NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Indianapolis Colts

+20
Vlado997
Jacob
MarkZima
millhouse
Mean_Machine
Miki HOF
Niger iz huda
The Bad Man
Mos Def
mardok
BasBetis
Danijel Lg
KPGS
Zver
SymphonyX
Peyton Manning
penban
Steelers
dr.dule
kb8
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 27]

376Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Ned 10 Jan 2021, 09:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Coltsi su sinoc bas zeleli da izgube plus nisu imali srece.

Sve ono u prvom poluvremenu o cemu sam pisao na WC temi, pa i u drugom poluvremenu razne gluposti i na kraju ne uspevaju da pokupe onaj fumble nad Alenom. I sve to samo 3 poena razlike na kraju.

Ne znam, mozda probati jos jednu sezonu sa Riversom, realno nije bio los ni tokom sezone ni sinoc. To kazem u slucaju da ne mogu da pokupe nekog potentijeg veterana. Na terenu, znamo koliko je ovaj potentan van njega.

http://nfl.com/

377Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pon 11 Jan 2021, 09:52

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nek vrate Srećka iz penzije...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

378Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pon 11 Jan 2021, 10:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

To bi bilo savrseno. Sa njim ni KC ne bi bio nepremostiva prepreka.

http://nfl.com/

379Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pon 11 Jan 2021, 23:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

kb8 ::Nek vrate Srećka iz penzije...
Odma se podsjetim najave AFC finala
https://youtu.be/oWIXe6Froi8?t=40



Indianapolis Colts - Page 16 Potpis

380Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Uto 12 Jan 2021, 03:04

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Mislim da je Srecko previse inteligentan, a i zaradio je dovoljno, da mu ne treba vracanje u NFL.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

381Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Uto 12 Jan 2021, 17:41

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Colts LT Anthony Castonzo retiring after 10 seasons

Indianapolis selected Castonzo in the first round of the 2011 draft. He would remain there and grow into one of the league's better left tackles as the franchise made five playoff appearances during his career. Castonzo started all 144 games he appeared in, but was limited to 12 games in 2020 while battling knee and ankle injuries.



Indianapolis Colts - Page 16 Potpis

382Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Uto 12 Jan 2021, 18:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Coltsi taman srede tim, onda se povuce neko bitan.

Inace ovaj tackle sto je igrao umesto njega, sada potpisao za GB. Bice prvi koji igra PO za dva razlicita tima u istom PO.

http://nfl.com/

383Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Uto 12 Jan 2021, 19:01

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Coltsi taman srede tim, onda se povuce neko bitan.

Inace ovaj tackle sto je igrao umesto njega, sada potpisao za GB. Bice prvi koji igra PO za dva razlicita tima u istom PO.
kad su prije stigli da ga otpuste



Indianapolis Colts - Page 16 Potpis

384Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Uto 12 Jan 2021, 19:09

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Bio je u practice squad, usao na roster samo za mec.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

385Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Uto 12 Jan 2021, 19:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da i onda vracen na practice, odakle ga je GB pokupio.

http://nfl.com/

386Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Sre 20 Jan 2021, 15:13

Zver

Zver
VIP
VIP

Ode Fića Rivers. Pecanje, šah, deca, unuci, treniranje srednjoškolske ekipe. Neće mu bit dosadno.



...Sa Vajominškog Univerziteta

387Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Sre 20 Jan 2021, 18:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ocekivao sam da ce igrati jos jednu sezonu, bio je solidan ove sezone.

http://nfl.com/

388Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Čet 21 Jan 2021, 08:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Sad kad Srele uskrsne...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

389Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Čet 21 Jan 2021, 08:49

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

da li Rivers HOF?

390Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Čet 21 Jan 2021, 08:55

Zver

Zver
VIP
VIP

Svako ko napravi onoliko đece i izdura s njima mora biti višestruki HOF.



...Sa Vajominškog Univerziteta

391Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Čet 21 Jan 2021, 08:58

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

slazem se, po meni jeste bez razmisljanja

392Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Čet 21 Jan 2021, 11:02

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Oduvek omiljeni lik NFL QB on FB chata.

393Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Čet 21 Jan 2021, 16:58

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ako gledas broj dece, jeste HOF. Ako pogledas njegov izbacaj, onda ne moze

394Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Čet 21 Jan 2021, 20:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Citao sam malo analize na CBS, theScore itd i slazu se analiticari da je HOF. Realno i jeste, u svemu je top10. Nije uzeo SB, al mozda bi i uzeo da nije igrao ono AFC finale bez ACL.

http://nfl.com/

395Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pet 22 Jan 2021, 16:36

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Da ima barem jednu titulu bio bi HOF sigurno, ovako ne. Po meni, ako nemas Dan Marino brojke i nagrade, ne mozes u HOF kao QB bez SB.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

396Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pet 22 Jan 2021, 17:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Naleteo sam na nekoliko tekstova gde upravo kazu da je Rivers bolji od Marina i da ima bolji stats u svakom pogledu, osim sto nije bio MVP, al to zato sto igra u eri TB, AR, Peytona, itd

http://nfl.com/

397Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pet 22 Jan 2021, 18:14

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Ol' Dirty Bastard ::Da ima barem jednu titulu bio bi HOF sigurno, ovako ne. Po meni, ako nemas Dan Marino brojke i nagrade, ne mozes u HOF kao QB bez SB.

u velikoj si manjini

398Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pet 22 Jan 2021, 18:41

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ne znam, mozda i jesam ali mislim da u ovoj novijoj eri NFLa koja je ekstremno QB i pas orijentisana QB-ovi moraju da imaju bas ludacke brojke ako nemaju SB s obzirom na uticaj na igru ili obrnutno da imaju vise SB-ova ako bas nemaju neke ne znam kakve brojke.
Sad bas gledam statistku i vidim da ima vise od Marina mada i nije nesto preterano vise, ali zato ima mnogo manje nagrada mada to opet stavlja u kontekst Marinove brojke i eru u kojoj je igrao i obranuto stavlja u kontekst Riversove brojke.
Uglavnom poenta je da kao QB mora necim bas da odsakce jer u pravcu u kojem se ide bice gomila svake godine koji ulaze. Sto kaze Simms, NFL legenda jeste ali HOF nisam siguran.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

399Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pet 22 Jan 2021, 19:06

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

koji Simms, mladji ili cale?

400Indianapolis Colts - Page 16 Empty Re: Indianapolis Colts Pet 22 Jan 2021, 19:08

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mladji, Chris, bude sa Floriom u emisiji onoj na NBC Sports.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu