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Sub 23 Mar 2019, 22:56

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

NE nudi 64. i 134. za 57.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

380Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Sub 23 Mar 2019, 23:00

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::NE nudi 64. i 134. za 57.
hmm pocinju igre Very Happy
jel ovo zbog gore navedenog napada na QB



Mock Draft diskusija - Page 16 Potpis

381Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Sub 23 Mar 2019, 23:12

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ne zanima me QB u ovoj fazi kafa
Vidjecemo sta kaze kb8.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

382Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Ned 24 Mar 2019, 10:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steelers ::Daniel Jones, Tyree Jackson Will Grier su i dalje dostupni na draft tabli. A posto imamo gomilu timova sa vecom ili manjom potrebom da draftuju QB bice interesantno ko ce prvi povuci potez.
Tu su Bakanirsi, Dzajantsi, Dolfinsi od timova kojima bi odma trebao kvoterbek ali na listi za bud QB su i Bengalsi, Cardzersi, Petriotsi, neki pominju i Iglse. Za sad su na draftu svog kvoterbeka birali Kardinalsi, Bronkosi i Redskinsi.

Treba obratiti paznju na izbore 56. NewEngland, 57. Philadelphia, 60. :SD:, 64. NewEngland, 70. TampaBay, 72. Cinncinati, 73. NewEngland, 78. Miami Smile

millhouse ::
60. Will Grier, QB, West Virginia

Cardzersi prvi povlace potez albino



Mock Draft diskusija - Page 16 Potpis

383Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Ned 24 Mar 2019, 13:05

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

NO trejduju svoj pik




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

384Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Ned 24 Mar 2019, 13:07

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

NE pik trece runde 74 i pik seste?  moze.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

385Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Ned 24 Mar 2019, 13:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nismo zainteresovani za to.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

386Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 05:26

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ode Gronk. Bogami Simfoni, ako TJ bude dostupan na 21 mislim da Belicik nece postupiti kao ti na nasem draftu. Ima da se otvori posteno za taj pik.

387Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 07:36

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ovo povlacenje mijenja sve. Ja sam ocekivao da ce odigrat jos jednu godinu koliko mu je ostalo ugovora.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

388Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 08:09

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

SymphonyX ::Ovo povlacenje mijenja sve. Ja sam ocekivao da ce odigrat jos jednu godinu koliko mu je ostalo ugovora.

Meni deluje da ni NE nije ocekivao ovo. Prvo nisu potpisali ni jednog TE kao FA, a drugo oslobadjali su proctor u SC revidiranjem Gilmorovog ugovora(ne verujem da bi to radili da su znali da ce da dobiju 8mil povlacenjem Gronka).

389Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 09:31

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kraft je saznao juce, za ostale se ne zna. Jurili su Cooka, ali odabrao Saintse. Ostale TE opcije se gotovo nisu ni spominjale.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

390Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 09:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator

A ti sunpora pa Sveci na redu...

Eo saće, samo što nisu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

391Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 12:09

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Htio sam da biram odbranu sad na 64. ali ovo sa Gronkom bas mijenja stvari.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

392Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 14:12

mardok

mardok
Moderator
Moderator

SymphonyX ::Htio sam da biram odbranu sad na 64. ali ovo sa Gronkom bas mijenja stvari.
Odose mi oba WR, sad moram D#.

393Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 15:18

Zver

Zver
VIP
VIP

Pih! Uze mi KaBe sleepera. Nadao sam se da će da padne do mojih visina.



...Sa Vajominškog Univerziteta

394Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 15:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meni je Harmon je bio opcija broj 1, a Deebo 2.
To su dva lika koji mi djeluju da bi mogli da upadnu u Pats sistem.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

395Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 15:48

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ne znam kako je Campbell pao ovako nisko



Mock Draft diskusija - Page 16 Potpis

396Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 16:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Strasan atleta, ali to je to. Uzeo bi ga mozda tamo oko 90, prije tesko, na NE mislim.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

397Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 16:09

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steelers ::ne znam kako je Campbell pao ovako nisko
SymphonyX ::Strasan atleta, ali to je to. Uzeo bi ga mozda tamo oko 90, prije tesko, na NE mislim.
i Isabella je. mada je on ono bas za slot. brz, nizak, boje koze za WR koje biraju NE. Ima sve Very Happy
Campbell bi vec na osnovu fizikalija mogao do WR2, na nekim listama je cak treci najbolji WR na draftu



Mock Draft diskusija - Page 16 Potpis

398Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 16:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Isabella je dosta bolji u trcanju ruta, pa bi sa te strane mogao da upadne.
Campbell jednostavno nije fit za NE, taj tip je za malo drugacije napade.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

399Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 16:57

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja pomalo pratim ove podcaste što rade momci sa PFF, i za njih je JJ A. Whiteside sleeper. Procenjuju da vredi mnogo više nego što se očekuje da će proći. Otuda i moja sklonost da ga pokupim sledećim pickom. Taman posla da sam upoznat sa igračima koji su van procenjene prve ili vrlo visoke druge runde Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

400Mock Draft diskusija - Page 16 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 25 Mar 2019, 19:13

mardok

mardok
Moderator
Moderator

JAX trazi partnera za  trejd up u nekoj od ekipa iz ranga 70.-75.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu