NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL fantasy league 1

+18
kb8
Vlado997
Steelers
SymphonyX
Cenci D
Zona do trona
Peyton Manning
Danijel Lg
Pats 4ever
Freak
Chicha Nesha
dr.dule
Tom Brady
penban
El Jefe runs San Diego
Zver
Jacob
Raising Arizona
22 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 22]

501NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Uto 04 Avg 2020, 17:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Komesar ce ukljuciti ligu sledece nedelje. Pretpostavljam da ce svi igrati.

http://nfl.com/

502NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 09:32

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Moramo da prosirimo benc za bar 2 igraca ili da napravimo IR mesto

http://nfl.com/

503NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 09:59

penban

penban
Moderator
Moderator

Bolja varijanta je IR mesto, moje subjektivno mišljenje



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

504NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 11:56

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::Moramo da prosirimo benc za bar 2 igraca ili da napravimo IR mesto
steta sto ne vodis nasu ligu Very Happy



NFL fantasy league 1 - Page 21 Potpis

505NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 12:07

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Steelers ::
Peyton Manning ::Moramo da prosirimo benc za bar 2 igraca ili da napravimo IR mesto
steta sto ne vodis nasu ligu Very Happy
Haha Very Happy
Citao sam vasu diskusiju i mislim da se mora dodati jos par mesta, IR ili sta vec. Stoji to sto Pedja kaze da se i ovako desava da se povrede, ali nije isto, jer od korone mogu biti bolestni 5 ili 10 dana i vratiti se, a za to vreme bi sa postojecih 15 igraca mozda morao da biras izmedju dropovanja njih ili startovanja nekompletnog tima, sto je prakticno predaja meca.

U ovoj ligi su ionako svi veoma aktivni, tako da dodatna stimulacija aktivnosti nije potrebna Very Happy

http://nfl.com/

506NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 12:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Peyton Manning ::
Steelers ::
Peyton Manning ::Moramo da prosirimo benc za bar 2 igraca ili da napravimo IR mesto
steta sto ne vodis nasu ligu Very Happy
Haha Very Happy
Citao sam vasu diskusiju i mislim da se mora dodati jos par mesta, IR ili sta vec. Stoji to sto Pedja kaze da se i ovako desava da se povrede, ali nije isto, jer od korone mogu biti bolestni 5 ili 10 dana i vratiti se, a za to vreme bi sa postojecih 15 igraca mozda morao da biras izmedju dropovanja njih ili startovanja nekompletnog tima, sto je prakticno predaja meca.

U ovoj ligi su ionako svi veoma aktivni, tako da dodatna stimulacija aktivnosti nije potrebna Very Happy
upravo to, nikako nije ista situacija kao povrede
ja bi dodao i 2 igraca i IR
svakako niko nista ne gubi s tim, niti smeta nekome. veci ce problem biti ako se nista ne uradi, pa dodjemo u situaciju u sred sezone da shvate da smo bili u pravu. ali dobro kako vecina hoce neka bude tako



NFL fantasy league 1 - Page 21 Potpis

507NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 12:49

penban

penban
Moderator
Moderator

Peyton Manning ::
Steelers ::
Peyton Manning ::Moramo da prosirimo benc za bar 2 igraca ili da napravimo IR mesto
steta sto ne vodis nasu ligu Very Happy
Haha Very Happy
Citao sam vasu diskusiju i mislim da se mora dodati jos par mesta, IR ili sta vec. Stoji to sto Pedja kaze da se i ovako desava da se povrede, ali nije isto, jer od korone mogu biti bolestni 5 ili 10 dana i vratiti se, a za to vreme bi sa postojecih 15 igraca mozda morao da biras izmedju dropovanja njih ili startovanja nekompletnog tima, sto je prakticno predaja meca.

U ovoj ligi su ionako svi veoma aktivni, tako da dodatna stimulacija aktivnosti nije potrebna Very Happy

Zato sam čini mi se napisao da je IR bolja varijanta. Jer ne uzimaš igrače i budžiš roster, već možeš da zadržiš svoje igrače, a uzmeš na tih par nedelja zamene.

Ako se proširi klupa sa aktivnim igračima sa 6 na 10 mislim da bi to bila greška, a naveo sam zašto... Neko može da ostavi na klupi 1 QB, 1 RB i pored toga uzme 8 WR... zaista ne mislim da pratim ko koga ima na klupi i da slušam prepucavanja, jer je neko uzeo 8 WR i nema ništa što valja na FA.

Tako ostatku lige napravi problem. Ovako 2 ili 3 IR mesta i neka se sa FA ili WW kupe igrači

@Steelers
Sa zadovoljstvom ću se odreći svoje uloge komesara i prepustiti ko god želi da preuzme Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

508NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 12:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

a ne ne, ne potkopavam autoritet Gudelu Open Mouth and Sweat
samo mislim da je ovo potrebno



NFL fantasy league 1 - Page 21 Potpis

509NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 13:04

penban

penban
Moderator
Moderator

Da ne pišemo ovde, imam svoj stav... Mislim da su redovna mesta na klupi nepotrebna, već da se sa IR mestima dosta toga pokriva kako treba... tačnije sve ostaje kao što je bilo, a IR mesto se koristi samo za vanredne situacije



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

510NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 21:18

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers otisao da se zali Evropskoj uniji na naseg diktatora Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

511NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 12 Avg 2020, 21:22

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::Steelers otisao da se zali Evropskoj uniji na naseg diktatora Very Happy
dal bi Strazbur pomogao Surprised
Tears of joy



NFL fantasy league 1 - Page 21 Potpis

512NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Pon 07 Sep 2020, 18:42

penban

penban
Moderator
Moderator

Potrudiću se da večeras budem dovoljno trezan i slobodan za draft, pošto sam na nekom okupljanju od 20h.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

513NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Pon 21 Sep 2020, 09:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Simfoni ubedljivo ostvario rekord lige u ovih 12 sezona po broju poena u jednom kolu...niko nije presao 170..a on 179..i to sa 8 igrac, jedan imao 0... Cool

http://nfl.com/

514NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Pon 21 Sep 2020, 12:35

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Da stvar bude ludja, na klupi 4 igraca sa 13+ bodova.
Dvojac iz Titansa dodao par dana pred mec.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

515NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Uto 27 Okt 2020, 01:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Trejdovao bih RB za WR. Neka se jave zaintersovani ako ih ima, mada cu i ja slati ponude.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

516NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Uto 27 Okt 2020, 08:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da se OBJ nije povredo, imali bi trejd. Ovako nista..

http://nfl.com/

517NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Uto 27 Okt 2020, 09:21

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Povreda Suttona mi je odmah napravila probleme, od pocetka tanak na WR.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

518NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Uto 27 Okt 2020, 09:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja sam bio idealan sa dubinom tima, al evo sad OBJ out for season, Mostert cesto povredjen i odmah problemi..

http://nfl.com/

519NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Sre 28 Okt 2020, 14:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

CMC, Aaron Jones, Jonathan Taylor, Chase Edmonds, David Montgomery na trade bloku.
Potrazujem kvalitetnog receivera, WR2 minimum.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

520NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Pon 21 Dec 2020, 10:11

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Stvarno nikako nisam mislio da cu dobiti covjeka koji ima Goffa,Woodsa i obranu Ramsa,plus AJ Browna,Jeffersona,Wallera.

Jetsi odigrali nemoguce.

Prvo finale ovdje

521NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Pon 21 Dec 2020, 10:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Neverovatno je da si pobedio, posebno nakon sto je on vodio 33-4 posle Waller i Bass a tebi Devante. Mislio sam da nemas nikakve sanse. Ali zasluzeno finale svakako, jak ti je tim.

Za protivnika ces izgledati ima tim koji ne znam kako je u PO, a ne u finalu. Chivas ce biti najlosiji tim po imenima u finalu u istoriji ove lige. Bar je to moje misljenje.

Ako Claypool ne odigra kao na pocetku sezone.

http://nfl.com/

522NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Pon 21 Dec 2020, 11:27

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Kad sam vidio obranu Ramsa protiv Jetsa,rekoh imati će preko 20 bodova sigurno. Ramsi imaju obranu br.1 u FF. Stvarno mi se sreća naklonila ovo polufinale

523NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Uto 22 Dec 2020, 09:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Prava polufinala. Oba za manje od dva razlika i sva 4 tima postigla preko 110 poena Cool

Imacemo novog sampiona.

http://nfl.com/

524NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Uto 29 Dec 2020, 10:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Cestitke Darku na zasluzenoj titulu. Od prve sezone je u ligi, bilo je vreme da se i Crusadersi upisu medju sampione. Mahomes, Cook, Diggs. Superstar na svakoj poziciji.

Cenci isto top tim, ali izbor odbrane u finalu presudio...

http://nfl.com/

525NFL fantasy league 1 - Page 21 Empty Re: NFL fantasy league 1 Ned 20 Jun 2021, 19:58

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ove sezone neću igrati ovu ligu. Nakon toliko godina,moram smanjiti broj liga koje igram.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu