NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

From Russia with love

+11
Vlado997
penban
KPGS
Zver
kb8
Peyton Manning
SymphonyX
The Bad Man
Cenci D
dr.dule
zvaljo
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Ko osvaja WC 2018

From Russia with love - Page 3 Vote_lcap142%From Russia with love - Page 3 Vote_rcap 42% [ 5 ]
From Russia with love - Page 3 Vote_lcap125%From Russia with love - Page 3 Vote_rcap 25% [ 3 ]
From Russia with love - Page 3 Vote_lcap10%From Russia with love - Page 3 Vote_rcap 0% [ 0 ]
From Russia with love - Page 3 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 3 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 3 Vote_lcap18%From Russia with love - Page 3 Vote_rcap 8% [ 1 ]
From Russia with love - Page 3 Vote_lcap117%From Russia with love - Page 3 Vote_rcap 17% [ 2 ]
Ukupno Glasova : 12

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 27]

51From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pet 25 Maj 2018, 19:17

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja sam uz Belgiju ovaj put.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

52From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pet 25 Maj 2018, 19:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Samo da ne uzmu Brazil ili Argentina i meni sve drugo ok

http://nfl.com/

53From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pet 25 Maj 2018, 19:36

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja pola ekipa bukvalno ne mogu vidjet,samo su mi Belgija i Mexico potpuno po mjeri.
Engleska i Portugal su najgori.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

54From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pon 28 Maj 2018, 09:27

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

SymphonyX ::Ja pola ekipa bukvalno ne mogu vidjet,samo su mi Belgija i Mexico potpuno po mjeri.
Engleska i Portugal su najgori.


Englesku ne mogu da smislim,ali nema brige,iz mundijala u mundijal,oni su sve gori i gori. Vrlo je moguce da ce Englezi ispasti u grupi.

Mesiko,ako se ne varam,6 uzastopnih mundijala je usao u 1/8 finala,ali nisu otisli korak dalje.

55From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pon 28 Maj 2018, 11:27

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Mexico kao Bengalsi.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

56From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pon 28 Maj 2018, 13:44

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ha ha.

57From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pon 28 Maj 2018, 16:33

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nemojte mi Mexicance vrijedjat sa tim poredjenjima sa nesrecnicima iz Ohaja.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

58From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 29 Maj 2018, 11:39

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Sada citam,Egipcani vode na mundijal golmana mladog 45 leta! Svaka cast Svaka cast Svaka cast

59From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 29 Maj 2018, 12:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ak je mogo Shilton prije miljon godina, što ne bi mogo i ovaj paćenik...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

60From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 29 Maj 2018, 13:02

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Tesko da je Silton imao toliko godina.

Aktuelni rekorder medju golmanima je Mondragon koji je imao 43 godine kada je zaigrao.

Veliko je pitanje da li ce  golman iz Egipta uopste dobiti sansu da obori rekord.

61From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 29 Maj 2018, 13:13

Zver

Zver
VIP
VIP

Dino Zof je branio negde do neke svoje 42. ili 43.



...Sa Vajominškog Univerziteta

62From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 29 Maj 2018, 13:17

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zona do trona ::Tesko da je Silton imao toliko godina.

Aktuelni rekorder medju golmanima je Mondragon koji je imao 43 godine kada je zaigrao.

Veliko je pitanje da li ce  golman iz Egipta uopste dobiti sansu da obori rekord.

Imo 41u u Italiji...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

63From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 29 Maj 2018, 13:30

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Zof je imao 41 godinu kada je podigao tepsiju.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

From Russia with love - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

64From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Čet 31 Maj 2018, 22:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/20707-tv-strimovi-i-ostali-prenosi/

65From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pon 04 Jun 2018, 22:06

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Danas svi igraju fudbal osim Srbije.

Kada sam video veceras u startnoj postavi Karleusinog malog,sve mi je bilo jasno.

66From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pon 04 Jun 2018, 22:12

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nije mi jasno odakle nasim ljudima uvek entuzijazam oko reprezentacije, kad nikad nisam video da dobro igraju.

http://nfl.com/

67From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Pon 04 Jun 2018, 22:30

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Nije mi jasno odakle nasim ljudima uvek entuzijazam oko reprezentacije, kad nikad nisam video da dobro igraju.

Koji entuzijazam kada vidis da su i gastosi odustaii.

Tuga,nije bilo 2000 ljudi na stadionu.

Ja nisam gledao neku nasu reprezentaciju da dobro igra na velikom takmicenju jos od Italije 90.

68From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 09:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Zadnja sansa za ozbiljan rezultat je bila 1998. Posle toga bukvalno ni naznaka da se moze nesto napravit.
Uglavnom lose izbalansirani timovi,sa rupama gdje ih ne smije biti.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

69From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 09:06

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Peyton Manning ::Nije mi jasno odakle nasim ljudima uvek entuzijazam oko reprezentacije, kad nikad nisam video da dobro igraju.

Koji entuzijazam kada vidis da su i gastosi odustaii.

Tuga,nije bilo 2000 ljudi na stadionu.

Ja nisam gledao neku nasu reprezentaciju da dobro igra na velikom takmicenju jos od Italije 90.
Vidim ljudi se loze, idemo na SP i ostalo

http://nfl.com/

70From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 09:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

71From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 10:04

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam se sinoć tako lepo naspavao. Uspavalo me prvo poluvreme. Od devet sinoć do pet jutros, odavno nisam bio odmorniji. Neka samo ovako nastave što se mene tiče.

Inače kvota 15.5 da osvajamo nula bodova. Grehota to neiskoristiti.



...Sa Vajominškog Univerziteta

72From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 10:09

Zver

Zver
VIP
VIP

Kakva nam je država, takva nam je repka, da se ne lažemo. Igrači koji su se jebavali po raznim Moldavijama i Gruzijama tokom kvala nisu pozvani dok sad igraju menadžerska deca. Selektor koji je vodio repku šutnut da bi na njegovo mesto došla marioneta bez ijedne jedine samostalno vođene utakmice u bilo kojoj i bilo kakvoj konkurenciji.

Ja da sam Gaćinović ili Nastasić ili Radoje nikad više ne bih zaigrao za reprezentaciju, ali nikad.



...Sa Vajominškog Univerziteta

73From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 10:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Jedino je izostanak Nastasica razumljiv,a ovo ostalo je jako cudno.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

74From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 12:27

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Krlo zajebao stvari, ovaj spisak bih i mogao da popijem da je na vreme najavio promene. Realno trebao je samo sada da ubaci Milenkovica i Jovica zato sto su proigrali.

Ali da, znali smo da smo krs kada igramo u kombinovanom sastavu. Protiv Bolivije barem prvo poluvreme cemo da igramo u najjacem sastavu. SMS verovatno dobija sansu pre Ljajica. Matic i Milivojevic u vezi, napred Kostic-SMS-Tadic i Mitar kao spic. Brine to sto SMS ima malo minuta sa saigracima kao i odbrana u kojoj su standardni samo Ivanovic i Kolarov.

Karleusa nije bas ni toliko los, ima prednost u odnosu na druge stopere zato sto je dobijao cesce pozive i igra levom nogom.

Voleo bih i ja da upare Ivanovica sa Veljkovicem, a Bleki na desnog beka samo sto taj film necemo gledati.

Obradovic, Maksimovic(stoper) i Gudelj bi isto trebalo da odjebu od Krla.

75From Russia with love - Page 3 Empty Re: From Russia with love Uto 05 Jun 2018, 13:02

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Spartakus,gde Karleusin mali nije toliko los? Very Happy

Sinoc,kada sam ga video u startnoj postavi,mislio sam da se snima neka skrivena kamera. Povredjen

Nama se igra u napadu manje-vise svodi na igru beka. Sve u nadi da ce Kolarov brzinom i prodornoscu uputiti neki ostar i precizan centarsut ili da ce uputiti neku bombu na gol.

Taj isti Kolarov,igra jako nedisciplinovanao u odbrani i ostavlja o-ho ho prostora nazad.

Igramo bez ikakve ideje i koncepcije. Na 0-0, kombinovani tim Cilea je izveo akciju koju nasi igraci vec 20 godina nisu u stanju ni da opisu,a kamoli da izvedu. Mislim na akciju, gde je nakon lepog centarsuta,Cileanac spustio grudima loptu saigracu na volej.


Evo,ovako,garantujem da ni forumasi koji zagrizeno prate fudbal nisu u stanju da nabroje vise od 2-3 igraca Maroka.

Pogledajte samo njihove higlightse. Koliko lepih akcija,suteva i ubacivanja po krilu.


Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 27]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu