NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » Washington Redskins

Washington Redskins

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 8]

76Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 19 Nov 2018, 10:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ko zna, vrlo moguce. Tacno 33god nakon iste povrede koja je okoncala karijeru Joe Theismanna.
Naravno hirurgija i rehabilitacija su dosta napredovale od tad.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

77Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Uto 20 Nov 2018, 00:19

BasBetis

BasBetis
Standardan
Standardan
Vraća se Butt Fumble.

78Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Uto 20 Nov 2018, 19:31

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Nije baš da su izgubili Brees-a ili Mahomesa. Aca Srbin je igrao taman toliko da se njegov izostanak neće osetiti. S druge strane gubici u OL su u ovom slučaju teži za nadomestiti.

"Nisu bitni uski puti što ispred mene stoje
Nit na njihovom kraju što čeka sudija strog
Ja sam gospodar sudbine svoje
Ja sam kapetan broda mog"

79Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Ned 25 Nov 2018, 18:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Report: Alex Smith may not return from leg fracture

80Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 26 Nov 2018, 09:02

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
pecanje znaci.

Washington Redskins - Page 4 DresWashington Redskins - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

81Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 26 Nov 2018, 09:03

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
Ružan način da se završi karijera. Najružniji mogući.

82Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pon 26 Nov 2018, 10:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ma vratit će se on još, neće vako na pecanje...

Washington Redskins - Page 4 14523112

83Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Uto 27 Nov 2018, 18:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
11 years ago today, we lost one of the greats. Sean Taylor.

84Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Sre 28 Nov 2018, 08:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
The Redskins have one of the league's most indifferent ownership groups, but we are still stunned anyone was willing to make this move at this time.
They are too often everything an NFL franchise should not be.

85Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Uto 04 Dec 2018, 13:32

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Najjači stat od sinoć mi je da je AP ukupno imo 98y trčanjem...

86Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Uto 04 Dec 2018, 13:52

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Nece se oni natrcati do kraja sezone. Povrede u OL, a sad ni QB-a na vidiku.

87Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Uto 04 Dec 2018, 13:53

SymphonyX

SymphonyX
Hall of Fame
Hall of Fame
Mozda da zovu Bradforda?
I bez znanja playbooka je bolji od ovoga sto imaju.

88Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Uto 04 Dec 2018, 16:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Mark Sanchez is now the 6-5 Redskins' No. 1 quarterback. L.O.L.
Rotoworld Laughing

89Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Sre 05 Dec 2018, 18:59

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Redskins placed CB Quinton Dunbar (shin) on injured reserve, ending his season.

Washington also placed OG Jonathan Cooper (biceps) and WR Trey Quinn (ankle) on I.R. Wednesday. Dunbar, 26, is the Redskins' top-graded corner at Pro Football Focus, checking in at No. 42 among 113 qualifiers. Greg Stroman and Fabian Moreau picked up the slack behind Josh Norman this past Monday night against the Eagles.

Nepobedivost je stvar odbrane, ranjivost je stvar napada.

Washington Redskins - Page 4 Roster

90Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Čet 06 Dec 2018, 18:18

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
106.7 The Fan's Eric Bickel reports Alex Smith (broken leg) has undergone multiple surgeries to combat an infection.
Smith suffered compound and spiral fractures in his leg Week 11 against the Texans. Following surgery to repair those issues, Smith has reportedly undergone several more to deal with an infection which developed post operation. Bickel reports those issues have put his career in "real jeopardy." Smith just signed a four-year extension in January.

Lose vesti. Vise nije bitna ni karijera nego noga.

91Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Čet 06 Dec 2018, 19:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bas tako. sada sam citao. ajde Aleksandre izdrzi i pobedi tu gamad.

Washington Redskins - Page 4 DresWashington Redskins - Page 4 Images?q=tbn%3AANd9GcSTysx6CO25i9tXEm-qttXxyZ8zGwR3CyB73TihHklxKiOx9mlJ

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου

92Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Čet 06 Dec 2018, 20:08

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Valjda hoce, jak covek, pro sportista, najbolja nega..
Kad se izvukao onaj TE iz Chi, valjda ce i Alex

93Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Čet 06 Dec 2018, 20:41

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Joe Theismann 2

94Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pet 07 Dec 2018, 09:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa u pm i te operacije, ko da su ga rezali u srednjem vijeku usred Amazone pa se malo inficiralo il tak neki qratz...

I još je to platio iljadu miliona nekih novaca...

On je već ko zna koji slučaj koji je najebo poradi takvih sranja koja nemaju veze s izvornom ozljedom zbog koje je uopće završio na stolu...

95Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pet 07 Dec 2018, 10:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Intrahospitalne infekcije su uvek opasnost

96Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pet 07 Dec 2018, 10:11

Wild Raven

Wild Raven
VIP
VIP
MRSA je moderna pošast. Te bolničke inekcije su mahom MRSA.

97Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pet 07 Dec 2018, 10:14

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nexi MRSAe muda s tim jebem ih u sterilizaciju...

98Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pet 07 Dec 2018, 10:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@kb8 ::Nexi MRSAe muda s tim jebem ih u sterilizaciju...
Laughing

99Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pet 07 Dec 2018, 13:31

mardok

mardok
MVP
MVP
@kb8 ::Pa u pm i te operacije, ko da su ga rezali u srednjem vijeku usred Amazone pa se malo inficiralo il tak neki qratz...

I još je to platio iljadu miliona nekih novaca...

On je već ko zna koji slučaj koji je najebo poradi takvih sranja koja nemaju veze s izvornom ozljedom zbog koje je uopće završio na stolu...

Pre 7 godina kad sam ja najebao sa operacijama, kod nas u bolnici naravno, sedim u cekaonici da me previjaju i psujem, jer sam dobio neku infekciju unutar rane, a vec sam imao sepsu pre toga. I pricam sa lekarom, jbt u 21.veku dobijem infekciju , kako je to moguce, a rana je bila cista pre toga, tj sa Banjice sam izasao bez problema, u KC Kragujevac sam na previjanju dobio neko sranje, 2 meseca mi se cedila rana i nije mogla da zaraste.
I on u fazonu, sine pa gde si onda dosao u bolnicu, ovde su svi bolesni, ne dolaze na piknik, vec zato sto imaju ko zna sta, bolnica je uvek puna opasnosti. Jebem ti logiku.

I onda nastavak price, KC ima 12 operacionih sala, i NULA za kardiohirurgiju, doktor koji je bio u Kamenici na specijalizaciji, prica, zasto u KG ne rade te operacije, iako je to specijalizirao. Sve operacije , osim torakalne kardio se smatraju "prljavim" procedurama, i kao takve sa sobom nose opasnost od zaraza, infekcija i sl.
Zato mora da postoji samo sala za karadio procedure, i iskljucivo za to, koja se sterilise po tim nekim specijalnim principima, inace bi uspesnost operacija bila drasticno manja.

100Washington Redskins - Page 4 Empty Re: Washington Redskins taj Pet 07 Dec 2018, 13:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa to ti govorim...

To mi je jebeno nevjerojatno za naše bolnice a kamoli za one u US...

Mislim, axe jedan Alexa zarazio, šta možemo mi smrtnici očekivat onda ak ne daj Bože zaglavimo na stolu...

Možmo odma uplatit grobaru cifru i preskočit taj jedan nepotreban korak odlaska u bolnicu...

Jebem im mamu da im ne jebem...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu