NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2019/20 » Preseason 2019/20 » Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Slažem se s Mardokom al bome se slažem i s Čeličnim  Very Happy

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Cle pravi super bust ekipu. Plus imaju lika skromnog znanja kao HC.

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Tipični Klivlend. Angažuju lika kojeg ostatak lige ne bi dotakao vrhom onog jarbola što drži zastavu SAD pored bele kuće.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
@Wild Raven ::Tipični Klivlend. Angažuju lika kojeg ostatak lige ne bi dotakao vrhom onog jarbola što drži zastavu SAD pored bele kuće.

Da,da,u ostalim timovima sve moralne gromade,verovatno je zato Dorsey trcao da pokupi Hunta pre nego sto ga se Nagy docepa. Smile

millhouse

millhouse
Drafted
Drafted
"If Hannibal Lecter ran a 4.3, we'd say he had eating disorder."

The Bad Man

The Bad Man
NFL Player
NFL Player
Ne vidim ništa problematično niti luzerski u ovom pokušaju Klivlenda. Chubb ostaje startni RB, Hunt je taj koji mora biti zahvalan na drugoj šansi i strpljivo čekati priliku da se pokaže kako na terenu, tako i posebno van njega. Ukoliko ne opravda očekivanja, uvek može na ulicu kao Gordon

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Breaking: Baltimore has agreement in principle to trade former Super Bowl MVP Joe Flacco to the Broncos, league sources told ESPN.

Trade cannot be processed until new NFL league year begins Wednesday, March 13. Teams prohibited from commenting on deal or terms surrounding it.

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Pitt nece trejdovati AB u Patse ili neki od AFC north timova

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

mardok

mardok
NFL Star
NFL Star
Sad da vidimo da li ce biti lancane reakcije, Keenum u NYG, Ilija u JAX...

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Neće...

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

The Bad Man

The Bad Man
NFL Player
NFL Player
Denver je očigledno u tranziciji. Uzeli su Flaka kao privremeno rešenje dok se ne pojavi neki QB na draftu koji bi njima odgovarao. Prošle sezone očigledno nisu imali poverenja u tada preostale Allena i Rosena.

Ne deluje mi ovo kao potez koji će unaprediti Denver, niti će Flako imati kome da baca.

Što se tiče daljih dešavanja, verovatno bi Foles trebao u Jagse. Ilija ostaje, a recimo neka moja prognoza je da bi Keenum mogao u Majami, dok bi Tannehil pojačao Skinse. Bortlesa ne vidim nigde kao startnog qb
Generalno Vasington i Majami su u velikom problemu pred sledeću sezonu na mestu QB i imaju 2 opcije. Ili da pokušaju nešto poput ovoga, ili da potroše pik prve runde na kvoterbeka koji će biti bust

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Elway ne zna više di udara...

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
vidim pljuste otkazi. od utorka i tagovi ce se lepiti.

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu