NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Cincinnati Bengals

+23
markosto
Walt Deezna
niko32
The Bad Man
mardok
Miki HOF
Niger iz huda
SymphonyX
KPGS
Mos Def
Zona do trona
Mean_Machine
Peyton Manning
Zver
BasBetis
Steelers
kb8
viking
Danijel Lg
Raising Arizona
penban
dr.dule
Vlado997
27 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 24 od 25]

576Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 06 Nov 2023, 21:35

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

Lepo, lepo... Zdrav Joe posle bye weeka i odmora je neka potpuno druga prica, a sa njim i ceo napad, a secondary iz meca u mec sve bolji i uigraniji, posebno mi se svidja progres Taylor-Britta, za sada izgleda jako dobro.

577Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 06 Nov 2023, 23:41

Sirko

Sirko
VIP
VIP

SB miriše mi... Moram videti koja je kvota dok ne padne...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

578Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 17 Nov 2023, 08:37

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

i tako tigrovi odose na zacelje divizije sa 5-5 skorom

jos i sudar browns-steelers ovaj week za mesto broj 2

579Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 17 Nov 2023, 09:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

A povreda Burrow uopste ne izgleda naivno...navodno je samo sprain, ali nije mogao da izbaci loptu

http://nfl.com/

580Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 17 Nov 2023, 10:17

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da, doxe čo'ek samoozljedi, bez kontakta, nije dobro...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

581Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 17 Nov 2023, 10:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

https://twitter.com/WillBrinson/status/1725338820118245650?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1725338820118245650%7Ctwgr%5E406e0eb86e548de97cffaa7880d200db9dd09251%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.thescore.com%2F&fbclid=IwAR0TECeRCsnVgxbV7ZX0NusCxzCT5WkuwtdyPFdM2tAOxNl9rnoEg1J99C8

ovo bas lose izgleda..

http://nfl.com/

582Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 17 Nov 2023, 11:50

Zver

Zver
VIP
VIP

Kažu da je bio povređen pre utakmice. Pozivaju se na neku fotku kad je dolazio na stadion gde se navodno vidi zavijena ruka. Video sam tu fotku, može biti zavoj, a može biti i neki fensi modni detalj, neka rukavica ili tako nešto, teško je reći.



...Sa Vajominškog Univerziteta

583Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 17 Nov 2023, 11:55

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

jeste, video sam u pronosu, nosio zavoj ili cast dok je dolazio na stadion

Peyton Manning likes this post

584Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 17 Nov 2023, 23:51

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

Zavrsio i Burrow sezonu

585Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Sub 18 Nov 2023, 00:58

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

Nazalost da... Taman se covek oporavio od prosle povrede, i sad ovo... Zao mi je zbog njega, a sa njim ode i cela sezona u nepovrat... Jedino ako Browning ne bude neki novi Joshua, s obzirom da je za onih par playeva pokazao potencijal za tako neki scenario.
Zver ::Kažu da je bio povređen pre utakmice. Pozivaju se na neku fotku kad je dolazio na stadion gde se navodno vidi zavijena ruka. Video sam tu fotku, može biti zavoj, a može biti i neki fensi modni detalj, neka rukavica ili tako nešto, teško je reći.
Izgleda da je bilo tako, cak sam citao da ce se mozda otvoriti istraga protiv Cincy zbog ove situacije, mada mislim da ako je i bio povredjen pre igre, da je on sam insistirao da igra i da je mozda cak i skrivao povredu, sto i deluje tako na tom pregame videu.

586Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Sub 18 Nov 2023, 01:21

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Sad ce Kapernik da im pise pisma, sa preporukom od svoje mame verovatno - "mama kaze da sam najbolji"

587Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Sub 18 Nov 2023, 06:26

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ovo je katastrofa za bengalse i nfl uopste

Liga izgubila tri premier QB u nedelju dana(watson, Rodja), plus tri vec povredjena or ranije richardson ,rodgers i Blenta

moze da se desi da kazne bengalse sa draft pikom jer su krili povredu

disaster, bukvalno moze da se desi situacija-kucamo na vrata zboravljenih asova

588Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Sub 18 Nov 2023, 11:02

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Brady - Manning derby?

589Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Sub 18 Nov 2023, 15:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Miki HOF ::ovo je katastrofa za bengalse i nfl uopste

Liga izgubila tri premier QB u nedelju dana(watson, Rodja), plus tri vec povredjena or ranije richardson ,rodgers i Blenta

moze da se desi da kazne bengalse sa draft pikom jer su krili povredu

disaster, bukvalno moze da se desi situacija-kucamo na vrata zboravljenih asova
Da, kvalitet fudbala ionako nije previsok, a kad ostanemo bez ovoliko dobrih QB, tek ce opasti..

http://nfl.com/

590Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Sub 18 Nov 2023, 21:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Nema opadanja, idemo samo jako do 6e titule...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

591Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Ned 19 Nov 2023, 05:48

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Jacob ::Brady - Manning derby?

https://www.cbssports.com/nfl/news/robert-griffin-iii-lobbies-for-browns-to-sign-him-as-their-starting-qb-after-losing-deshaun-watson-for-season/

592Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Ned 19 Nov 2023, 12:38

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Miki HOF ::
Jacob ::Brady - Manning derby?

https://www.cbssports.com/nfl/news/robert-griffin-iii-lobbies-for-browns-to-sign-him-as-their-starting-qb-after-losing-deshaun-watson-for-season/

https://www.espn.com/nfl/story/_/id/38919727/sources-browns-bring-vet-qb-joe-flacco-workout

593Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Ned 19 Nov 2023, 13:07

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

neka se spremi Philip Rivers

594Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Ned 19 Nov 2023, 15:18

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

Miki HOF ::neka se spremi Philip Rivers
Kako je krenulo Joe Namath i Terry Bradshaw treba da se spremaju

595Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Ned 19 Nov 2023, 19:10

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Miki HOF ::neka se spremi Philip Rivers
Taj je zauzet pravljenjem djece, nema se kad.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

596Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Ned 19 Nov 2023, 19:13

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

iskreno ne vidim zasto Matt Ryan ne bi mogo da upadne negde

doduse ne znam jel pod ugovorom sa Coltsima i dalje

597Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Ned 19 Nov 2023, 19:22

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Arm strength ne postoji, mislim da je i zbog toga benchovan. Plus ststua u dzepu.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

598Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 20 Nov 2023, 08:42

Zver

Zver
VIP
VIP

Ryan Ficmagija.



...Sa Vajominškog Univerziteta

599Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pon 27 Nov 2023, 11:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovi nas dobiše i onda propadoše ko kauč, i to polovan...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

600Cincinnati Bengals - Page 24 Empty Re: Cincinnati Bengals Pet 01 Dec 2023, 11:54

Walt Deezna

Walt Deezna
Rookie
Rookie

Da, da... Bilo je i za ocekivati posle povrede Burrowa, ali sto me jos vise brine je ocajan playcalling u napadu, toga je bilo i pre Joeove povrede, samo sto je to Burrow svojom klasom dobro maskirao, a sad je to bez njega lepo isplivalo na povrsinu..

Jasno je da Browning nije Burrow, ali sam siguran da bi sve to mnogo bolje izgledalo da Zac barem malo pusti muda i da makar s vremena na vreme pozove neku pass akciju koja nije screen pass.

A za pozivanje one 4th & delay of game pecaroske akcije svaki jebeni mec bi Zac trebao krivicno odgovarati.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 24 od 25]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu