NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock Draft diskusija

+13
Niger iz huda
Bugi
ZippoZG
Bizon
BasBetis
Mos Def
Mean_Machine
The Bad Man
millhouse
mardok
SymphonyX
Zona do trona
Zver
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 22]

176Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Mean_Machine ::
SymphonyX ::24. i 35. za 8. i imamo deal.

Poštena ponuda nema šta, ali ja sam se nadao nekom popustu jer si zatražio trade.

Rejdersi će sačekati da neko ponudi pika prve i treće za pika prve, druge i četvrte. Ili prve i druga runde za dva pika prve.
Znaci nista od trejda sa simfonijem?



Mock Draft diskusija - Page 8 Potpis

177Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:19

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Ništa

178Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:22

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

U trejdovima obicno svaka strana misli da treba bolje da prodje od one druge. Najbolji su oni trejdovi u kojima ni jedni ni drugi nisu kompletno zadovoljni



Mock Draft diskusija - Page 8 Potpis

179Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:31

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Ma znam. Moja filozofija je pošteno pa ko koga zajebe. Very Happy

180Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja sam rekao da sam voljan da se spustim, a ne dajem popust na pik.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

181Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:35

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

millhouse ::
dr.dule ::ako mene neko pita mislim da LVR treba da stoje tamo gde jesu. previse rupa imaju da zrvuju tri pika.

I ja delim to misljenje.

Mada sa 8 pikom sigurno kupe talenta prve runde, a sa 24 skoro sigurno ne kupe. 20 pik je otprilike granica prve I druge runde. A onda tamo negde 60 pik granica druge I trece.

kada pogledamo poslednjih pet pozorista , visoki pik ti ne znaci da ces ubosti ekstra igraca. vise bih rekao da su sa talentom tu ali u nfl ipak zavisi tim, radna etika. pametni timovi nikada ne uzimaju draft igraca da im odmah bude starter. mora neko vreme da prodje da se navikne na profi uslove.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 8 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

182Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:37

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

SymphonyX ::Ja sam rekao da sam voljan da se spustim, a ne dajem popust na pik.

Ne možeš me kriviti što sam probao Very Happy

Zapravo mislim da se targetirani igrač neće izabrati  sigurno do nekog 13-14 pika a možda ga i dočekam na svojoj poziciji pa zato ne bih dao i kuću i okućnicu.

183Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:38

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Mean_Machine ::Raidersi su zainteresovani da se penju ako Mardok ne bude birao targetiranog igrača.

Ponuda je sledeća:
24,35,106 za 8. i 88.
Mardok je spreman da saslusa ponudu i za no.7 ... Very Happy

184Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:51

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Delfini nude 13. i 116. pik za 7. pik Jaguara.

185Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:57

mardok

mardok
Moderator
Moderator

BasBetis ::Delfini nude 13. i 116. pik za 7. pik Jaguara.
https://www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart-Rich-Hill.asp?RequestTeam=oak

Moracete da pojacate ponudu. Very Happy

186Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 12:59

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

mardok ::
Mean_Machine ::Raidersi su zainteresovani da se penju ako Mardok ne bude birao targetiranog igrača.

Ponuda je sledeća:
24,35,106 za 8. i 88.
Mardok je spreman da saslusa ponudu i za no.7 ... Very Happy

Ostaću dosledan tako da moja ponuda je

27, 35,106 za 7 i 98

187Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:04

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Mean_Machine ::
mardok ::
Mean_Machine ::Raidersi su zainteresovani da se penju ako Mardok ne bude birao targetiranog igrača.

Ponuda je sledeća:
24,35,106 za 8. i 88.
Mardok je spreman da saslusa ponudu i za no.7 ... Very Happy

Ostaću dosledan tako da moja ponuda je

27, 35,106 za 7 i 98
Jedino ako ubacite K.Millera, jer po ovom  "Trade Value Chart-u" ste ktatki 50tak bodova.

188Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:12

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Umesto 27 možeš dobiti 24 i to je moja poslednja ponuda. Ako neko ispod želi da trguje kasnije neka se javi, napisao sam svoju ponudu.

189Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:13

Zver

Zver
VIP
VIP

jebote...pre će se oko Kosova dogovoriti nego ovde Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

190Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:20

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

@Mean Machine da mu jos dodas pik pete i oba pika sedme runde Rejdersa opet bi bilo malo za tu poziciju Jaguara. Makar prema onoj tabeli

Mozda 5,6 pikova ispod da ciljas



Mock Draft diskusija - Page 8 Potpis

191Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:22

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Steelers ::@Mean Machine da mu jos dodas pik pete i oba pika sedme runde Rejdersa opet bi bilo malo za tu poziciju Jaguara. Makar prema onoj tabeli

Mozda 5,6 pikova ispod da ciljas


U pravu si, na to i pucam, ali čovek je hteo da čuje ponudu.

Zato i neću više nikome da nudim nego ako nekome bude odgovaralo neka da ponudu kao što rekoh

Mean_Machine ::
Rejdersi će sačekati da neko ponudi pika prve i treće za pika prve, druge i četvrte. Ili prve i druga runde za dva pika prve.

192Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:27

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

mardok ::
BasBetis ::Delfini nude 13. i 116. pik za 7. pik Jaguara.
https://www.drafttek.com/NFL-Trade-Value-Chart-Rich-Hill.asp?RequestTeam=oak

Moracete da pojacate ponudu. Very Happy

Ipak nećemo imati dogovor. Very Happy

193Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:27

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Bad Man ::Ponuda za Washington: 12. pik prve runde za 15.pik prve i 96.pik treće runde?
Ovo je realnija ponuda, cekamo ZippoZG da odgovori hoce li gore



Mock Draft diskusija - Page 8 Potpis

194Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:29

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Svidjaju mi se ovi zivi pregovori.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

195Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:35

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ja bi najradije da se desi neki trejd ali niko nece da previse ponudi Very Happy dajte taktiku all in, jos su QB na stolu Very Happy



Mock Draft diskusija - Page 8 Potpis

196Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 13:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Razmisljam se da udjem sa NE u TOP10 i izaberem safety-ja za koga ni majka nije cula goal!



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

197Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 14:11

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ajde da ne trosim vise vremena. Ovo je kao sigurna varijanta.
Ali ni DK ni Haskins nisu bili daleko.

198Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 14:45

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Na redu je zippozg a on uopste nije logovan na forum u poslednja 24h. Ko zna do kad cemo ga cekati.

199Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 14:50

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

poslao sam mu mejl. ako ne bude danas birao, neka bude neki od trejdova.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 8 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

200Mock Draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock Draft diskusija Uto 19 Mar 2019, 15:23

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Men'še čini da Denver ne može zamisliti bolji razvoj događaja nego ovaj mock

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu