NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wild Card Weekend

+19
Zona do trona
Raising Arizona
zvaljo
zokiruma
Pit Bull
Cenci D
Bizon
Mos Def
KPGS
mardok
SymphonyX
Zver
Steelers
viking
The Bad Man
Miki HOF
dr.dule
Peyton Manning
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Koji wild-card tim ima najveće šanse da napravi iznenađenje?

Wild Card Weekend - Page 12 Vote_lcap113%Wild Card Weekend - Page 12 Vote_rcap 13% [ 2 ]
Wild Card Weekend - Page 12 Vote_lcap156%Wild Card Weekend - Page 12 Vote_rcap 56% [ 9 ]
Wild Card Weekend - Page 12 Vote_lcap131%Wild Card Weekend - Page 12 Vote_rcap 31% [ 5 ]
Wild Card Weekend - Page 12 Vote_lcap10%Wild Card Weekend - Page 12 Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 16

Zatvoreno sondiranje

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 13]

276Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 01:41

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zašto Payton nije bacao ovde na trećem daunu? Više bi imao sreće sa nekom screen akcijom.

277Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 01:41

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Vlado997 ::Kako se vama čine ove dilly dilly reklame? Very Happy

Meni je dobra fora samo bas smorili sa tim po netu, gde god udjem neko pise dilly dilly.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

278Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 01:50

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Gdje je sad romo da priča 10s run off

279Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 01:54

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

LJUDI ODBRANA NJO ORLEANSA RJEŠAVA PLEJOF UTAKMICU, NEK SAM I TO U ŽIVOTU VIDIO

280Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 01:54

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mozda i najkompletnija ekipa Saintsi, zato sam i tamo u predvidjanjima rekao da osvajaju. Zasluzena pobeda ali jedva cekam mec protiv Vikinga, kakva ce to utakmica biti.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

281Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 01:57

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ma idite u kurac svi, umalo da jinxate sezonu, ovaj epilog mi je skratio život za dobre tri godine. Very Happy

282Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 01:58

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Kljucni plej je "intentional grounding" gubitak downa i 10 sec.
I onda OL popusti , i ubiju ti QBa.

283Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 02:33

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

mardok ::Kljucni plej je "intentional grounding" gubitak downa i 10 sec.
I onda OL popusti , i ubiju ti QBa.
Da. To i dodao bih onaj INT Breesa na 4&2. Ne znam je li namjerno bacio loptu što dalje a ne u aut jer su onom preječenom loptom vraćeni sa 50 na 30 jardi i odmah psole prvog pasa nije više imalo smisla igrati prevent odbranu.

Nije mi se svidjela ovakva završnica nikako, mogla je skupo da nas košta zbog gluposti.



Poslednji izmenio Vlado997 dana Pon 08 Jan 2018, 02:38, izmenjeno ukupno 1 puta

284Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 02:36

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

NO je imao sreće, na 3 daunu umesto da bace pas, oni kao pičke idu na trčanje. Alo imate Dru Brisa i igrate protiv Karloine koje je odlična protiv trčanja a pogotovo kada ga očekuju. Ajde da je bio neki minimum vremena da ostane, ali 2 min ili 2:27 i nije neka razlika, a novi down vam rešava tekmu. Elitnim QB 2 minuta je i previše vremena za ceo teren, koliko smo samo utakmica gledali gde malo bolji QB to rešavaju u svoju korist...

285Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 02:41

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Mean_Machine ::NO je imao sreće, na 3 daunu umesto da bace pas, oni kao pičke idu na trčanje. Alo imate Dru Brisa i igrate protiv Karloine koje je odlična protiv trčanja a pogotovo kada ga očekuju. Ajde da je bio neki minimum vremena da ostane, ali 2 min ili 2:27 i nije neka razlika, a novi down vam rešava tekmu. Elitnim QB 2 minuta je i previše vremena za ceo teren, koliko smo samo utakmica gledali gde malo bolji QB to rešavaju u svoju korist...
To sam i ja napomenuo. Uostalom, tako su i Chiefsi choke-ovali juče jer su prerano odustali od pas igre, a Smith je igrao finu utakmicu do tada.

286Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 02:42

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Tek sada videh da nisu pantovali (problemi sa konekcijom).
Znači 3down pičke, 4down idiotski...
Aj valjda ćete igrati mudrije sledeću tekmu.

287Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 02:43

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Mada, Chiefsi nisu ni zaslužili pobjedu. Na 2 min do kraja, ne mogu da zaustave Titanse da ne pređu 10 jardi trčanjem u tri dauna.

288Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 02:46

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Mean_Machine ::Tek sada videh da nisu pantovali (problemi sa konekcijom).
Znači 3down pičke, 4down idiotski...
Aj valjda ćete igrati mudrije sledeću tekmu.
Nije 4th down idiotski, igraš protiv QB-a koji može u dvije minute preći čitav teren, tako da je bolje da im daš loptu na 50 jardi jer se svakako moraš odbraniti od TD-a. Ako ne, imaš više vremena za FG.

289Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 02:57

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Nažalost nisam odgledao celu tekmu KC, ali stvarno mi nisu jasni plodni napadi bacanjem koji idu da troše vreme krajem treće četvrtine. Baš bih voleo da ima neka statistika da se pokaže koliko je to efikasna strategija jer iz mog iskustva uglavom se tako preokreće rezultat na tekmama i imamo zanimljive završnice. Ja volim zanimljive završnice ali mrzim glupe odluke.

Mada sa druge strane kada razmislim bilo je zaista i retardiranih odluka kada se forsirao pas gde mu nije bilo mesto Atlanta - NE SB, Seatle - NE SB, Pitzburg - NE pre nekoliko kola. Da li im Brady sipa nešto u gatorade ili duva lopte nekim smešnim gasovima pa prave retardirane odluke ja stvarno ne znam...

290Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 03:04

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Vlado997 ::
Mean_Machine ::Tek sada videh da nisu pantovali (problemi sa konekcijom).
Znači 3down pičke, 4down idiotski...
Aj valjda ćete igrati mudrije sledeću tekmu.
Nije 4th down idiotski, igraš protiv QB-a koji može u dvije minute preći čitav teren, tako da je bolje da im daš loptu na 50 jardi jer se svakako moraš odbraniti od TD-a. Ako ne, imaš više vremena za FG.

Veće su šanse da se odbraniš od TD-a sa 10 nego sa 50 yardi protivničke početne pozicije.

Sam po sebi potez nije idiotski, ali kada dodaš da su trčali pre toga kada su mogli oprobati pas... Plus je Brees imao i slobodnog igrača tada (mislim Thomasa); sva sreća pa je ovaj tarzan napravio int umesto samo da je zabije dole.

291Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 09:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Vlado997 ::LJUDI ODBRANA NJO ORLEANSA RJEŠAVA PLEJOF UTAKMICU, NEK SAM I TO U ŽIVOTU VIDIO

Upravo tako, cijelu tekmu nigdje i na kraju se ipak pokazali...

Za razliku od npr. Ravensa di je ta ista obrana ih koštala PO učešća dvije sezone za redom...

Ajmo sad lagano prema Divizijskim duelima...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

292Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 09:22

Sirko

Sirko
VIP
VIP

zanimljivi mecevi bejase. Nekako mi cudni. Valjda jer ima timova koji nije bilo neko vreme...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

293Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 11:38

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Ma trebali su da pantuju na 4. daunu ali su imali srece dosta sto je bio INT. Da su pantovali i nabili ih u 10,15 jardi bez tajm auta mnogo lakse bi bilo.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

294Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 13:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Inace penzionisao se Jeff Triplette, za one koji ne znaju ovaj gospodin:

Wild Card Weekend - Page 12 Jeff

Jedan od najgorih sudija koje sam video u zivotu u svim sportovima, sudio je i ovaj mec KC i Tenesi i zaboravih ovde da prokomentarisem iako sam u sebi onako u toku utakmice koliko je on ustvari izgubljen covek. Svaki mec koji sam gledao da on sudi video sam ili da je napravio gresku ili da se pogubio prilikom objavljivanja kazne. Naravno i na ovom zadnjem mecu on i njegova ekipa su napravili sto gresaka a vidim da ga cak i Mike Pereira iznapusavao.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

295Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 13:38

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

A 1999. pogodio igraca Brownsa zastavicom u oko koji zamalo da ostane slep na isto, ovaj hteo da ga bije:

Wild Card Weekend - Page 12 AyT8Iv6



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

296Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 13:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Znam da je ocajan sudija, al ovo nisam znao Laughing

http://nfl.com/

297Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 14:13

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Samo da pitam,mali off topic,kada Hue Jackson skace u zaledjeno jezero?

Rekao je pre pocetka sezone ako Brownsi budu imali 1-15 sezonu,da ce skociti u zaledjeno jezero.

Pre nekih nedelju dana sam citao da su ga novinari podsetili na cuvenu izjavu i da je on rekao da ce bez problema uciniti to,ali nikako da vidim kada ce ispuniti obecanje.

298Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 14:14

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pa nije imao 1 15 sezonu



Wild Card Weekend - Page 12 Potpis

299Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 14:27

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Tako je. Nije u obavezi da skace u jezero.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Wild Card Weekend - Page 12 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

300Wild Card Weekend - Page 12 Empty Re: Wild Card Weekend Pon 08 Jan 2018, 14:57

KPGS

KPGS
VIP
VIP

dr.dule ::Tako je. Nije u obavezi da skace u jezero.
Moze i u bunar da skoci, a usput i povede sa sobom i Haslema, vlasnika govana!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu