NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Minnesota Vikings

+24
millhouse
Sirko
BasBetis
Cenci D
Vlado997
Pit Bull
Minneapolis Miracle
mardok
Niger iz huda
Rasha
The Bad Man
KPGS
Mean_Machine
Mos Def
Miki HOF
SymphonyX
Zona do trona
Steelers
penban
Peyton Manning
Zver
viking
dr.dule
kb8
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 37]

351Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 09:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovdje je krajnje vrijeme se zahvalit Zimmeru...

A ni Rođo mu baš ne pomaže s još jednim maestralnim nastupom u Prajmtajmu...

84M garantiranih na 3 godine...

Ajajajajajaj...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

352Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 09:33

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Bome je vrijeme,nekako mi antipatican Zimmer nesto. Valjda mu Minnesota daje kredita jos zbog onoga lani protiv Saintsa. Sta drugo???

353Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 09:44

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vikingsi mozda i najvece razocarenje sezone. Ocekivao sam da ce imati bye week.

http://nfl.com/

354Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 09:47

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Jel ima kakva nagrada za razocarenje sezone. Trebalo bi to uvesti. Frend mi navija za njih,kaze finale NFC sigurica.

355Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 09:50

Zver

Zver
VIP
VIP

naleteh na tviteru na statistiku da je Cousins 4-24 protiv ekipa koje u momentu odigravanja imaju pozitivan skor. Ali 84 miliona fully guaranteed. Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

356Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 09:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne deluje on meni kao najveci problem ovde. Svi su generalno losi, osim WR

http://nfl.com/

357Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 10:18

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Sta smo mi igrali sinoc, ono je strasno. Bolje da je prosle sezone ostao Shurmur a Zimmera poslati u NYG. Lik je nekad toliko izgubljen da ne zna gde se nalazi.
Dovidjenja PO.

358Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 10:22

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

nemoj tako. pobediti vi Majami pa onda se pozdravite sa PO.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Minnesota Vikings - Page 15 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

359Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 10:30

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Ako se dobije Majami to je veliki korak jer u nedelju igraju PHI-LAR i NO- CAR glavni konkurenti da izbace MIN sa seste pozicije.

360Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 10:32

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Koliko je McVay promjenio Goffa toliko smatram da bi novi HC,OC promjenio Cousinsa i cijeli napad Minnesote.

361Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 10:34

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Minneapolis Miracle ::Ako se dobije Majami to je veliki korak jer u nedelju igraju PHI-LAR i NO- CAR glavni konkurenti da izbace MIN sa seste pozicije.


Ovdje po meni i LAR i NO dobivaju,tako da imate sanse. Ali bolje da ne udete u PO,nego da bude one&done.

362Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 10:42

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Bas tako, bolje da se ne udje. Jer ako budu ovako igrali nemaju sta da traze.Mozda dobiju prvu ali ovakvom igrom protiv LAR i NO bice potop.

363Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 13:45

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Jebote kakvi ste vi to fenovi, pa zar sam ulazak u PO nije uspeh. Šta bi prosečan navijač Oklanda dao da vidi crno srebrne u nastavku takmičenja.

364Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 14:01

Minneapolis Miracle

Minneapolis Miracle
Rookie
Rookie

Ulazak u PO je uspeh, ali od Minesote se ocekivalo mnogo vise tako da nama ovo sve dodje neuspeh.A za Oklend se znalo da ne mogu mnogo da urade.

365Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 14:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meni nije jasan njihov playcalling, ali ni najmanje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

366Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 18:06

Zver

Zver
VIP
VIP

Očigledno nije ni njima, pa su nogobuljirali DeFilipa.



...Sa Vajominškog Univerziteta

367Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 18:18

viking

viking
VIP
VIP

Bye bye beautiful



Minnesota Vikings - Page 15 10628238_10152682700463035_8539326837381196049_n
http://www.vikings.com

368Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 18:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Vikings promoted QBs coach Kevin Stefanski to offensive coordinator.

http://nfl.com/

369Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 18:58

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja nisam neki strucnjak, ali ovo je druga sedmica da sam gledao citav njihov mec i oba puta je bilo jako,jako cudno pozivanje akcija.
DeFilippo je djelovao potpuno pogubljeno, a je li do njega ili sastava tima - pokazace vrijeme.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

370Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 19:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

SymphonyX ::OL je bas sranje, ali mi ni playcalling nije jasan.
DeFilippo stvarno nekad djeluje izgubljeno.
Ovo je bio komentar posle meca sa NEP.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

371Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 19:10

mardok

mardok
Moderator
Moderator

SymphonyX ::
SymphonyX ::OL je bas sranje, ali mi ni playcalling nije jasan.
DeFilippo stvarno nekad djeluje izgubljeno.
Ovo je bio komentar posle meca sa NEP.

Oni su i dosta menjali u OL, imali su velikih problema.

372Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Uto 11 Dec 2018, 23:21

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Puno je to novca za regular season kvoterbeka

373Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Sre 12 Dec 2018, 11:34

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja cenim sto ako nista drugo su pokusali da naprave iskorak u odnosu na prethodnu sezonu. Trebali su da se zadovolje sa finalom NFCa i da ne menjaju QB?

Svakako bolje je napraviti promenu koja ih moze odvesti korak dalje ili par koraka nazad, nego ostati na istom.

Meni se svakako svidjalo ovo kockanje sa Kazinsom. Njima se nije usplatila takva kocka, nekom drugom hoce. Zasto ne pokusati sa takvim potezima? Samog sebe ogranicavas ako ne rizikujes.

374Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Sre 12 Dec 2018, 11:48

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja mislim da je tu do pozivanja akcija u napadu.

375Minnesota Vikings - Page 15 Empty Re: Minnesota Vikings Sre 12 Dec 2018, 11:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja i dalje verujem u Cousinsa da je dovoljno dobar da vodi ovaj tim daleko. Nije on najbolji QB, ali od Keenuma je bolji poprilicno. Znaci osatak tima je daleko veci problem nego QB

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 37]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu