NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+18
Fisi
Peyton Manning
kb8
penban
Sirko
Nik88
Danijel Lg
Mean_Machine
mardok
Niger iz huda
Zona do trona
Zver
KPGS
Bizon
Cenci D
Bugi
Steelers
Mos Def
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 30 od 41]

Zver

Zver
VIP
VIP

Ako se ovo nastavi još par dana taman će biti materijala za jedan holivudski blokbaster..."THE TRADE" ili tako nešto.



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ček da prvo The Decision pokupi kojeg Oscara...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

125 dana do preseasona i 161 dan do pocetka sezone Sad



Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 30 Potpis

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Sam da mi prvo Kombajn riješimo pa ćemo lako za ostalo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Jel vam deluje da bi sledeca sezona mogla biti vrhunska? Kad se pogledaju ove najlosije ekipe recimo, od vecine se ocekuje da ce naredne sezone imati bolji skor i igru a takodje i vecina jacih ekipa je ili ocuvala ekipu ili cak i bolja:
1. Brownsi - moraju imati bolji skor a i potencijalno dobru ekipu prave
2. Giantsi - isto bi trebalo da budu bolji
3. Jetsi - ne znam za njih, mogu na obe strane i bolje i losije
4. Denver - isto kontam da ce biti bolji
5. Coltsi - Vraca se Luck moraju biti bolji, plus promena trenera moze da donese bolje rezultate
6. Tampa - isto mislim da ce imat ibolji skor jer nisu losa ekipa mada su u jakoj diviziji
7. Bearsi - vec su napravili par dobrih poteza i trebalo bi bolji da budu
8. Ninersi - isto bi morali imati bolji skor.
9. Raidersi - Nisu se nesto pojacali do sad ali su doveli Grudena koji moze da ih poslozi.

Znaci ovo su po skoru bile najlosije ekipe i deluje da bi bar 7 od 9 trebalo da ima bolju sezonu, s obzirom na pojacanja i ostalo a jos nije ni draft dosao i sto je jos bitnije s obzirom na jak QB draft dosta tih losijih ekipa bi moglo konacno da nadje krstenog QB-a. Od ekipa koje bi mogle imati losiji skor su mi Dolphinsi, Chiefsi, Cardinalsi, Bills, Hawks, Bengals i mi bi mogli biti slabiji ali opet su to dosta dobre ekipe medju ovima. Ove ekipe sto su vrhu bile kazem ili su sacuvali svoje igrace ili su cak i bolji.

Naravno ne mogu svi imati bolji skor ali mislim da ce biti mnogo izjednacenije sledece sezone.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ol' Dirty Bastard ::Jel vam deluje da bi sledeca sezona mogla biti vrhunska? Kad se pogledaju ove najlosije ekipe recimo, od vecine se ocekuje da ce naredne sezone imati bolji skor i igru a takodje i vecina jacih ekipa je ili ocuvala ekipu ili cak i bolja:
1. Brownsi - moraju imati bolji skor a i potencijalno dobru ekipu prave
2. Giantsi - isto bi trebalo da budu bolji
3. Jetsi - ne znam za njih, mogu na obe strane i bolje i losije
4. Denver - isto kontam da ce biti bolji
5. Coltsi - Vraca se Luck moraju biti bolji, plus promena trenera moze da donese bolje rezultate
6. Tampa - isto mislim da ce imat ibolji skor jer nisu losa ekipa mada su u jakoj diviziji
7. Bearsi - vec su napravili par dobrih poteza i trebalo bi bolji da budu
8. Ninersi - isto bi morali imati bolji skor.
9. Raidersi - Nisu se nesto pojacali do sad ali su doveli Grudena koji moze da ih poslozi.

Znaci ovo su po skoru bile najlosije ekipe i deluje da bi bar 7 od 9 trebalo da ima bolju sezonu, s obzirom na pojacanja i ostalo a jos nije ni draft dosao i sto je jos bitnije s obzirom na jak QB draft dosta tih losijih ekipa bi moglo konacno da nadje krstenog QB-a. Od ekipa koje bi mogle imati losiji skor su mi Dolphinsi, Chiefsi, Cardinalsi, Bills, Hawks, Bengals i mi bi mogli biti slabiji ali opet su to dosta dobre ekipe medju ovima. Ove ekipe sto su vrhu bile kazem ili su sacuvali svoje igrace ili su cak i bolji.

Naravno ne mogu svi imati bolji skor ali mislim da ce biti mnogo izjednacenije sledece sezone.


Prijatelju moj, ne mora da se pise enciklopedija. Very Happy

Gledajuci offsesason i desavanja u NFL u poslednje vreme,mislim da treba pokrenuti peticiju da se ukine SB.

NFC je toliko jak ,jedino logicno resenje jeste automatsko proglasenje sampiona NFC sampionom cele lige.

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Naravno,nemojte misliti da ce sitaucija biti katastrofalna po AFC sve do neke 2137.

Brownsi ,od ovog drafta, krecu prsa u prsa sa NFC imperijom.

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

A ne kazem da ce biti neke druge ekipe u borbi za SB ili ne daj Boze da mislim da ce Brownsi i Coltsi biti to ali mislim da ce biti mnogo izjednacenija i kvalitetnija sezona. I mislim da ce biti mnogo zanimljivija borba za PO nego sto je bila ove sezone. Pred proslu sezonu si recimo znao da ce Coltsi, Brownsi, Ninersi, Bearsi i Jetsi biti losi ali ove sezone svaka od ovih ce imati verovatno bolju ekipu plus ove ekipe tipa Giantsi, Broncos i Bucs koje su imale losu sezonu ali generalno imaju dosta dobru ekipu. Naravno sledee sezone ce neke jace ekipe pasti isto ko i svake ali da ce biti mnogo zanimljivija.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

OBJ rekao nekim igracima Ramsa da bi igrao za njih..

http://nfl.com/

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

OBJ i njegov menadžer dižu cenu i pritiskaju Dzajantse da mu ponude jak i dugogodišnji ugovor. Ramsi ako mu zaista daju ove pare mogu značajno profitirati sledeće godine i napasti SB, ali na duže staze bi ih ugovor koštao glave

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

https://247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Pittsburgh-Steelers-to-meet-with-former-Giants-safety-Nat-Berhe-116951838

Laughing



Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 30 Potpis

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Most teams wouldn’t be eager to trade a 28-year-old future Hall of Famer with two more years on his contract at affordable salaries. But the Patriots aren’t like most teams.

So the talk that Patriots tight end Rob Gronkowski could be traded has to be taken seriously, given the history of Patriots coach Bill Belichick wanting to move on from players too early, rather than too late.

Belichick would much rather trade a player away when he can still get something valuable for him, rather than wait until that player gets older and loses a step, or until that player’s contract makes him harder to afford, or until that player hits free agency and leaves without the Patriots getting anything in return.

The list of noteworthy players that Belichick has traded is long. Randy Moss, Chandler Jones, Jamie Collins, Richard Seymour, Logan Mankins, Mike Vrabel, Deion Branch, Drew Bledsoe, Matt Cassel, Jimmy Garoppolo and Jacoby Brissett, to name a few, have been sent packing by Belichick.

Albert Breer of SI.com reported that two teams are planning to make offers to the Patriots for Gronk. If those offers are good enough, it wouldn’t be at all surprising to see a trade made on draft day.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 30 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Zver

Zver
VIP
VIP

@ Steelers

Rezervišite mu krevet ukoliko ima neka neurološka klinika u Piit-u. Dečko je hodajući potres mozga. Kad igra, solidan je. Problem je što češće ne igra nego što igra.



...Sa Vajominškog Univerziteta

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ode i Gronk u Ramse Very Happy

Zver

Zver
VIP
VIP

Bili je pametan.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Wild Raven ::@ Steelers

Rezervišite mu krevet ukoliko ima neka neurološka klinika u Piit-u. Dečko je hodajući potres mozga. Kad igra, solidan je. Problem je što češće ne igra nego što igra.

welcome to the club
hejden, ovaj novi barnet sad i on. citav sekondari je takav



Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 30 Potpis

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

The Los Angeles Rams have acquired receiver Brandin Cooks and a fourth-round pick in a trade with the New England Patriots, NFL Network's Mike Garafolo reported. The Rams are sending their first-round pick in the upcoming draft (No. 23 selection) and a sixth-round pick to the Patriots, Garafolo added.

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Auuuuuu...

Kad otresu o zemlju iduće godine će biti veći potres od onog 2014e u South Napa...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Remsi napadaju tepsiju




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 30 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

kb8

kb8
Moderator
Moderator

S obzirom na tolke silne kandidate, mogli bi bacit anketu ko će biti veći bust, Duško oder Dragec?



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

SF?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 30 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa nama ova sezona nije SB or Bust...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

SF je tim sa tradicijom. valjda u svaku sezonu ulaze da uzmu tepsiju




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2018 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 30 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pa naravno al neće biti bust axe sjebemo...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Pa naravno al neće biti bust axe sjebemo...
Slozio bih se. Mnogo vas dizu u nebesa za ovu sezonu, ali ja vise ocekujem za 2-3

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 41]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu