NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+17
KPGS
Bugi
Miki HOF
Mean_Machine
BasBetis
Bizon
Zona do trona
Peyton Manning
mardok
Mos Def
millhouse
SymphonyX
The Bad Man
Zver
Steelers
kb8
dr.dule
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 29]

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Steelers ::
kb8 ::Oćemo li danas dočekat da vidimo di će Zvonce i Thomas završiti pitanje je...

I za koje pare...

Navijamo za AFC East ekipe minus Boston Very Happy


FLASH GORDON
WR, NEW ENGLAND PATRIOTS

Patriots assigned an original-round tender to restricted free agent Josh Gordon.
The tender will pay him $2.025 million assuming he is able to get reinstated. Because he entered the league as a second-round pick, that is what teams will have to give up in order to sign him away. In other words, he will be a Patriot if he is able to play this season.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Browns are giving former Vikings' DT Sheldon Richardson a three-year, $39 deal that includes $21.5 million guaranteed, per source.

dobra cifra za ovu momčinu pošto se žrtvovao da ode u Ohajo rupu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team




Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Potpis

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Per RapSheet, the Rams were disappointed with Suh’s 2018 regular season performance. Sunday’s reinvestment in Dante Fowler at $14 million created another obstacle for Suh to be re-signed. Per Rapoport, Suh wants to stay with a team on the west coast, potentially San Francisco, Seattle, or the L.A. Chargers.



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Texans will sign Tashaun Gipson

JBT nasi ex igraci ili idu u Tenesi ili u Hjuston...jbm mu mater.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

blizu im




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Bome,Ravensi su u panici.

Izlaze informacije kako uopste nisu ocekivali odlazak Suggsa i sada u ocajnickom pokusaju povecavaju svoju ponudu za Mosley-ja kako bi zadrzali barem nekog od iskusnih igraca svoje odbrane.

Konkurenti su im Jetsi,Coltsi i Brownsi. Sve ekipe sa najvise prostora u salary capu.

Ovo moze da dovede do toga da Ravensi zadrze Mosley-ja,na preplacenom ugovoru koji uopste nisu nameravali da mu daju.

Kakva crna panika, kao da smo odlaskom Suggsa nesto mnogo izgubili, iako ga volim ko brata. Ovo je jednostavno drugacija politika novog GM-a, nece da preplacuje igrace. Sad vidim i Zadarius odlazi. Malo sam iznenadjen jer do sad nismo tako rezonovali. U jednu ruku su mi sve gotivni igraci a u drugu i razumem politiku.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

JJ cuti. Nema para nema pikova. Šta mu drugo ostaje.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Beasley postao meta Zveri

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

dr.dule ::JJ cuti. Nema para nema pikova. Šta mu drugo ostaje.

Šteka za Thomasa

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Jebote, ovih tri dana pare nije uzeo samo ko nije hteo.

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Bastard,jucerasnja i danasnja desavanja pokazuju da vi uopste necete imati imperativ pobeda u sledecoj sezoni.

Slazem se da ogromno preplacivanje prosecnih igraca u FA dovodi do salary cap hell-a,ali u FA,moras platiti malo vise. Skoro svi to rade. Vi pustate redom igraca za igracem.

Ako vas novi GM ne bude makar 70 posto onog sto je Ozi bio,ne bih bio u vasoj kozi u narednih 4-5 godina. Very Happy

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ja pricam sa svog nekog gledista, smetalo mi je preplacivanje pojedinih igraca i drago mi je da De Costa to ne radi. Naravno ako sad recimo pljunu neke velike pare za Bella onda cu pojesti govna koja sam izasrao sto bi rekao Seselj.
Od ovih igraca koji su otpusteni jedino bi Mosleya zadrzao sto se igre tice, ostalo je sve zameniljvo i pa i moj brat Sizzle.
Realno da su Patriote ovako poslovale sad svi bi rekli "just another day at the office". De Costa je u svojoj prvoj sezoni i zeli da promeni nesto, da svoj neki pecat i sto se mene tice ima podrsku. Dosta mi je preplacivanja pojedinih igraca da bi se nakraju zavrsavalo sa prosecnim skorom.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ma ovo su sve ekipe gubitnici...nama su napravili problem sa ovakvim ugovorima jer sada ce I Klark I Wagner da traze bolesne pare...Snajder.to.ne daje ni mrtav...ne bi me.cudilo da ih obojicu trejduje u narednih par dana...

Ko.ih jebe sve...postaces multimilioner i zinulo ti dupe za jos para...jbt koja.je razlika izmedju 90 I 100mil...sta.ces da uradia sa tih dodatnih deset sto ne mozes sa ovih 90...

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

I da evo ga sada I ovaj debeli prasac Fluker kuka na tviteru kako je on borac,kako ide po svoje pare,veruje u.sebe bla bla...ocigledno mu snajder.rekao sine.evo ti 4mil po.godini,ako.neces evo ti.trziste pa ako se vratis ponovo kod.nas onda.ces da dobijes max 3mil...

Zver

Zver
VIP
VIP

https://twitter.com/MySportsUpdate/status/1105534955210358794



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::https://twitter.com/MySportsUpdate/status/1105534955210358794

I dalje mislim da je ovo magla,ali ovo je ona riba sa ESPN,prvi relevantniji izvor. Ne racunam te folirante tviterase...

Za dvadeset minuta treba da krenem kod druga da gledam LS,kako sad da idem! Shocked

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma treba iščitati komentare. Ja sam se slatko ismejao. Čak sam dao i svoj doprinos Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

80% ovih ekipa sta su doveli ove FA igrace nece vidjeti PO naredne sezone.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

New Lions DE Trey Flowers is set to sign a five-year, $90 million deal, and it is a whopper from a cashflow standpoint.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

NFL Rumors: Unnamed AFC North Team Inquiring About Odell Beckham Jr.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

nesto mi kaze da bi ovo mogao biti Pit mada se nada i Super Bol Zona da njegovi govnjavi u prici.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Klivlend nudi pik prve runde ove godine, drugu rundu sledece plus Ogbu.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Ako pitaš IPA kaže malo.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

CB Roby u Houstonu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2019 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu