NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Washington Commanders

+21
Walt Deezna
niko32
Vlado997
Pohovani feniks
Niger iz huda
millhouse
Mos Def
Pit Bull
Miki HOF
BasBetis
mardok
Zona do trona
Steelers
The Bad Man
kb8
dr.dule
Peyton Manning
KPGS
Zver
SymphonyX
penban
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 24]

76Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pon 19 Nov 2018, 10:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ko zna, vrlo moguce. Tacno 33god nakon iste povrede koja je okoncala karijeru Joe Theismanna.
Naravno hirurgija i rehabilitacija su dosta napredovale od tad.

http://nfl.com/

77Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Uto 20 Nov 2018, 00:19

BasBetis

BasBetis
NFL Star
NFL Star

Vraća se Butt Fumble.

78Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Uto 20 Nov 2018, 19:31

Zver

Zver
VIP
VIP

Nije baš da su izgubili Brees-a ili Mahomesa. Aca Srbin je igrao taman toliko da se njegov izostanak neće osetiti. S druge strane gubici u OL su u ovom slučaju teži za nadomestiti.



...Sa Vajominškog Univerziteta

79Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Ned 25 Nov 2018, 18:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Report: Alex Smith may not return from leg fracture

http://nfl.com/

80Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pon 26 Nov 2018, 09:02

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

pecanje znaci.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Washington Commanders - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

81Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pon 26 Nov 2018, 09:03

Zver

Zver
VIP
VIP

Ružan način da se završi karijera. Najružniji mogući.



...Sa Vajominškog Univerziteta

82Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pon 26 Nov 2018, 10:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma vratit će se on još, neće vako na pecanje...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

83Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Uto 27 Nov 2018, 18:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

11 years ago today, we lost one of the greats. Sean Taylor.

http://nfl.com/

84Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Sre 28 Nov 2018, 08:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

The Redskins have one of the league's most indifferent ownership groups, but we are still stunned anyone was willing to make this move at this time.
They are too often everything an NFL franchise should not be.

http://nfl.com/

85Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Uto 04 Dec 2018, 13:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Najjači stat od sinoć mi je da je AP ukupno imo 98y trčanjem...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

86Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Uto 04 Dec 2018, 13:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nece se oni natrcati do kraja sezone. Povrede u OL, a sad ni QB-a na vidiku.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

87Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Uto 04 Dec 2018, 13:53

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Mozda da zovu Bradforda?
I bez znanja playbooka je bolji od ovoga sto imaju.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

88Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Uto 04 Dec 2018, 16:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mark Sanchez is now the 6-5 Redskins' No. 1 quarterback. L.O.L.
Rotoworld Laughing

http://nfl.com/

89Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Sre 05 Dec 2018, 18:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Redskins placed CB Quinton Dunbar (shin) on injured reserve, ending his season.

Washington also placed OG Jonathan Cooper (biceps) and WR Trey Quinn (ankle) on I.R. Wednesday. Dunbar, 26, is the Redskins' top-graded corner at Pro Football Focus, checking in at No. 42 among 113 qualifiers. Greg Stroman and Fabian Moreau picked up the slack behind Josh Norman this past Monday night against the Eagles.



Washington Commanders - Page 4 Potpis

90Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Čet 06 Dec 2018, 18:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

106.7 The Fan's Eric Bickel reports Alex Smith (broken leg) has undergone multiple surgeries to combat an infection.
Smith suffered compound and spiral fractures in his leg Week 11 against the Texans. Following surgery to repair those issues, Smith has reportedly undergone several more to deal with an infection which developed post operation. Bickel reports those issues have put his career in "real jeopardy." Smith just signed a four-year extension in January.

Lose vesti. Vise nije bitna ni karijera nego noga.

http://nfl.com/

91Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Čet 06 Dec 2018, 19:23

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bas tako. sada sam citao. ajde Aleksandre izdrzi i pobedi tu gamad.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Washington Commanders - Page 4 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

92Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Čet 06 Dec 2018, 20:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Valjda hoce, jak covek, pro sportista, najbolja nega..
Kad se izvukao onaj TE iz Chi, valjda ce i Alex

http://nfl.com/

93Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Čet 06 Dec 2018, 20:41

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Joe Theismann 2

94Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pet 07 Dec 2018, 09:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa u pm i te operacije, ko da su ga rezali u srednjem vijeku usred Amazone pa se malo inficiralo il tak neki qratz...

I još je to platio iljadu miliona nekih novaca...

On je već ko zna koji slučaj koji je najebo poradi takvih sranja koja nemaju veze s izvornom ozljedom zbog koje je uopće završio na stolu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

95Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pet 07 Dec 2018, 10:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Intrahospitalne infekcije su uvek opasnost

http://nfl.com/

96Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pet 07 Dec 2018, 10:11

Zver

Zver
VIP
VIP

MRSA je moderna pošast. Te bolničke inekcije su mahom MRSA.



...Sa Vajominškog Univerziteta

97Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pet 07 Dec 2018, 10:14

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nexi MRSAe muda s tim jebem ih u sterilizaciju...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

98Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pet 07 Dec 2018, 10:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Nexi MRSAe muda s tim jebem ih u sterilizaciju...
Laughing

http://nfl.com/

99Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pet 07 Dec 2018, 13:31

mardok

mardok
Moderator
Moderator

kb8 ::Pa u pm i te operacije, ko da su ga rezali u srednjem vijeku usred Amazone pa se malo inficiralo il tak neki qratz...

I još je to platio iljadu miliona nekih novaca...

On je već ko zna koji slučaj koji je najebo poradi takvih sranja koja nemaju veze s izvornom ozljedom zbog koje je uopće završio na stolu...

Pre 7 godina kad sam ja najebao sa operacijama, kod nas u bolnici naravno, sedim u cekaonici da me previjaju i psujem, jer sam dobio neku infekciju unutar rane, a vec sam imao sepsu pre toga. I pricam sa lekarom, jbt u 21.veku dobijem infekciju , kako je to moguce, a rana je bila cista pre toga, tj sa Banjice sam izasao bez problema, u KC Kragujevac sam na previjanju dobio neko sranje, 2 meseca mi se cedila rana i nije mogla da zaraste.
I on u fazonu, sine pa gde si onda dosao u bolnicu, ovde su svi bolesni, ne dolaze na piknik, vec zato sto imaju ko zna sta, bolnica je uvek puna opasnosti. Jebem ti logiku.

I onda nastavak price, KC ima 12 operacionih sala, i NULA za kardiohirurgiju, doktor koji je bio u Kamenici na specijalizaciji, prica, zasto u KG ne rade te operacije, iako je to specijalizirao. Sve operacije , osim torakalne kardio se smatraju "prljavim" procedurama, i kao takve sa sobom nose opasnost od zaraza, infekcija i sl.
Zato mora da postoji samo sala za karadio procedure, i iskljucivo za to, koja se sterilise po tim nekim specijalnim principima, inace bi uspesnost operacija bila drasticno manja.

100Washington Commanders - Page 4 Empty Re: Washington Commanders Pet 07 Dec 2018, 13:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa to ti govorim...

To mi je jebeno nevjerojatno za naše bolnice a kamoli za one u US...

Mislim, axe jedan Alexa zarazio, šta možemo mi smrtnici očekivat onda ak ne daj Bože zaglavimo na stolu...

Možmo odma uplatit grobaru cifru i preskočit taj jedan nepotreban korak odlaska u bolnicu...

Jebem im mamu da im ne jebem...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 24]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu