NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Conference Championships

+19
Bizon
KPGS
The Bad Man
Miki HOF
Cenci D
Rasha
Zona do trona
kb8
Vlado997
penban
Mos Def
Sirko
mardok
Zver
Mean_Machine
SymphonyX
Steelers
Peyton Manning
dr.dule
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 21]

501Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 09:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Dvije najbolje ekipe na kraju odoše u SB...

Zasluženo rekao bih...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

502Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Od kad pratim NFL mislim da me ni jedan SB nije manje zanimao od ovog..a i rezultatski ce biti krajnje nezanimljiv, Phi nema nikakve sanse

http://nfl.com/

503Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:07

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Opet underdog kažeš...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

504Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:10

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Perfect season.. umalo



Conference Championships - Page 21 Potpis

505Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Opet underdog kažeš...
I vise od toga..to sto su prosli Min, ne znaci nista..bice 35-14 ili tako nesto u SB

http://nfl.com/

506Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:12

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nadao sam se NO-NE, duel Brady-Brees, to bi bio spektakl

http://nfl.com/

507Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:28

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Od kad pratim NFL mislim da me ni jedan SB nije manje zanimao od ovog..a i rezultatski ce biti krajnje nezanimljiv, Phi nema nikakve sanse

Kada je NE pobedio ubedljiivo u SB?

508Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:55

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Peyton Manning ::Od kad pratim NFL mislim da me ni jedan SB nije manje zanimao od ovog..a i rezultatski ce biti krajnje nezanimljiv, Phi nema nikakve sanse
Imam neki osjećaj ko da sam ovo pročitao već jednom...

509Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 10:58

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Opet underdog kažeš...
Što će napraviti dobar biznis od onih psećih maski za SB Very Happy

510Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 11:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bome baš...

A i hotelijeri trljaju ruke, da su domaćini prošli dalje, ostali bi nepopunjenih kapaciteta...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

511Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 11:06

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::
kb8 ::Opet underdog kažeš...
Što će napraviti dobar biznis od onih psećih maski za SB Very Happy

Da,maske su fenomenalne. Very Happy

Juce su gradske sluzbe po celoj Fili mazale mascu bandere po gradu kako se navijaci ne bi opet penjali na iste.

U Fili je totalna ludnica,celu proslu nedeju se redovno na time-outu Sixersa pusta Fly Eagles fly. Cela sala bude u delirijumu,cak i nas komentator Marc Zumoff krene kao lud da peva u mikrofon.

Ako je neki fan base,pored Clevelanda,zasluzio osvajanje SB,onda su to navijaci Eaglesa. Smile

512Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 11:08

Zver

Zver
VIP
VIP

Neće valjda ono zlo iz Filadelfije osvojiti SB. TB i BB poslednje nade u spas fudbala.



...Sa Vajominškog Univerziteta

513Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 11:21

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

ha ha,kakav komentar. Very Happy

Zlikovac Foles, a tek sto je zlikovac Pedersen. Very Happy

O pokvarenom Staloneu i stepenicama u Fili i da ne pricam. Very Happy

514Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 11:39

Zver

Zver
VIP
VIP

Zeleni smradovi iz grada bratske ljubavi. Da li me prihvataju navijači Patsa u vagon za ovaj SB!? Ako ne napraviću ja svoj sopstveni vagon.



...Sa Vajominškog Univerziteta

515Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 18:45

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Da se ne dopisujem sa jednom ludom gerlom, nakon sinocnjeg meca bih pao u tesku depresiju.

A i sada mi je krivo sto su propustili odlicnu sansu za SB.

516Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 18:53

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Ipa. Navijač NE




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Conference Championships - Page 21 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

517Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 18:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Sta je gerla? Very Happy



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

518Conference Championships - Page 21 Empty Re: Conference Championships Pon 22 Jan 2018, 19:03

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Igracica, macka itd Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu