NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Sezona 2018/19 » Postseason 2018/19 » Divisional Round

Divisional Round

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 13]

26Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Čet 10 Jan 2019, 22:18

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran

Kako je nestao ovaj lik i zaboravio sam na njega, a secam se hajpa. Mozda dobije sansu u ovim novim ligama sto se spremaju.

27Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Čet 10 Jan 2019, 23:12

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Divisional Round - Page 2 49784194_2165495030213533_8835958951599144960_n.png?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

Laughing Laughing

28Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Pet 11 Jan 2019, 08:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Ol' Dirty Bastard ::

Kako je nestao ovaj lik i zaboravio sam na njega, a secam se hajpa. Mozda dobije sansu u ovim novim ligama sto se spremaju.
Da, da, koje price su bile..mada su skauti odmah rekli da ima previse tanke noge itd

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

29Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Pet 11 Jan 2019, 09:32

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

Divisional Round - Page 2 DresDivisional Round - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

30Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Pet 11 Jan 2019, 16:21

mardok

mardok
MVP
MVP
https://twitter.com/twitter/statuses/1081695438124675072

Good luck to the Chiefs trying to sack Andrew Luck tomorrow..

31Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 16:21

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Snijeg pao u KC-u. Navija se za dva snijezna meca, to bi bila banja za vidjet Cool

32Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 16:54

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Ne znam da li ce padati za vreme utakmice, ovo sto je napadalo ce biti ocisceno. Jedino su za vas mec rekli da ce padati u toku meca.

33Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 18:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ind-KC Light Snow. Snow (< 1 in.) in the afternoon and evening. Oko 0.
Dal-LAR Partly Cloudy. Rain in the morning. 15tak stepeni.
LAC-NEP Partly Cloudy. Mostly cloudy throughout the day. Nesto ispod 0.
Phi-NO Dome.

34Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 18:46

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
Znaci ipak nista od snega u Bostonu, igra se na Chargerse onda.

35Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Veceras opet grad, ipak propustam Kc-Ind..nikad manje odgledan PO

36Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Stidi se Maricu. Very Happy

37Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sta da se radi Very Happy

38Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:25

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Nadam se da ce nastaviti da pada sneg u Kansasu,cele sezone nismo imali pravu sneznu utakmicu.

39Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:34

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Veceras opet grad, ipak propustam Kc-Ind..nikad manje odgledan PO
Takodje, upravo prosle nedelje sam razmisljao da nisam pogledao plejof mec od finala konferencije prosle god. Sve neki hajlajtsi, reprize a iskreno i ne privlace me nesto susreti. Pogledam na kraju rezutat, ako je bilo zanimljivo hajlajtse i to je to

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Divisional Round - Page 2 Roster

40Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
@Peyton Manning ::Veceras opet grad, ipak propustam Kc-Ind..nikad manje odgledan PO
Takodje, upravo prosle nedelje sam razmisljao da nisam pogledao plejof mec od finala konferencije prosle god. Sve neki hajlajtsi, reprize a iskreno i ne privlace me nesto susreti. Pogledam na kraju rezutat, ako je bilo zanimljivo hajlajtse i to je to
Mene interesuje, ali takav period godine, stalno se izlazi.
Sutra me zamolili da radim drugu u teretani, pa i to dok dodjem kuci, prvi mec prosao, mada ima i tamo TV

41Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:41

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Prikljucicu se aktivnom pracenju u finalima konferencija Smile

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Divisional Round - Page 2 Roster

42Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 19:49

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Koliko god me umaraju žena i sin, probaću prvi mec da pogledam.
Da li će debeli Andy Reid imati jos jedan ispuš ili ne?

43Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 22:01

penban

penban
Moderator
Moderator
Sneg pada, ali kažu da Patriku ne smeta

Samo da ovo više krene

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

44Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 22:11

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
Ovo sve vise lici na sneznu oluju,kakva milina od vremena! Svaka cast Svaka cast Svaka cast

Obozavam meceve po snegu,a jos kada su u playoffu.

Idemo! Smile

45Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 22:46

penban

penban
Moderator
Moderator
Ovo je delovalo pralako

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

46Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 22:50

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Nadam se da ste igrali under na KC-IND i NE-LAC. Smile

47Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 22:53

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
Veteran
Veteran
@Vlado997 ::Nadam se da ste igrali under na KC-IND i NE-LAC. Smile

Ja stavio over, u inat dusmanima.

Koliko blokiranih pasova, zamislite da je neki od nizih QB-ova ovo bio, odmah bi krenula prica o visini.

48Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 22:59

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Tovari nejač.

49Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 23:01

penban

penban
Moderator
Moderator
Kako reče Brankica Katić
SILOVANJEEEEEEEEEE

50Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round taj Sub 12 Jan 2019, 23:03

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame
I ode Hill.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu