NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Round

+21
Bugi
Parangal
Zona do trona
Bizon
Danijel Lg
Vlado997
mardok
Mos Def
penban
KPGS
Miki HOF
The Bad Man
dr.dule
viking
Pit Bull
Zver
SymphonyX
kb8
Peyton Manning
Mean_Machine
Steelers
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 14]

26Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 12:10

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::
viking ::Buntovnik Bell ucenjuje naveliko
I treba. Dokazao je ko je i sta je. Il nek ga trejduju ili nek ga plate
Najavio sam ja jos u januaru prosle godine sta ce biti s njim. Jer pare koje trazi nece dobiti u pitsburgu. Tim vise ako osvojimo titulu. A i Big Ben bi se verovatno penzionisao. Ostace samo Antonio Braun



Divisional Round - Page 2 Potpis

27Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 12:12

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Miki HOF ::nije sve u parama

Ima nešto i u ojrima / dolarima...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

28Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 12:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::
Peyton Manning ::
viking ::Buntovnik Bell ucenjuje naveliko
I treba. Dokazao je ko je i sta je. Il nek ga trejduju ili nek ga plate
Najavio sam ja jos u januaru prosle godine sta ce biti s njim. Jer pare koje trazi nece dobiti u pitsburgu. Tim vise ako osvojimo titulu. A i Big Ben bi se verovatno penzionisao. Ostace samo Antonio Braun
Onda nek ide negde. Usrecice bar 25 timova lige.

http://nfl.com/

29Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:02

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Jedan od najboljih RB ako ne i najbolji trenutno i treba da bude plaćen. Ako oni ne budu hteli siguran sam da ima timovi koji su vrlo radi da ga isplate kako treba.

30Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:09

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja bi ga nakon ovoga u inat tagovao i ako neće da igra ko ga jebe. Strašno, mukica...dobiće nekih 12-13 miliona za godinu dana garantovano tagom. Neće imati leba da jede mukica. Sirotinja. Suza mi potekla.



...Sa Vajominškog Univerziteta

31Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:12

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Dobice 14.5 ako ga budu tagovali. Lik hoce da bude placen kao risiver 15 mil po sezoni. stilersi su mu nudili 13 odbio je.

Le’Veon Bell turned down a 5-year deal with the Steelers at the last minute. The Pittsburgh Steelers thought they agreed to terms with the running back’s agent, according to the Pittsburgh Post-Gazette. But then Bell nixed the deal.



Poslednji izmenio Steelers dana Pet 12 Jan 2018, 13:15, izmenjeno ukupno 1 puta



Divisional Round - Page 2 Potpis

32Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:15

Zver

Zver
VIP
VIP

Tag za RB je u 2017. bio negde između 12 i 13 miliona. Mislim ono, povraća mi se više od njihove bahatosti. Malo mu 13, hoće 15. Jebiga, nek PA kad budu pregovori za sledeći CBA izgura da se mogućnost tagovanja igrača ukine.
Mislim ono...ovo je u suštini počinješ da igraš jednu igru po određenim pravilima, pa kad dođe situacija da ti neko pravilo ne odgovara nećeš više da se igraš. Kad si počeo da igraš u NFL svestan si da postoji mogućnost da budeš tagovan jednog dana, ako ti se ne sviđa dođi u Vukove pa igraj u Vukovima.



...Sa Vajominškog Univerziteta

33Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:17

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Mislim da je više problem to što hoće da se obezbedi. Najviše batina dobijaju RB i najkraće im traju karijere. Ukoliko se povredi sledeće godine drastično će mu opasti vrednost i lik hoće to da spreči. Na kraju krajeva niko tamo ne radi ništa za džabe. I taj tag je generalno glupo pravilo po mom mišljenju.

34Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

i onda dodje neki ocajan tim i da mu te pare. on se povredi ili dobije jos jednu u nizu suspenzija a ostaje ugovor na 15mil x 5 god... 75 miliona.



Divisional Round - Page 2 Potpis

35Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:21

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

A i zašto ne bi Bell bio plaćen kao WR kada vredi više nego većina 90% risivera??? Kolike je samo pare dobio Adams koji je niko i ništa naspram Bella.

36Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:24

Zver

Zver
VIP
VIP

Mean_Machine ::Mislim da je više problem to što hoće da se obezbedi. Najviše batina dobijaju RB i najkraće im traju karijere. Ukoliko se povredi sledeće godine drastično će mu opasti vrednost i lik hoće to da spreči. Na kraju krajeva niko tamo ne radi ništa za džabe. I taj tag je generalno glupo pravilo po mom mišljenju.

Potpuno nebitno...igrač je pristao na mogućnost da bude tagovan onog momenta kad je ušao u NFL.
Da sam ja neka faca u steelersima sada, bukvalno bih mu rekao,SADA NEMA UGOVORA , imaš tag i bićeš tagovan dok ne odradiš tu sezonu ili dok se dobrovoljno ne penzionišeš, Doviđenja.



...Sa Vajominškog Univerziteta

37Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:24

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Steelers ::i onda dodje neki ocajan tim i da mu  te pare. on se povredi ili dobije jos jednu u nizu suspenzija a ostaje ugovor na 15mil x 5 god... 75 miliona.

Niko u profesionalnom sportu ne igra za klikere i nema nameru da sebe obezvredi.

Ko od nas bi ostao na nekom poslu iz lojalnosti kada možemo dobiti mnogo bolje uslove na drugom?

Poenta je trgovina i kome šta odgovara, nema tu ljubavi već samo pare i kome šta najviše odgovara.

Ja prvi smatram da su profesionalni sportisti preplaćeni, ali opet to je skroz druga tema.

38Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:28

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Wild Raven ::
Mean_Machine ::Mislim da je više problem to što hoće da se obezbedi. Najviše batina dobijaju RB i najkraće im traju karijere. Ukoliko se povredi sledeće godine drastično će mu opasti vrednost i lik hoće to da spreči. Na kraju krajeva niko tamo ne radi ništa za džabe. I taj tag je generalno glupo pravilo po mom mišljenju.

Potpuno nebitno...igrač je pristao na mogućnost da bude tagovan onog momenta kad je ušao u NFL.
Da sam ja neka faca u steelersima sada, bukvalno bih mu rekao,SADA NEMA UGOVORA , imaš tag i bićeš tagovan dok ne odradiš tu sezonu ili dok se dobrovoljno ne penzionišeš, Doviđenja.

Sva sreća po steelerse da nisi, jer bi se verovatno situacija završila tako što si tagovao igrača, on sit outovao sezonu, i ujebale se obe stranke.

Dva puta tagovati igrača je čist bezobrazluk i to treba ukinuti ako ne i u opšte opciju taga.

Da budem jasan ne kažem ništa ni protiv steelersa, oni hoće za male pare da imaju dobrog RB.

Moja poenta je da u trgovini nema morala, već ko šta može dobiti.

39Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:30

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Mean_Machine ::Mislim da je više problem to što hoće da se obezbedi. Najviše batina dobijaju RB i najkraće im traju karijere. Ukoliko se povredi sledeće godine drastično će mu opasti vrednost i lik hoće to da spreči. Na kraju krajeva niko tamo ne radi ništa za džabe. I taj tag je generalno glupo pravilo po mom mišljenju.
ne ulazim ja u to zasluzuje li on ili ne te pare. sigurno da bih volio i ja da ostane najbolji rb u ligi. ja ti kazem sta je realno da se desi jer znam kako Runiji posluju. a mozda su i upravu, ipak nisu osvojili sve te trofeje slucajno. suspendovan je prosle 2 sezone zaredom Travaši plus igra na poziciji podloznoj povredema, isplati li se dati toliko novca...ne. bolje da te pare investiraju u novog qb. sto kabe kaze, sta me briga za igraca navijam za tim. sto se njegove strane tice, gde god ode imace manje sanse za trofej. 3 OL pro bowlera, top wr i qb i solidna odbrana.



Divisional Round - Page 2 Potpis

40Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:40

Zver

Zver
VIP
VIP

Igrač kad je tagovan prvi put dobije garantovanu platu koja je u nivou proseka pet najplaćenijih igrača na toj poziciji prethodne godine, ili svoju platu prethodne godine uvećanu za 20%...koja god od te dve sume je veća.
Pri tom čak se kompletna OL gleda kao jedna pozicija što čini tagovanje C ili G krajnje neisplativim jer će dobiti platu prosek pet najplaćenijih LT u ligi ( al dobro, ovo je za ovaj slučaj nebitno ).
Druge godine taga garantovana kompletna plata se računa na isti način.

Treći tag koji igrač dobije ( pri tom je nebitno da li taj tag dobija od svoje prve ekipe ili je tokom FA promenio ekipu pa taj treći tag stavlja neka druga franšiza ) dobiće garantovanu platu proseka pet najplaćenijih igrača u ligi uvećanu za 20 posto

I neko će meni sad da kaže da je ovo bezobrazno prema igraču. Možda i jeste, ali igrač je znao da ovo postoji kad je ušao u NFL i samim činom ulaska u NFL pristao na ovu mogućnost. Što nije otišao u CFL, tamo valjda nema tagovanja...ako je taj tag toliki problem.



...Sa Vajominškog Univerziteta

41Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Mean_Machine ::A i zašto ne bi Bell bio plaćen kao WR kada vredi više nego većina 90% risivera??? Kolike je samo pare dobio Adams koji je niko i ništa naspram Bella.
Upravo to. Plus duplo vece batine dobija RB nego WR, neuporedivo vise kontakata sa loptom itd..Bell mora dobiti 15m.
To sto ovde pisete da je i 13m dosta, jeste i 200k dolara je dosta, al zasto bi prihvatio, kad moze vise dobiti.
Voleo bih da se Ben penzionise, Bell ode, pa nek se izdrkavaju onda u upravi Pitt

http://nfl.com/

42Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 13:56

Zver

Zver
VIP
VIP

Zato što je Bell neuporedivo zamenjiviji od Browna. Risiver kao Brown možda bude jedan po draft generaciji. Dobra OL i kvalitetnih RB-ova ćeš naći deset na svakom draftu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

43Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 14:01

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Wild Raven ::Zato što je Bell neuporedivo zamenjiviji od Browna.
slazem se sa ovim, samo bi jos editovao... zamenjiviji od dobrog qb. ako Ben ode bolje da uloze te pare recimo u Cousinsa i citava ekipa bi bila konkurentna jos minimum 5 sezona jer je i odbrana u naletu. ovako sta ti garanatuje da se Bel nece povrediti, suspendovati ili imati losu sezonu. od njega toliko i ne zavisi uspeh fransize ako imas dobrog qb. Adrian Piterson je pokusao slicno kad je bio na vrhuncu karijere i gde je sad? cu nece da igra ako dobije 14.5 mil po sezoni a oce ako ima 15



Divisional Round - Page 2 Potpis

44Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 14:10

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Složio bih se s drugovima Plavim i Čeličnim...

Buraz došo si u NFL, znaš kako pravila funkcioniraju, ak ti se ne sviđa, take a seat...

Ja bi ga isto poslo u penziju pa nexi Debeloj Mami onda objašnjava da dolari više neće dolazit u hrpama...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

45Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 14:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Zato što je Bell neuporedivo zamenjiviji od Browna. Risiver kao Brown možda bude jedan po draft generaciji. Dobra OL i kvalitetnih RB-ova ćeš naći deset na svakom draftu.
A RB tipa Bell ima 10 po draftu? Ne zna se da li bolje trci ili je opasniji kad se provuce do 5y i uhvati loptu.
Slazem se sa Celicnim da je QB pre svega bitan i ako bi doveli Cousinsa ok je pustiti Bela..u drugom slucaju, ne.

http://nfl.com/

46Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Pet 12 Jan 2018, 19:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Dovoljno se sjetit kako je DeAngelo Williams (sa 32. godine) izgledao u tom napadu 2015. i shvatit zasto mu nema smisla dat 15 miliona na 4-5 godina.
Bell je vrhunski igrac,ali uz onakvu OL i dobar kombo QB-WR mnoge stvari su lakse.Stvar je krajnje jednostvavna,ako hoce da pobjedjuje ostace u Pittsburghu,a ako ga samo pare zanimaju nek ide nedje drugo.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

47Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Sub 13 Jan 2018, 12:07

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Da li se moze nazvati iznenadjenjem
ako veceras pobedi Nik Folić i orlići iz grada bratske ljubavi???
Cool Cool Cool

48Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Sub 13 Jan 2018, 12:09

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Vlažni snovi za noćas posle 2 ujutru:
Tomica Plačipička se napasao ledene trave sa lisičnjaka,
a skrndžus tim iz Nashvila dobio ni sami ne znaju kako utakmicu!
Hmm Hmm Hmm

49Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Sub 13 Jan 2018, 12:38

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Vlažni snovi




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round - Page 2 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

50Divisional Round - Page 2 Empty Re: Divisional Round Sub 13 Jan 2018, 15:19

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Veće su šanse da se sutra niko od nas ne probudi, nego da Tenesi izbaci Patse na Foxborou...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 14]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu