NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Draft 2019

+12
Vlado997
Zona do trona
BasBetis
mardok
dr.dule
Peyton Manning
SymphonyX
Zver
The Bad Man
Steelers
kb8
Mos Def
16 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 26 od 37]

626Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Sre 10 Apr 2019, 20:34

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Wild Raven ::
Ol' Dirty Bastard ::https://www.youtube.com/channel/UCN0jY4_se9VmRJLFne3OrBA

Evo vam jos jedan interesantan kanal, koji polako raste. Prica malo i o ostalim sportovima ali dosta i o NFLu, uopste nije los.

Klikćem na link i dok otvara razmišljam kako bi to mogao biti Strong Opinion Sports. Very Happy

A razmisljam bas pre nego sto sam postavio reko mozda sam taj kanal video i ovde negde al reko saljem svakako Very Happy Dobar je lik, usao da vidim starije klipove njegove, dokaz da se rad isplati jer kad je pocinjao sve snimci sa po 50-100 pregleda i tako par meseci i malo malo napreduje. Cini mi se i da je i QB na nekom Division III koledzu valjda al nisam siguran.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

627Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 07:24

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Neki insajder na reditu, koji je pre svih napisao da je Kingsburi novi trener Arizone, sada je napisao da je Marej No1 pik done deal.

Inace juce je Jim Nagy, director senior bola a bivsi skaut Patriota I Sijetla, rekao da mnogi timovi imaju draft board sa preko 300 igraca. A da Patriote cesto imaju samo po 75. I kaze onda kada u nekom rasponu odu svi igraci za koje smatraju da im je vrednost tu, oni masovno trejduju te pikove.

Snajder je npr prosle godine rekao da su redukovali draft tablu, da su se vratili onome sto su radili do 2012 I sada imaju oko 150 igraca na istoj.

628Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:04

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

mislim da NE nema cak ni tih 75 imena. njihove liste ne prelaze 50 u najboljim danima. BB se uopste ne svidja ovaj draft. vidi mu se po faci na konferenciji za novinare.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2019 - Page 26 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

629Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:12

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

dr.dule ::




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2019 - Page 26 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

630Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:46

Zver

Zver
VIP
VIP

millhouse ::Neki insajder na reditu, koji je pre svih napisao da je Kingsburi novi trener Arizone, sada je napisao da je Marej No1 pik done deal.

Lik je poveo menadžera prilikom posete Arizoni. Kažu da je to bukvalno nezabeleženo. Znači sve se zna, poseta je bila da se utanače detalji.



...Sa Vajominškog Univerziteta

631Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cudi me da su tako brzo digli ruke od Rosena i to zbog Murraya, nije Trevor Lawrence ili Tagovailoa u pitanju

http://nfl.com/

632Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:50

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Imaju dve teorije...prva je da je menadzer posao jer je I menadze Kingsburija, pa kao eto ...

A druga I meni verovatnija je, da su vec ugovarali detalje ugovora, gde Arizona hoce da se osigura da ovaj nece da pravi sranja sa Bejzbolom...

Samo me zanima gde ce Rozen, I sta mogu da dobiju za njega...oni sada ako ga ne zavaljaju njemu ce cena samo da pada...

633Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:51

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Peyton Manning ::Cudi me da su tako brzo digli ruke od Rosena i to zbog Murraya, nije Trevor Lawrence ili Tagovailoa u pitanju

Fit je u NFL-u vazniji od kvaliteta igraca. I ako su vec doveli mladog trenera, I treba da mu daju igraca koji je savrsen fit za njegove seme.

634Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:53

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

@ KB8

Je l si to sada bio u Amsterdamu na Ajax - Juve?

635Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:53

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Rosen je najbolji qb prospekt na ovogodisnjem draftu. vredi visoki pik prve runde. recimo no.6




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2019 - Page 26 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

636Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:53

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

millhouse ::@ KB8

Je l si to sada bio u Amsterdamu na Ajax - Juve?

mislim da je bio mec izmedju Hajnekena i Amsetala




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2019 - Page 26 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

637Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 11:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator

millhouse ::@ KB8

Je l si to sada bio u Amsterdamu na Ajax - Juve?

Na žalost ne, bio sam prošli tjedan...

Na Heineken - Amstel derbyu ko što Dule kaže  Very Happy



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

638Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 12:19

Zver

Zver
VIP
VIP

dr.dule ::Rosen je najbolji qb prospekt na ovogodisnjem draftu. vredi visoki pik prve runde. recimo no.6

Može on da vredi koliko god. Bitno je koliko će koštati.



...Sa Vajominškog Univerziteta

639Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 12:23

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Bas tako...ako Arizona uzme Mareja sa prvog pika, svima je jasno da je Rozen visak I rezerva, I da Arizona nije u stanju da se cenjka...ono sto moze da spase Arizonu je da dve ili vise ekipa zagrizu za Rozena, pa da krenu da se nadmecu...inace ako je samo jedan tim zainteresovan, Arizona da se sutira u dupep sa pikom druge runde...

640Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 12:23

Zver

Zver
VIP
VIP

Nego jeste čuli blockbuster trade govorkanje. Pick no.1 ide u Sijetl. U Arizonu idu pikovi 6, 17 i 37. U plavi deo NY ide RW.



...Sa Vajominškog Univerziteta

641Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 12:34

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

bas gledao sinoc tu pricu. zanimljivo. postena trgovina.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2019 - Page 26 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

642Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 12:40

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Debil La Canfora. Covek je ladno napisao to I rekao kako je Vilson u stvari trejdovan za tri pika prve runde ali su se oni raspodelili na dva tima.

I ispade da je Sijetl dao Vilsona za Mareja. Laughing

Imao je I onu drugu varijantu sa Oklandom, tu su valjda Dzajantsi dali 6 I 17 pika za Kara, a sijetl je na kraju za Vilsona dobio 6,17 I 27.

Obe kombinacije su mu Boze mi te sacuvaj I sakloni.

I da na kraju je ispalo da je razlika izmedju Vilsona I Kara samo kasni pik prve runde. Suspect Suspect Suspect

643Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 12:50

Zver

Zver
VIP
VIP

Gospodin Gospodin je imao raznoraznih poteza sumnjivih kvaliteta, ali 6 i 17. pick za Kara...mislim da nije toliki debil.

Druga stvar, zašto misliš da Pick no.1 za RW nije fer. Moraš da uzmeš u obzir i sledeći rezon. Hipotetički, staviš ovog i ovakvog RW, age 30 godina, još jedna godina ugovora, zahteva bolesno visok ugovor, cap hit oko 25 ukupnog seleri kepa, sa svim opcijama koje u ovom momentu stoje na raspolaganju Sijetlu...e staviš takvog RW na ovogodišnji draft i pitaš se da li bi ga uzeo kao no.1 pick.
Nisam stoposto siguran da bi menadžeri NFL franšiza jednoglasno u toj hipotetičkoj situaciji odabrali da uzmu RW. Verovatno bi bilo podeljeno fifty fifty



...Sa Vajominškog Univerziteta

644Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 13:08

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

A aj stavi ovako...neka bude da ni jedna fransiza nema QB-a...od 32 fransize koliko bi ih podiglo Wilsona (sa sve prtljagom koji si nabrojao ) a koliko Mareja?

I bez obzira sto na draft tabli 1pik vredi isto koliko  6,17 I 27 zajedno nema sanse da bi neko izabrao prvu opciju umesto druge (osim ako na draft ne izlaze Lak, Pejton ili ovaj mali Lorens koji ce izaci 2021).

Ukoliko Snajder proceni da  Marej poseduje talenat I glavu za velika dela on ce da se djora po onom principu Wilson za prvog pika. ALi nisam siguran da je Marej I blizu toga.


Sustina je da na draft tabli prvi pik uvek vredi isto a u realnosto to ni blizu nije tako.

Ja pojma nemam da procenjujem igrace, ali pola ovih analiticara smatra da je Rozen veci talenat od svih QB ove godine. Znaci ispalo bi da na proslogodisnjem draftu SIjetl daje Vilsona za pik sredine prve runde.

645Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 13:44

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Meni je i dalje neverovatno da prihvatim činjenicu da Arizona toliko očigledno ganja Mareja i stavlja Rosena na pijacu. Rosen jednostavno MORA da vredi pika prve runde-ima li iko ko bi uzeo Locka ili Jonesa pre Rosena?

A pomenuti Lock sigurno ide u prvoj rundi, Jones najkasnije u drugoj

646Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 13:54

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

eto nisam jedini koji veruje da je Rosen najbolji prospekt na ovom draftu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2019 - Page 26 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

647Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 14:00

Zver

Zver
VIP
VIP

dr.dule ::eto nisam jedini koji veruje da je Rosen najbolji prospekt na ovom draftu.

Opet ti kažem. Zona je sama sebe stavila u takvu situaciju da mora da ga da budzašto.
AB vredi više od pikova treće i pete runde pa je toliko koštao na kraju krajeva. Nije bitno koliko stvari vrede, bitno je koliko koštaju, kad je trgovina u pitanju.



...Sa Vajominškog Univerziteta

648Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 14:04

Zver

Zver
VIP
VIP

millhouse ::A aj stavi ovako...neka bude da ni jedna fransiza nema QB-a...od 32 fransize koliko bi ih podiglo Wilsona (sa sve prtljagom koji si nabrojao ) a koliko Mareja?

I bez obzira sto na draft tabli 1pik vredi isto koliko  6,17 I 27 zajedno nema sanse da bi neko izabrao prvu opciju umesto druge (osim ako na draft ne izlaze Lak, Pejton ili ovaj mali Lorens koji ce izaci 2021).

Ukoliko Snajder proceni da  Marej poseduje talenat I glavu za velika dela on ce da se djora po onom principu Wilson za prvog pika. ALi nisam siguran da je Marej I blizu toga.


Sustina je da na draft tabli prvi pik uvek vredi isto a u realnosto to ni blizu nije tako.

Ja pojma nemam da procenjujem igrace, ali pola ovih analiticara smatra da je Rozen veci talenat od svih QB ove godine. Znaci ispalo bi da na proslogodisnjem draftu SIjetl daje Vilsona za pik sredine prve runde.

Mislim da si malčice biased, kao navijač Sijetla. Mislim da taj prtljag koji Vilson nosi umnogome odbija gm-ove širom lige. Evo ja kao navijač Giantsa, da mogu da biram, prvi pick i Murray sa jedne strane ili RW sa druge strane, verovatno bih uzeo prvi pick.
Pri tom ne bih želeo da dajemo silne pickove za RW. Lepo ćemo ga pokupiti za par godina sa FA kad izboksuje sebi izlazak na pijacu Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

649Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 14:10

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Kad kazes prvi pik I Marej, mislim samo Marej je l tako?

Ne znam koje pare Vilson trazi...ako trazi 35 mil mislim da bi 30 od 32 tima  odmah dalo te pare...ali mislim da je Vilson svestan da ce za tri sezone 35 miliona biti jedno deset manje od najplacenijeg QB-a I da on u ovom trenutku trazi 40...

Ukoliko to trazi slazem se da mnogo timova to ne bi dalo I da bi pre uzelo prvog pika, pa makar ga ne potrosilo na QB-a...

Jbg kada gledam one podatke koliko su uspesniji timovi sa ruki QB-ovima, apsolutno mi pije vodu ta tvoja prica...ali moras da nabodes ruki QB-a, ne smes da masis sa njim...a nije lako pogoditi...pogl ko je sve isao kao visoki pik pa mrtva puvala...

Nisam u situaciji da sagledavam celu pricu iz ugla navijaca ciji tim nema krstenog QB-a deceniju I vise (a realno nisi ni ti jer je Ilaj ipak ok QB bio svojevremeno), pa pitanje sta bi oni mislili... Very Happy



Poslednji izmenio millhouse dana Pet 12 Apr 2019, 14:12, izmenjeno ukupno 1 puta

650Draft 2019 - Page 26 Empty Re: Draft 2019 Pet 12 Apr 2019, 14:11

Zver

Zver
VIP
VIP

Da...mislim samo Murray.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 26 od 37]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31 ... 37  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu